Chełmińska Liga Koszykówki TKKF (2003-2016)
   
 
  KADRY DRUŻYN
 
SEZON 2017 / 2018

VENTURE INDUSTRIES GRUDZIĄDZ
1. Sebastian Hejda (1980)
2. Adam Jarmuszewski (1981)
3. Paweł Mroziński (1996)
4. Michał Schreiber (1981) Medos MCHKK Chełmno
5. Tomasz Brózdowski (1981)
6. Michał Zieliński (1981)
7. Arkadiusz Janicki (1979)
8. Łukasz Kazanecki (1980)
9. Paweł Straszewski (1984)
10. -
11. -
12. -
13. -
14. VACAT (do końca rundy zasadniczej)
15. VACAT (do końca rundy zasadniczej)
Trener/kierownik: Tomasz Brózdowski

FLYBOYS CHEŁMNO
1. Mateusz Gaszkowski (1998)
2. Jakub Kołodko (1995)
3. Karol Lewicki (1995)
4. Krzysztof Kromp (1995)
5. Oskar Wojciechowski (1994)
6. Mateusz Kruszczyński (1992)
7. Michał Markiewicz (1980)
8. Bartosz Jasiński (1985)
9. Igor Brylewski (1999)
10. Szymon Domagalski (1985)
11. Cezary Łapiński (1997)
12. Karol Szczepański (2000) Medos MCHKK Chełmno
13. Paweł Piątkowski (1995)
14. VACAT (do końca rundy zasadniczej)
15. VACAT (do końca rundy zasadniczej)
Trener/kierownik: Paweł Piątkowski

COYOTES CHEŁMNO
1. Sebastian Brzóskowski (1978)
2. Patryk Brzóskowski (1984) Medos MCHKK Chełmno
3. Marcin Poliwodziński (1976)
4. Daniel Więdłocha (1989) Medos MCHKK Chełmno
5. Bartosz Niewiadomski (1985)
6. Jakub Klimek (1984)
7. Daniel Belski (1986) Medos MCHKK Chełmno
8. Dawid Rudnik (1991) Medos MCHKK Chełmno
9. Łukasz Łowicki (1982)
10. Mariusz Dembek (1982) Medos MCHKK Chełmno
11. Mateusz Szczerba (1995)
12. Tomasz Cieślicki (1979)
13. Kamil Korzec (1993) Medos MCHKK Chełmno
14. Łukasz Śniegowski (1988)
15. VACAT (do końca rundy zasadniczej)
Trener: Maciej Steczeń
Kierownik: Sebastian Brzóskowski

KAEF ŚWIECIE
1. Dariusz Igliński (1981)
2. Łukasz Makarewicz (1982)
3. Tomasz Kempiński (1983)
4. Maciej Poćwiardowski (1981)
5. Michał Panasiuk (1982)
6. Paweł Westfalewski (1982)
7. Paweł Młynarz (-)
8. Przemysław Chojnacki (-)
9. Robert Baumgart (1981)
10. Piotr Materek (1994)
11. -
12. -
13. -
14. VACAT (do końca rundy zasadniczej)
15. VACAT (do końca rundy zasadniczej)
Trener: Dariusz Igliński
Kierownik: Michał Panasiuk

OLDBOYS CHEŁMNO
1. Jerzy Niesyty (1957)
2. Tomasz Herman (1976)
3. Andrzej Struski (1970)
4. Tadeusz Szczęsny (1969)
5. Arkadiusz Sondej (1977)
6. Jakub Szczęsny (1998)
7. Michał Porożyński (1983)
8. Adam Żeglarski (2000)
9. Dawid Szulc (2000)
10. Tomasz Garbowski (2000)
11. Przemysław Fila (1999)
12. Patryk Reinholz (1996)
13. Łukasz Oleksak (1998)
14. Adam Panowicz (1996)
15. Karol Szczepański (2000)
Trener: Andrzej Struski
Kierownik: Waldemar Kordowski


SEZON 2016 / 2017

CORLEONE TEAM ŚWIECIE
1. MARCIN CIEŚLAK (1985)
2. TOMASZ STARSZAK (1985)
3. PATRYK GERKE (1985)
4. PAWEŁ OKOMSKI (1994)
5. DOMINIK STOSIK (1994)
6. KAMIL MODRAKOWSKI (1997)
7. MARCIN RZOSIŃSKI (1997) NOTEĆ INOWROCŁAW
8. PIOTR MANIKOWSKI (1980)
9. PRZEMYSŁAW DOLNY (1992)
10. BARTOSZ FRĄCKOWSKI (1983)
11. PIOTR MATEREK (1994)
12. ŁUKASZ RYDWELSKI (1986)
13. WOJCIECH MILOCH (1998)
14. RADOSŁAW PARDA (1995)
15. JAKUB BEDNARSKI (1997)
16. ALEKSANDER MANIKOWSKI (1984)
17. ........................................... (do 17.02.2017)
TRENER/KIEROWNIK: PATRYK GERKE

