Chełmińska Liga Koszykówki TKKF (2003-2016)
   
 
  2009

 

 
VI TURNIEJ IM. BRUNONA ZASTEMPOWSKIEGO
o Puchar Burmistrza Miasta Chełmna
22-23.05.2009
(hala Zespołu Szkół nr 2 w Chełmnie)

GRUPA A
ELBROX COYOTES - CZAS CHEŁMNA CHTK 62:61 (10:11, 14:15, 21:18, 17:17)
ELBROX COYOTES: Patryk Brzóskowski 27 (1), Marcin Poliwodziński 15 (1), Daniel Więdłocha 12 (2), Marcin Kaczmarek 4, Sebastian Brzóskowski 2 - Tomasz Cieślicki 2.
CZAS CHEŁMNA CHTK: Daniel Belski 27, Sławomir Matuszak 17 (1), Mateusz Sulecki 4, Adrian Malewicz 2, Paweł Misiaszek 0 - Grzegorz Sokół 11 (1).

ŻBIKI - CZAS CHEŁMNA CHTK 64:47 (11:11, 15:14, 18:13, 20:9)
ŻBIKI: Łukasz Łowicki 17 (1), Bartosz Niewiadomski 11 (1), Michał Mikołajczyk 8, Leszek Plak 7 (1), Jakub Klimek 2 - Dawid Rudnik 14 (1), Krzysztof Szymczak 3 (1), Michał Ratowski 2, Szymon Plewka 0.
CZAS CHEŁMNA CHTK: Daniel Belski 20, Sławomir Matuszak 16, Adrian Malewicz 3 (1), Michał Rutkowski 0, Łukasz Śniegowski 0 - Grzegorz Sokół 8 (2), Mateusz Sulecki 0.

ŻBIKI - ELBROX COYOTES 58:48 (13:21, 17:6, 9:16, 19:5)
ŻBIKI: Michał Mikołajczyk 12 (4), Łukasz Łowicki 11, Bartosz Niewiadomski 7 (1), Leszek Plak 5 (1), Jakub Klimek 4 – Dawid Rudnik 10, Michał Ratowski 4, Krzysztof Szymczak 3 (1), Tadeusz Ludwikowski 2.
ELBROX COYOTES: Daniel Więdłocha 20 (2), Patryk Brzóskowski 12, Marcin Kaczmarek 11 (1), Marcin Poliwodziński 5 (1), Piotr Frydrych 0 - Sebastian Brzóskowski 0, Tomasz Cieślicki 0.

Tabela
1. Żbiki 2 4 2-0 112:95
2. Elbrox Coyotes 2 3 1-1 110:119
3. Czas Chełmna CHTK 2 2 0-2 108:126
Awans do półfinałów Żbiki i Elbrox Coyotes

GRUPA B
OLDBOYS - LENIWCE 61:41 (21:8, 13:6, 15:15, 12:12)
OLDBOYS: Andrzej Struski 17, Tomasz Herman 14 (1), Wojciech Bernasiak 7 (1), Andrzej Sehnke 5 (1), Piotr Gasin 2 – Dawid Jeszke 10 (1), Michał Markiewicz 4, Arkadiusz Sondej 2.
LENIWCE: Karol Ćwikliński 22 (3), Grzegorz Gidaszewski 5, Krzysztof Przykucki 5 (1), Piotr Drążkowski 5 (1), Piotr Zawitowski 4 - Paweł Ćwikliński 0, Maciej Szulc 0.

OLDBOYS - SOEN 61:45 (17:12, 13:11, 18:12, 13:10)
OLDBOYS: Tomasz Herman 26 (3), Michał Markiewicz 6, Dawid Jeszke 5, Arkadiusz Sondej 0, Andrzej Struski 0 - Wojciech Bernasiak 11 (1), Piotr Gasin 8, Andrzej Sehnke 5 (1).
SOEN: Maciej Mazurek 18 (4), Michał Schreiber 10, Marek Kurzyński 6, Arkadiusz Janicki 5, Armin Igielski 0 - Andrzej Głowacki 6 (2), Marcin Kurzyński 0.

SOEN - LENIWCE 67:45 (18:13, 20:9, 10:15, 19:8)
SOEN: Michał Schreiber 24 (1), Maciej Mazurek 13 (1), Marcin Kurzyński 12, Armin Igielski 6, Robert Szulczyński 0 - Marek Kurzyński 6, Arkadiusz Janicki 4 (1), Andrzej Głowacki 2.
LENIWCE: Karol Ćwikliński 20, Piotr Drążkowski 6, Krzysztof Przykucki 5, Maciej Szulc 4, Grzegorz Gidaszewski 3 - Paweł Ćwikliński 4, Piotr Zawitowski 3.

