Chełmińska Liga Koszykówki TKKF (2003-2016)
   
 
  Indywidualne 2004 / 2005

 

Najskuteczniejsi
1. Sławomir Matuszak (Team S) 27,22
2. Daniel Belski (CHTK) 27,09
3. Patryk Brzóskowski (Coyotes) 26,90
4. Łukasz Łowicki (Żbiki) 25,45
5. Andrzej Struski (Oldboys) 22,91
6. Andrzej Sehnke (Oldboys) 22,82
7. Michał Droszcz (CHTK) 21,00
8. Łukasz Pawlak (Żbiki) 20,14
9. Marceli Dziamecki (Diabły) 18,30
10. Tomasz Beker (CHTK) 18,00
11. Piotr Gasin (Oldboys) 16,70
12. Paweł Sitkowski (Team S) 16,45
13. Marcin Kaczmarek (Team S) 16,09
14. Karol Ćwikliński (CHTK) 15,82
15. Michał Mikołajczyk (Żbiki) 15,74
16. Michał Rutkowski (Diabły) 15,44
17. Bartosz Jasiński (Diabły) 13,83
18. Arkadiusz Sierko (Coyotes) 13,55
19. Krzysztof Przykucki (Team S) 13,09
20. Mariusz Dembek (Żbiki) 12,00
21. Grzegorz Sokół (Coyotes) 12,00
22. Mariusz Olkowski (Komando) 11,29
23. Tomasz Wilma (Team S) 10,50
24. Marcin Poliwodziński (Coyotes) 9,63
25. Mirosław Gajewski (Oldboys) 9,36
26. Bartosz Niewiadomski (Żbiki) 8,30
27. Piotr Michalski (Diabły) 8,17
28. Bartosz Machaj (Komando) 7,83
29. Jarosław Pera (Oldboys) 7,57
30. Tomasz Świderski (Coyotes) 7,20
31. Mariusz Grzybek (Diabły) 7,20
32. Piotr Matyjasik (Coyotes) 6,91
33. Tomasz Rutkowski (Diabły) 6,89
34. Michał Markiewicz (Żbiki) 6,78
35. Grzegorz Gidaszewski (Żbiki) 6,73
36. Jakub Klimek (CHTK) 6,40
37. Marcin Laszuk (Coyotes) 6,40
38. Leszek Plak (Żbiki) 6,20
39. Marcin Matan (Diabły) 6,10
40. Sławomir Jeszke (Oldboys) 5,78
41. Jacek Bobin (Oldboys) 4,75
42. Wojciech Onderski (Diabły) 4,67
43. Krzysztof Szymczak (Żbiki) 4,50
44. Szymon Plewka (CHTK) 4,50
45. Jacek Frankowski (Coyotes) 4,15
46-47. Sebastian Brzóskowski (Coyotes) 3,91
46-47. Mirosław Grędzicki (CHTK) 3,91
48. Waldemar Kordowski (Oldboys) 3,82
49. Tomasz Mikiewicz (Team S) 3,14
50. Paweł Frydrych (CHTK) 3,00
51-52. Łukasz Mrozek (Team S) 2,27
51-52. Krzysztof Kaczmarek (Team S) 2,27
53. Marcin Polasik (Żbiki) 2,25
54. Adam Wilma (Team S) 2,14
55. Michał Wyrąbkiewicz (Żbiki) 2,00
56. Krzysztof Hinz (Oldboys) 1,83
57. Sebastian Dolata (Żbiki) 1,78
Sklasyfikowano 57 zawodników. Pozostali nie spełnili wymogu - minimum sześciu meczów.
 
LIDERZY STATYSTYK
 
PUNKTY
137 - H. Kruszczyński
125 - Igliński
118 - P. Brzóskowski
112 - Kazanecki
106 - Makarewicz
105 - Gaszkowski

ŚREDNIA NA MECZ
22,8 - H. Kruszczyński
21,2 - Makarewicz
20,8 - Igliński
20,4 - Herman
20,3 - Więdłocha
20,0 - Klein

ZA TRZY PUNKTY
20 - Gaszkowski
16 - Więdłocha
15 - P. Brzóskowski
13 - Zalewski
11 - H. Kruszczyński
11 - Stosik

(stan: po 8 kolejce)
PROMUJ NAS
 
Reklama
 
WSPIERAJĄ NAS
 
GMINA MIASTO CHEŁMNO
(sponsor strategiczny)

INTRO PACKMAN

OM TKKF CHEŁMNO

CZAS CHEŁMNA
POCZET MISTRZÓW
 
I) 2004 - ŻBIKI

II) 2005 - OLDBOYS

III) 2006 - LENIWCE

IV) 2007 - OLDBOYS

V) 2008 - OLDBOYS

VI) 2009 - SOEN

VII) 2010 - SOEN

VIII) 2011 - SOEN

IX) 2012 - COYOTES

X) 2013 - COYOTES

XI) 2014 - COYOTES

XII) 2015 - COYOTES

XIII) 2016 - COYOTES

XIV) 2017 - COYOTES
DRUŻYNY 2016/2017
 
Coyotes Chełmno

Venture Industries Grudziądz

Flyboys Chełmno

Kaef Świecie

Oldboys Chełmno

Celcom Olimp Jeżewo

Corleone Team Świecie

My Grudziądz
 
Stronę odwiedziło już 92274 odwiedzający (266163 wejścia) tutaj!
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=