VENTURE INDUSTRIES GRUDZIĄDZ
1. PATRYK SZYMKIEWICZ (1979)
2. SŁAWOMIR JABŁOŃSKI (1972)
3. SEBASTIAN HEJDA (1980)
4. JACEK CHEŁKOWSKI (1978)
5. TOMASZ KOPIŃSKI (1979)
6. ADAM JARMUSZEWSKI (1981)
7. PAWEŁ STRASZEWSKI (1984)
8. MICHAŁ SCHREIBER (1981) MEDOS MCHKK CHEŁMNO
9. TOMASZ BRÓZDOWSKI (1981)
10. ARKADIUSZ JANICKI (1979)
11. ŁUKASZ KAZANECKI (1980)
12. ROBERT SZULCZYŃSKI (1969)
13. PAWEŁ MROZIŃSKI (1996)
14. -
15. -
16. ................................. (do 17.02.2017)
17. ................................. (do 17.02.2017)
TRENER/KIEROWNIK: TOMASZ BRÓZDOWSKI

COYOTES CHEŁMNO
1. SEBASTIAN BRZÓSKOWSKI (1978)
2. PATRYK BRZÓSKOWSKI (1984) MEDOS MCHKK CHEŁMNO
3. MARCIN POLIWODZIŃSKI (1976)
4. DANIEL WIĘDŁOCHA (1989)
5. BARTOSZ NIEWIADOMSKI (1985)
6. JAKUB KLIMEK (1984)
7. DANIEL BELSKI (1986) MEDOS MCHKK CHEŁMNO
8. DAWID RUDNIK (1991) MEDOS MCHKK CHEŁMNO
9. MARIUSZ DEMBEK (1982) MEDOS MCHKK CHEŁMNO
10. MATEUSZ SZCZERBA (1995)
11. TOMASZ CIEŚLICKI (1979)
12. BARTOSZ PUCZYŃSKI (1983)
13. KAROL KACHELSKI (1989)
14. ŁUKASZ ŁOWICKI (1982)
15. -
16. ŁUKASZ ŚNIEGOWSKI (do 17.02.2017)
17. ............................ (do 17.02.2017)
TRENER: MACIEJ STECZEŃ
KIEROWNIK: SEBASTIAN BRZÓSKOWSKI

MY GRUDZIĄDZ
1. Karol Klein (1988) AZS UMK PBDI TORUŃ
2. Adam Domżalski (1985)
3. Marcin Kurzyński (1978)
4. Marek Kurzyński (1978)
5. Piotr Zalewski (1989)
6. Maciej Durmaj (1987)
7. Karol Urbanek (1984)
8. Andrzej Głowacki (1975)
9. Mateusz Szczepański (1998)
10. Jakub Szmidt (1986)
11. Krzysztof Janczak (1979)
12. Sebastian Binięda (1974)
13. -
14. -
15. -
16. Mateusz Deuter (1991) (do 17.02.2017)
17. ................................... (do 17.02.2017)
TRENER/KIEROWNIK: Andrzej Głowacki

OLDBOYS CHEŁMNO
1. Piotr Gasin (1972)
2. Jerzy Niesyty (1957)
3. Waldemar Kordowski (1965)
4. Tomasz Herman (1976)
5. Andrzej Struski (1970)
6. Tadeusz Szczęsny (1969)
7. Arkadiusz Sondej (1977)
8. Dominik Wesołowski (1997)
9. Jakub Szczęsny (1998)
10. Michał Porożyński (1983)
11. Leszek Plak (1982)
12. Przemysław Fila (1999)
13. Tomasz Garbowski (2000) MEDOS MCHKK CHEŁMNO
14. -
15. -
16. Adam Żeglarski (do 17.02.2017) MEDOS MCHKK CHEŁMNO
17. ........................... (do 17.02.2017)
TRENER/KIEROWNIK: Andrzej Struski

FLYBOYS CHEŁMNO
1. Oskar Wojciechowski (1994)
2. Hubert Kruszczyński (1995) MEDOS MCHKK CHEŁMNO
3. Mateusz Kruszczyński (1992) MEDOS MCHKK CHEŁMNO
4. Cezary Łapiński (1997) MEDOS MCHKK CHEŁMNO
5. Jakub Kołodko (1995) MEDOS MCHKK CHEŁMNO
6. Mateusz Gaszkowski (1998) MEDOS MCHKK CHEŁMNO
7. Szymon Domagalski (1995)
8. Patryk Przybylski (2000) MEDOS MCHKK CHEŁMNO
9. Bartosz Jasiński (1985)
10. Karol Szczepański (2000) MEDOS MCHKK CHEŁMNO
11. Paweł Piątkowski (1995)
12. -
13. -
14. -
15. -
16. Michał Markiewicz (do 17.02.2017)
17. ............................... (do 17.02.2017)
TRENER/KIEROWNIK: Paweł Piątkowski

