Chełmińska Liga Koszykówki TKKF (2003-2016)
   
 
  Sezon 2010 2011
RUNDA ZASADNICZA

1 kolejka (05.11.2010)
1) DOMO Nieruchomości CHTK – Leniwce 100:92 (28:18, 19:23, 22:21, 31:30)
CHTK: Dawid Rudnik 27 (1), Daniel Belski 23, Karol Kachelski 20 (1), Sławomir Matuszak 16, Adrian Malewicz 6, Paweł Misiaszek 4, Szymon Plewka 2, Krzysztof Trzciński 2, Łukasz Śniegowski 0.
Leniwce: Michał Droszcz 29 (2), Karol Ćwikliński 18 (1), Maciej Szulc 13, Paweł Ćwikliński 12 (2), Piotr Zawitowski 8 (2), Piotr Drążkowski 4, Paweł Buławka 4, Łukasz Mrozek 2, Jakub Piekarski 2.
Widzów: ok. 120.

2) KaeF – Youngboys 75:43 (18:4, 15:16, 19:13, 23:10)
KaeF: Łukasz Makarewicz 17, Michał Panasiuk 16, Bartosz Wysocki 15, Paweł Westfalewski 10, Dariusz Igliński 8, Aleksander Manikowski 5, Michał Tomaszewski 4, Tomasz Rutkowski 0.
Youngboys: Hubert Kruszczyński 9, Joachim Szupryczyński 7, Marcin Matan 7, Patryk Depka 7 (1), Jarosław Łoziński 4, Karol Szutarski 3 (1), Piotr Łaniec 3 (1), Mateusz Sulecki 2, Mateusz Kruszczyński 1, Krystian Konopacki 0, Krzysztof Malinowski 0, Arkadiusz Wielgosz 0.
Widzów: ok. 120.

Oba mecze sędziowali Krystian Góralski i Radosław Siołkowski (obaj Toruń)

2 kolejka (12.11.2010)
3) DOMO Nieruchomości CHTK – Youngboys 100:78 (27:16, 25:19, 19:14, 29:29)
CHTK: Daniel Belski 29 (1), Sławomir Matuszak 23 (3), Adrian Malewicz 13, Damian Strzelecki 12, Karol Kachelski 11, Paweł Misiaszek 7 (1), Szymon Plewka 5 (1), Krzysztof Trzciński 0.
Youngboys: Łukasz Rzepa 27 (7), Patryk Depka 9 (1), Krzysztof Malinowski 9, Piotr Łaniec 8, Hubert Kruszczyński 6, Joachim Szupryczyński 5, Mariusz Grzybek 4, Marcin Matan 4, Arkadiusz Wielgosz 2, Mateusz Kruszczyński 2, Mateusz Sulecki 2, Jarosław Łoziński 0.
Widzów: ok. 120.

4) MIX Coyotes – Soen Grudziądz 84:81 (18:11, 18:21, 23:22, 25:27)
Coyotes: Daniel Więdłocha 26 (4), Patryk Brzóskowski 20 (1), Marcin Poliwodziński 17 (2), Marcin Kaczmarek 11 (2), Bartosz Niewiadomski 10, Sebastian Brzóskowski 0, Bartosz Puczyński 0.
Soen: Michał Schreiber 20 (1), Adam Domżalski 17, Armin Igielski 12, Maciej Mazurek 9 (1), Marcin Kurzyński 6, Arkadiusz Janicki 6, Maciej Durmaj 4, Karol Klein 3, Andrzej Głowacki 2, Adam Jarmuszewski 2, Piotr Zalewski 0, Robert Szulczyński 0.
Widzów: ok. 100.

Oba mecze sędziowali Krystian Góralski i Radosław Siołkowski (obaj Toruń)

3 kolejka (19.11.2010)
5) DOMO Nieruchomości CHTK - KaeF 100:89 (27:20, 22:22, 24:16, 27:31)
CHTK: Daniel Belski 32, Dawid Rudnik 18, Łukasz Kachelski 16, Sławomir Matuszak 14 (2), Szymon Plewka 9 (1), Adrian Malewicz 9, Paweł Misiaszek 2, Łukasz Śniegowski 0, Krzysztof Trzciński 0.
KaeF: Łukasz Makarewicz 35 (1), Michał Panasiuk 17, Dariusz Igliński 14 (1), Michał Tomaszewski 12, Aleksander Manikowski 7 (1), Paweł Westfalewski 4.
Widzów: ok. 90.

