Chełmińska Liga Koszykówki TKKF (2003-2016)
   
 
  2007

 

IV TURNIEJ IM. BRUNONA ZASTEMPOWSKIEGO
CHEŁMNO (15-17.06.2007)
 
ĆWIERĆFINAŁY
OLDBOYS – KOMANDO FOKI 85:56 (12:16,23:8,25:17,25:15)
OLDBOYS: Andrzej Sehnke 24 (4), Piotr Gasin 18, Michał Markiewicz 16, Andrzej Struski 2, Tadeusz Szczęsny 2 – Waldemar Kordowski 9 (1), Mirosław Gajewski 9, Filip Struski 3. Trener: Zbigniew Orzechowski.
KOMANDO FOKI: Karol Michałek 18, Michał Tomaszewski 18, Michał Panasiuk 7, Dariusz Igliński 6 (1), Tomasz Kowalski 3 – Marek Sztyma 2, Maciej Poćwiardowski 2, Łukasz Bartniczak. Trener: Tomasz Kowalski.
Zawodnik meczu: Andrzej Sehnke
 
SPARTA – LENIWCE 93:79 (23:21,28:21,23:19,19:18)
SPARTA: Marek Jarmulski 21 (3), Daniel Literski 17, Radosław Malinowski 15, Hubert Mielnik 11 (1), Łukasz Frąckiewicz 6 – Patryk Derkowski 14, Łukasz Wieczorkowski 7, Piotr Stankiewicz 2, Wojciech Więckowski, Ariel Trzciński. Trener: Andrzej Jarmulski.
LENIWCE: Karol Ćwikliński 21, Jakub Piekarski 15 (3), Krzysztof Przykucki 15 (1), Paweł Ćwikliński 14, Piotr Drążkowski 11 – Piotr Zawitowski 3 (1). Trener: Łukasz Mrozek.
Zawodnik meczu: Marek Jarmulski
 
UFFO – SOEN 79:63 (28:12,17:20,18:20,16:11)
UFFO: Tomasz Herman 23 (3), Marcin Poliwodziński 18 (2), Adam Głowala 13, Łukasz Rydwelski 8 (2), Arkadiusz Sondej 7 (1)– Marcin Kaczmarek 5, Krzysztof Jańczak 5 (1). Trener: Arkadiusz Sondej.
SOEN: Armin Igielski 21 (2), Arkadiusz Kurzyński 13, Marcin Kurzyński 10, Marek Behrendt 2, Robert Szułczyński 2 - Adam Domżalski 15 (1), Adam Radtke. Trener: Michał Kamiński.
Zawodnik meczu: Marcin Poliwodziński
 
ELMET CHTK – ŻBIKI 97:74 (17:19,24:15,26:20,30:20)
ELMET CHTK: Piotr Frydrych 26, Daniel Belski 24, Patryk Brzóskowski 17 (2) Jakub Klimek 9, Paweł Frydrych 5 - Adrian Malewicz 9 (1), Bartłomiej Jakubowski 6, Sławomir Matuszak 1. Trenerzy: Sławomir Matuszak i Miłosz Lippki.
ŻBIKI: Bartosz Niewiadomski 26 (1), Łukasz Pawlak 24 (1), Leszek Plak 6, Krzysztof Szymczak 3 (1), Michał Wyrąbkiewicz 2 - Krzysztof Sztylc 11, Marcin Polasik 2. Trener: Leszek Plak.
Zawodnik meczu: Piotr Frydrych
 
BARAŻE
KOMANDO FOKI – SOEN 70:60 (12:15,19:8,12:15,27:22)
KOMANDO FOKI: Dariusz Igliński 24 (2), Michał Tomaszewski 10, Tomasz Kowalski 7 (1), Michał Panasiuk 6 (2), Karol Michałek 4 - Maciej Poćwiardowski 10, Marek Sztyma 9.
SOEN: Marcin Kurzyński 18, Adam Domżalski 18 (1), Armin Igielski 13 (1), Marek Kurzyński 11, Marek Behrendt – Adam Radtke.
Zawodnik meczu: Dariusz Igliński
 