CELCOM OLIMP JEŻEWO
1. Michał Ciesielski (1979)
2. Mateusz Czajka (1986)
3. Kacper Borucki (1995)
4. Michał Połomski (1990)
5. Paweł Bocian (1987)
6. Szymon Janicki (1992)
7. Radosław Solarczyk (1995)
8. Dawid Erward (1994)
9. Jarosław Dolewski (1999)
10. Dominik Trochowski (1998)
11. Szymon Śpica (1986)
12. Jakub Sakowski (1995)
13. Damian Dakowski (1993)
14. Łukasz Manikowski (1995)
15. Emil Brzozowski (1993)
16. Damian Sakowski ()
17. ................................ (do 17.02.2017)
TRENER/KIEROWNIK: Michał Ciesielski

KAEF ŚWIECIE
1. Łukasz Makarewicz (1982)
2. Mariusz Bakalarz (1982)
3. Michał Panasiuk (1982)
4. Dariusz Igliński (1981)
5. Paweł Westfalewski (1982)
6. Tomasz Kempiński (1983)
7. Maciej Poćwiardowski (1981)
8. Robert Baumgart (1981)
9. Przemysław Mikołajczak (1993)
10. -
11. -
12. -
13. -
14. -
15. -
16. Przemysław Chojnacki (do 17.02.2017)
17. ................................... (do 17.02.2017)
TRENER/KIEROWNIK: Dariusz Igliński



SEZON 2015 / 2016

VENTURE INDUSTRIES (GRUDZIĄDZ)
1. Patryk Szymkiewicz (1979)
2. Sławomir Jabłoński (1972)
3. Sebastian Hejda (1980)
4. Jacek Chełkowski (1978)
5. Tomasz Kopiński (1979)
6. Adam Jarmuszewski (1981) Stal Grudziądz
7. Paweł Straszewski (1984) Stal Grudziądz
8. Michał Schreiber (1981) Stal Grudziądz
9. Tomasz Brózdowski (1981)
10. Arkadiusz Janicki (1979) Stal Grudziądz
11. Łukasz Kazanecki (1980) Stal Grudziądz
12. Karol Klein (1988) Stal Grudziądz
13. .............................. (do końca rundy zasadniczej)
Trener / menedżer: Tomasz Brózdowski

COYOTES CHEŁMNO
1. Sebastian Brzóskowski (1978)
2. Patryk Brzóskowski (1984) MCHKK Chełmno
3. Marcin Poliwodziński (1976)
4. Daniel Więdłocha (1989) MCHKK Chełmno
5. Bartosz Niewiadomski (1985) MCHKK Chełmno
6. Daniel Belski (1986) MCHKK Chełmno
7. Dawid Rudnik (1991) MCHKK Chełmno
8. Mariusz Dembek (1982) MCHKK Chełmno
9. Mateusz Szczerba (1995)
10. Łukasz Łowicki (1982)
11. Tomasz Cieślicki (1979)
12. Jakub Klimek (1984)
13. .............................. (do końca rundy zasadniczej)
Trener: Maciej Steczeń
Menedżer: Sebastian Brzóskowski

KAEF (ŚWIECIE)
1. Łukasz Makarewicz (1982)
2. Mariusz Bakalarz (1982)
3. Michał Panasiuk (1982)
4. Dariusz Igliński (1981)
5. Paweł Westfalewski (1982)
6. Sławomir Trojanowski (1979)
7. Łukasz Rydwelski (1986)
8. Przemysław Mikołajczak (1993)
9. Łukasz Nowicki
10. Mateusz Maciejewski
11. Jarosław Brzezicki (1983)
12. Błażej Bujanowski (1987)
13. Krzysztof Nyc (1986)
14. Jakub Karolczak
15. MACIEJ MAŁAWY (1981) (do końca rundy zasadniczej)
Trener/menedżer: Dariusz Igliński

FLYBOYS CHEŁMNO
1. Hubert Kruszczyński (1995) MCHKK Chełmno
2. Oskar Wojciechowski (1994)
3. Jakub Kołodko (1995) MCHKK Chełmno
4. Mateusz Gaszkowski (1998) MCHKK Chełmno
5. Piotr Gasin (1995)
6. Mateusz Kruszczyński (1992)
7. Bartosz Jasiński (1985) MCHKK Chełmno
8. Szymon Domagalski (1995) MCHKK Chełmno
9. Paweł Piątkowski (1995)
10. .............................. (do końca rundy zasadniczej)
Trener / menedżer: Paweł Piątkowski

OLDBOYS CHEŁMNO
1. Piotr Gasin (1972)
2. Jerzy Niesyty (1957)
3. Arkadiusz Rozmus (1976)
4. Tomasz Herman (1976) KK Świecie
5. Arkadiusz Struski (1970)
6. Tadeusz Szczęsny (1969)
7. Arkadiusz Sondej (1977)
8. Kamil Wolan (1984)
9. Jakub Szczęsny (1998) KK Świecie
10. Radosław Syrowski (1997)
11. Michał Porożyński (1983)
12. Przemysław Dolny (1992) KK Świecie
13. Leszek Plak (1982)
14. Przemysław Fila (1999)
15. ............................... (do końca rundy zasadniczej)
Trener / menedżer: Andrzej Struski


