Chełmińska Liga Koszykówki TKKF (2003-2016)
   
 
  Drużynowe 2008 2009

ŻBIKI
KF
59:57
OLD
60:91
SOE
54:101
CHT
77:109
COY
69:79
LEN
70:84
 KF
99:79
 OLD
60:88
 SOE
59:94
 CHT
82:90
 COY
59:74
 LEN
61:87
R
Leszek Plak (3)
13
10
7
16
4
16
13
2
11
14
11 (3)
9
126 (12)
10,50
Krzysztof Szymczak (7)
11 (1)
 
 
4
 
13 (3)
4
0
3 (1)
12 (2)
5
6
58 (9)
6,45
Jakub Klimek
10
8
0
4
6
2
 
6
3
0
12
57 (11)
5,19
Szymon Plewka
8
0
9
6
0
0
4
0
0
6
2
2
37 (12)
3,09
Dawid Rudnik (11)
10
15 (1)
23 (2)
19 (1)
27 (1)
18 (2)
6
16 (3)
27
11
7
17 (1)
196 (12)
16,34
Tomasz Rutkowski
4
25
4
22
10
5
16
17
8
7
6
8
132 (12)
11,00
Michał Ratowski
3
2
5
6
2
0
4
4
4
1
2
7
40 (12)
3,34
Bartosz Niewiadomski (5)
 
 
6
 
 
2
12 (2)
15 (1)
0
28 (1)
8 (1)
 
71 (7)
10,15
Michał Rutkowski (2)
 
 
 
 
20 (2)
 
 
 
 
 
 
 
20 (1)
20,00
Łukasz Łowicki (2)
 
 
 
 
 
14 (1)
40 (1)
 
 
 
18
 
72 (3)
24,00
 I runda 1-5 (389-521)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
389
 II runda 1-5 (420-512)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
809
 Razem 2-10 (809-1033)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
809
Rzuty za 3 pkt. – 30
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 Trener: Leszek Plak
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 

CHTK
LEN
88:73
SOE
68:110
COY
81:92
OLD
55:104
ŻBI
109:77
KF
88:89
LEN
79:116
SOE
64:95
COY
59:102
OLD
87:91
ŻBI
90:82
KF
89:87
R
Daniel Belski (4)
32
12 (1)
23
19
45
31
17
20
18 (1)
30 (2)
16
35
298 (12)
24,84
Sławomir Matuszak (5)
2
12
24
21 (2)
 
23
10
16 (1)
9 (1)
 
23 (1)
 
140 (9)
15,56
Grzegorz Sokół (26)
26 (1)
29 (5)
21 (2)
 
35 (6)
 
45 (2)
 
 
30 (5) 
31 (3)
34 (2)
251 (8)
31,38
Damian Strzelecki (6)
13 (1)
13 (1)
9 (2)
7 (1)
16
15
0
12 (1)
15
 
 
 
100 (9)
11,12
Tadeusz Ludwikowski (7)
3 (1)
0
0
4
4
11 (2)
5 (1)
8 (1)
11 (1)
7 (1)
2
8
63 (12)
5,25
Mateusz Sulecki
4
2
4
0
2
0
2
 
0
0
 
7
21 (10)
2,10
Adrian Malewicz (6)
8
0
 
0
3 (1)
4 (1)
 
2
4
12 (2)
16 (1)
5 (1)
54 (10)
5,40
Paweł Misiaszek (1)
 
 
 
4
4
4
0
6
2
3 (1)
2
 
25 (8)
3,13
Bartłomiej Jakubowski
 
 
 
 
 
 
 
0
 
 
 
 
0 (1)
0,00
Łukasz Śniegowski (1)
 
 
 
 
 
 
 
 
5 (1)
 
 
5 (2)
2,50
 I runda 2-4 (489-545)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
489
 II runda 2-4 (468-573)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
468
 Razem 4-8 (957-1118)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
957 
 Rzuty za 3 pkt. – 56
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Trener: Miłosz Lippki
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 

