Chełmińska Liga Koszykówki TKKF (2003-2016)
   
 
  2015
 
XII  TURNIEJ  IM. ZASTEMPOWSKIEGO

CHEŁMNO, HALA  "WODNIK" - 29.12.2015

GRUPA A

REPREZENTACJA BNBA I - FLYBOYS 69:45 (19:7, 17:12, 17:9, 16:17)

REPREZENTACJA  BNBA  I: Maciejewski 20 (5), Kubacki 15 (2), Makarewicz 11 (1), Owczarek 8, Nowicki 8, Frydrych 4, Boruta 3 (1), Jagódka 0.

FLYBOYS: H. Kruszczyński 19 (3), Gaszkowski 8 (1), Domagalski 5 (1), Piątkowski 4 (1), Materek 4, M. Kruszczyński 3, Gasin 2, Ludwikowski 0, Ćwikliński 0.



FLYBOYS - VENTURE INDUSTRIES 47:32 (11:7, 8:10, 16:6, 12:9)

FLYBOYS: H. Kruszczyński 18 (1), Gaszkowski 9 (1), M. Kruszczyński 5 (1), Domagalski 5, Materek 4, Ćwikliński 3 (1), Piątkowski 3 (1), Gasin 0, Ludwikowski 0.

VENTURE  INDUSTRIES: Jarmuszewski 20, Kazanecki 5, Straszewski 4, Schreiber 3, Brózdowski 0, Chełkowski 0.



REPREZENTACJA BNBA  I - VENTURE INDUSTRIES 61:60 (13:8, 18:23, 16:17, 14:12)

REPREZENTACJA  BNBA  I: Frydrych 20 (3), Maciejewski 11 (3), Owczarek 8, Kubacki 7, Jagódka 6 (1), Nowicki 6, Makarewicz 3, Boruta 0.

VENTURE  INDUSTRIES: Kazanecki 17 (2), Schreiber 16 (2), Jarmuszewski 13, Straszewski 9 (1), Brózdowski 5 (1), Chełkowski 0.



TABELA

1. Reprezentacja BNBA I 2 4 2-0 +25

2. Flyboys 2 3 1-1 -9

3. Venture Industries 2 2 0-2 -16



GRUPA  B

REPREZENTACJA BNBA II - OLDBOYS 41:29 (12:15, 8:4, 10:5, 11:5)

REPREZENTACJA BNBA II: Maławy 11 (1), Klimkiewicz 10 (1), Nowicki 10, Maciakiewicz 6, Dornowski 4, Nowak 0, Baryłka 0.

OLDBOYS: Sondej 11 (1), Struski 6 (1), T. Szczęsny 4, J. Szczęsny 4, Fila 3 (1), Syrowski 1, Niesyty 0, Porożyński 0, Wesołowski 0.


COYOTES - OLDBOYS 73:35 (15:16, 20:6, 19:3, 19:10)

COYOTES: Belski 26 (1), Rudnik 16 (2), Więdłocha 13 (3), Szczerba 10, Łowicki 8.

OLDBOYS: Fila 9 (1), T. Szczęsny 7 (1), Syrowski 5, J. Szczęsny 4, Porożyński 3, Struski 3 (1), Niesyty 2, Sondej 2, Wesołowski 0.



REPREZENTACJA BNBA II - COYOTES 55:45 (12:17, 9:9, 16:3, 18:16)

REPREZENTACJA BNBA II: Klimkiewicz 17 (2), Maławy 15 (2), Maciakiewicz 7, Nowicki 6, Dornowski 4, Nowak 4, Baryłka 2.

COYOTES: Więdłocha 25 (7), Rudnik 9, Łowicki 5 (1), Szczerba 4, Belski 2.