* * *

SEZON 2014 / 2015
VENTURE INDUSTRIES GRUDZIĄDZ
1. Patryk Szymkiewicz (1979)
2. Sławomir Jabłoński (1972)
3. Sebastian Hejda (1980)
4. Jacek Chełkowski (1978)
5. Tomasz Kopiński (1979)
6. Adam Jarmuszewski (1981) Stal Grudziądz
7. Michał Zieliński (1981)
8. Paweł Straszewski (1984) Stal Grudziądz
9. Michał Schreiber (1981) Stal Grudziądz
10. Tomasz Brózdowski (1981)
11. Arkadiusz Janicki (1979) Stal Grudziądz
12. Łukasz Kazanecki (1980) Stal Grudziądz
13. Karol Klein (1988) Stal Grudziądz
14. -
15. -
16. vacat (do 31.01.2015)
17. vacat (do 31.01.2015
Trener/kierownik drużyny: Tomasz Brózdowski

KAEF ŚWIECIE
1. Łukasz Makarewicz (1982)
2. Mariusz Bakalarz (1982)
3. Michał Panasiuk (1982)
4. Dariusz Igliński (1981)
5. Paweł Westfalewski (1982)
6. Michał Tomaszewski (1982)
7. Sławomir Trojanowski (1979)
8. Łukasz Pawlak (1982)
9. Łukasz Rydwelski (1986)
10. Przemysław Mikołajczak (1993)
11. Jakub Szymański (1993)
12. -
13. -
14. -
15. -
16. Łukasz Nowicki (do 31.01.2015)
17. vacat (do 31.01.2015)
Trener/kierownik drużyny: Dariusz Igliński

FLYBOYS CHEŁMNO
1. Karol Lewicki (1995)
2. Krzysztof Kromp (1995) MCHKK Chełmno
3. Szymon Domagalski (1995) MCHKK Chełmno
4. Piotr Gasin II (1995) MCHKK Chełmno
5. Oskar Wojciechowski (1994) MCHKK Chełmno
6. Piotr Łaniec (1994)
7. Damian Strzelecki (1990)
8. Jakub Kołodko (1995) MCHKK Chełmno
9. Michał Markiewicz (1980)
10. Paweł Piątkowski (1995) MCHKK Chełmno
11. -
12. -
13. -
14. -
15. -
16. Hubert Kruszczyński (1995) (do 31.01.2015) Asseco Gdynia
17. Mateusz Kruszczyński (1992) (do 31.01.2015)
Trener/kierownik drużyny: Paweł Piątkowski

COYOTES CHEŁMNO
1. Patryk Brzóskowski (1984) MCHKK Chełmno
2. Marcin Poliwodziński (1976)
3. Daniel Więdłocha (1989) MCHKK Chełmno
4. Daniel Belski (1986) MCHKK Chełmno
5. Bartosz Niewiadomski (1985)
6. Sebastian Brzóskowski (1978)
7. Dawid Rudnik (1991) MCHKK Chełmno
8. Łukasz Łowicki (1982) MCHKK Chełmno
9. Marcin Kaczmarek (1979)
10. Tomasz Cieślicki (1979)
11. Jakub Klimek (1984)
12. Mariusz Dembek (1982) MCHKK Chełmno
13. Mateusz Szczerba (1995) MCHKK Chełmno
14. -
15. -
16. vacat (do 31.01.2014)
17. vacat (do 31.01.2014)
Trener: Maciej Steczeń
Kierownik drużyny: Sebastian Brzóskowski

OLDBOYS CHEŁMNO
1. Piotr Gasin (1972)
2. Waldemar Kordowski (1965)
3. Jerzy Niesyty (1957)
4. Arkadiusz Rozmus (1976)
5. Tomasz Herman (1976) KK Świecie
6. Andrzej Sehnke (1972)
7. Karol Sroka (1985)
8. Andrzej Struski (1970)
9. Tadeusz Szczęsny (1969)
10. Marcin Wojtasiński (1985) KK Świecie
11. Karol Kachelski (1989)
12. Arkadiusz Sondej (1977)
13. Bartosz Borowski (1985)
14. Jarosław Łoziński (1992) KK Świecie
15. Jakub Szczęsny (1998) KK Świecie
16. Łukasz Rzepa (1989) (do 31.01.2014)
17. Marcin Kubacki (1986) (do 31.01.2014)
Trener: Andrzej Struski
Kierownik drużyny: Waldemar Kordowski


KADRY SEZON 2013 / 2014

VENTURE INDUSTRIES GRUDZIĄDZ
1. Patryk Szymkiewicz
2. Sławomir Jabłoński
3. Sebastian Hejda
4. Jacek Chełkowski
5. Tomasz Kopiński
6. Adam Jarmuszewski (KK Świecie)
7. Michał Zieliński
8. Paweł Straszewski
9. Michał Schreiber
10. Tomasz Brózdowski
11. Arkadiusz Janicki
12. Łukasz Kazanecki
13. -
14. -
15. -
16. vacat (do 31.12.2013)
17. vacat (do 31.12.2013)
Trener / kierownik drużyny: Tomasz Brózdowski

