Chełmińska Liga Koszykówki TKKF (2003-2016)
   
 
  Sezon 2009 2010
 
RUNDA ZASADNICZA

1 KOLEJKA (06.11.2009)
 
Oldboys - Mix Coyotes 88:55 (17:14,20:21,22:13,29:7)
Oldboys: Andrzej Sehnke 23 (3), Piotr Gasin 22, Leszek Plak 12, Arkadiusz Sondej 8 (1), Arkadiusz Rozmus 7 (1) - Michał Markiewicz 14 (3), Krzysztof Szymczak 2, Karol Sroka 0.
Coyotes: Bartosz Niewiadomski 19 (1), Tomasz Puzio 12 (3), Sebastian Brzóskowski 10 (2), Marcin Poliwodziński 8 (1), Jakub Klimek 4 - Arkadiusz Sierko 2, Tomasz Świderski 0. Tomasz Cieślicki 0. Widzów: ok. 150.

Leniwce - Czas Chełmna CHTK 99:60 (20:14,29:15,21:9,29:22)
Leniwce: Karol Ćwikliński 25, Michał Droszcz 22, Jakub Piekarski 18 (1), Krzysztof Przykucki 8, Paweł Ćwikliński 2 - Piotr Zawitowski 8 (2), Paweł Buławka 7, Grzegorz Gidaszewski 7, Maciej Szulc 2.
CHTK: Daniel Belski 30, Paweł Misiaszek 11, Krzysztof Trzciński 10, Adrian Malewicz 7, Szymon Plewka 0 - Mateusz Sulecki 2, Mateusz Cygan 0, Łukasz Śniegowski 0. Widzów: ok. 80.
Oba mecze sędziowali: Krystian Góralski i Radosław Siołkowski (obaj Toruń)
 
 
2 KOLEJKA (13.11.2009)
Czas Chełmna CHTK - Youngboys 122:57 (31:11,28:17,35:13,28:16)
CHTK: Daniel Belski 55 (2), Grzegorz Sokół 38 (7), Paweł Misiaszek 10, Mateusz Cygan 4, Krzysztof Trzciński 2 – Adrian Malewicz 8, Szymon Plewka 5, Łukasz Śniegowski 0.
Youngboys: Patryk Depka 11 (1), Mariusz Grzybek 10, Mateusz Kruszczyński 9, Bartosz Nurkowski 3 (1), Arkadiusz Wielgosz 1 – Patryk Korzeń 8 (1), Krzysztof Malinowski 6, Marcin Matan 5, Krystian Konopacki 4, Karol Szutarski 0, Radosław Milewski 0. Widzów: ok. 120.
 
Soen Grudziądz – Mix Coyotes 85:59 (23:11,21:20,15:20,26:8)
Soen: Maciej Mazurek 21 (4), Arkadiusz Janicki 13 (2), Marcin Kurzyński 10, Adam Domżalski 5 (1), Andrzej Głowacki 4 (1) – Armin Igielski 15 (1), Marek Kurzyński 8, Robert Szulczyński 5 (1), Dariusz Chodna 2, Piotr Zalewski 2.
Coyotes: Marcin Poliwodziński 24 (4), Bartosz Niewiadomski 6, Tomasz Puzio 5 (1), Piotr Frydrych 4, Sebastian Brzóskowski 2 – Jakub Klimek 13, Arkadiusz Sierko 5 (1). Widzów: ok. 90.
Oba mecze sędziowali: Krystian Góralski i Radosław Siołkowski (obaj Toruń)
 

3 KOLEJKA (20.11.2009)
Oldboys – Leniwce 88:83 (19:20,19:21,29:24,21:18)
Oldboys: Andrzej Struski 15, Andrzej Sehnke 13 (2), Arkadiusz Sondej 12, Michał Markiewicz 9, Piotr Gasin (T) 8 – Arkadiusz Rozmus 21 (2), Leszek Plak 8, Krzysztof Szymczak 2.
Leniwce: Michał Droszcz 29 (4), Karol Ćwikliński 17, Krzysztof Przykucki 12 (2), Piotr Drążkowski 9 (2), Paweł Ćwikliński 0 – Daniel Drążkowski 10, Maciej Szulc 4, Grzegorz Gidaszewski 2, Paweł Buławka 0, Piotr Zawitowski 0. Widzów: ok. 150.

