Chełmińska Liga Koszykówki TKKF (2003-2016)
   
 
  MISTRZOSTWA POLSKI W CHEŁMNIE

 

III MISTRZOSTWA POLSKI LIG AMATORSKICH
CHEŁMNO – TORUŃ (29-30.05.2010)
OFICJALNE WYNIKI
 
GRUPA I – TORUŃ (29.05)

Kogeneracja Wrocław – KSP Wilno BC 58:40
Rembet Plus Toruń – Kogeneracja Wrocław 44:86
Rembet Plus Toruń – KSP Wilno BC 64:63

Tabela
1. KOGENERACJA SA WROCŁAW 2 4 144:84
2. REMBET PLUS TORUŃ 2 3 108:149
3. KSP WILNO BC 2 2 103:122
 

GRUPA II – CHEŁMNO (29.05)

CHEŁMNO – BIOSG PRZEMYŚL 57:82 (13:36, 22:14, 9:15, 13:17)
Chełmno: Daniel Drążkowski 18 (1), Piotr Drążkowski 10, Krzysztof Przykucki 8, Daniel Belski 8, Michał Markiewicz 6, Paweł Misiaszek 5, Mateusz Sulecki 2.
BiOSG Przemyśl (najwięcej): Robert Galanty 22, Tomasz Przewrocki 21 (2), Tomasz Kołodziej 10.
 
GP PEOPLE TORUŃ – AGAD TORUŃ 61:69
 
AGAD TORUŃ – BIOSG PRZEMYŚL 50:83
 
CHEŁMNO - GP PEOPLE TORUŃ 64:60 (18:17, 17:12, 9:19, 20:12)
Chełmno: Łowicki Łukasz 19, Daniel Więdłocha 11 (3), Karol Ćwikliński 10, Daniel Drążkowski 10, Daniel Belski 6, Krzysztof Przykucki 4, Piotr Drążkowski 4, Michał Markiewicz 0 ,Paweł Misiaszek 0.
GP People Toruń (najwięcej): Tomasz Sadowski 33, Adam Maliszewski 15 (1).
 
BiOSG PRZEMYŚL - GP PEOPLE TORUŃ 80:76
 
CHEŁMNO - AGAD TORUŃ 77:70 (19:19, 12:16, 23:23, 23:12)
Chełmno: Łukasz Łowicki 25 (2), Daniel Belski 14, Daniel Więdłocha 11 (1), Patryk Brzóskowski 10 (2), Karol Ćwikliński 10, Michał Markiewicz 5 (1), Daniel Drążkowski 0, Krzysztof Przykucki 0.
Agad Toruń (najwięcej): Bartosz Kuźniacki 24 (4), Sebastian Meyer 13, Paweł Grzechulski 10 (2).
 
Tabela
1. BiOSG PRZEMYŚL 3 6 245:183
2. CHEŁMNO 3 5 198:212
3. AGAD TORUŃ 3 4 189:221
4. GP PEOPLE TORUŃ 3 3 197-213
 
PÓŁFINAŁY – TORUŃ (30.05)
KOGENERACJA SA WROCŁAW – CHEŁMNO 65:55 (18:14, 14:11, 18:17, 15:13)
Kogeneracja SA Wrocław (najwięcej): Robert Chałupa 30 (1), Mirosław Remain 17, Tomasz Staniucha 9 (3).
Chełmno: Patryk Brzóskowski 14 (3), Łukasz Łowicki 12 (1), Daniel Belski 10, Michał Markiewicz 9 (1), Piotr Drążkowski 6, Leszek Plak 4.
 
BiOSG PRZEMYŚL - REMBET PLUS Toruń 79:53
 
MECZ O I MIEJSCE
Nie odbył się. Drużyna BiOSG Przemyśl została zdyskwalifikowana z mistrzostw za grę nieuprawnionymi zawodnikami. Automatycznie mistrzem została Kogeneracja SA Wrocław.
 
MECZ O II MIEJSCE
REMBET PLUS TORUŃ - CHEŁMNO 67:59 (17:11, 14:17, 24:16, 12:15)
Rembet Plus Toruń (najwięcej): Tomasz Jasiński 27 (1), Tomasz Nowak 24 (5), Michał Gardocki 11 (1).
Chełmno: Daniel Belski 29 (1), Łukasz Łowicki 17 (2), Patryk Brzóskowski 9 (1), Michał Markiewicz 4, Piotr Drążkowski 0, Leszek Plak 0.
 
MECZ O IV MIEJSCE
KSP WILNO BC - AGAD TORUŃ 47:74 (11:16, 10:20, 5:18, 21:20)
 
KLASYFIKACJA KOŃCOWA MPLA
1. Kogeneracja SA Wrocław
2. Rembet Plus Toruń
3. Chełmno
4. Agad Toruń
5. KSP Wilno BC
6. GP People Toruń
Nie sklasyfikowano BiOSG Przemyśl
LIDERZY STATYSTYK
 
PUNKTY
137 - H. Kruszczyński
125 - Igliński
118 - P. Brzóskowski
112 - Kazanecki
106 - Makarewicz
105 - Gaszkowski

ŚREDNIA NA MECZ
22,8 - H. Kruszczyński
21,2 - Makarewicz
20,8 - Igliński
20,4 - Herman
20,3 - Więdłocha
20,0 - Klein

ZA TRZY PUNKTY
20 - Gaszkowski
16 - Więdłocha
15 - P. Brzóskowski
13 - Zalewski
11 - H. Kruszczyński
11 - Stosik

(stan: po 8 kolejce)
PROMUJ NAS
 
Reklama
 
WSPIERAJĄ NAS
 
GMINA MIASTO CHEŁMNO
(sponsor strategiczny)

INTRO PACKMAN

OM TKKF CHEŁMNO

CZAS CHEŁMNA
POCZET MISTRZÓW
 
I) 2004 - ŻBIKI

II) 2005 - OLDBOYS

III) 2006 - LENIWCE

IV) 2007 - OLDBOYS

V) 2008 - OLDBOYS

VI) 2009 - SOEN

VII) 2010 - SOEN

VIII) 2011 - SOEN

IX) 2012 - COYOTES

X) 2013 - COYOTES

XI) 2014 - COYOTES

XII) 2015 - COYOTES

XIII) 2016 - COYOTES

XIV) 2017 - COYOTES
DRUŻYNY 2016/2017
 
Coyotes Chełmno

Venture Industries Grudziądz

Flyboys Chełmno

Kaef Świecie

Oldboys Chełmno

Celcom Olimp Jeżewo

Corleone Team Świecie

My Grudziądz
 
Stronę odwiedziło już 92273 odwiedzający (266104 wejścia) tutaj!
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=