OLDBOYS
ŻBI
91:60
OLD
53:62
CHT
104:55
KF
79:61
SOE
82:66
COY
68:77
ŻBI
88:60
LEN
81:67
CHT
91:87 
KF
87:65
SOE
73:78
COY
75:77
R
Arkadiusz Rozmus (9)
23 (1)
12
8
19 (1)
20 (1)
25 (1)
13 (1)
11
22 (3)
13
11
20 (1)
197 (12)
16,42
Andrzej Sehnke (39)
16 (1)
16 (4)
24 (4)
20 (2)
28 (6)
18 (1)
19 (5)
16 (4)
22 (4)
20 (2)
16 (1) 
23 (5) 
238 (12)
19,83
Piotr Gasin (4)
15 (1)
9
25
13 (1)
14
11
16
5
12 
15 (1)
15 (1)
11
161 (12)
13,42
Michał Markiewicz (1)
8
0
12
13
2
10
16
23
12
11 (1)
9
8
124 (12)
10,33
Tadeusz Szczęsny (1)
8 (1)
0
5
2
0
 
 
 
0
4
4
2
25 (9)
2,78
Piotr Okomski (7)
11 (2)
2
11 (1)
8
2
2
3 (1)
 
8 (2)
0
6 (1) 
0
53 (11)
4,82
Mirosław Gajewski
4
0
4
2
2
2
 6
0
3
 
0
0
23 (11)
2,09
Andrzej Struski (13)
4
14
9 (1)
 
14 (3)
 
 8 (1)
22 (3)
12
20 (3)
12 (1) 
11 (1)
126 (10)
12,60
Jerzy Niesyty
2
 
0
2
 
 
 
 
 
 
 
 
4 (3)
1,33
Krzysztof Jańczak
 
0
6
0
 
 
 
2
 
 
 
 
8 (4)
2,00
Waldemar Kordowski
 
 
 
 
 
 
7
2
0
4
 
0
13 (5)
2,60
 I runda 4-2 (477-381)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
477
 II runda 4-2 (495-434)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
495
 Razem 8-4 (972-815)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
972
 Rzuty za 3 pkt. – 74
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Trener: Zbigniew Orzechowski
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 

SOEN
COY
77:73
CHT
110:68
KF
119:60
ŻBI
101:54
LEN
93:76
OLD
66:82
COY
86:74
CHT
95:64
SOE
98:64
ŻBI
94:59
LEN
107:72
OLD
78:73
R
Michał Schreiber (12)
27
22
34 (2)
17
18 (1)
28 (1)
28
 
 
20 (1)
37 (5)
25 (2)
256 (10)
25,60
Maciej Mazurek (36)
15 (2)
20 (4)
15 (2)
25 (5)
20 (2)
22 (3)
16 (2)
23 (5) 
24 (4)
 
16 (2)
25 (5)
221 (11)
20,09
Marek Kurzyński
7
7
4
10
6
2
8
8
11
9
23
5
100 (12)
8,33
Armin Igielski (8)
7
12 (2)
9 (1)
6 (1)
10
6
8 (1)
10
14
21 (3)
12
 
115 (11)
10,45
Arkadiusz Janicki (12)
3 (1)
21 (1)
15
7
22 (3)
4 (1)
9
10 (1)
15 (1)
13 (1)
 
21 (3)
140 (11)
12,72
Marcin Kurzyński
9
4
12
12
13
0
8
12
11
15
 
2
98 (11)
8,91
Adam Domżalski (8)
9 (1)
22 (2)
19
21 (3)
 
4
22 (2) 
12
 
 
 
118 (8)
14,75
Andrzej Głowacki (3)
0
 
7 (1)
 
3 (1)
 
0
4
9
7 (1)
0
0
30 (9)
3,33
Marek Berendt
0
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
0 (1)
0,00
Robert Szulczyński (1)
0
2
4
 
1
0
0
 
9 (1)
3
25 (10)
2,50
Adam Radtke
0
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
0 (1)
0,00
Dariusz Chodyna (6)
0
 
0
3 (1)
0
 
 
 
 2
 
16 (5) 
0
21 (7)
3,00
 I runda 5-1 (566-413)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
566 
 II runda 6-0 (558-406)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
558
Razem 11-1 (1124-819)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
1124
Rzuty za 3 pkt. – 86
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Trener: Robert Szulczyński
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 

LENIWCE
CHT
73:88
OLD
62:53
COY
54:80
SOE
76:93
KF
87:62
ŻBI
84:70
CHT
116:79
OLD
67:81
COY
60:84
SOE
72:107
KF
94:28
ŻBI
87:61
R
Michał Droszcz (21)
 