Soen – Youngboys 133:42 (26:7,27:6,39:10,41:19)
Soen: Maciej Mazurek 28 (3), Marek Kurzyński 26, Armin Igielski 16, Andrzej Głowacki 14, Marcin Kurzyński 12 – Krzysztof Liberacki 19, Arkadiusz Janicki 9, Piotr Zalewski 7 (1), Robert Szulczyński 2.
Youngboys: Mateusz Kruszczyński 14 (2), Mariusz Grzybek 8, Patryk Korzeń 6, Patryk Depka 5 (1), Radosław Milewski 4 – Arkadiusz Wielgosz 3 (1), Mateusz Lipniewski 2. Widzów: ok. 70.
Oba mecze sędziowali: Radosław Siołkowski i Olgierd Chytrowski (obaj Toruń)

4 KOLEJKA (27.11.2009)
Leniwce - Mix Coyotes 73:53 (16:8,18:14,23:23,16:8)
Leniwce: Michał Droszcz 24, Karol Ćwikliński 19, Krzysztof Przykucki 6 (2), Daniel Drążkowski 5, Piotr Drążkowski 2 - Grzegorz Gidaszewski 7, Maciej Szulc 6, Paweł Buławka 2, Piotr Zawitowski 2. 
Coyotes: Tomasz Puzio 15 (3), Marcin Poliwodziński 15 (1), Bartosz Niewiadomski 8, Sebastian Brzóskowski 3, Piotr Frydrych 0 - Arkadiusz Sierko 7 (1), Jakub Klimek 5, Przemysław Żywicki 0. Widzów: ok. 120.

Oldboys - Czas Chełmna CHTK 82:74 (18:19,26:24,23:11,15:20)
Oldboys: Piotr Gasin 25, Leszek Plak 16, Arkadiusz Rozmus 13, Michał Markiewicz 11, Andrzej Sehnke 10 (1) - Andrzej Struski 7, Krzysztof Szymczak 0.
CHTK: Daniel Belski 26 (1), Paweł Misiaszek 23 (2), Sławomir Matuszak 11 (1), Adrian Malewicz 7 (1), Szymon Plewka 7 (1) - Mateusz Sulecki 0. Widzów: ok. 100.
Oba mecze sędziowali: Radosław Siołkowski (Toruń) i Piotr Okomski (Świecie)

5 KOLEJKA (04.12.2009)
Mix Coyotes - Youngboys 109:54 (21:12,36:18,18:14,34:10)
Coyotes: Bartosz Niewiadomski 26 (1), Marcin Poliwodziński 23, Jakub Klimek 21, Sebastian Brzóskowski 11, Arkadiusz Sierko 9 (1) - Tomasz Cieślicki 10, Przemysław Żywicki 9.
Youngboys: Mateusz Kruszczyński 20 (3), Patryk Depka 12 (2), Krzysztof Malinowski 10, Patryk Korzeń 4, Arkadiusz Wielgosz 2 - Krystian Konopacki 2, Bartosz Nurkowski 2, Marcin Matan 2, Radosław Milewski 0, Karol Szutarski 0. Widzów: ok. 100.

Oldboys - Soen 78:62 (29:11,14:22,15:8,20:21)
Oldboys: Piotr Gasin 21, Andrzej Sehnke 18 (4), Arkadiusz Rozmus 16 (3), Akradiusz Sondej 12, Andrzej Struski 11 - Michał Markiewicz 0, Leszek Plak 0. 
Soen: Krzysztof Liberacki 16, Armin Igielski 12 (1), Maciej Mazurek 10 (2), Arkadiusz Janicki 6 (2), Marcin Kurzyński 2 - Marek Kurzyński 6, Robert Szulczyński 4, Piotr Zalewski 4 (1), Andrzej Głowacki 2. Widzów: ok. 100.
Oba mecze sędziowali: Krystian Góralski i Radosław Siołkowski (obaj Toruń)


6 KOLEJKA (11.12.2009)
Leniwce - Youngboys 126:34 (20:8,31:9,35:8,40:9)
Leniwce: Karol Ćwikliński 32, Paweł Ćwikliński 22, Piotr Zawitowski 13 (1), Grzegorz Gidaszewski 10, Piotr Drążkowski 9 - Krzysztof Przykucki 27 (3), Michał Droszcz 8 (1), Maciej Szulc 5.
Youngboys: Mateusz Kruszczyński 11 (1), Marcin Matan 10, Patryk Depka 1, Mariusz Grzybek 0, Karol Szutarski 0 - Krzysztof Malinowski 10, Patryk Korzeń 2, Mateusz Lipniewski 0. Widzów: ok. 100.