ALDREK GRUDZIĄDZ
1. Adam Domżalski (KK Świecie)
2. Piotr Zalewski (KK Świecie)
3. Marek Kurzyński
4. Marcin Kurzyński
5. Robert Szulczyński
6. Armin Igielski
7. Andrzej Głowacki
8. Maciej Mazurek
9. Maciej Durmaj
10. Jakub Szmidt
11. Karol Klein (KK Świecie)
12. -
13. -
14. -
15. -
16. vacat (do 31.12.2013)
17. vacat (do 31.12.2013)
Trener / kierownik drużyny: Robert Szulczyński

KAEF (ŚWIECIE)
1. Łukasz Makarewicz (MCHKK Chełmno)
2. Mariusz Bakalarz
3. Mariusz Panasiuk
4. Dariusz Igliński
5. Paweł Westfalewski
6. Michał Tomaszewski
7. Sławomir Trojanowski
8. Łukasz Pawlak
9. Łukasz Rydwelski
10. -
11. -
12. -
13. -
14. -
15. -
16. Artur Miękczyński vacat (do 31.12.2013)
17. vacat (do 31.12.2013)
Trener / kierownik drużyny: Łukasz Makarewicz

OLDBOYS (CHEŁMNO)
1. Piotr Gasin
2. Waldemar Kordowski
3. Michał Markiewicz
4. Jerzy Niesyty
5. Arkadiusz Rozmus
6. Dawid Jeszke (KK Świecie)
7. Tomasz Herman (KK Świecie)
8. Karol Sroka
9. Andrzej Struski
10. Tadeusz Szczęsny
11. Mariusz Dembek (MCHKK Chełmno)
12. Marcin Wojtasiński (KK Świecie)
13. Arkadiusz Sondej
14. -
15. -
16. Karol Kachelski (do 31.12.2013)
17. vacat (do 31.12.2013)
Trener / kierownik drużyny: Andrzej Struski

KTSSM CHEŁMNO
1. Sławomir Koprowski
2. Sławomir Błaszkiewicz
3. Mateusz Sulecki
4. Tadeusz Ludwikowski
5. Marcin Matan
6. Damian Strzelecki
7. Michał Wyrąbkiewicz
8. Mariusz Grzybek
9. Krystian Konopacki
10. Mateusz Gaszkowski (MCHKK Chełmno)
11. -
12. -
13. -
14. -
15. -
16. Grzegorz Derebecki (do 31.12.2013)
17. Bartłomiej Jakubowski (do 31.12.2013)
Trener / kierownik drużyny: Mateusz Sulecki

COYOTES (CHEŁMNO)
1. Patryk Brzóskowski (MCHKK Chełmno)
2. Marcin Poliwodziński
3. Daniel Więdłocha (MCHKK Chełmno)
4. Daniel Belski (MCHKK Chełmno)
5. Bartosz Niewiadomski (MCHKK Chełmno)
6. Dawid Rudnik (MCHKK Chełmno)
7. Sebastian Brzóskowski
8. Łukasz Łowicki
9. Tomasz Cieślicki
10. Marcin Kaczmarek
11. Jakub Klimek
12. -
13. -
14. -
15. -
16. vacat (do 31.12.2013)
17. vacat (do 31.12.2013)
Trener: Maciej Steczeń
Kierownik drużyny: Sebastian Brzóskowski

AKADEMIA KOSZYKÓWKI 1515 ŚWIECIE
1. Paweł Smoliński
2. Dariusz Weltrowski
3. Mikołaj Pamuła
4. Leszek Knut
5. Paweł Okomski
6. Krzysztof Mazur
7. Michał Walecki
8. Dawid Jurek
9. Michał Stempień
10. Piotr Manikowski
11. Przemysław Mikołajczak
12. Piotr Okomski
13. Bartosz Stefański
14. Daniel Wybranowski
15. Marcin Gralikowski
16. Przemysław Kądziela (do 31.12.2013)
17. Maciej Pepliński (do 31.12.2013)
Trener / kierownik drużyny: Piotr Okomski

FLY BOYS (CHEŁMNO)
1. Paweł Piątkowski
2. Mateusz Szczerba
3. Krzysztof Kromp (MCHKK Chełmno)
4. Oskar Wojciechowski
5. Karol Lewicki (MCHKK Chełmno)
6. Piotr Gasin (MCHKK Chełmno)
7. Jakub Kołodko (MCHKK Chełmno)
8. Łukasz Gruzlewski
9. Szymon Domagalski (MCHKK Chełmno)
10. -
11. -
12. -
13. -
14. -
15. -
16. Hubert Kruszczyński (do 31.12.2013)
17. vacat (do 31.12.2013)
Trener / kierownik drużyny: Tomasz Wilma


KADRY SEZON 2012 / 2013

HANZA RULEWO
1. Adam Domżalski
2. Piotr Zalewski
3. Marek Kurzyński
4. Marcin Kurzyński
5. Robert Szulczyński
6. Armin Igielski
7. Andrzej Głowacki
8. Maciej Mazurek
9. Arkadiusz Janicki
10. Maciej Durmaj
11. Jakub Szmidt
12. x
13. x
14. vacat (do 31.12.2012)
15. vacat (do 31.12.2012)
TRENER/KIEROWNIK: Robert Szulczyński

