Strona główna
'
OFICJALNY SERWIS
CHEŁMIŃSKIEJ LIGI KOSZYKÓWKI TKKF
O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA CHEŁMNA

SEZON 2014 / 2015

CZAS NA XI TURNIEJ IM. ZASTEMPOWSKIEGO

CHEŁMNO, HALA "WODNIK" (19.12.2014)

Uczestnicy: Coyotes, Oldboys, Kaef Świecie, Fly Boys/MCHKK Chełmno (dzika karta)

PÓŁFINAŁY
Coyotes - Kaef (godz. 17.30)
Oldboys - Fly Boys/MCHKK (godz. 18.30)
FINAŁ
zwycięzcy półfinałów (godz. 19.30)

Mecze po 2 x 15 minut

Informujemy, że w turnieju nie obowiązuje przynależność do drużyn w Chełmińskiej Lidze Koszykówki. Drużyny mogą korzystać także z zawodników nie zgłoszonych do rozgrywek CHLK.


WYNIKI 5 KOLEJKI CHLK TKKF (12.12.2014)

Coyotes - Fly Boys 93:69
Oldboys - Venture Industries 92:60
Pauzował Kaef

(szczegóły w zakładce "wyniki 2014/2015")

TABELA

1

Coyotes

4

8

4-0

+106

2

Oldboys

4

6

2-2

+30

3

Kaef

4

6

2-2

-72

4

Venture Industries

4

5

1-3

-33

5

Fly Boys

4

5

1-3

-31

 
NASTĘPNA KOLEJKA (09.01.2015)

W zakładce "kadry drużyn" oficjalne kadry uczestników XII edycji.

Przypominamy, że w każdym meczu może wystąpić nieograniczona liczba zawodników zrzeszonych. Jednakże, aby taki zawodnik wystąpił w "Final Four" musi wystąpić w co najmniej czterech meczach rundy zasadniczej.

KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY NA SEZON 2014/2015
- system rozgrywek to 3 rundy każdy z każdym oraz jednodniowy Final Four,
- w rundzie zasadniczej każdy zespół rozegra po 12 meczów,
- w Final Four odbędą się dwa mecze (o złoto i brąz),
-nowością turniej 19.12.2014, do którego zakwalifikują się trzy najlepsze drużyny ligi po pierwszej rundzie,
- wszelkie informacje pod numerem telefonu 531-622-771.


PREZENTACJA TERMINÓW CHLK TKKF 2014/2015
(terminarz meczów w odpowiedniej zakładce)

1) 07.11.2014
       2) 14.11.2014 ***
3) 21.11.2014
4) 28.11.2014
5) 05.12.2014
6) 12.12.2014
  7) 19.12.2014*
8) 09.01.2015
9) 16.01.2015
10) 23.01.2015
11) 30.01.2015
12) 06.02.2015
13) 13.02.2015
14) 20.02.2015
15) 27.02.2015
16) 06.03.2015
17) 13.03.2015**
* Turniej Grand Prix Burmistrza z udziałem trzech najlepszych drużyn po 5 kolejkach oraz zespołu z tzw. dziką kartą
** Turniej finałowy Final Four (mecz o I i III miejsce)
*** Termin odwołany z uwagi na wybory samorządowe

SEZON 2013 / 2014

TRZECIE ZŁOTO COYOTES






FINAL FOUR (28-29.03.2014)

Mecz o I miejsce
Coyotes - Oldboys 81:72 (14:16, 29:22, 22:13, 16:21)
Coyotes: Belski 23, Poliwodziński 15 (2), Łowicki 12, P. Brzóskowski 11 (1), Rudnik 10, Niewiadomski 10 (2).
Oldboys: Herman 29 (2), Struski 12, Jeszke 11, Kachelski 9 (1), Gasin 7, Szczęsny 2, Sondej 2, Wojtasiński 0, Niesyty 0.
Sędziowali: Siołkowski i Góralski.
Widzów: 150 (komplet).