Soen - Czas Chełmna CHTK 120:68 (22:23,32:9,26:20,40:16)
Soen: Krzysztof Liberacki 25, Marcin Kurzyński 21, Maciej Mazurek 20 (2), Andrzej Głowacki 12 (1), Armin Igielski 11 - Robert Szulczyński 13 (1), Marek Kurzyński 12, Piotr Zalewski 6 (1).
CHTK: Daniel Belski 25 (1), Sławomir Matuszak 13 (1), Paweł Misiaszek 12, Adrian Malewicz 8, Szymon Plewka 4 - Krzysztof Trzciński 6, Mateusz Cygan 0. Widzów: ok. 50.
Oba mecze sędziowali: Krystian Góralski i Radosław Siołkowski (obaj Toruń)

7 KOLEJKA (18.12.2009)
Oldboys - Youngboys 103:76 (26:7,30:23,26:17,21:29)
Oldboys: Michał Markiewicz 23, Leszek Plak 20, Arkadiusz Rozmus 8, Andrzej Sehnke 6, Waldemar Kordowski 0 - Michał Mikołajczyk 33 (5), Krzysztof Szymczak 7 (1), Karol Sroka 6, Jerzy Niesyty 0.
Youngboys: Patryk Korzeń 23, Mateusz Kruszczyński 21 (2), Bartosz Nurkowski 15, Radosław Milewski 3, Arkadiusz Wielgosz 3 - Patryk Depka 8, Karol Szutarski 3. Widzów: ok. 80.

Mix Coyotes - Czas Chełmna CHTK 110:76 (23:28,30:14,23:18,34:16)
Coyotes: Bartosz Niewiadomski 35 (4), Arkadiusz Sierko 18 (2), Marcin Poliwodziński 17, Jakub Klimek 9, Sebastian Brzóskowski 3 (1) - Tomasz Puzio 17, Piotr Frydrych 11 (1), Przemysław Żywicki 0.
CHTK: Daniel Belski 28 (1), Szymon Plewka 17 (1), Sławomir Matuszak 13, Paweł Misiaszek 8 (1), Adrian Malewicz 3 - Krzysztof Trzciński 4, Jarosław Łoziński 3. Widzów: ok. 50.
Oba mecze sędziowali: Radosław Siołkowski i Remigiusz Rasmus (obaj Toruń)


8 KOLEJKA (08.01.2010)
Oldboys – Mix Coyotes 90:62 (26:9,25:23,22:13,17:16)
Oldboys: Piotr Gasin 25, Andrzej Sehnke 18 (2), Andrzej Struski 14 (1), Michał Markiewicz 7 (1), Leszek Plak 6 – Arkadiusz Rozmus 7 (2), Krzysztof Szymczak 7 (1), Michał Mikołajczyk 6, Karol Sroka 0.
Coyotes: Marcin Poliwodziński 22 (2), Arkadiusz Sierko 9, Jakub Klimek 8, Bartosz Niewiadomski 8, Sebastian Brzóskowski 6 (2) – Piotr Frydrych 7 (1), Przemysław Żywicki 2. Widzów: ok. 120.

Soen – Leniwce 80:77 (13:28,26:10,21:19,20:20)
Soen: Krzysztof Liberacki (T) 29, Maciej Mazurek 8, Armin Igielski 7, Marcin Kurzyński 6, Andrzej Głowacki 5 (1) – Arkadiusz Janicki 11 (1), Marek Kurzyński 8, Piotr Zalewski 6, Dariusz Chodna 0, Robert Szulczyński 0.
Leniwce: Michał Droszcz 28 (3), Krzysztof Przykucki 22 (4), Karol Ćwikliński 10, Piotr Drążkowski 5 (1), Daniel Drążkowski 5 (1) – Grzegorz Gidaszewski 5, Paweł Ćwikliński 2, Paweł Buławka 0. Widzów: ok. 80.
Oba mecze sędziowali: Krystian Góralski i Przemysław Lipka (obaj Toruń)