6) Soen Grudziądz - Leniwce 81:63 (26:6, 20:22, 23:22, 12:13)
Soen: Michał Schreiber 17 (1), Karol Klein 12, Adam Domżalski 11, Armin Igielski 10, Maciej Mazurek 9 (3), Arkadiusz Janicki 8, Maciej Kurzyński 7, Adam Jarmuszewski 3, Maciej Durmaj 2, Marek Kurzyński 2, Robert Szulczyński 0, Andrzej Głowacki 0.
Leniwce: Michał Droszcz 22, Piotr Gasin 18, Karol Ćwikliński 13, Piotr Zawitowski 3 (1), Paweł Buławka 2, Piotr Drążkowski 2, Michał Markiewicz 2, Maciej Szulc 1, Paweł Ćwikliński 0, Jakub Piekarski 0.
Widzów: ok. 120.

Oba mecze sędziowali Krystian Góralski i Radosław Siołkowski (obaj Toruń)

4 kolejka (26.11.2010)
7) Leniwce - KaeF 93:65 (23:15, 24:14, 20:15, 26:21)
Leniwce: Michał Droszcz 25 (3), Karol Ćwikliński 22 (1), Piotr Gasin 17 (1), Piotr Zawitowski 10 (1), Paweł Buławka 8 (1), Jakub Piekarski 6, Krzysztof Przykucki 3 (1), Paweł Ćwikliński 2, Piotr Drążkowski 0.
KaeF: Łukasz Łowicki 24 (1), Łukasz Makarewicz 13, Michał Tomaszewski 9, Paweł Westfalewski 7 (1), Dariusz Igliński 6, Michał Panasiuk 5, Aleksander Manikowski 1.
Widzów: ok. 100.

8) MIX Coyotes - Youngboys 93:60 (16:14, 16:12, 31:13, 30:21)
Coyotes: Bartosz Niewiadomski 30, Daniel Więdłocha 21 (3), Jakub Klimek 14, Marcin Kaczmarek 11, Marcin Poliwodziński 8, Sebastian Brzóskowski 7 (2), Leszek Plak 2.
Youngboys: Łukasz Rzepa 14, Mariusz Grzybek 11, Joachim Szupryczyński 10, Jarosław Łoziński 8 (2), Patryk Depka 4, Karol Szutarski 4 (1), Mateusz Sulecki 4, Krzysztof Malinowski 3, Marcin Matan 2, Piotr Łaniec 0, Arkadiusz Wielgosz 0.
Widzów: ok. 100.

Oba mecze sędziowali Radosław Siołkowski i Remigiusz Rasmus (obaj Toruń)

5 kolejka (03.12.2010)
9) Leniwce - MIX Coyotes 71:70 (15:13, 18:15, 29:24, 9:16)
Leniwce: Michał Droszcz 25 (4), Piotr Gasin 17, Arkadiusz Rozmus 13, Karol Ćwikliński 11, Krzysztof Przykucki 2, Maciej Szulc 2, Piotr Drążkowski 1, Paweł Ćwikliński 0, Jakub Piekarski 0, Piotr Zawitowski 0.
Coyotes: Patryk Brzóskowski 28, Daniel Więdłocha 23 (3), Marcin Kaczmarek 6, Bartosz Niewiadomski 5 (1), Arkadiusz Sierko 4, Jakub Klimek 4, Marcin Poliwodziński 0, Leszek Plak 0.
Widzów: ok. 120.

10) Soen Grudziądz - Youngboys 118:47 (28:8, 25:14, 31:11, 34:14)
Soen: Armin Igielski 20 (1), Adam Domżalski 18, Karol Klein 13 (1), Maciej Durmaj 12, Arkadiusz Janicki 12 (1), Marek Kurzyński 10, Marcin Kurzyński 10, Andrzej Głowacki 10 (3), Michał Schreiber 9 (1), Adam Jarmuszewski 4.
Youngboys: Łukasz Rzepa 20 (2), Patryk Depka 10, Piotr Łaniec 5, Marcin Matan 5, Hubert Kruszczyński 5, Jarosław Łoziński 2, Joachim Szupryczyński 0, Karol Szutarski 0, Mateusz Sulecki 0.
Widzów: ok. 100.

Oba mecze sędziowali Krystian Góralski i Radosław Siołkowski (obaj Toruń)

6 kolejka (10.12.2010)
11) MIX Coyotes - KaeF 95:62 (24:15, 18:17, 25:15, 28:15)
Coyotes: Daniel Więdłocha 37 (5), Bartosz Niewiadomski 24, Marcin Poliwodziński 18 (4), Jakub Klimek 8, Sebastian Brzóskowski 5 (1), Leszek Plak 3, Bartosz Puczyński 0.
KaeF: Dariusz Igliński 17, Michał Panasiuk 14 (2), Łukasz Rydwelski 13 (3), Aleksander Manikowski 13, Paweł Westfalewski 3 (1), Michał Tomaszewski 2.
Widzów: ok. 60.