Mecz o III miejsce
 
Aldrek - Venture Industries 75:70 (16:16, 15:20, 23:18, 21:16)
Aldrek: Klein 18, Domżalski 17 (3), Igielski 11, Głowacki 9 (3), Marek Kurzyński 9, Schmidt 9 (1), Szulczyński 2.
Venture Industries: Schreiber 26 (4), Kazanecki 12 (3), Janicki 11, Brózdowski 10 (2), Hejda 5 (1), Jarmuszewski 4, Straszewski 2, Kopiński 0.
Sędziowali: Siołkowski i Góralski.
Widzów: 100.

 
KLASYFIKACJA FINAL FOUR
1. Coyotes
2. Oldboys
3. Aldrek
4. Venture Industries

MVP sezonu: Daniel Belski (Coyotes)
Wyróżnienie specjalne: Andrzej Struski (Oldboys)
Odkrycie sezonu: Jakub Schmidt (Aldrek)

TABELA KOŃCOWA RUNDY ZASADNICZEJ

1

Coyotes Chełmno (M)

14

27

13-1

+305

2

Oldboys Chełmno

14

25

11-3

+308

3

Aldrek Grudziądz

14

24

11-3

+304

4

Venture Industries Grudziądz

14

22

8-6

+94

5

Kaef Świecie

14

19

5-9

+23

6

Fly Boys Chełmno (B)

14

19

5-9

-49

7

Akademia Koszykówki 1515 Świecie

14

16

2-12

-475

8

KTSSM Chełmno (B)

14

14

1-13

-612

Miejsca 1-4 awans do Final Four
 

SEZON 2012/2013

JUBILEUSZOWA X EDYCJA CHLK TKKF


FINAL FOUR
Półfinały (21.03.2013)
Oldboys - Hanza Rulewo 80:71
Coyotes - Venture Industries 109:55

Mecz o III miejsce (22.03.2013)
Hanza Rulewo - Venture Industries 58:64

Finał (22.03.2013)
Coyotes - Oldboys 92:82

KLASYFIKACJA KOŃCOWA FINAL FOUR
1. Coyotes
2. Oldboys
3. Venture Industries
4. Hanza Rulewo

 
SZCZEGÓŁY W ZAKŁADCE "WYNIKI 2012 / 2013" W LEWEJ KOLUMNIE


TABELA KOŃCOWA RUNDY ZASADNICZEJ
 
1
COYOTES CHEŁMNO
12
24
12-0
+231
2
OLDBOYS CHEŁMNO
12
21
9-3
+152
3
HANZA RULEWO GRUDZIĄDZ
12
20
8-4
+112
4
VENTURE INDUSTRIES GRUDZIĄDZ
12
18
6-6
+8
5
LENIWCE CHEŁMNO
12
17
5-7
-127
6
AKADEMIA KOSZYKÓWKI BART ŚWIECIE
12
13
2-10
-217
7
KAEF ŚWIECIE
12
12
0-12
-167

Miejsca 1-4 awans do Final Four (21-22.03.2013)
 
ONI MAJĄ TYTUŁ!


Coyotes po zwycięstwie w Final Four
Stoją od lewej: Daniel Więdłocha, Marcin Kaczmarek, Dawid Rudnik, Bartosz Niewiadomski, Łukasz Łowicki, Daniel Belski, klęczą od lewej: Tomasz Cieślicki, Patryk Brzóskowski, Marcin Poliwodziński, Sebastian Brzóskowski, Jakub Klimek.



Uczestnicy Final Four CHLK TKKF 2012/2013 (fot. Pitrex)

Patronat medialny Chełmińskiej Ligi Koszykówki TKKF
 
 

 
 

 
Właściciel tej strony nie aktywował dodatku "Toplista"!
Przycisk Facebook "Lubię to"
 
Reklama
 
POCZET MISTRZÓW
 
I) 2004 - ŻBIKI

II) 2005 - OLDBOYS

III) 2006 - LENIWCE

IV) 2007 - OLDBOYS

V) 2008 - OLDBOYS

VI) 2009 - SOEN

VII) 2010 - SOEN

VIII) 2011 - SOEN

IX) 2012 - COYOTES

X) 2013 - COYOTES

XI) 2014 - COYOTES

XII) 2015 - ?
DRUŻYNY 2014/2015
 
Venture Industries
Kaef
Oldboys
Coyotes
Fly Boys
 
Stronę odwiedziło już 71999 odwiedzający (218112 wejścia) tutaj!
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=