9 KOLEJKA (15.01.2010)
Leniwce – Czas Chełmna CHTK 100:60 (29:16,21:17,28:14,22:13)

Leniwce: Karol Ćwikliński 23, Michał Droszcz 18 (4), Paweł Buławka 11, Grzegorz Gidaszewski 10, Maciej Szulc 4 – Paweł Ćwikliński 20, Piotr Drążkowski 10 (2), Piotr Zawitowski 4.
CHTK: Daniel Belski (T) 33, Szymon Plewka 8, Paweł Misiaszek 8, Adrian Malewicz 6, Jarosław Łoziński 2 – Krzysztof Trzciński 3, Mateusz Cygan 0. Widzów: ok. 100.

Soen – Mix Coyotes 84:56 (16:12,20:11,23:11,25:22)
Soen: Marcin Kurzyński 21, Andrzej Głowacki 18, Piotr Zalewski 13 (2), Armin Igielski 7, Krzysztof Liberacki 7 (1) – Marek Kurzyński 10, Arkadiusz Janicki 4, Robert Szulczyński 4.
Coyotes: Marcin Poliwodziński 15 (1), Jakub Klimek 13, Arkadiusz Sierko 12, Sebastian Brzóskowski 4, Tomasz Świderski 4 – Tomasz Cieślicki 6 (2), Przemysław Żywicki 2. Widzów: ok. 60.
Oba mecze sędziowali: Marcin Fydrych i Rajmund Jagodziński (obaj Toruń)


10 KOLEJKA (22.01.2010)
Czas Chełmna CHTK – Youngboys 118:67 (28:13,25:16,32:20,33:18)
CHTK: Daniel Belski 47, Szymon Plewka 12 (2), Paweł Misiaszek 8, Krzysztof Trzciński 5, Jarosław Łoziński 3 – Grzegorz Sokół 32 (7), Sławomir Matuszak 11, Mateusz Cygan 0.
Youngboys: Patryk Depka 21 (3), Mateusz Kruszczyński 11 (1), Krystian Konopacki 7, Krzysztof Malinowski 7, Marcin Matan 4 - Patryk Korzeń 11, Karol Szutarski 4, Radosław Milewski 2, Arkadiusz Wielgosz 0. Widzów: ok. 100.

Leniwce – Oldboys 84:77 (22:17,22:19,17:20,23:21)
Leniwce: Michał Droszcz 32 (2), Krzysztof Przykucki 20 (4), Karol Ćwikliński (T) 8 (1), Paweł Ćwiklinski 7, Piotr Drążkowski 6 (1) – Maciej Szulc 8, Paweł Buławka 3, Piotr Zawitowski 0.
Oldboys: Arkadiusz Rozmus 24 (2), Michał Markiewicz 15 (1), Michał Mikołajczyk 15 (1), Andrzej Sehnke 13 (2), Piotr Gasin 8 – Krzysztof Szymczak 2, Karol Sroka 0. Widzów: ok. 70.
Oba mecze sędziowali: Radosław Siołkowski i Remigiusz Rasmus (obaj Toruń)


11 KOLEJKA (29.01.2010)
Leniwce - Mix Coyotes 66:56 (21:10,16:16,14;14,15:16)
Leniwce: Karol Ćwikliński 26 (1), Paweł Ćwikliński 13, Krzysztof Przykucki 10, Grzegorz Gidaszewski 4, Paweł Buławka 2 - Piotr Zawitowski 7 (1), Maciej Szulc 4, Łukasz Mrozek 0. 
Coyotes: Jakub Klimek 15, Piotr Frydrych 14 (1), Marcin Poliwodziński 11 (1), Tomasz Puzio 8 (1), Sebastian Brzóskowski 4 - Arkadiusz Sierko 4, Przemysław Żywicki 0. Widzów: ok. 120.