12) Soen Grudziądz - DOMO Nieruchomości CHTK 103:85 (13:18, 35:18, 27:25, 28:24)
Soen: Maciej Mazurek 25 (7), Karol Klein 20, Armin Igielski 15, Adam Domżalski 12, Arkadiusz Janicki 11 (1), Marcin Kurzyński 5, Andrzej Głowacki 4, Adam Jarmuszewski 3, Marek Kurzyński 3, Piotr Zalewski 3 (1), Robert Szulczyński 2.
CHTK: Karol Kachelski 29 (1), Daniel Belski 18, Damian Strzelecki 13, Sławomir Matuszak 10, Dawid Rudnik 6, Adrian Malewicz 6, Szymon Plewka 2, Paweł Misiaszek 1.
Widzów: ok. 120.

Oba mecze sędziowali: Remigiusz Siołkowski i Remigiusz Rasmus (obaj Toruń)

7 kolejka (17.12.2010)
13) Leniwce - Youngboys 113:61 (34:13, 27:14, 28:11, 24:23)
Leniwce: Piotr Gasin 23, Michał Droszcz 22 (4), Paweł Ćwikliński 15, Karol Ćwikliński 13, Paweł Buławka 11, Jakub Piekarski 11, Krzysztof Przykucki 10 (2), Piotr Zawitowski 8.
Youngboys: Łukasz Rzepa 26 (3), Jarosław Łoziński 10 (2), Patryk Depka 9, Hubert Kruszczyński 9, Marcin Matan 5, Joachim Szupryczyński 2, Krzysztof Malinowski 0.
Widzów: ok. 100. 

14) MIX Coyotes - DOMO Nieruchomości CHTK 112:76 (27:20, 25:25, 33:15, 27: 16)
Coyotes: Daniel Więdłocha 36 (4), Marcin Poliwodziński 20 (4), Bartosz Niewiadomski 18, Patryk Brzóskowski 18 (1), Jakub Klimek 8, Marcin Kaczmarek 7 (1), Bartosz Puczyński 3 (1), Radosław Buller 2, Leszek Plak 0.
CHTK: Damian Strzelecki 23 (3), Karol Kachelski 15 (1), Sławomir Matuszak 13 (2), Adrian Malewicz 13 (1), Szymon Plewka 8, Paweł Misiaszek 4, Łukasz Śniegowski 0.
Widzów: ok. 100.

15) Soen Grudziądz - KaeF 80:62 (20:13, 13:9, 24:19, 23:21)
Soen: Maciej Mazurek 30 (7), Karol Klein 16, Adam Domżalski 10, Andrzej Głowacki 6 (1), Arkadiusz Janicki 6, Marek Kurzyński 6, Marcin Kurzyński 3, Adam Jarmuszewski 2, Piotr Zalewski 1, Maciej Durmaj 0.
KaeF: Dariusz Igliński 23 (3), Łukasz Rydwelski 13 (3), Łukasz Makarewicz 11, Aleksander Manikowski 9, Michał Panasiuk 6, Paweł Westfalewski 0.
Widzów: ok. 40.

Wszystkie mecze sędziowali: Krystian Góralski i Radosław Siołkowski (obaj Toruń)

Tabela po I rundzie
1. MIX Coyotes 5 9 4-1 454-348 +106
2. Soen Grudziądz 5 9 4-1 463-341 +122
3. DOMO Nieruchomości CHTK 5 8 3-2 462-474 -12
4. Leniwce 5 8 3-2 432-377 +55
5. KaeF 5 6 1-4 353-411 -58
6. Youngboys 5 5 0-5 289-599 -310
O wyższym miejscu w tabeli decyduje: 1) wynik bezpośredniego spotkania
Miejsca 1-4 awans do play-off

8 kolejka (07.01.2011)
16) Leniwce - DOMO Nieruchomości CHTK 94:89 (24:25, 19:21, 26:21, 25:22)

Leniwce: Piotr Gasin 27 (1), Karol Ćwikliński 23 (1), Krzysztof Przykucki 13 (2), Paweł Buławka 9 (2), Piotr Drążkowski 7, Maciej Szulc 6, Paweł Ćwikliński 6, Jakub Piekarski 2, Piotr Zawitowski 1.
CHTK: Karol Kachelski 25 (3), Damian Strzelecki 15 (1), Daniel Belski 15, Dawid Rudnik 14 (1), Sławomir Matuszak 11, Adrian Malewicz 4, Andrzej Sehnke 3 (1), Paweł Misiaszek 2.
Widzów: ok. 100.