TABELA

1. Reprezentacja BNBA  II 2 4 2-0 +22

2. Coyotes 2 3 1-1 +28

3. Oldboys 2 2 0-2 -50



PÓŁFINAŁY

COYOTES - REPREZENTACJA BNBA I 63:60 (12:16, 11:13, 21:20, 19:11)

COYOTES: Szczerba 17, Belski 15 (1), Rudnik 12, Łowicki 11 (1), Więdłocha 8 (2), Poliwodziński 0.

REPREZENTACJA  BNBA  I: Frydrych 14 (2), Nowicki 13, Kubacki 10 (1), Makarewicz 7, Owczarek 7, Maciejewski 6 (2), Jagódka 3 (1), Boruta 0.


FLYBOYS - REPREZENTACJA BNBA II 55:48 (16:11, 12:18, 17;10, 10:9)

FLYBOYS: H. Kruszczyński 22 (2), Jasiński 11 (1), Gaszkowski 11 (1), Piątkowski 10 (2), Materek 1, Gasin 0, Domagalski 0.

REPREZENTACJA  BNBA  II: Maławy 12, Klimkiewicz 11 (2), Maciakiewicz 10, Dornowski 8 (1), Nowicki 5 (1), Nowak 2.


FINAŁ

COYOTES - FLYBOYS 63:37 (17:8, 16:8, 18:7, 12:14)

COYOTES: Niewiadomski 19, Więdłocha 12 (4), Rudnik 10, Łowicki 9 (1), P. Brzóskowski 6 (1), Szczerba 5 (1), Belski 2.

FLYBOYS: Jasiński 10 (1), Gaszkowski 10, H. Kruszczyński 9 (1), Matarek 6, Piątkowski 2, Gasin 0, Ludwikowski 0.


WYRÓŻNIENIA INDYWIDUALNE:

1 MVP: DAWID  RUDNIK  (COYOTES)
2 MVP: HUBERT  KRUSZCZYŃSKI  (FLYBOYS)


KLASYFIKACJA KOŃCOWA

1. COYOTES  (CHEŁMNO)

2. FLYBOYS  (CHEŁMNO)

3. REPREZENTACJA BNBA I (BYDGOSZCZ)

4. REPREZENTACJA BNBA II  (BYDGOSZCZ)

5. VENTURE  INDUSTRIES  (GRUDZIĄDZ)

6. OLDBOYS (CHEŁMNO)

UWAGA: Wszystkie mecze trwały 4 x 7 min


LIDERZY STATYSTYK
 
PUNKTY
86 - Belski
42 - Dembek
39 - Sondej
36 - M. Kruszczyński
36 - Korzec
36 - Igliński

ŚREDNIA NA MECZ
28,7 - Belski
18,0 - Igliński
18,0 - M. Kruszczyński
17,5 - Gaszkowski
14,5 - Materek

ZA TRZY PUNKTY
9 - Sondej
6 - Gaszkowski
5 - Więdłocha
4 - Igliński
4 - Kazanecki

(stan: po 3 kolejce)
PROMUJ NAS
 
Reklama
 
WSPIERAJĄ NAS
 
GMINA MIASTO CHEŁMNO
(sponsor strategiczny)

INTRO PACKMAN

OM TKKF CHEŁMNO

CZAS CHEŁMNA
POCZET MISTRZÓW
 
I) 2004 - ŻBIKI

II) 2005 - OLDBOYS

III) 2006 - LENIWCE

IV) 2007 - OLDBOYS

V) 2008 - OLDBOYS

VI) 2009 - SOEN

VII) 2010 - SOEN

VIII) 2011 - SOEN

IX) 2012 - COYOTES

X) 2013 - COYOTES

XI) 2014 - COYOTES

XII) 2015 - COYOTES

XIII) 2016 - COYOTES

XIV) 2017 - COYOTES

XV) 2018 - ....................
DRUŻYNY 2017/2018
 
Coyotes Chełmno

Venture Industries Grudziądz

Flyboys Chełmno

Kaef Świecie

Oldboys Chełmno
 
Stronę odwiedziło już 93897 odwiedzający (269724 wejścia) tutaj!
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=