Soen - Youngboys 131:56 (31:10,23:15,39:15,38:16)
Soen: Marek Kurzyński 44, Piotr Zalewski 40 (7), Armin Igielski 24, Arkadiusz Janicki 15 (1), Marcin Kurzyński 8.
Youngboys: Patryk Depka 21 (4), Mateusz Kruszczyński 10, Marcin Matan 5, Arkadiusz Wielgosz 3 (1), Krystian Konopacki 0 - Krzysztof Malinowski 15 (3), Mateusz Lipniewski 2. Widzów: ok. 80.
Oba mecze sędziowali: Krystian Góralski i Radosław Siołkowski (obaj Toruń)


12 KOLEJKA (05.02.2010)
Oldboys - Czas Chełmna CHTK 105:77 (27:12,31:18,25:21,22:26)
Oldboys: Piotr Gasin 34 (1), Andrzej Sehnke 21 (5), Michał Markiewicz 21, Arkadiusz Rozmus 11, Leszek Plak 10 - Jerzy Niesyty 4, Waldemar Kordowski 2, Karol Sroka 2.
CHTK: Daniel Belski 33, Paweł Misiaszek 16, Krzysztof Trzciński 8, Sławomir Matuszak 6, Szymon Plewka 2 - Jarosław Łoziński 7 (1), Łukasz Śniegowski 5 (1), Mateusz Cygan 0. Widzów: ok. 100.

Mix Coyotes - Youngboys 84:62 (16:16,18:13,32:12,18:21)
Coyotes: Arkadiusz Sierko 16, Sebastian Brzóskowski 16 (1), Tomasz Puzio 16, Piotr Frydrych 10 (2), Jakub Klimek 7 - Marcin Poliwodziński 13 (2), Tomasz Cieślicki 6 (2).
Youngboys: Mateusz Kruszczyński 16 (2), Patryk Depka 12 (3), Radosław Milewski 7, Marcin Matan 6, Krzysztof Malinowski 4 - Patryk Korzeń 15, Arkadiusz Wielgosz 2, Bartosz Nurkowski 0, Mateusz Lipniewski 0. Widzów: ok. 100.
Oba mecze sędziowali: Krystian Góralski i Radosław Siołkowski (obaj Toruń)


13 KOLEJKA (12.02.2010)
Leniwce - Youngboys 107:55 (24:18,23:22,31;7,29:8)
Leniwce: Krzysztof Przykucki 23 (4), Paweł Buławka 21 (1), Piotr Zawitowski 15 (3), Grzegorz Gidaszewski 9, Maciej Szulc 8 - Karol Ćwikliński 18, Paweł Ćwikliński 12, Łukasz Mrozek 1.
Youngboys: Krzysztof Malinowski 17 (3), Mateusz Kruszczyński 14 (1), Radosław Milewski 8, Patryk Depka 7 (1), Marcin Matan 6 - Krystian Konopacki 3, Arkadiusz Wielgosz 0, Karol Szutarski 0. Widzów: ok. 80.

Soen - Oldboys 98:94 (31:23,28:15,16:33,23:23)
Soen: Krzysztof Liberacki 13, Arkadiusz Janicki 12, Piotr Zalewski 9 (3), Andrzej Głowacki 9 (1), Marek Kurzyński 5 - Maciej Mazurek 22 (4), Adam Domżalski 21 (1), Marcin Kurzyński 7, Dariusz Chodna 0.
Oldboys: Leszek Plak 28, Arkadiusz Rozmus (T) 18 (2), Piotr Gasin 18, Andrzej Sehnke 17 (3), Michał Markiewicz 13 (1) - Michał Mikołajczyk 0, Krzysztof Szymczak 0. Widzów: ok. 100.
Oba mecze sędziowali: Radosław Siołkowski i Remigiusz Rasmus (obaj Toruń)


14 KOLEJKA (19.02.2010)
Oldboys - Youngboys 103:51 (30:11,22:11,17:14,34:15)
Oldboys: Piotr Gasin 29, Andrzej Sehnke 27 (7), Arkadiusz Rozmus 17 (3), Michał Markiewicz 14, Leszek Plak 9 - Karol Sroka 4, Michał Mikołajczyk 3 (1), Waldemar Kordowski 0.
Youngboys: Patryk Depka 15 (3), Mateusz Kruszczyński 10 (2), Marcin Matan 8, Krzysztof Malinowski 4, Radosław Milewski 4 - Mariusz Grzybek 6, Patryk Korzeń 2, Krystian Konopacki 2. Widzów: ok. 100.