17) KaeF - Youngboys 85:74 (16:15, 20:8, 23:18, 26:23)
KaeF: Łukasz Makarewicz 24, Dariusz Igliński 20, Michał Panasiuk 18, Michał Tomaszewski 10, Łukasz Rydwelski 9 (1), Paweł Westfalewski 4.
Youngboys: Hubert Kruszczyński 26, Mariusz Grzybek 13, Marcin Matan 10, Patryk Depka 8, Piotr Łaniec 5, Mateusz Sulecki 4, Krzysztof Malinowski 4, Karol Szutarski 4.
Widzów: ok. 40.

Oba mecze sędziowali: Radosław Siołkowski i Michał Rogalski (obaj Toruń)

9 kolejka (14.01.2011)
18) DOMO Nieruchomości CHTK - Youngboys 111:64 (30:25, 23:16, 25:14, 33:9)
CHTK: Sławomir Matuszak 29, Daniel Belski 28, Karol Kachelski 17 (1), Szymon Plewka 16, Andrzej Sehnke 10, Damian Strzelecki 9, Łukasz Śniegowski 2, Paweł Misiaszek 0.
Youngboys: Mariusz Grzybek 24, Marcin Matan 20 (1), Patryk Depka 9 (1), Mateusz Kruszczyński 6, Krzysztof Malinowski 3, Arkadiusz Wielgosz 2, Karol Szutarski 0, Piotr Łaniec 0.
Widzów: ok. 100.

19) Soen Grudziądz - MIX Coyotes 96:89 (25:22, 23:19, 17:22, 31:26)
Soen: Adam Domżalski 27 (2), Armin Igielski 14 (1), Arkadiusz Janicki 14 (1), Maciej Mazurek 14 (1), Marcin Kurzyński 12 (1), Maciej Durmaj 6, Adam Jarmuszewski 5, Andrzej Głowacki 3, Marek Kurzyński 1.
Coyotes: Patryk Brzóskowski 30 (2), Daniel Więdłocha 23 (7), Bartosz Niewiadomski 17 (1), Marcin Poliwodziński 13, Arkadiusz Sierko 4 (1), Jakub Klimek 2, Marcin Kaczmarek 0, Radosław Buller 0.
Widzów: ok. 110.

Oba mecze sędziowali: Krystian Góralski i Radosław Siołkowski (obaj Toruń)

10 kolejka (21.01.2011)
20) KaeF - DOMO Nieruchomości CHTK 95:93 (24:22, 24:25, 19:27, 28:19)
KaeF: Łukasz Łowicki 41 (3), Łukasz Rydwelski 16 (4), Łukasz Makarewicz 14 (2), Dariusz Igliński 6, Michał Tomaszewski 6, Michał Panasiuk 6, Aleksander Manikowski 6, Paweł Westfalewski 0.
CHTK: Sławomir Matuszak 31 (1), Daniel Belski 29, Dawid Rudnik 12, Damian Strzelecki 9, Andrzej Sehnke 7, Szymon Plewka 3, Paweł Misiaszek 2, Karol Kachelski 0.
Widzów: ok. 60.

21) Leniwce - Soen Grudziądz 91:82 (29:23, 22:22, 19:21, 21:16)
Leniwce: Michał Droszcz 26 (2), Karol Ćwikliński 20 (1), Krzysztof Przykucki 15 (4), Piotr Gasin 10, Jakub Piekarski 8 (1), Paweł Ćwikliński 7 (1), Piotr Zawitowski 5 (1).
Soen: Armin Igielski 21, Piotr Zalewski 16 (4), Adam Domżalski 13 (1), Maciej Durmaj 8, Marcin Kurzyński 8, Maciej Mazurek 8 (2), Adam Jarmuszewski 4, Marek Kurzyński 4, Andrzej Głowacki 0.
Widzów: ok. 120.

Oba mecze sędziowali: Radosław Siołkowski i Remigiusz Rasmus (obaj Toruń)

11 kolejka (28.01.2011)
22) MIX Coyotes - Youngboys 98:54 (23:4, 23:20, 30:20, 22:10)
Coyotes: Daniel Więdłocha 33 (3), Marcin Poliwodziński 17 (1), Jakub Klimek 14, Patryk Brzóskowski 10, Bartosz Niewiadomski 10, Bartosz Puczyński 6 (2), Tomasz Cieślicki 5 (1), Przemysław Żywicki 0.
Youngboys: Mateusz Kruszczyński 21, Patryk Depka 11 (1), Krzysztof Malinowski 8 (2), Krystian Konopacki 6, Marcin Matan 6, Karol Szutarski 2, Mateusz Lipniewski 0.
Widzów: ok. 80.