VENTURE INDUSTRIES (GRUDZIĄDZ)
1. Patryk Szymkiewicz
2. Sławomir Jabłoński
3. Sebastian Hejda
4. Jacek Chełkowski
5. Tomasz Kopiński
6. Adam Jarmuszewski
7. Michał Zieliński
8. Paweł Straszewski
9. Michał Schreiber
10. Tomasz Brózdowski
11. x
12. x
13. x
14. Łukasz Kazanecki (do 31.12.2012)
15. vacat (do 31.12.2012)
TRENER/KIEROWNIK: Tomasz Brózdowski

AKADEMIA KOSZYKÓWKI BART ŚWIECIE
1. Paweł Młynarz
2. Maciej Balewski
3. Łukasz Rydwelski
4. Sebastian Janicki
5. Paweł Okomski
6. Krzysztof Mazur
7. Przemysław Dolny
8. Łukasz Deron
9. Mariusz Olkowski
10. Piotr Manikowski
11. Przemysław Mikołajczak
12. Piotr Okomski
13. x
14. Maciej Pepliński (do 31.12.2012)
15. vacat (do 31.12.2012)
TRENER/KIEROWNIK: Piotr Okomski

KAEF (ŚWIECIE)
1. Dariusz Igliński
2. Michał Panasiuk
3. Łukasz Makarewicz
4. Paweł Westfalewski
5. Sławomir Trojanowski
6. Michał Tomaszewski
7. Łukasz Pawlak
8. Mariusz Bakalarz
9. x
10. x
11. x
12. x
13. x
14. Jacek Morzuchowski (do 31.12.2012)
15. vacat (do 31.12.2012)
TRENER/KIEROWNIK: Dariusz Igliński

OLDBOYS (CHEŁMNO)
1. Andrzej Struski
2. Michał Markiewicz
3. Piotr Gasin
4. Arkadiusz Sondej
5. Andrzej Sehnke
6. Arkadiusz Rozmus
7. Jerzy Niesyty
8. Tadeusz Szczęsny
9. Waldemar Kordowski
10. Mariusz Dembek
11. Marcin Wojtasiński
12. Tomasz Herman
13. Dawid Jeszke
14. Karol Sroka
15. vacat (do 31.12.2012)
TRENER/KIEROWNIK: Andrzej Struski

LENIWCE (CHEŁMNO)
1. Karol Kachelski
2. Piotr Zawitowski
3. Piotr Drążkowski
4. Jakub Piekarski
5. Paweł Buławka
6. Karol Szutarski
7. Michał Droszcz
8. Sławomir Matuszak
9. Piotr Łaniec
10. Adam Głowala
11. Paweł Ćwikliński
12. Karol Ćwikliński
13. Łukasz Mrozek
14. vacat (do 31.12.2012)
15. vacat (do 31.12.2012)
TRENER/KIEROWNIK: Łukasz Mrozek

COYOTES (CHEŁMNO)
1. Sebastian Brzóskowski
2. Patryk Brzóskowski
3. Marcin Poliwodziński
4. Daniel Więdłocha
5. Marcin Kaczmarek
6. Tomasz Cieślicki
7. Bartosz Niewiadomski
8. Jakub Klimek
9. Daniel Belski
10. Dawid Rudnik
11. Łukasz Łowicki
12. x
13. x
14. vacat (do 31.12.2012)
15. vacat (do 31.12.2012)
TRENER: Maciej Steczeń
KIEROWNIK: Sebastian Brzóskowski


KADRY SEZON 2011 / 2012

HANZA RULEWO
1. Marek Kurzyński
2. Maciej Kurzyński 
3. Robert Szulczyński
4. Armin Igielski
5. Adam Domżalski
6. Andrzej Głowacki
7. Maciej Mazurek
8. Michał Schreiber (Z)
9. Arkadiusz Janicki
10. Piotr Zalewski
11. Maciej Durmaj
12. Karol Klein (Z)
13. Adam Jarmuszewski
14. vacat (do 31.12.2011)
15. vacat (do 31.12.2011)
Trener / kierownik drużyny: Armin Igielski

LENIWCE
1. Karol Ćwikliński
2. Paweł Buławka
3. Jakub Piekarski
4. Paweł Ćwikliński
5. Krzysztof Przykucki
6. Michał Droszcz
7. Piotr Drążkowski
8. Sławomir Matuszak
9. Piotr Zawitowski
10. Karol Kachelski (Z)
11. x
12. x
13. x
14. Łukasz Mrozek (do 31.12.2011)
15. Grzegorz Gidaszewski (do 31.12.2011)
Trener / kierownik drużyny: Karol Ćwikliński / Łukasz Mrozek

COYOTES
1. Patryk Brzóskowski (Z)
2. Sebastian Brzóskowski
3. Marcin Poliwodziński
4. Marcin Kaczmarek
5. Bartosz Niewiadomski (Z)
6. Daniel Więdłocha (Z)
7. Daniel Belski (Z)
8. Tomasz Cieślicki
9. Jakub Klimek
10. Paweł Misiaszek
11. Przemysław Żywicki
12. Bartosz Puczyński
13. Arkadiusz Sierko
14. vacat (do 31.12.2011)
15. vacat (do 31.12.2011)
Trener / kierownik drużyny: Maciej Steczeń

