Chełmińska Liga Koszykówki TKKF (2003-2016)
   
 
  2012
IX TURNIEJ IM. BRUNONA ZASTEMPOWSKIEGO
CHEŁMNO "WODNIK" 28.12.2012

Patronat:

Burmistrz Miasta Chełmna Mariusz Kędzierski
Przewodniczący Rady Powiatu Chełmińskiego Zbigniew Orzechowski
Tygodnik "Czas Chełmna"


Organizatorzy:

Chełmińska Liga Koszykówki TKKF
Urząd Miasta Chełmna
Ognisko Miejskie TKKF w Chełmnie


KK ŚWIECIE WYGRYWA
IX TURNIEJ IM. ZASTEMPOWSKIEGO!





 
Komunikat końcowy:

Półfinały

MCHKK CHEŁMNO (JUNIORZY) - AKADEMIA KOSZYKÓWKI BART ŚWIECIE 56:50 (29:17, 27:23)
MCHKK
:
Hubert Kruszczyński 24 (1)
Jakub Kołodko 15
Mateusz Szczerba 6 (1)
Paweł Piątkowski 5 (1)
Krzysztof Kromp 2
Karol Lewicki 2
Szymon Domagalski 2
Jakub Pawiński 0
Łukasz Gruźlewski 0
AKADEMIA KOSZYKÓWKI BART:
Paweł Okomski 13
Przemysław Dolny 12
Mariusz Olkowski 9
Krzysztof Mazur 6
Maciej Pepliński 5 (1)
Łukasz Rydwelski 4
Piotr Manikowski 1
Przemysław Mikołajczak 0
Bartosz Wysocki 0
Dawid Jurek 0

KK ŚWIECIE - REPREZENTACJA CHLK TKKF 36:35 (10:20, 26:15)
KK:
Sławomir Bąk 11 (3)
Dawid Jeszke 8
Bartosz Babicz 6
Szymon Biesialski 4
Adam Domżalski 3
Joachim Szupryczyński 2
Maciej Rzosiński 2
Marcin Wojtasiński 0
Jakub Sikorski 0
REPREZENTACJA CHLK TKKF:
Mariusz Dembek 7
Łukasz Łowicki 6
Bartosz Niewiadomski 6
Marcin Poliwodziński 5 (1)
Karol Kachelski 5 (1)
Daniel Więdłocha 3 (1)
Dawid Rudnik 2
Jakub Klimek 1

Mecz o III miejsce

REPREZENTACJA CHLK TKKF - AKADEMIA KOSZYKÓWKI BART 51:33 (21:18, 30:15)
REPREZENTACJA CHLK TKKF:
Daniel Więdłocha 17 (1)
Dawid Rudnik 10
Mariusz Dembek 7 (1)
Bartosz Niewiadomski 6
Marcin Poliwodziński 6
Karol Kachelski 3
Łukasz Łowicki 2
Jakub Klimek 0
AKADEMIA KOSZYKÓWKI BART:
Przemysław Dolny 11
Maciej Pepliński 6 (2)
Paweł Okomski 5
Piotr Manikowski 4
Piotr Okomski 2
Dawid Jurek 2
Łukasz Rydwelski 2
Mariusz Olkowski 1
Przemysław Mikołajczak 0
Krzysztof Mazur 0

Finał

KK ŚWIECIE - MCHKK CHEŁMNO (JUNIORZY) 38:17 (18:14, 20:3)
KK:
Sławomir Bąk 13 (1)
Dawid Jeszke 9
Szymon Biesialski 5
Bartosz Babicz 5
Adam Domżalski 4
Radosław Parda 2
Jarosław Łoziński 0
Marcin Wojtasiński 0
Jakub Sikorski 0
Jakub Bednarski 0
Maciej Rzosiński 0
Grzegorz Kamrowski 0
Joachim Szupryczyński 0
MCHKK:
Jakub Kołodko 8
Hubert Kruszczyński 4
Mateusz Szczerba 2
Szymon Domagalski 2
Paweł Piątkowski 1
Krzysztof Kromp 0
Łukasz Gruźlewski 0
Paweł Kowalewski 0
Paweł Dzierzbicki 0
Jakub Pawiński 0
Dominik Wesołowski 0
Kamil Konieczny 0

Wszystkie mecze (każdy składał się z 2 kwart) sędziowali Krystian Góralski i Radosław Siołkowski (obaj Toruń)

KLASYFIKACJA IX TURNIEJU IM. B. ZASTEMPOWSKIEGO
1. KK Świecie
2. MCHKK Chełmno (Juniorzy)
3. Reprezentacja CHLK TKKF
4. Akademia Koszykówki Bart Świecie

MVP Turnieju: Sławomir Bąk (KK Świecie)


ZWYCIĘZCY TURNIEJU IM. ZASTEMPOWSKIEGO

2004 - Oldboys Chełmno
2005 - Żbiki Chełmno
2006 - Coyotes Chełmno
2007 - Uffo Świecie
2008 - Oldboys Chełmno
2009 - Soen Grudziądz
2010 - KK Świecie
2011 - KK Świecie
2012 - KK Świecie
 



  
LIDERZY STATYSTYK
 
PUNKTY
86 - Belski
42 - Dembek
39 - Sondej
36 - M. Kruszczyński
36 - Korzec
36 - Igliński

ŚREDNIA NA MECZ
28,7 - Belski
18,0 - Igliński
18,0 - M. Kruszczyński
17,5 - Gaszkowski
14,5 - Materek

ZA TRZY PUNKTY
9 - Sondej
6 - Gaszkowski
5 - Więdłocha
4 - Igliński
4 - Kazanecki

(stan: po 3 kolejce)
PROMUJ NAS
 
Reklama
 
WSPIERAJĄ NAS
 
GMINA MIASTO CHEŁMNO
(sponsor strategiczny)

INTRO PACKMAN

OM TKKF CHEŁMNO

CZAS CHEŁMNA
POCZET MISTRZÓW
 
I) 2004 - ŻBIKI

II) 2005 - OLDBOYS

III) 2006 - LENIWCE

IV) 2007 - OLDBOYS

V) 2008 - OLDBOYS

VI) 2009 - SOEN

VII) 2010 - SOEN

VIII) 2011 - SOEN

IX) 2012 - COYOTES

X) 2013 - COYOTES

XI) 2014 - COYOTES

XII) 2015 - COYOTES

XIII) 2016 - COYOTES

XIV) 2017 - COYOTES

XV) 2018 - ....................
DRUŻYNY 2017/2018
 
Coyotes Chełmno

Venture Industries Grudziądz

Flyboys Chełmno

Kaef Świecie

Oldboys Chełmno
 
Stronę odwiedziło już 93897 odwiedzający (269713 wejścia) tutaj!
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=