16 (2)
14
32 (4)
24 (3)
26 (2)
34 (2)
28 (4)
 
 
32 (2)
30 (2)
236 (9)
26,22
Karol Ćwikliński (1)
 
12
10
18
19
9
32
14
 
25 (1) 
21
17 
177 (10)
17,70
Krzysztof Przykucki (13)
14 (2)
14 (4)
7 (1)
0
2
16 (1)
19 (3)
12 (2)
 
 
 
 
84 (8)
10,50
Piotr Drążkowski (7)
8
0
0
8 (1)
3 (1)
4 (1)
9 (1)
6 (2)
14
13 (1)
0
2
67 (12)
5,58
Jakub Cendrowski
 
11
 
 
 
 
 
7
 
 
 
 
18 (2)
9,00
Maciej Szulc
17
0
2
1
5
0
 
 
7
 
9
43 (9)
4,78
Paweł Buławka (3)
16
2
 
0
 
2
16 (2)
 
3
7 (1)
4
0
50 (9)
5,56
Grzegorz Gidaszewski (2)
10
2
2
6
14
8
 
2
7
15 (2)
10
76 (11)
6,91
Piotr Zawitowski (5)
6 (2)
0
0
0
0
0
0
0
3 (1)
0
8 (2)
5
22 (12)
1,83
Łukasz Mrozek (3)
2
0
5 (1)
0
6 (1)
9 (1)
4
 
 
 
 
 
26 (7)
3,71
Jakub Piekarski (10)
 
3
9 (2)
9 (1)
12 (2)
7 (1)
2
0
22 (3)
16 (1)
 
 
80 (9)
8,89
Paweł Ćwikliński (1)
 
2
5
2
2
3
 
0
9
2
14 (1)
14
53 (10)
5,30
 I runda 3-3 (436-446)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
436
 II runda 3-3 (496-440)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
496
Razem 6-6 (932-886)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
932
Rzuty za 3 pkt. - 66
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Trener: Piotr Piekarski, Daniel Drążkowski, Łukasz Mrozek
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 

KOMANDO FOKI
ŻBI
57:59
COY
53:80
SOE
60:119
OLD
61:79
LEN
62:87
CHT
89:88
ŻBI
79:99
COY
55:82
SOE
64:98
OLD
65:87
LEN
28:94
KF
87:89
R
Tomasz Puzio (20)
13 (1)
 
14
25 (3)
18 (1)
24 (3)
22 (2) 
13 (1)
22 (3)
23 (4)
0
19 (2)
193 (11)
17,55
Mariusz Olkowski
16
 
 
4
 
 
 
14
 
21
 
8
63 (5)
12,60
Łukasz Nikołajczyk (5)
12 (2)
2
16 (2)
0
7 (1)
 
11
 
 
 
 
 
48 (6)
8,00
Tomasz Starszak (1)
2
7 (1)
5
 
 
 
 
 
 
 
 
 
14 (3)
4,67
Michał Panasiuk (7)
2
17 (1)
8
10
10 (1)
21 (2)
5 (1)
12 (1)
3 (1)
8
2
13
111 (12)
9,25
Marcin Cieślak
7
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
7 (1)
7,00
Tomasz Kowalski (2)
5
2
6 (1)
2
2
 
10 (1)
0
 
2
 
3
32 (9)
3,56
Łukasz Bartniczak (13)
0
7 (1)
4
8 (1)
0
17 (2)
14 (2)
6 (2) 
11 (3)
0
4
12 (2)
83 (12)
6,92
Michał Ciesielski
0
0
2
4
 
 
1
 
4
0
6
0
17 (9)
1,89
Patryk Gerke (8)
0
10 (1)
 
 
6
 
5 (1)
0
11 (3)
 
4
12 (3) 
48 (8)
6,00
Bartosz Filipiak (2)
 
8 (1)
5 (1)
2
7
 
 
 
 
 
 
 
22 (4)
5,50
Dariusz Igliński (8)
 
 
 
6
12 (2)
25 (3)
11
10 (2)
13
11 (1)
12
20
120 (9)
13,33
Dariusz Makurat
 
 
 
 
 
2
 
 
 
0
0
2 (4)
0,50
Wojciech Bielewicz
 
 
 
 
 
