Chełmińska Liga Koszykówki TKKF (2003-2016)
   
 
  2017
WYNIKI

XIV TURNIEJ
IM. ZASTEMPOWSKIEGO

Chełmno, hala Szkoły Podstawowej nr 2, środa (27.12.2017)

PÓŁFINAŁY
MTS BASKET KWIDZYN - VENTURE INDUSTRIES GRUDZIĄDZ 89:63 (17:15, 26:12, 28:24, 18:12)
MTS: Stasiuk 24, Barganowski 15, Jaworowicz 14, Kurpiewski 14, Dariusz Puncewicz 11, Damian Puncewicz 6, Grabowski 5, Monkielewicz 0.
VENTURE: Jarmuszewski 26, Schreiber 16, Hejda 14, Mroziński 4, Brózdowski 3.

MEDOS MCHKK CHEŁMNO - NOVUM/ASTORIA BYDGOSZCZ 77:49 (19:16, 24:8, 17:15, 17:10)
MCHKK: Dembek 23, Korzec 19, Łapiński 17, Rudnik 10, Szczepański 6, Żeglarski 2.
NOVUM: Gras 13, Kraska 10, Ziółkowski 6, Biela 6, Przybylski 5, Garbowski 4, Szmura 3, Bochat 2, Ulanowski 0, Lisiecki 0.

MECZ O III MIEJSCE
NOVUM/ASTORIA BYDGOSZCZ - VENTURE INDUSTRIES GRUDZIĄDZ 86:84 (23:22, 21:19, 16:22, 26:21)
NOVUM: Ziółkowski 16, Sznura 16, Triebwasser 14, Bochat 14, Kraska 13, Ulanowski 7, Przybylski 4, Garbowski 2, Biela 0, Grass 0.
VENTURE: Jarmuszewski 39, Schreiber 27, Brózdowski 7, Mroziński 6, Hejda 5.

MECZ O I MIEJSCE
MTS BASKET KWIDZYN - MEDOS MCHKK CHEŁMNO 83:71 (26:14, 27:13, 17:24, 13:20)
MTS: Dariusz Puncewicz 22, Grabowski 14, Kurpiewski 12, Jaworowicz 10, Barganowski 9, Damian Puncewicz 6, Stasiuk 6, Monkielewicz 4.
MCHKK: Dembek 24, Korzec 18, Poliwodziński 17, Łapiński 8, Rudnik 4, Szczepański 0, Żeglarski 0.

KLASYFIKACJA KOŃCOWA:

1. MTS Basktet Kwidzyn

2. Medos MCHKK Chełmno

3. Novum/Astoria Bydgoszcz

4. Venture Industries Grudziądz.



WYRÓŻNIENIA INDWIDUALNE

MVP FINAŁU: Dariusz Puncewicz
NAGRODA JURY: Marcin Poliwodziński
LIDERZY STATYSTYK
 
STAN: po 8 kolejce (12.01.2018)

PUNKTY
191 - Belski
117 - Więdłocha
105 - Igliński
102 - Kazanecki
102 - Kruszczyński
84 - Kolodko
80 - Korzec
80 - Makarewicz
78 - Dembek
75 - Jarmuszewski
70 - Łapiński

ŚREDNIA NA MECZ
27,3 - Belski
20,0 - Makarewicz
19,5 - Więdłocha
17,5 - Igliński
17,0 - Kazanecki
17,0 - Kruszczyński
16,8 - Kołodko
15,8 - Janicki
15,8 - P. Brzóskowski
15,6 - Dembek
13,8 - Garbowski
13,5 - Szczerba
13,3 - Korzec
13,2 - Gaszkowski
12,8 - Sondej
12,5 - Jarmuszewski
12,4 - Panasiuk

ZA TRZY PUNKTY
27 - Więdłocha
13 - Igliński
11 - Gaszkowski
11 - Kazanecki
11 - Sondej
9 - Kruszczyński

ZA TRZY PUNKTY DRUŻYNY
47 - Coyotes
45 - Oldboys
33 - Venture Industries
29 - Kaef
28 - Flyboys
PROMUJ NAS
 
Reklama
 
WSPIERAJĄ NAS
 
GMINA MIASTO CHEŁMNO
(sponsor strategiczny)

OM TKKF CHEŁMNO

CZAS CHEŁMNA
POCZET MISTRZÓW
 
I) 2004 - ŻBIKI

II) 2005 - OLDBOYS

III) 2006 - LENIWCE

IV) 2007 - OLDBOYS

V) 2008 - OLDBOYS

VI) 2009 - SOEN

VII) 2010 - SOEN

VIII) 2011 - SOEN

IX) 2012 - COYOTES

X) 2013 - COYOTES

XI) 2014 - COYOTES

XII) 2015 - COYOTES

XIII) 2016 - COYOTES

XIV) 2017 - COYOTES

XV) 2018 - ....................
DRUŻYNY 2017/2018
 
Coyotes Chełmno

Venture Industries Grudziądz

Flyboys Chełmno

Kaef Świecie

Oldboys Chełmno
 
Stronę odwiedziło już 95751 odwiedzający (273660 wejścia) tutaj!
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=