Tabela
1. Oldboys 2 4 2-0 122:86
2. Soen 2 3 1-1 112:106
3. Leniwce 2 2 0-2 86:128
Awans do półfinałów Oldboys i Soen

PÓŁFINAŁY
OLDBOYS - ELBROX COYOTES 66:43 (10:5, 14:9, 17:16, 25:13)
OLDBOYS: Piotr Gasin 10, Michał Markiewicz 8, Andrzej Sehnke 8 (1), Tomasz Herman 7 (1), Andrzej Struski 4 – Dawid Jeszke 12, Wojciech Berniasiak 10 (1), Arkadiusz Sondej 7 (1).
ELBROX COYOTES: Daniel Więdłocha 14 (4), Sebastian Brzóskowski 11, Marcin Kaczmarek 8, Marcin Poliwodziński 7 (1), Tomasz Cieślicki 3 (1).

SOEN - ŻBIKI 68:44 (20:6, 13:6, 21:17, 14:15)
SOEN: Michał Schreiber 24 (3), Maciej Mazurek 15 (3), Marek Kurzyński 8, Arkadiusz Janicki 7 (1), Andrzej Głowacki 2 - Marcin Kurzyński 6, Armin Igielski 6, Robert Szulczyński 0.
ŻBIKI: Łukasz Łowicki 19, Dawid Rudnik 10, Leszek Plak 4, Michał Mikołajczyk 3 (1), Bartosz Niewiadomski 2 - Krzysztof Szymczak 4, Tadeusz Ludwikowski 2, Szymon Plewka 0, Michał Ratowski 0.

FINAŁ
SOEN - OLDBOYS 93:89 (25:23, 25:23, 18:24, 25:19)
SOEN: Michał Schreiber 40 (1), Maciej Mazurek 25 (4), Adam Domżalski 12 (1), Armin Igliński 10 (1), Marcin Kurzyński 0 – Arkadiusz Janicki 4, Marek Kurzyński 2.
OLDBOYS: Wojciech Bernasiak 26 (6), Tomasz Herman 24 (4), Andrzej Struski 15, Andrzej Sehnke 13 (2), Michał Markiewicz 2 – Dawid Jeszke 9 (1), Piotr Gasin 0.

Klasyfikacja końcowa: 1. Soen Grudziądz, 2. Oldboys, 3-4. Elbrox Coyotes, 3-4. Żbiki, 5-6. Czas Chełmna CHTK, 5-6. Leniwce.

MVP (najwszechstronniejszy zawodnik): Michał Schreiber (Soen)

Konkurs rzutów za 3 punkty: Maciej Mazurek (Soen)

Najlepsi w zespołach: Maciej Mazurek (Soen), Wojciech Bernasiak (Oldboys), Patryk Brzóskowski (Coyotes), Łukasz Łowicki (Żbiki), Daniel Belski (CHTK), Karol Ćwikliński (Leniwce)

Drużyna „All Stars”: Schreiber, Bernasiak, Herman, Brzóskowski, Mazurek

Wszystkie mecze oprócz finału rozegrano systemem 4x7 min. Finał klasycznie 4x10.
LIDERZY STATYSTYK
 
PUNKTY
137 - H. Kruszczyński
125 - Igliński
118 - P. Brzóskowski
112 - Kazanecki
106 - Makarewicz
105 - Gaszkowski

ŚREDNIA NA MECZ
22,8 - H. Kruszczyński
21,2 - Makarewicz
20,8 - Igliński
20,4 - Herman
20,3 - Więdłocha
20,0 - Klein

ZA TRZY PUNKTY
20 - Gaszkowski
16 - Więdłocha
15 - P. Brzóskowski
13 - Zalewski
11 - H. Kruszczyński
11 - Stosik

(stan: po 8 kolejce)
PROMUJ NAS
 
Reklama
 
WSPIERAJĄ NAS
 
GMINA MIASTO CHEŁMNO
(sponsor strategiczny)

INTRO PACKMAN

OM TKKF CHEŁMNO

CZAS CHEŁMNA
POCZET MISTRZÓW
 
I) 2004 - ŻBIKI

II) 2005 - OLDBOYS

III) 2006 - LENIWCE

IV) 2007 - OLDBOYS

V) 2008 - OLDBOYS

VI) 2009 - SOEN

VII) 2010 - SOEN

VIII) 2011 - SOEN

IX) 2012 - COYOTES

X) 2013 - COYOTES

XI) 2014 - COYOTES

XII) 2015 - COYOTES

XIII) 2016 - COYOTES

XIV) 2017 - COYOTES
DRUŻYNY 2016/2017
 
Coyotes Chełmno

Venture Industries Grudziądz

Flyboys Chełmno

Kaef Świecie

Oldboys Chełmno

Celcom Olimp Jeżewo

Corleone Team Świecie

My Grudziądz
 
Stronę odwiedziło już 92273 odwiedzający (266126 wejścia) tutaj!
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=