 
0
 
 
 
 
 
0 (1)
0,00
I runda 1-5 (382-512) 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
382
II runda 0-6 (378-549)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
378
Razem 1-11 (760-1061)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
760
Rzuty za 3 pkt. - 66
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Trener: Tomasz Kowalski
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 

COYOTES
SOE
73:77
KF
80:53
CHT
92:81
LEN
80:54
ŻBI
79:69
OLD
77:68
SOE
74:86
KF
82:55
CHT
102:59
LEN
84:60
ŻBI
74:59
OLD
77:75
R
Patryk Brzóskowski (15)
31 (3)
26 (2)
18
16 (1)
 
8
10 (1)
23
35 (1)
34 (3)
31 (1)
24 (3)
256 (11)
23,27
Marcin Poliwodziński (22)
15 (2)
16 (2)
32
17 (4)
2
23 (3)
23 (3)
11 (1)
7 (1)
11 (1)
12 (1)
38 (4)
207 (12)
17,25
Piotr Frydrych (22)
12 (2)
 
 
25 (3)
33 (7)
22 (5)
20 (4)
0
 
7 (1)
2
 
121 (8)
15,13
Paweł Sitkowski (3)
6
11
4
 
 
10
7 (1)
14 (1)
16
5 (1)
8
 
81 (9)
9,00
Marcin Kaczmarek (11)
3 (1)
5
16 (2)
8 (1)
13 (1)
8
8 (1)
12 (1)
12 (2)
9 (1)
12 (1)
0
106 (12)
8,83
Arkadiusz Sierko (9)
4
9
8 (2)
11 (2)
11 (1)
2
4
9 (1)
19 (2)
5
3 (1)
91 (12)
7,58
Sebastian Brzóskowski (5)
2
7 (1)
8 (2)
3 (1)
12 (1)
 
0
7
0
0
51 (11)
4,64
Tomasz Świderski
 
6
6
 
4
4
2
4
5
8
50 (10)
5,00
Tomasz Cieślicki
 
0
 
 
4
 
 
 
 
 
 
 
4 (2)
2,00
Rafał Sierko (1)
 
 
 
 
 
 
 
5 (1)
0
 
 
7 (3)
2,33
I runda 5-1 (481-402)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
481
II runda 5-1 (493-394)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
493
Razem 10-2 (974-796)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 974
Rzuty za 3 pkt. - 88
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Trener: Tomasz Świderski, Maciej Steczeń, Patryk Brzóskowski
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
LIDERZY STATYSTYK
 
PUNKTY
137 - H. Kruszczyński
125 - Igliński
118 - P. Brzóskowski
112 - Kazanecki
106 - Makarewicz
105 - Gaszkowski

ŚREDNIA NA MECZ
22,8 - H. Kruszczyński
21,2 - Makarewicz
20,8 - Igliński
20,4 - Herman
20,3 - Więdłocha
20,0 - Klein

ZA TRZY PUNKTY
20 - Gaszkowski
16 - Więdłocha
15 - P. Brzóskowski
13 - Zalewski
11 - H. Kruszczyński
11 - Stosik

(stan: po 8 kolejce)
PROMUJ NAS
 
Reklama
 
WSPIERAJĄ NAS
 
GMINA MIASTO CHEŁMNO
(sponsor strategiczny)

INTRO PACKMAN

OM TKKF CHEŁMNO

CZAS CHEŁMNA
POCZET MISTRZÓW
 
I) 2004 - ŻBIKI

II) 2005 - OLDBOYS

III) 2006 - LENIWCE

IV) 2007 - OLDBOYS

V) 2008 - OLDBOYS

VI) 2009 - SOEN

VII) 2010 - SOEN

VIII) 2011 - SOEN

IX) 2012 - COYOTES

X) 2013 - COYOTES

XI) 2014 - COYOTES

XII) 2015 - COYOTES

XIII) 2016 - COYOTES

XIV) 2017 - COYOTES
DRUŻYNY 2016/2017
 
Coyotes Chełmno

Venture Industries Grudziądz

Flyboys Chełmno

Kaef Świecie

Oldboys Chełmno

Celcom Olimp Jeżewo

Corleone Team Świecie

My Grudziądz
 
Stronę odwiedziło już 92273 odwiedzający (266101 wejścia) tutaj!
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=