23) KaeF - Leniwce 75:70 (15:7, 21:11, 17:24, 22:28)
KaeF: Łukasz Łowicki 34, Łukasz Rydwelski 16 (4), Łukasz Makarewicz 12, Dariusz Igliński 8, Michał Panasiuk 3, Paweł Westfalewski 1, Michał Tomaszewski 1, Aleksander Manikowski 0.
Leniwce: Michał Droszcz 18 (1), Krzysztof Przykucki 14 (1), Piotr Gasin 9, Piotr Drążkowski 9 (2), Paweł Ćwikliński 8 (2), Jakub Piekarski 5 (1), Paweł Buławka 4, Piotr Zawitowski 3 (1).
Widzów: ok. 100.

Oba mecze sędziowali: Radosław Siołkowski i Remigiusz Rasmus (obaj Toruń)

12 kolejka (04.02.2011)
24) MIX Coyotes - Leniwce 89:83 (21:23, 21:14, 23:16, 24:30)

Coyotes: Daniel Więdłocha 26 (4), Marcin Poliwodziński 18 (2), Patryk Brzóskowski 16, Jakub Klimek 16, Bartosz Niewiadomski 13.
Leniwce: Piotr Gasin 20, Krzysztof Przykucki 19 (5), Michał Droszcz 19 (1), Karol Ćwikliński 10, Paweł Ćwikliński 9 (1), Piotr Drążkowski 4, Jakub Piekarski 2, Piotr Zawitowski 0.
Widzów: ok. 100.

25) Soen Grudziądz - Youngboys 140:53 (34:18, 34:11, 31:13, 41:11)
Soen: Michał Schreiber 31 (1), Adam Domżalski 22 (3), Armin Igielski 20 (1), Andrzej Głowacki 16, Maciej Durmaj 15, Piotr Zalewski 12 (2), Marcin Kurzyński 11, Marek Kurzyński 8, Adam Jarmuszewski 5, Robert Szulczyński 0.
Youngboys: Mariusz Grzybek 18, Karol Szutarski 15 (3), Piotr Łaniec 14 (4), Marcin Matan 4, Krystian Konopacki 2.
Widzów: ok. 60.

Oba mecze sędziowali: Krystian Góralski i Radosław Siołkowski (obaj Toruń)

13 kolejka (11.02.2011)
26) MIX Coyotes - KaeF 102:79 (26:19, 30:14, 19:26, 27:20)

Coyotes: Bartosz Niewiadomski 32, Daniel Więdłocha 25, Patryk Brzóskowski 19 (1), Jakub Klimek 12, Marcin Poliwodziński 8, Marcin Kaczmarek 4, Tomasz Cieślicki 2.
KaeF: Łukasz Łowicki 24 (1), Łukasz Rydwelski 15 (5), Łukasz Makarewicz 13, Michał Panasiuk 11 (1), Dariusz Igliński 10, Paweł Westfalewski 6.
Widzów: ok. 50.

27) Soen - DOMO Nieruchomości CHTK 106:71 (25:19, 29:16, 30:18, 22:18)
Soen: Michał Schreiber 24 (1), Marcin Kurzyński 23 (1), Adam Domżalski 16, Armin Igielski 15 (1), Karol Klein 13 (1), Piotr Zalewski 5 (1), Marek Kurzyński 4, Andrzej Głowacki 2, Adam Jarmuszewski 2, Robert Szulczyński 2.
CHTK: Dawid Rudnik 24 (1), Daniel Belski 18 (2), Andrzej Sehnke 9 (2), Szymon Plewka 8, Adrian Malewicz 8, Paweł Misiaszek 2, Damian Strzelecki 2, Łukasz Śniegowski 0.
Widzów: ok. 70.

Oba mecze sędziowali: Krystian Góralski i Radosław Siołkowski (obaj Toruń)

14 kolejka (18.02.2011)
28) MIX Coyotes - DOMO Nieruchomości CHTK 92:89 po dogrywce (22:27, 18:12, 15:24, 29:21, 8:5)

Coyotes: Patryk Brzóskowski 28 (1), Daniel Więdłocha 26 (4), Marcin Poliwodziński 17, Bartosz Niewiadomski 14, Jakub Klimek 7, Sebastian Brzóskowski 0, Tomasz Cieślicki 0.
CHTK: Daniel Belski 35 (3), Dawid Rudnik 22, Sławomir Matuszak 10 (2), Damian Strzelecki 10, Andrzej Sehnke 8, Adrian Malewicz 4, Paweł Misiaszek 0, Szymon Plewka 0.
Widzów: ok. 80.

29) Leniwce - Youngboys 119:41 (30:6, 26:13, 40:18, 23:4)
Leniwce: Michał Droszcz 35 (2), Krzysztof Przykucki 24 (4), Piotr Gasin 22, Karol Ćwikliński 20, Piotr Zawitowski 18 (1).
Youngboys: Marcin Matan 15 (1), Hubert Kruszyczński 11 (1), Mateusz Sulecki 5, Mariusz Grzybek 4, Patryk Depka 4, Piotr Łaniec 2, Krzysztof Malinowski 0, Mateusz Lipniewski 0.
Widzów: ok. 70.