Soen - Czas Chełmna CHTK 100:63 (26:15,27:16,21:12,26:20)
Soen: Marek Kurzyński 22, Adam Domżalski 17 (1), Krzysztof Liberacki 11, Andrzej Głowacki 6, Arkadiusz Janicki 5 - Marcin Kurzyński 17, Maciej Mazurek 16 (1), Robert Szulczyński 6.
CHTK: Daniel Belski (T) 19 (2), Adrian Malewicz 13 (1), Szymon Plewka 12, Krzysztof Trzciński 11 (1), Mateusz Cygan 4 - Łukasz Śniegowski 4. Widzów: ok. 80.
Oba mecze sędziowali: Radosław Siołkowski i Michał Rogalski (obaj Toruń)


15 KOLEJKA (26.02.2010)
Mix Coyotes - Czas Chełmna CHTK 100:70 (28:20,19:26,34:8,19:16)
Coyotes: Jakub Klimek 24, Marcin Poliwodziński 22 (2), Piotr Frydrych 13, Sebastian Brzóskowski 10 (2), Tomasz Cieślicki 6 - Bartosz Niewiadomski 15, Przemysław Żywicki 10.
CHTK: Adrian Malewicz 25 (3), Szymon Plewka 18, Krzysztof Trzciński 9 (1), Paweł Misiaszek 8, Mateusz Cygan 5 - Łukasz Śniegowski 5. Widzów: ok. 40.

Soen - Leniwce 73:71 (9:21,26:20,15:16,23:14)
Soen: Krzysztof Liberacki 14, Adam Domżalski 10, Maciej Mazurek 7, Marcin Kurzyński 3, Andrzej Głowacki 0 - Arkadiusz Janicki 18 (2), Piotr Zalewski 12 (1), Marek Kurzyński 5 (1), Armin Igielski 4.
Leniwce: Michał Droszcz 21 (2), Karol Ćwikliński 17, Piotr Drążkowski 9 (3), Paweł Ćwikliński 6, Krzysztof Przykucki 6 (2) - Grzegorz Gidaszewski 6 (1), Daniel Drążkowski 6, Maciej Szulc 0, Piotr Zawitowski 0. Widzów: ok. 150.
Oba mecze sędziowali: Krystian Góralski i Radosław Siołkowski (obaj Toruń)
 
TABELA KOŃCOWA RUNDY ZASADNICZEJ
1
SOEN GRUDZIĄDZ (M)
10
19
9-1
966-793
2
OLDBOYS
10
18
8-2
908-722
3
LENIWCE
10
17
7-3
896-636
4
MIX COYOTES
10
14
4-6
744-748
5
CZAS CHEŁMNA CHTK
10
12
2-8
788-940
6
YOUNGBOYS (B)
10
10
0-10
554-1136
 
 
Półfinały (do dwóch zwycięstw)
I mecze (05.03.2010)
Leniwce - Oldboys 92:81 (25:25,25:18,20:21,22:17)
Leniwce: Michał Droszcz 36 (3), Krzysztof Przykucki 18 (2), Karol Ćwikliński 15, Daniel Drążkowski 13 (1), Piotr Drążkowski 7 (1) - Łukasz Mrozek 3 (1), Maciej Szulc (dyskw.) 0, Grzegorz Gidaszewski 0, Piotr Zawitowski 0.
Oldboys: Arkadiusz Rozmus 23 (3), Piotr Gasin (T) 20, Andrzej Sehnke 19 (2), Leszek Plak 10 (1), Michał Markiewicz 5 (1) - Karol Sroka 2, Waldemar Kordowski 2. Widzów: ok. 70.
Stan rywalizacji: 1-0
 
Soen - Mix Coyotes 82:53 (16:11,24:14,17:15,25:13)
Soen: Krzysztof Liberacki 11, Marcin Kurzyński 10, Piotr Zalewski 9, Armin Igielski (T) 8, Andrzej Głowacki (T) 5 (1) - Adam Domżalski 19, Arkadiusz Janicki (T) 13 (2), Marek Kurzyński 4, Robert Szulczyński 3.
Coyotes: Piotr Frydrych 14 (2), Jakub Klimek 10, Marcin Poliwodziński 7 (1), Arkadiusz Sierko 6, Sebastian Brzóskowski 0 - Bartosz Niewiadomski 16, Tomasz Cieślicki 0. Widzów: ok. 60.
Stan rywalizacji: 1-0
Oba mecze sędziowali: Radosław Siołkowski i Remigiusz Rasmus (obaj Toruń)
 