KAEF
1. Łukasz Rydwelski
2. Bartosz Wysocki
3. Marcin Matan
4. Damian Strzelecki (Z)
5. Paweł Westfalewski
6. Dariusz Igliński
7. Michał Tomaszewski
8. Łukasz Makarewicz
9. Michał Panasiuk
10. Daniel Włodarczyk
11. Mariusz Bakalasz
12. Sławomir Trojanowski
13. x
14. Paweł Pieprzka (do 31.12.2011)
15. vacat (do 31.12.2011)
Trener / kierownik drużyny: Paweł Westfalewski

OLDBOYS
1. Mariusz Dembek (Z)
2. Piotr Gasin (Z)
3. Waldemar Kordowski
4. Łukasz Łowicki (Z)
5. Michał Markiewicz
6. Jerzy Niesyty
7. Leszek Plak
8. Arkadiusz Rozmus
9. Dawid Rudnik (Z)
10. Andrzej Sehnke
11. Karol Sroka
12. Andrzej Struski
13. Michał Ratowski
14. Łukasz Rzepa (Z (do 31.12.2011)
15. vacat (do 31.12.2011)
Trener / kierownik drużyny: Waldemar Kordowski

FLY BOYS
1. Piotr Łaniec
2. Paweł Piątkowski
3. Jakub Kołodko (Z)
4. Szymon Domagalski (Z)
5. Karol Lewicki
6. Krzysztof Kromp
7. Mateusz Szczerba
8. Łukasz Gruźlewski
9. Michał Fafiński
10. Dominik Stosik
11. Grzegorz Sokół
12. X
13. X
14. Oskar Wojciechowski (do 31.12.2011)
15. vacat (do 31.12.2011)
Trener / kierownik drużyny: Piotr Łaniec


KADRY SEZON 2010 / 2011

DOMO Nieruchomości CHTK
1. Daniel Belski (Z)
2. Mateusz Cygan
3. Karol Kachelski
4. Adrian Malewicz
5. Sławomir Matuszak
6. Paweł Misiaszek
7. Szymon Plewka
8. Dawid Rudnik (Z)
9. Damian Strzelecki
10. Łukasz Śniegowski
11. Krzysztof Trzciński
12. –
13. –
14. vacat (do 31.12.2010) ANDRZEJ SEHNKE
15. vacat (do 31.12.2010)
Trener: Sławomir Matuszak

MIX Coyotes
1. Sebastian Brzóskowski
2. Patryk Brzóskowski (Z)
3. Marcin Poliwodziński
4. Piotr Frydrych
5. Marcin Kaczmarek
6. Arkadiusz Sierko
7. Tomasz Cieślicki
8. Przemysław Żywicki
9. Bartosz Niewiadomski
10. Jakub Klimek
11. Daniel Więdłocha (Z)
12. Bartosz Puczyński
13. Tomasz Puzio
14. vacat (do 31.12.2010) LESZEK PLAK
15. vacat (do 31.12.2010) RADOSŁAW BULLER
Trener: -

Youngboys
1. Patryk Depka
2. Mateusz Kruszczyński
3. Arkadiusz Wielgosz
4. Marcin Matan
5. Mariusz Grzybek
6. Mateusz Sulecki
7. Piotr Łaniec
8. Krzysztof Malinowski
9. Mateusz Lipniewski
10. Krystian Konopacki
11. Karol Szutarski
12. Hubert Kruszczyński
13. Joachim Szupryczyński
14. Jarosław Łoziński
15. vacat (do 31.12.2010) ŁUKASZ RZEPA (Z)
Trener: -

KaeF (Świecie)
1. Łukasz Makarewicz
2. Tomasz Rutkowski
3. Michał Tomaszewski
4. Paweł Westfalewski
5. Dariusz Igliński
6. Bartosz Wysocki
7. Michał Panasiuk
8. Aleksander Manikowski
9. –
10. –
11. –
12. –
13. –
14. vacat (do 31.12.2010) ŁUKASZ ŁOWICKI (Z)
15. vacat (do 31.12.) ŁUKASZ RYDWELSKI
Trener: -

Leniwce
1. Karol Ćwikliński
2. Maciej Szulc
3. Paweł Buławka
4. Jakub Piekarski
5. Paweł Ćwikliński
6. Piotr Gasin
7. Krzysztof Przykucki
8. Michał Droszcz
9. Piotr Drążkowski
10. Daniel Drążkowski
11. Łukasz Mrozek
12. Piotr Zawitowski
13. Arkadiusz Rozmus
14. Michał Markiewicz
15. vacat (do 31.12.2010)
Trener: Piotr Piekarski

Soen Grudziądz
1. Marek Kurzyński
2. Marcin Kurzyński
3. Robert Szulczyński
4. Armin Igielski
5. Adam Domżalski
6. Andrzej Głowacki
7. Maciej Mazurek
8. Michał Schreiber (Z)
9. Arkadiusz Janicki
10. Piotr Zalewski
11. Adam Jarmuszewski
12. Maciej Durmaj
13. Karol Klein (Z)
14. vacat (do 31.12.2010)
15. vacat (do 31.12.2010)
Trener: -