30) Soen - KaeF 77:56 (17:5, 15:16, 21:20, 24:15)
Soen: Maciej Mazurek 19 (2), Armin Igielski 12, Maciej Durmaj 10, Adam Domżalski 9 (1), Marcin Kurzyński 9 (1), Andrzej Głowacki 8, Arkadiusz Janicki 4, Marek Kurzyński 4, Karol Klein 2, Robert Szulczyński 0, Piotr Zalewski 0, Adam Jarmuszewski 0.
KaeF: Łukasz Łowicki 32 (2), Łukasz Rydwelski 16 (2), Michał Tomaszewski 4, Dariusz Igliński 2, Michał Panasiuk 2, Paweł Westfalewski 0.
Widzów: ok. 60.

Wszystkie mecze sędziowali: Krystian Góralski i Radosław Siołkowski (obaj Toruń)

Tabela końcowa rundy zasadniczej


1
Soen 
 10
18 
8-2 
964:701 
+263 
2
Coyotes
 10
18
8-2
924:749
+175
3
Leniwce
 10
16 
6-4
889:753
+136
4
CHTK
 10
14
4-6
915:925
-10
5
KaeF
 10
14
4-6
743:827
-84
6
Youngboys
 10
10
0-10
585:1152
-567



 






UWAGA: Przy równej liczbie punktów o wyższym miejscu decyduje lepszy bilans bezpośrednich meczów. Miejsca 1-4 awans do play-off


PLAY-OFF

PÓŁFINAŁY - I MECZE (25.02.2011)

31) MIX Coyotes - Leniwce 95:88 (27:23, 19:31, 30:18, 19:16)
Coyotes: Daniel Więdłocha 32 (4), Patryk Brzóskowski 31, Bartosz Niewiadomski 10, Marcin Poliwodziński 9, Jakub Klimek 8, Marcin Kaczmarek 5 (1).
Leniwce: Krzysztof Przykucki 27 (5), Michał Droszcz 19 (3), Karol Ćwikliński 18, Piotr Gasin 15, Jakub Piekarski 6 (2), Piotr Zawitowski 3 (1).
Widzów: ok. 80. 
Stan rywalizacji do dwóch zwycięstw: 1 - 0

32) Soen - DOMO Nieruchomości CHTK 91:78 (23:22, 18:21, 21:22, 29:13)
Soen: Armin Igielski 20 (2), Adam Domżalski 16 (1), Maciej Mazurek 14 (3), Maciej Durmaj 10, Arkadiusz Janicki 10 (1), Marek Kurzyński 8, Andrzej Głowacki 8, Marcin Kurzyński 5, Adam Jarmuszewski 0.
CHTK: Daniel Belski 21, Dawid Rudnik 17, Karol Kachelski 15 (2), Sławomir Matuszak 12, Andrzej Sehnke 10 (1), Damian Strzelecki 3, Szymon Plewka 0, Paweł Misiaszek 0, Adrian Malewicz 0.
Widzów: ok. 80.
Stan rywalizacji do dwóch zwycięstw: 1 - 0

Oba mecze sędziowali: Krystian Góralski i Radosław Siołkowski (obaj Toruń)

PÓŁFINAŁY - II MECZE (04.03.2011)

33) Leniwce - MIX Coyotes 102:85 (26:17, 27:23, 18:23, 31:22)

Leniwce: Karol Ćwikliński 31 (2), Michał Droszcz 23 (4), Piotr Gasin 20, Krzysztof Przykucki 18 (4), Jakub Piekarski 10 (2), Karol Ćwikliński 0, Paweł Buławka 0, Piotr Drążkowski 0.
Coyotes: Patryk Brzóskowski 31 (1), Daniel Więdłocha 28 (6), Marcin Poliwodziński 19 (1), Bartosz Niewiadomski 4, Marcin Kaczmarek 2, Jakub Klimek 1.
Widzów: ok. 100.
Stan rywalizacji do dwóch zwycięstw: 1 - 1

34) DOMO Nieruchomości CHTK - Soen 93:85 (25:27, 24:21, 25:14, 19:23)
CHTK: Daniel Belski 33 (5), Damian Strzelecki 20, Dawid Rudnik 14 (1), Sławomir Matuszak 12, Andrzej Sehnke 7 (1), Karol Kachelski 7 (1), Adrian Malewicz 0, Paweł Misiaszek 0.
Soen: Michał Schreiber 18 (2), Karol Klein 16, Piotr Zalewski 12, Marcin Kurzyński 12, Maciej Mazurek 8 (2), Armin Igielski 7 (1), Andrzej Głowacki 6, Marek Kurzyński 4, Maciej Durmaj 2, Adam Jarmuszewski 0, Robert Szulczyński 0.
Widzów: ok. 100.
Stan rywalizacji do dwóch zwycięstw: 1 - 1

