Chełmińska Liga Koszykówki TKKF (2003-2016)
   
 
  TERMINARZ 2017 2018

TERMINARZ CHLK TKKF 2017 / 2018

MIEJSCE ROZGRYWEK: HALA WODNIK, UL. KRÓTKA, CHEŁMNO

RUNDA ZASADNICZA
1 kolejka (03.11.2017)
Flyboys - Oldboys (godz. 18.15)
Coyotes - Venture Industries (godz. 19.30)
Pauzuje Kaef

2 kolejka (10.11.2017)
Kaef - Flyboys (godz. 18.15)
Oldboys - Coyotes (godz. 19.30)
Pauzuje Venture Industries

3 kolejka (17.11.2017)
Kaef - Coyotes (godz. 18.15)
Oldboys - Venture Industries (godz. 19.30)
Pauzuje Flyboys

4 kolejka (24.11.2017)
Flyboys - Coyotes (godz. 18.15)
Kaef - Venture Industries (godz. 19.30)
Pauzuje Oldboys

5 kolejka (01.12.2017)
Kaef - Oldboys (godz. 18.15)
Flyboys - Venture Industries (godz. 19.30)
Pauzuje Coyotes

6 kolejka (08.12.2017)
Coyotes - Oldboys (godz. 18.15)
Flyboys - Kaef (godz. 19.30)
Pauzuje Venture Industries

7 kolejka (15.12.2018)
Oldboys - Flyboys (godz. 18.15)
Venture Industries - Coyotes (godz. 19.30)
Pauzuje Kaef

Turniej im. Zastempowskiego (27.12.2017)

8 kolejka (12.01.2018)
Coyotes - Kaef (godz. 18.15)
Venture Industries - Oldboys (godz. 19.30)
Pauzuje Flyboys

9 kolejka (19.01.2018)
Coyotes - Flyboys (godz. 18.15)
Venture Industries - Kaef (godz. 19.30)
Pauzuje Oldboys

10 kolejka (26.01.2018)
Oldboys - Kaef (godz. 18.15)
Venture Industries - Flyboys (godz. 19.30)
Pauzuje Coyotes

PLAY-OFF
Półfinały - I mecze (02.02.2018)
2 - 3 (godz. 18.15)
1 - 4 (godz. 19.30)

Półfinały - II mecze (09.02.2018)
3 - 2 (godz. 18.15)
4 - 1 (godz. 19.30)

Półfinały - III mecze (16.02.2018 - ew.)
2 - 3 (godz. 18.15)
1 - 4 (godz. 19.30)

Finały (23.02.2018)
1 kolejka o miejsca 3-5 (godz. 18.15)
o I miejsce - I mecz (godz. 19.30)

Finały (02.03.2018)
2 kolejka o miejsca 3-5 (godz. 18.15)
o I miejsce - II mecz (godz. 19.30)

Finały (09.03.2018)
3 kolejka o miejsca 3-5 (godz. 18.15)
o I miejsce - III (godz. 19.30)

Finały (16.03.2018 - ew.)
Mecz o I miejsce (godz. 18.15)

Finały (23.03.2018 - ew.)
Mecz o I miejsce (godz. 18.15)

Uwaga: w przypadku wcześniejszego zakończenia półfinałów, finały i mecze o miejsca 3-5 zostaną rozegrane o jeden tydzień wcześniej.

WAŻNE!
Drużyny o I miejsce będą rywalizowały do 3 zwycięstw
Drużyny w półfinałach będą rywalizowały do 2 zwycięstw
Drużyny o miejsca 3-5 będą rywalizowały na zasadzie "każda z każdą"




TERMINARZ CHLK 2016 / 2017

MIEJSCE ROZGRYWEK: HALA WODNIK, UL. KRÓTKA

RUNDA ZASADNICZA

1 kolejka (21.10.2016)
CORLEONE ŚWIECIE – FLYBOYS CHEŁMNO (godz. 17.30)
OLDBOYS CHEŁMNO – MY GRUDZIĄDZ  (godz. 19.00)
COYOTES CHEŁMNO – VENTURE INDUSTRIES GRUDZIĄDZ (godz. 20.30)

2 kolejka (28.10.2016)
CELCOM OLIMP JEŻEWO – KAEF ŚWIECIE (godz. 17.30)
VENTURE INDUSTRIES GRUDZIĄDZ – OLDBOYS CHEŁMNO (godz. 19.00)
COYOTES CHEŁMNO – MY GRUDZIĄDZ (godz. 20.30)

3 kolejka (04.11.2016)
KAEF ŚWIECIE – CORLEONE ŚWIECIE (godz. 17.30)
FLYBOYS CHEŁMNO – CELCOM OLIMP JEŻEWO (godz. 19.00)
COYOTES CHEŁMNO – OLDBOYS CHEŁMNO (godz. 20.30)

4 kolejka (18.11.2016)
CORLEONE ŚWIECE – CELCOM OLIMP JEŻEWO (godz. 17.30)
KAEF ŚWIECIE – FLYBOYS CHEŁMNO (godz. 19.00)
VENTURE INDUSTRIES GRUDZIĄDZ – MY GRUDZIĄDZ godz. 20.30)

