Chełmińska Liga Koszykówki TKKF (2003-2016)
   
 
  MISTRZOSTWA POLSKI 2009

 




II MISTRZOSTWA POLSKI LIG AMATORSKICH
W KOSZYKÓWCE
(POD AUSPICJAMI MINISTERSTWA SPORTU I TURYSTYKI)
TORUŃ 17-19.04.2009

KADRA CHLK
Daniel Belski (Czas Chełmna CHTK)
Krzysztof Przykucki (Leniwce)
Patryk Brzóskowski (Elbrox Coyotes)
Michał Markiewicz (Oldboys)
Grzegorz Sokół (Czas Chełmna CHTK)
Karol Ćwikliński (Leniwce)
Sławomir Matuszak (Czas Chełmna CHTK)
Dawid Rudnik (Żbiki)
Trener: Zbigniew Orzechowski
Kierownik drużyny: Miłosz Lippki


MECZE REPREZENTACJI CHEŁMNA

ZIELONA GÓRA – CHEŁMNO
71:69 (17:16,18:21,20:20,16:12)
CHEŁMNO: Daniel Belski 22, Karol Ćwikliński 15 (2), Patryk Brzóskowski 11 (1), Krzysztof Przykucki 11 (3), Michał Markiewicz 6, Grzegorz Sokół 4, Dawid Rudnik 0.
ZIELONA GÓRA (najwięcej): Marcin Kukiełka 41 (8), Tomasz Maćkowiak 12.

CHEŁMNO – REMBET PLUS TORUŃ
65:58 (20:15,19:12,11:15,15:16)
CHEŁMNO: Patryk Brzóskowski 17 (2), Grzegorz Sokół 16 (3), Daniel Belski 10, Michał Markiewicz 8, Krzysztof Przykucki 6, Karol Ćwikliński 4, Dawid Rudnik 4.
REMBET PLUS (najwięcej): Tomasz Nowak 12 (2), Tomasz Jasiński 11, Dariusz Kondraciuk 10 (2).

AGAD TORUŃ – CHEŁMNO
85:83 (21:25,15:23,27:12,22:23)
CHEŁMNO: Daniel Belski 23 (2), Patryk Brzóskowski 17 (3), Karol Ćwikliński 13 (2), Grzegorz Sokół 12 (2), Dawid Rudnik 6, Krzysztof Przykucki 6, Sławomir Matuszak 6 (1), Michał Markiewicz 0.
AGAD (najwięcej): Paweł Grzechulski 21 (4), Piotr Grzechulski 17 (1), Bartosz Kuźniacki 17 (2).

KOGENERACJA SA WROCŁAW – CHEŁMNO
79:44 (23:13,17:2,17:14,22:15)
CHEŁMNO: Grzegorz Sokół 11 (2), Dawid Rudnik 11, Patryk Brzóskowski 11 (3), Karol Ćwikliński 5, Daniel Belski 2, Michał Markiewicz 2, Krzysztof Przykucki 2, Sławomir Matuszak 0.
KOGENERACJA SA (najwięcej): Paweł Kozłowski 24 (2), Robert Chałupa 17, Marek Cześniczek 13 (1), Adam Gołąb 12 (2).

CHEŁMNO – STOLMAKO PONIATOWA LUBLIN
100:66 (22:12,33:18,22:18,23:18)
CHEŁMNO: Grzegorz Sokół 27 (4), Daniel Belski 25, Dawid Rudnik 18, Michał Markiewicz 12, Karol Ćwikliński 10 (2), Patryk Brzóskowski 8.
STOLMAKO PONIATOWA (najwięcej): Paweł Kosior 46 (4), Łukasz Łukawski 10.


KOMPLET WYNIKÓW
Piątek (17.04)
Agad – Rembet Plus 57:63, Zielona Góra - Chełmno 71:69, Kogeneracja SA – Stolmako Poniatowa 72:65, Chełmno – Rembet Plus 65:58, Zielona Góra – Stolmako Poniatowa 61:75, Kogeneracja SA – Agad 82:80.

Sobota (18.04)
Stolmako Poniatowa - Rembet Plus 59:64, Kogeneracja SA - Zielona Góra 72:76, Agad – Chełmno 85:83, Zielona Góra - Rembet Plus 44:91, Stolmako Poniatowa - Agad 68:104, Chełmno - Kogeneracja SA 44:79.

Niedziela (19.04)
Stolmako Poniatowa – Chełmno 66:100, Kogeneracja SA – Rembet Plus 60:57, Agad – Zielona Góra 79:59.


TABELA KOŃCOWA
1. Kogeneracja SA Wrocław 5 9 4-1 365:322
2. Rembet Plus Toruń 5 8 3-2 333:285
3. Agad Toruń 5 8 3-2 405:355
4. Zielona Góra 5 7 2-3 311:386
5. Chełmno 5 7 2-3 361:359
6. Stolmako Poniatowa Lublin 5 6 1-4 333:401

INDYWIDUALNIE
MVP turnieju (najwszechstronniejszy zawodnik): Tomasz Nowak (Rembet Plus Toruń)
Najlepszy strzelec: Paweł Kosior (Stolmako Poniatowa Lublin)
Najlepszy za trzy punkty: Paweł Kosior (Stolmako Poniatowa Lublin)
Najlepszy w zespole Chełmna: Patryk Brzóskowski
LIDERZY STATYSTYK
 
STAN: po 8 kolejce (12.01.2018)

PUNKTY
191 - Belski
117 - Więdłocha
105 - Igliński
102 - Kazanecki
102 - Kruszczyński
84 - Kolodko
80 - Korzec
80 - Makarewicz
78 - Dembek
75 - Jarmuszewski
70 - Łapiński

ŚREDNIA NA MECZ
27,3 - Belski
20,0 - Makarewicz
19,5 - Więdłocha
17,5 - Igliński
17,0 - Kazanecki
17,0 - Kruszczyński
16,8 - Kołodko
15,8 - Janicki
15,8 - P. Brzóskowski
15,6 - Dembek
13,8 - Garbowski
13,5 - Szczerba
13,3 - Korzec
13,2 - Gaszkowski
12,8 - Sondej
12,5 - Jarmuszewski
12,4 - Panasiuk

ZA TRZY PUNKTY
27 - Więdłocha
13 - Igliński
11 - Gaszkowski
11 - Kazanecki
11 - Sondej
9 - Kruszczyński

ZA TRZY PUNKTY DRUŻYNY
47 - Coyotes
45 - Oldboys
33 - Venture Industries
29 - Kaef
28 - Flyboys
PROMUJ NAS
 
Reklama
 
WSPIERAJĄ NAS
 
GMINA MIASTO CHEŁMNO
(sponsor strategiczny)

OM TKKF CHEŁMNO

CZAS CHEŁMNA
POCZET MISTRZÓW
 
I) 2004 - ŻBIKI

II) 2005 - OLDBOYS

III) 2006 - LENIWCE

IV) 2007 - OLDBOYS

V) 2008 - OLDBOYS

VI) 2009 - SOEN

VII) 2010 - SOEN

VIII) 2011 - SOEN

IX) 2012 - COYOTES

X) 2013 - COYOTES

XI) 2014 - COYOTES

XII) 2015 - COYOTES

XIII) 2016 - COYOTES

XIV) 2017 - COYOTES

XV) 2018 - ....................
DRUŻYNY 2017/2018
 
Coyotes Chełmno

Venture Industries Grudziądz

Flyboys Chełmno

Kaef Świecie

Oldboys Chełmno
 
Stronę odwiedziło już 95751 odwiedzający (273644 wejścia) tutaj!
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=