Oba mecze sędziowali: Radosław Siołkowski i Jacek Warachim (obaj Toruń)

PÓŁFINAŁY - III MECZE (11.03.2011)

35) Leniwce - MIX Coyotes 89:80 (24:25, 20:21, 18:14, 27:20)
Leniwce:
Karol Ćwikliński 26 (1), Krzysztof Przykucki 16 (3), Piotr Gasin 14, Michał Droszcz 13 (1), Jakub Piekarski 8 (2), Piotr Drążkowski 7 (1), Paweł Ćwikliński 5 (1), Piotr Zawitowski 0.
Coyotes: Daniel Więdłocha 32 (3), Patryk Brzóskowski 18 (3), Bartosz Niewiadomski 10 (2), Marcin Poliwodziński 9 (1), Marcin Kaczmarek 7 (1), Jakub Klimek 4, Sebastian Brzóskowski 0.
Widzów: ok. 130.
Stan rywalizacji do dwóch zwycięstw: 2 - 1 (Leniwce awansowały do finału)

36) Soen - DOMO Nieruchomości CHTK 96:72 (27:23, 22:25, 22:13, 25:11)
Soen: Michał Schreiber 21 (1), Adam Domżalski 19 (3), Arkadiusz Janicki 12, Armin Igielski 11 (1), Marcin Kurzyński 11, Karol Klein 6, Andrzej Głowacki 6, Adam Jarmuszewski 6, Marek Kurzyński 2, Maciej Durmaj 2, Robert Szulczyński 0.
CHTK: Daniel Belski 15, Dawid Rudnik 13 (2), Karol Kachelski 12 (1), Damian Strzelecki 12 (2), Andrzej Sehnke 10 (2), Sławomir Matuszak 7 (1), Adrian Malewicz 3 (1), Szymon Plewka 0, Paweł Misiaszek 0.
Widzów: ok. 120.
Stan rywalizacji do dwóch zwycięstw: 2 - 1 (Soen awansował do finału)

Oba mecze sędziowali: Krystian Góralski i Radosław Siołkowski (obaj Toruń)

O III MIEJSCE - I MECZ (18.03.2011)

37) MIX Coyotes - DOMO Nieruchomości CHTK 98:88 (20:21, 28:27, 17:19, 33:21)

Coyotes: Daniel Więdłocha 33 (3), Patryk Brzóskowski 17 (2), Bartosz Niewiadomski 16 (1), Marcin Kaczmarek 15, Jakub Klimek 9, Marcin Poliwodziński 8.
CHTK: Daniel Belski 32 (1), Andrzej Sehnke 20 (3), Dawid Rudnik 15, Damian Strzelecki 12 (2), Karol Kachelski 5, Adrian Malewicz 4, Paweł Misiaszek 0.
Widzów: ok. 120.
Sędziowali: Krystian Góralski, Radosław Siołkowski (obaj Toruń)

FINAŁ - I MECZ (18.03.2011)

38) Soen - Leniwce 93:69 (20:16, 26:17, 14:16, 33:20)

Soen: Karol Ćwikliński 21 (1), Piotr Gasin 19, Michał Droszcz 18 (1), Jakub Piekarski 7 (1), Paweł Ćwikliński 4, Piotr Zawitowski 0.
Leniwce: Karol Klein 17, Armin Igielski 16, Michał Schreiber 16, Maciej Mazurek 14 (2), Adam Domżalski 9 (1), Piotr Zalewski 8 (2), Arkadiusz Janicki 6, Marcin Kurzyński 3, Adam Jarmuszewski 2, Marek Kurzyński 2, Andrzej Głowacki 0, Maciej Durmaj 0.
Widzów: ok. 150.
Stan rywalizacji do dwóch zwycięstw: 1 - 0
Sędziowali: Krystian Góralski, Radosław Siołkowski (obaj Toruń) 

O III MIEJSCE - REWANŻ (25.03.2011)
39) DOMO Nieruchomości CHTK - MIX Coyotes 99:96 (14:26, 22:20, 30:32, 33:18)

CHTK: Daniel Belski 42 (1), Sławomir Matuszak 17 (1), Damian Strzelecki 13, Dawid Rudnik 11, Karol Kachelski 10 (2), Andrzej Sehnke 6 (2), Paweł Misiaszek 0.
Coyotes: Daniel Więdłocha 37 (3), Bartosz Niewiadomski 25, Marcin Kaczmarek 11 (1), Marcin Poliwodziński 10, Patryk Brzóskowski 8, Jakub Klimek 5, Tomasz Cieślicki 0.
Widzów: ok. 160.
W dwumeczu: 194:187 dla Coyotes
Sędziowali: Krystian Góralski i Radosław Siołkowski (obaj Toruń)