II mecze (12.03.2010)
Leniwce - Oldboys 94:62 (26:8,18:26,26:10,24:18)
Leniwce: Michał Droszcz 32 (3), Karol Ćwikliński 22 (1), Krzysztof Przykucki 14 (2), Paweł Buławka 6, Piotr Drążkowski 2 - Piotr Zawitowski 10 (2), Paweł Ćwikliński 6 (1), Łukasz Mrozek 2, Grzegorz Gidaszewski 0.
Oldboys: Arkadiusz Rozmus 21, Andrzej Sehnke 9, Leszek Plak 9, Andrzej Struski 8, Waldemar Kordowski 0 - Michał Markiewicz 15. Widzów: ok. 70.
Stan rywalizacji: 2-0
 
Soen - Mix Coyotes 93:58 (21:7,25:10,22:20,25:21)
Soen: Armin Igielski 16 (2), Marcin Kurzyński 15, Andrzej Głowacki 11, Piotr Zalewski 8 (2), Krzysztof Liberacki 7 (1) - Arkadiusz Janicki 13 (1), Adam Domżalski 12 (1), Robert Szulczyński 9 (1), Marek Kurzyński 2.
Coyotes: Bartosz Niewiadomski 16 (1), Marcin Poliwodziński 14 (2), Sebastian Brzóskowski 12 (3), Piotr Frydrych 9 (1), Jakub Klimek 7. Widzów: ok. 40.
Stan rywalizacji: 2-0
Oba mecze sędziowali: Radosław Siołkowski i Olgierd Chytrowski (obaj Toruń)
 
O III miejsce (mecz i rewanż)
I mecz (19.03.2010)
Oldboys - Mix Coyotes 94:89 (18:22,22:18,28:23,26:26)
Oldboys: Arkadiusz Rozmus 35, Arkadiusz Sondej 23 (2), Andrzej Struski 17 (1), Andrzej Sehnke 7 (1), Piotr Gasin 4 - Leszek Plak 8, Karol Sroka 0.
Coyotes: Marcin Poliwodziński 26, Arkadiusz Sierko 21 (3), Bartosz Niewiadomski 17 (2), Piotr Frydrych 12 (3), Jakub Klimek 4 - Przemysław Żywicki 6, Tomasz Cieślicki 3 (1). Widzów: ok. 150.
Sędziowali: Radosław Siołkowski i Olgierd Chytrowski (obaj Toruń)
Stan rywalizacji: 94:89
 
II mecz (26.03.2010)
Oldboys – Mix Coyotes 89:66 (27:16,20:20,25:18,17:12)
Oldboys: Piotr Gasin 33 (1), Arkadiusz Rozmus 28 (3), Andrzej Sehnke 11 (1), Leszek Plak 5 (1), Michał Markiewicz 3 (1) – Karol Sroka 6, Krzysztof Szymczak 3 (1), Tadeusz Szczęsny 0, Jerzy Niesyty 0.
Coyotes: Bartosz Niewiadomski 16 (2), Marcin Poliwodziński 14 (2), Piotr Frydrych 14 (4), Arkadiusz Sierko 8 (1), Jakub Klimek 4 – Sebastian Brzóskowski 8 (2), Przemysław Żywicki 2, Tomasz Cieślicki 0. Widzów: ok. 80.
Sędziowali: Krystian Góralski i Rajmund Jagodziński (obaj Toruń)
Stna rywalizacji: 183:156 (Oldboys zajęło trzecie miejsce, a Mix Coyotes czwarte)

O I miejsce (do dwóch zwycięstw)
I mecz (19.03.2010)
Leniwce – Soen 90:72 (16:20,27:18,19:13,28:21)
Leniwce: Krzysztof Przykucki 21 (4), Michał Droszcz 21 (4), Karol Ćwikliński 17, Piotr Drążkowski 3, Daniel Drążkowski 0 – Paweł Buławka 9 (1), Łukasz Mrozek 8 (2), Paweł Ćwikliński 6, Grzegorz Gidaszewski 5, Piotr Zawitowski 0.
Soen: Krzysztof Liberacki 22, Armin Igielski 13, Maciej Mazurek 6, Arkadiusz Janicki 6, Piotr Zalewski 2 – Adam Domżalski 18 (1), Robert Szulczyński 4, Andrzej Głowacki 1. Widzów: ok. 270.
Sędziowali: Radosław Siołkowski i Olgierd Chytrowski (obaj Toruń)
Stan rywalizacji: 1-0
 