KADRY SEZON 2009 / 2010
Soen Grudziądz
1. Marek Kurzyński
2. Marcin Kurzyński
3. Robert Szulczyński
4. Armin Igielski
5. Adam Domżalski
6. Dariusz Chodna
7. Andrzej Głowacki
8. Maciej Mazurek
9. Arkadiusz Janicki
10. Marek Berendt
11. Adam Radtke
12. Piotr Zalewski
13. Krzysztof Liberacki
14. vacat (do 31.12.2009)
15. vacat (do 31.12.2009)
Trener: Robert Szułczyński
 
Oldboys
1. Tomasz Beker
2. Piotr Gasin
3. Sławomir Jeszke
4. Waldemar Kordowski
5. Michał Markiewicz
6. Jerzy Niesyty
7. Leszek Plak
8. Arkadiusz Rozmus
9. Andrzej Sehnke
10. Arkadiusz Sondej
11. Karol Sroka
12. Andrzej Struski
13. Tadeusz Szczęsny
14. Krzysztof Szymczak
15. Michał Mikołajczyk
Trener: Sławomir Jeszke
 
Mix Coyotes
1. Sebastian Brzóskowski
2. Marcin Poliwodziński
3. Piotr Frydrych
4. Arkadiusz Sierko
5. Tomasz Świderski
6. Tomasz Cieślicki
7. Tomasz Puzio
8. Bartosz Niewiadomski
9. Jakub Klimek
10. x
11. x
12. x
13. x
14. Przemysław Żywicki (do 31.12.2009)
15. vacat (do 31.12.2009)
Trener: Patryk Brzóskowski
 
 
Leniwce
1. Karol Ćwikliński
2. Maciej Szulc
3. Paweł Buławka
4. Jakub Piekarski
5. Paweł Ćwikliński
6. Grzegorz Gidaszewski
7. Krzysztof Przykucki
8. Michał Droszcz
9. Piotr Drążkowski
10. Łukasz Mrozek
11. Piotr Zawitowski
12. Jakub Cendrowski
13. Daniel Drążkowski
14. vacat (do 31.12.2009)
15. vacat (do 31.12.2009)
Trener: Piotr Piekarski
 
Czas Chełmna CHTK
1. Daniel Belski
2. Krzysztof Trzciński
3. Szymon Plewka
4. Adrian Malewicz
5. Mateusz Sulecki
6. Mateusz Cygan
7. Łukasz Śniegowski
8. Sławomir Matuszak
9. Paweł Misiaszek
10. Karol Kachelski
11. Grzegorz Sokół
12. x
13. x
14. Mirosław Gajewski (do 31.12.2009)
15. Jarosław Łoziński (do 31.12.2009)
Trener: Sławomir Matuszak
 
Youngboys
1. Patryk Depka
2. Mateusz Kruszczyński
3. Krzysztof Malinowski
4. Radosław Milewski
5. Patryk Korzeń
6. Krystian Konopacki
7. Arkadiusz Wielgosz
8. Mateusz Lipniewski
9. Bartosz Nurkowski
10. Marcin Matan
11. Mariusz Grzybek
12. Karol Szutarski
13. x
14. vacat (do 31.12.2009)
15. vacat (do 31.12.2009)
Trener: -

LIDERZY STATYSTYK
 
PUNKTY
86 - Belski
42 - Dembek
39 - Sondej
36 - M. Kruszczyński
36 - Korzec
36 - Igliński

ŚREDNIA NA MECZ
28,7 - Belski
18,0 - Igliński
18,0 - M. Kruszczyński
17,5 - Gaszkowski
14,5 - Materek

ZA TRZY PUNKTY
9 - Sondej
6 - Gaszkowski
5 - Więdłocha
4 - Igliński
4 - Kazanecki

(stan: po 3 kolejce)
PROMUJ NAS
 
Reklama
 
WSPIERAJĄ NAS
 
GMINA MIASTO CHEŁMNO
(sponsor strategiczny)

INTRO PACKMAN

OM TKKF CHEŁMNO

CZAS CHEŁMNA
POCZET MISTRZÓW
 
I) 2004 - ŻBIKI

II) 2005 - OLDBOYS

III) 2006 - LENIWCE

IV) 2007 - OLDBOYS

V) 2008 - OLDBOYS

VI) 2009 - SOEN

VII) 2010 - SOEN

VIII) 2011 - SOEN

IX) 2012 - COYOTES

X) 2013 - COYOTES

XI) 2014 - COYOTES

XII) 2015 - COYOTES

XIII) 2016 - COYOTES

XIV) 2017 - COYOTES

XV) 2018 - ....................
DRUŻYNY 2017/2018
 
Coyotes Chełmno

Venture Industries Grudziądz

Flyboys Chełmno

Kaef Świecie

Oldboys Chełmno
 
Stronę odwiedziło już 93897 odwiedzający (269758 wejścia) tutaj!
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=