Chełmińska Liga Koszykówki TKKF (2003-2016)
   
 
  2010


VII TURNIEJ IM. BRUNONA ZASTEMPOWSKIEGO O PUCHAR BURMISTRZA MARIUSZA KĘDZIERSKIEGO

CHEŁMNO, HALA "WODNIK", 28-29.12.2010



PÓŁFINAŁ 1 (28.12.2010)

KK ŚWIECIE - OLDBOYS 100:49
(26:8, 35:14, 17:12, 22:15)

KK ŚWIECIE
Zbigniew Malinowski 16 (2x3)
Piotr Wiśniewski 13 (1x3)
Tomasz Herman 9
Wojciech Bernasiak 8
Karol Michałek 6

Bartosz Babicz 15
Mateusz Leśniak 10
Krzysztof Kowalski 9 (1x3)
Jakub Liberacki 8
Norbert Stawecki 6
Bartosz Wysocki 0

Trener: Andrzej Struski

OLDBOYS
Filip Struski 12 (2x3)
Piotr Gasin 12 (1x3)
Karol Sroka 11 (1x3)
Michał Markiewicz 6
Leszek Plak 4

Jarosław Pera 2
Jerzy Niesyty 2
Tomasz Went 0

Trener: Andrzej Sehnke

Sędziowali: Krystian Góralski i Radosław Siołkowski (obaj Toruń)

PÓŁFINAŁ 2 (28.12.2010)

SKET CHEŁMNO - CHTK / COYOTES 101:93
(31:24, 20:22, 25:20, 25:27)

SKET CHEŁMNO
Piotr Fedder 20 (4x3)
Dawid Rudnik 17
Dawid Jeszke 15
Paweł Tołodziecki 7
Jacek Fajak 6

Karol Klein 20
Szymon Gałecki 12
Tomasz Sadowski 4

Trener: Tadeusz Gzella

CHTK / COYOTES
Daniel Więdłocha 21 (5x3)
Karol Kachelski 18
Daniel Belski 10
Bartosz Niewiadomski 4
Marcin Poliwodziński 2

Łukasz Łowicki 22
Jakub Klimek 6 (1x3)
Marcin Kaczmarek 5 (1x3)
Damian Strzelecki 5 (1x3)

Trener: -

Sędziowali: Krystian Góralski i Radosław Siołkowski (obaj Toruń)

MECZ O III MIEJSCE (29.12.2010)


CHTK / COYOTES - OLDBOYS 91:79
(29:21, 16:23, 24:17, 22:18)

CHTK / COYOTES
Daniel Więdłocha 23 (7x3)
Łukasz Łowicki 23
Karol Kachelski 14 (1x3)
Marcin Poliwodziński 12 (1x3)
Bartosz Niewiadomski 9 (1x3)

Damian Strzelecki 6
Paweł Misiaszek 2
Marcin Kaczmarek 2
Adrian Malewicz 0

Trener: -

OLDBOYS
Filip Struski 30 (4x3)
Andrzej Struski 25
Piotr Gasin 18
Waldemar Kordowski 2
Łukasz Rydwelski 0

Karol Sroka 4
Jerzy Niesyty 0

Trener: Andrzej Sehnke

Sędziowali: Radosław Siołkowski i Remigiusz Rasmus (obaj Toruń)

FINAŁ (29.12.2010)

KK ŚWIECIE - SKET CHEŁMNO 98:77
(36:20, 26:24, 21:22, 15:11)

KK ŚWIECIE
Tomasz Herman 27 (1x3)
Zbigniew Malinowski 18 (1x3)
Piotr Wiśniewski 13 (1x3)
Karol Michałek 11
Bartosz Babicz 3

Krzysztof Kowalski 12 (1x3)
Wojciech Bernasiak 9 (1x3)
Jakub Liberacki 3
Mateusz Leśniak 2
Norbert Stawecki 0
Bartosz Wysocki 0

Trener: Andrzej Struski

SKET CHEŁMNO
Dawid Rudnik 16 (2x3)
Paweł Tołodziecki 10
Dawid Jeszke 5
Tomasz Sadowski 4
Piotr Fedder 2

Karol Klein 18
Patryk Brzóskowski 12 (2x3)
Paweł Kowalski 8
Szymon Gałecki 2

Trener: Tadeusz Gzella

Sędziowali: Radosław Siołkowski i Remigiusz Rasmus (obaj Toruń)


WYRÓŻNIENIE INDYWIDUALNE

MVP TURNIEJU: TOMASZ HERMAN (KK ŚWIECIE)

KLASYFIKACJA TURNIEJU

1. KK ŚWIECIE (II LIGA)

2. SKET CHEŁMNO (III LIGA)

3. CHTK / COYOTES

4. OLDBOYS




LIDERZY STATYSTYK
 
PUNKTY
86 - Belski
42 - Dembek
39 - Sondej
36 - M. Kruszczyński
36 - Korzec
36 - Igliński

ŚREDNIA NA MECZ
28,7 - Belski
18,0 - Igliński
18,0 - M. Kruszczyński
17,5 - Gaszkowski
14,5 - Materek

ZA TRZY PUNKTY
9 - Sondej
6 - Gaszkowski
5 - Więdłocha
4 - Igliński
4 - Kazanecki

(stan: po 3 kolejce)
PROMUJ NAS
 
Reklama
 
WSPIERAJĄ NAS
 
GMINA MIASTO CHEŁMNO
(sponsor strategiczny)

INTRO PACKMAN

OM TKKF CHEŁMNO

CZAS CHEŁMNA
POCZET MISTRZÓW
 
I) 2004 - ŻBIKI

II) 2005 - OLDBOYS

III) 2006 - LENIWCE

IV) 2007 - OLDBOYS

V) 2008 - OLDBOYS

VI) 2009 - SOEN

VII) 2010 - SOEN

VIII) 2011 - SOEN

IX) 2012 - COYOTES

X) 2013 - COYOTES

XI) 2014 - COYOTES

XII) 2015 - COYOTES

XIII) 2016 - COYOTES

XIV) 2017 - COYOTES

XV) 2018 - ....................
DRUŻYNY 2017/2018
 
Coyotes Chełmno

Venture Industries Grudziądz

Flyboys Chełmno

Kaef Świecie

Oldboys Chełmno
 
Stronę odwiedziło już 93897 odwiedzający (269726 wejścia) tutaj!
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=