II mecz (26.03.2010)
Soen – Leniwce 106:79 (27:21,25:23,17:18,37:17)
Soen: Arkadiusz Janicki 25 (3), Krzysztof Liberacki 13 (1), Armin Igielski 12 (1), Maciej Mazurek 9 (3), Marcin Kurzyński 9 – Adam Domżalski 19, Piotr Zalewski 9 (1), Andrzej Głowacki 8, Robert Szułczyński 2.
Leniwce: Michał Droszcz 23 (4), Karol Ćwikliński 18, Krzysztof Przykucki 11 (3), Piotr Drążkowski 7, Daniel Drążkowski 6 (1) – Grzegorz Gidaszewski 6, Paweł Ćwikliński 4 (1), Łukasz Mrozek 2, Maciej Szulc 2, Piotr Zawitowski 0. Widzów: ok. 270.
Sędziowali: Krystian Góralski i Rajmund Jagodziński (obaj Toruń)
Stan rywalizacji: 1-1

III mecz (09.04.2010)
Soen - Leniwce 80:77 (16:17,25:21,12:18,27:21)
Soen: Krzysztof Liberacki 20, Adam Domżalski 14 (3), Armin Igielski 13, Maciej Mazurek 7 (1), Marcin Kurzyński 4 - Arkadiusz Janicki 14, Piotr Zalewski 8, Andrzej Głowacki 0, Robert Szułczyński 0.
Leniwce: Michał Droszcz 33 (3), Krzysztof Przykucki 19 (5), Karol Ćwikliński 6, Daniel Drążkowski 5 (1), Piotr Drążkowski 1 - Paweł Buławka 6, Paweł Ćwikliński 5, Grzegorz Gidaszewski 2, Maciej Szulc 0. Widzów: ok. 320.
Sędziowali: Radosław Siołkowski i Olgierd Chytrowski (obaj Toruń)
Stan rywalizacji: 2-1

Końcowa kolejność sezonu 2009 / 2010
1. Soen Grudziądz
2. Leniwce
3. Oldboys
4. Mix Coyotes
5. Czas Chełmna CHTK
6. Youngboys

Wyrożnienia indywidualne

MVP sezonu
MICHAŁ DROSZCZ

Najlepszy strzelec
MICHAŁ DROSZCZ

Najskuteczniejsi
1. DANIEL BELSKI
2. MICHAŁ DROSZCZ
3. PIOTR GASIN

Drużyna ALL STARS
Michał Droszcz
Krzysztof Liberacki
Armin Igielski
Arkadiusz Rozmus
Karol Ćwikliński

Pechowcy roku
JAKUB PIEKARSKI
SŁAWOMIR MATUSZAK
 
LIDERZY STATYSTYK
 
PUNKTY
86 - Belski
42 - Dembek
39 - Sondej
36 - M. Kruszczyński
36 - Korzec
36 - Igliński

ŚREDNIA NA MECZ
28,7 - Belski
18,0 - Igliński
18,0 - M. Kruszczyński
17,5 - Gaszkowski
14,5 - Materek

ZA TRZY PUNKTY
9 - Sondej
6 - Gaszkowski
5 - Więdłocha
4 - Igliński
4 - Kazanecki

(stan: po 3 kolejce)
PROMUJ NAS
 
Reklama
 
WSPIERAJĄ NAS
 
GMINA MIASTO CHEŁMNO
(sponsor strategiczny)

INTRO PACKMAN

OM TKKF CHEŁMNO

CZAS CHEŁMNA
POCZET MISTRZÓW
 
I) 2004 - ŻBIKI

II) 2005 - OLDBOYS

III) 2006 - LENIWCE

IV) 2007 - OLDBOYS

V) 2008 - OLDBOYS

VI) 2009 - SOEN

VII) 2010 - SOEN

VIII) 2011 - SOEN

IX) 2012 - COYOTES

X) 2013 - COYOTES

XI) 2014 - COYOTES

XII) 2015 - COYOTES

XIII) 2016 - COYOTES

XIV) 2017 - COYOTES

XV) 2018 - ....................
DRUŻYNY 2017/2018
 
Coyotes Chełmno

Venture Industries Grudziądz

Flyboys Chełmno

Kaef Świecie

Oldboys Chełmno
 
Stronę odwiedziło już 93897 odwiedzający (269744 wejścia) tutaj!
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=