LENIWCE – ŻBIKI 81:63 (19:19,24:14,24:16,14:14)
LENIWCE: Karol Ćwikliński 25, Krzysztof Przykucki 15 (3), Piotr Drążkowski 14 (1), Jakub Piekarski 11 (1), Paweł Ćwikliński 4 - Piotr Zawitowski 12 (4).
ŻBIKI: Michał Wyrąbkiewicz 15, Krzysztof Sztylc 13 (1), Marcin Polasik 8, Leszek Plak 8, Krzysztof Szymczak 5 (1) – Bartosz Niewiadomski 15.
Zawodnik meczu: Karol Ćwikliński
 
GRUPA PÓŁFINAŁOWA A
UFFO – OLDBOYS 68:63 (11:20,30:11,14:12,13:20)
UFFO: Marcin Poliwodziński 22 (2), Arkadiusz Sondej 14, Łukasz Rydwelski 13 (2), Krzysztof Jańczak 10, Tomasz Herman 9.
OLDBOYS: Andrzej Sehnke 26, Dawid Jeszke 15, Tadeusz Szczęsny 9, Michał Markiewicz 7, Piotr Gasin 2 – Arkadiusz Rozmus 4, Waldemar Kordowski, Sławomir Jeszke, Mirosław Gajewski.
Zawodnik meczu: Arkadiusz Sondej
 
OLDBOYS – LENIWCE 87:61 (19:11,13:22,22:19,33:9)
OLDBOYS: Dawid Jeszke 31 (1), Andrzej Sehnke 21 (3), Michał Markiewicz 9, Arkadiusz Rozmus 7, Tadeusz Szczęsny 3 – Waldemar Kordowski 7 (1), Mirosław Gajewski 7, Sławomir Jeszke 2.
LENIWCE: Karol Ćwikliński 21 (2), Paweł Ćwikliński 12 (1), Krzysztof Przykucki 5 (1), Jakub Piekarski 6 (2), Piotr Drążkowski 2 – Piotr Zawitowski 9 (3), Grzegorz Gidaszewski 6 (2).
Zawodnik meczu: Dawid Jeszke
 
UFFO – LENIWCE 20:0 walkower
 
Tabela
1. Uffo 2 4 2-0 88-63
2. Oldboys 2 3 1-1 150-129
3. Leniwce 2 1 0-2 61-107
 
GRUPA PÓŁFINAŁOWA B
SPARTA – ELMET CHTK 109:69 (34:19,19:21,23:17,33:12)
SPARTA: Adam Maliszewski 28, Marek Jarmulski 21 (1), Patryk Derkowski 19 (1), Hubert Mielnik 9 (1), Daniel Literski 6 – Łukasz Frąckiewicz 12 (1), Radosław Malinowski 10 (3), Przemysław Meszyński 4, Łukasz Wieczorkowski.
ELMET CHTK: Patryk Brzóskowski 26 (4), Sławomir Matuszak 18 (2), Daniel Belski 15, Piotr Frydrych 8 (1), Paweł Frydrych – Adrian Malewicz 2, Jakub Klimek, Bartłomiej Jakubowski.
Zawodnik meczu: Adam Maliszewski
 
ELMET CHTK – KOMANDO FOKI 69:58 (11:10,23:14,14:20,19:14)
ELMET CHTK: Grzegorz Sokół 16 (1), Daniel Belski 15 (1), Piotr Frydrych 13, Paweł Frydrych 5 (1), Tomasz Beker – Patryk Brzóskowski 19 (1), Bartłomiej Jakubowski, Adrian Malewicz.
KOMANDO FOKI: Dariusz Igliński 18 (2), Marek Sztyma 10, Michał Tomaszewski 8, Michał Panasiuk 7, Tomasz Kowalski 7 – Maciej Poćwiardowski 6, Łukasz Barniczak 2.
Zawodnik meczu: Patryk Brzóskowski
 
SPARTA – KOMANDO FOKI 88:65 (30:13,19:17,20:12,19:23)
SPARTA: Adam Maliszewski 25 (1), Patryk Derkowski 17 (1), Hubert Mielnik 15, Marek Jarmulski 6 (1), Paweł Literski 6 – Radosław Malinowski 9 (1), Łukasz Frąckiewicz 8, Łukasz Wieczorkowski 2.
KOMANDO FOKI: Maciej Poćwiardowski 20, Michał Tomaszewski 12, Marek Sztyma 9, Michał Panasiuk 6 (1), Tomasz Kowalski 5 – Dariusz Igliński 8 (1), Łukasz Bartniczak 5.
Zawodnik meczu: Adam Maliszewski
 