FINAŁ - II MECZ (25.03.2011)
40) Leniwce - Soen 71:66 (19:15, 8:16, 25:19, 19:16)
Leniwce: Karol Ćwikliński 22 (1), Michał Droszcz 15 (2), Krzysztof Przykucki 13 (3), Piotr Gasin 10 (2), Jakub Piekarski 9 (3), Paweł Ćwikliński 1, Piotr Drążkowski 1, Piotr Zawitowski 0.
Soen: Karol Klein 17, Adam Domżalski 10, Marcin Kurzyński 9, Michał Schreiber 9 (1), Armin Igielski 8, Maciej Mazurek 7 (1), Marek Kurzyński 2, Piotr Zalewski 2, Arkadiusz Janicki 1, Maciej Durmaj 1, Andrzej Głowacki 0,
Widzów: ok. 170
Stan rywalizacji do dwóch zwycięstw: 1 - 1
Sędziowali: Krystian Góralski i Radosław Siołkowski (obaj Toruń)

FINAŁ - III MECZ (01.04.2011)
41) Soen - Leniwce 91:79 (21:19, 20:22, 31:15, 19:23)

Soen: Armin Igielski 30, Michał Schreiber 16 (2), Karol Klein 14, Adam Domżalski 12 (4), Marcin Kurzyński 9, Piotr Zalewski 6, Andrzej Głowacki 2, Arkadiusz Janicki 2, Marek Kurzyński 0, Maciej Durmaj 0.
Leniwce: Krzysztof Przykucki 20 (4), Michał Droszcz 20 (2), Karol Ćwikliński 17, Piotr Drążkowski 9 (3), Paweł Ćwikliński 7 (1), Piotr Gasin 6, Piotr Zawitowski 0, Jakub Piekarski 0.
Widzów: ok. 200.
Stan rywalizacji do dwóch zwycięstw: 2 - 1 (Soen mistrzem CHLK)
Sędziowali: Krystian Góralski i Radosław Siołkowski (obaj Toruń)

KLASYFIKACJA PLAY-OFF
1. Soen Grudziądz
2. Leniwce
3. MIX Coyotes
4. DOMO Nieruchomości CHTK

Wyróżnienia indywidualne

MVP (NAJBARDZIEJ WARTOŚCIOWY GRACZ SEZONU)
Adam Domżalski (Soen Grudziądz)

ODKRYCIE SEZONU
Karol Kachelski (DOMO Nieruchomości CHTK)

ZAWODNIK PONADCZASOWY
Marcin Poliwodziński (MIX Coyotes)

DRUŻYNA "MONDI" ALL-STARS (PIĄTKA SEZONU)
Daniel Belski
Karol Ćwikliński
Adam Domżalski
Armin Igielski
Daniel Więdłocha


LIDERZY STATYSTYK
 
PUNKTY
86 - Belski
42 - Dembek
39 - Sondej
36 - M. Kruszczyński
36 - Korzec
36 - Igliński

ŚREDNIA NA MECZ
28,7 - Belski
18,0 - Igliński
18,0 - M. Kruszczyński
17,5 - Gaszkowski
14,5 - Materek

ZA TRZY PUNKTY
9 - Sondej
6 - Gaszkowski
5 - Więdłocha
4 - Igliński
4 - Kazanecki

(stan: po 3 kolejce)
PROMUJ NAS
 
Reklama
 
WSPIERAJĄ NAS
 
GMINA MIASTO CHEŁMNO
(sponsor strategiczny)

INTRO PACKMAN

OM TKKF CHEŁMNO

CZAS CHEŁMNA
POCZET MISTRZÓW
 
I) 2004 - ŻBIKI

II) 2005 - OLDBOYS

III) 2006 - LENIWCE

IV) 2007 - OLDBOYS

V) 2008 - OLDBOYS

VI) 2009 - SOEN

VII) 2010 - SOEN

VIII) 2011 - SOEN

IX) 2012 - COYOTES

X) 2013 - COYOTES

XI) 2014 - COYOTES

XII) 2015 - COYOTES

XIII) 2016 - COYOTES

XIV) 2017 - COYOTES

XV) 2018 - ....................
DRUŻYNY 2017/2018
 
Coyotes Chełmno

Venture Industries Grudziądz

Flyboys Chełmno

Kaef Świecie

Oldboys Chełmno
 
Stronę odwiedziło już 93897 odwiedzający (269767 wejścia) tutaj!
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=