Chełmińska Liga Koszykówki TKKF (2003-2016)
   
 
  MISTRZOSTWA POLSKI W CHEŁMNIE

 

III MISTRZOSTWA POLSKI LIG AMATORSKICH
CHEŁMNO – TORUŃ (29-30.05.2010)
OFICJALNE WYNIKI
 
GRUPA I – TORUŃ (29.05)

Kogeneracja Wrocław – KSP Wilno BC 58:40
Rembet Plus Toruń – Kogeneracja Wrocław 44:86
Rembet Plus Toruń – KSP Wilno BC 64:63

Tabela
1. KOGENERACJA SA WROCŁAW 2 4 144:84
2. REMBET PLUS TORUŃ 2 3 108:149
3. KSP WILNO BC 2 2 103:122
 

GRUPA II – CHEŁMNO (29.05)

CHEŁMNO – BIOSG PRZEMYŚL 57:82 (13:36, 22:14, 9:15, 13:17)
Chełmno: Daniel Drążkowski 18 (1), Piotr Drążkowski 10, Krzysztof Przykucki 8, Daniel Belski 8, Michał Markiewicz 6, Paweł Misiaszek 5, Mateusz Sulecki 2.
BiOSG Przemyśl (najwięcej): Robert Galanty 22, Tomasz Przewrocki 21 (2), Tomasz Kołodziej 10.
 
GP PEOPLE TORUŃ – AGAD TORUŃ 61:69
 
AGAD TORUŃ – BIOSG PRZEMYŚL 50:83
 
CHEŁMNO - GP PEOPLE TORUŃ 64:60 (18:17, 17:12, 9:19, 20:12)
Chełmno: Łowicki Łukasz 19, Daniel Więdłocha 11 (3), Karol Ćwikliński 10, Daniel Drążkowski 10, Daniel Belski 6, Krzysztof Przykucki 4, Piotr Drążkowski 4, Michał Markiewicz 0 ,Paweł Misiaszek 0.
GP People Toruń (najwięcej): Tomasz Sadowski 33, Adam Maliszewski 15 (1).
 
BiOSG PRZEMYŚL - GP PEOPLE TORUŃ 80:76
 
CHEŁMNO - AGAD TORUŃ 77:70 (19:19, 12:16, 23:23, 23:12)
Chełmno: Łukasz Łowicki 25 (2), Daniel Belski 14, Daniel Więdłocha 11 (1), Patryk Brzóskowski 10 (2), Karol Ćwikliński 10, Michał Markiewicz 5 (1), Daniel Drążkowski 0, Krzysztof Przykucki 0.
Agad Toruń (najwięcej): Bartosz Kuźniacki 24 (4), Sebastian Meyer 13, Paweł Grzechulski 10 (2).
 
Tabela
1. BiOSG PRZEMYŚL 3 6 245:183
2. CHEŁMNO 3 5 198:212
3. AGAD TORUŃ 3 4 189:221
4. GP PEOPLE TORUŃ 3 3 197-213
 
PÓŁFINAŁY – TORUŃ (30.05)
KOGENERACJA SA WROCŁAW – CHEŁMNO 65:55 (18:14, 14:11, 18:17, 15:13)
Kogeneracja SA Wrocław (najwięcej): Robert Chałupa 30 (1), Mirosław Remain 17, Tomasz Staniucha 9 (3).
Chełmno: Patryk Brzóskowski 14 (3), Łukasz Łowicki 12 (1), Daniel Belski 10, Michał Markiewicz 9 (1), Piotr Drążkowski 6, Leszek Plak 4.
 
BiOSG PRZEMYŚL - REMBET PLUS Toruń 79:53
 
MECZ O I MIEJSCE
Nie odbył się. Drużyna BiOSG Przemyśl została zdyskwalifikowana z mistrzostw za grę nieuprawnionymi zawodnikami. Automatycznie mistrzem została Kogeneracja SA Wrocław.
 
MECZ O II MIEJSCE
REMBET PLUS TORUŃ - CHEŁMNO 67:59 (17:11, 14:17, 24:16, 12:15)
Rembet Plus Toruń (najwięcej): Tomasz Jasiński 27 (1), Tomasz Nowak 24 (5), Michał Gardocki 11 (1).
Chełmno: Daniel Belski 29 (1), Łukasz Łowicki 17 (2), Patryk Brzóskowski 9 (1), Michał Markiewicz 4, Piotr Drążkowski 0, Leszek Plak 0.
 
MECZ O IV MIEJSCE
KSP WILNO BC - AGAD TORUŃ 47:74 (11:16, 10:20, 5:18, 21:20)
 
KLASYFIKACJA KOŃCOWA MPLA
1. Kogeneracja SA Wrocław
2. Rembet Plus Toruń
3. Chełmno
4. Agad Toruń
5. KSP Wilno BC
6. GP People Toruń
Nie sklasyfikowano BiOSG Przemyśl
LIDERZY STATYSTYK
 
PUNKTY
86 - Belski
42 - Dembek
39 - Sondej
36 - M. Kruszczyński
36 - Korzec
36 - Igliński

ŚREDNIA NA MECZ
28,7 - Belski
18,0 - Igliński
18,0 - M. Kruszczyński
17,5 - Gaszkowski
14,5 - Materek

ZA TRZY PUNKTY
9 - Sondej
6 - Gaszkowski
5 - Więdłocha
4 - Igliński
4 - Kazanecki

(stan: po 3 kolejce)
PROMUJ NAS
 
Reklama
 
WSPIERAJĄ NAS
 
GMINA MIASTO CHEŁMNO
(sponsor strategiczny)

INTRO PACKMAN

OM TKKF CHEŁMNO

CZAS CHEŁMNA
POCZET MISTRZÓW
 
I) 2004 - ŻBIKI

II) 2005 - OLDBOYS

III) 2006 - LENIWCE

IV) 2007 - OLDBOYS

V) 2008 - OLDBOYS

VI) 2009 - SOEN

VII) 2010 - SOEN

VIII) 2011 - SOEN

IX) 2012 - COYOTES

X) 2013 - COYOTES

XI) 2014 - COYOTES

XII) 2015 - COYOTES

XIII) 2016 - COYOTES

XIV) 2017 - COYOTES

XV) 2018 - ....................
DRUŻYNY 2017/2018
 
Coyotes Chełmno

Venture Industries Grudziądz

Flyboys Chełmno

Kaef Świecie

Oldboys Chełmno
 
Stronę odwiedziło już 93897 odwiedzający (269760 wejścia) tutaj!
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=