Tabela
1. Sparta 2 4 2-0 197-134
2. ELMET CHTK 2 3 1-1 138-167
3. Komando Foki 2 2 0-2 123-157
 
MECZ O III MIEJSCE
ELMET CHTK – OLDBOYS 108:77 (26:16,15:32,33:17,34:12)
ELMET CHTK: Grzegorz Sokół 34 (5), Patryk Brzóskowski 25 (4), Paweł Frydrych 11, Sławomir Matuszak 10 (1), Piotr Frydrych 7 - Daniel Belski 13, Bartłomiej Jakubowski 8, Adrian Malewicz.
OLDBOYS: Dawid Jeszke 24, Andrzej Sehnke 16 (1), Michał Markiewicz 14, Waldemar Kordowski 8 (2), Tadeusz Szczęsny - Sławomir Jeszke 8, Mirosław Gajewski 7.
Zawodnik meczu: Grzegorz Sokół
 
WIELKI FINAŁ
UFFO – SPARTA 83:78 (15:21,31:17,20:20,17:20)
UFFO: Tomasz Herman 27 (5), Łukasz Rydwelski 15 (3), Arkadiusz Sondej 14 (2), Marcin Poliwodziński 12 (2), Adam Głowala 4 – Marcin Kaczmarek 9 (1), Krzysztof Jańczak 2.
SPARTA: Marek Jarmulski 27 (5), Adam Maliszewski 23, Hubert Mielnik 15, Patryk Derkowski 8, Daniel Literski 4 – Łukasz Frąckiewicz 1, Radosław Malinowski.
Zawodnik meczu: Tomasz Herman. Widzów: 120
 
KOŃCOWA KLASYFIKACJA
1. UFFO ŚWIECIE
2. BKS SPARTA BRODNICA
3. ELMET CHTK CHEŁMNO
4. OLDBOYS CHEŁMNO
5. KOMANDO FOKI ŚWIECIE
6. LENIWCE CHEŁMNO
7-8. SOEN GRUDZIĄDZ
7-8. ŻBIKI CHEŁMNO
 
Wyróżnienia indywidualne
MVP turnieju (Puchar Media Expert): Tomasz Herman (Uffo)
Konkurs rzutów za 3 pkt. (Puchar Lumifilu): Arkadiusz Sondej (Uffo)
Konkurs wsadów (Puchar Czasu Chełmna): Adam Maliszewski
 
LIDERZY STATYSTYK
 
PUNKTY
137 - H. Kruszczyński
125 - Igliński
118 - P. Brzóskowski
112 - Kazanecki
106 - Makarewicz
105 - Gaszkowski

ŚREDNIA NA MECZ
22,8 - H. Kruszczyński
21,2 - Makarewicz
20,8 - Igliński
20,4 - Herman
20,3 - Więdłocha
20,0 - Klein

ZA TRZY PUNKTY
20 - Gaszkowski
16 - Więdłocha
15 - P. Brzóskowski
13 - Zalewski
11 - H. Kruszczyński
11 - Stosik

(stan: po 8 kolejce)
PROMUJ NAS
 
Reklama
 
WSPIERAJĄ NAS
 
GMINA MIASTO CHEŁMNO
(sponsor strategiczny)

INTRO PACKMAN

OM TKKF CHEŁMNO

CZAS CHEŁMNA
POCZET MISTRZÓW
 
I) 2004 - ŻBIKI

II) 2005 - OLDBOYS

III) 2006 - LENIWCE

IV) 2007 - OLDBOYS

V) 2008 - OLDBOYS

VI) 2009 - SOEN

VII) 2010 - SOEN

VIII) 2011 - SOEN

IX) 2012 - COYOTES

X) 2013 - COYOTES

XI) 2014 - COYOTES

XII) 2015 - COYOTES

XIII) 2016 - COYOTES

XIV) 2017 - COYOTES
DRUŻYNY 2016/2017
 
Coyotes Chełmno

Venture Industries Grudziądz

Flyboys Chełmno

Kaef Świecie

Oldboys Chełmno

Celcom Olimp Jeżewo

Corleone Team Świecie

My Grudziądz
 
Stronę odwiedziło już 92274 odwiedzający (266142 wejścia) tutaj!
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=