5 kolejka (25.11.2016)
CELCOM OLIMP JEŻEWO – COYOTES CHEŁMNO (godz. 17.30)
MY GRUDZIĄDZ  – FLY BOYS CHEŁMNO (godz. 19.00)
VENTURE INDUSTRIES GRUDZIĄDZ – KAEF ŚWIECIE (godz. 20.30)

6 kolejka (02.12.2016)
COYOTES CHEŁMNO – FLYBOYS CHEŁMNO (godz. 17.30)
OLDBOYS CHEŁMNO – CORLEONE ŚWIECIE (godz. 19.00)
VENTURE INDUSTRIES GRUDZIĄDZ – CELCOM OLIMP JEŻEWO (godz. 20.30)

7 kolejka (09.12.2016)
OLDBOYS CHEŁMNO – FLY BOYS CHEŁMNO (godz. 17.30)
MY GRUDZIĄDZ  – CORLEONE ŚWIECIE (godz. 19.00)
COYOTES CHEŁMNO – KAEF ŚWIECIE (godz. 20.30)

8 kolejka (16.12.2016)
OLDBOYS CHEŁMNO – KAEF ŚWIECIE (godz. 17.30)
MY GRUDZIĄDZ  – CELCOM OLIMP JEŻEWO (godz. 19.00)
VENTURE INDUSTRIES GRUDZIĄDZ – CORLEONE ŚWIECIE (godz. 20.30)

28.12.2016 - XIII TURNIEJ IM. ZASTEMPOWSKIEGO / PUCHAR LIGI

9 kolejka (13.01.2017)
COYOTES CHEŁMNO – CORLEONE ŚWIECIE (godz. 18.00)
VENTURE INDUSTRIES GRUDZIĄDZ – FLYBOYS CHEŁMNO (godz. 19.30)

10 kolejka (20.01.2017)
OLDBOYS CHEŁMNO – CELCOM OLIMP JEŻEWO (godz. 18.00)
MY GRUDZIĄDZ – KAEF ŚWIECIE (godz. 19.30)

TABELA
1. FLYBOYS - do grupy silniejszej
2. COYOTES - do grupy silniejszej
3. MY - do grupy silniejszej
4. VENTURE INDUSTRIES - do grupy silniejszej
5. OLDBOYS - do grupy słabszej
6. KAEF - do grupy słabszej
7. CELCOM OLIMP - do grupy słabszej
8. CORLEONE - do grupy słabszej

11 kolejka (27.01.2017)
KAEF ŚWIECIE - CORLEONE ŚWIECIE (godz. 17.30)
COYOTES CHEŁMNO - MY GRUDZIĄDZ (godz. 19.00)
FLYBOYS CHEŁMNO - VENTURE INDSUTRIES GRUDZIĄDZ (godz. 20.30)

12 kolejka (03.02.2017)
OLDBOYS CHEŁMNO - CELCOM OLIMP JEŻEWO (godz. 17.30)
COYOTES CHEŁMNO - VENTURE INDUSTRIES GRUDZIĄDZ (godz. 19.00)
FLYBOYS CHEŁMNO - MY GRUDZIĄDZ (godz. 20.30)

13 kolejka (10.02.2017)
OLDBIYS CHEŁMNO - CORLEONE ŚWIECIE (godz. 17.30)
KAEF ŚWIECIE - CELCOM OLIMP JEŻEWO (godz. 19.00)
VENTURE INDUSTRIES GRUDZIĄDZ - MY GRUDZIĄDZ (godz. 20.30)

14 kolejka (17.02.2017)
CORLEONE ŚWIECIE - CELCOM OLIMP JEŻEWO (godz. 17.30)
FLYBOYS CHEŁMNO - COYOTES CHEŁMNO (godz. 19.00)
KAEF ŚWIECIE - OLDBOYS CHEŁMNO (godz. 20.30)

Uwaga: kolejność meczów w grupach słabszej i silniejszej zostanie dopasowana do drużyn z Grudziądza (nie są w stanie grać pierwszych meczów)

TABELE
GRUPA SILNIEJSZA
1. ............................. do półfinałów
2. ............................. do półfinałów
3. ............................. do baraży
4. ............................. do baraży

GRUPA SŁABSZA
1. ............................. do baraży
2. ............................. do baraży
3. ............................. koniec sezonu
4. ............................. koniec sezonu

BARAŻE (24.02.2017)
I) 4 miejsce grupy silniejszej - 1 miejsce grupy słabszej (godz. 18.00)
VENTURE INDUSTRIES GRUDZIĄDZ - KAEF ŚWIECIE

II) 3 miejsce grupy silniejszej - 2 miejsce grupy słabszej (godz. 19.30)
MY GRUDZIĄDZ - OLDBOYS CHEŁMNO

PLAY-OFF
Półfinały (I mecze - 03.03.2017)
2 z grupy silniejszej COYOTES - baraż II OLDBOYS  (godz. 18.00)
1 z grupy silniejszej FLYBOYS - baraż I VENTURE INDUSTRIES (godz. 19.30)

Półfinały (II mecze - 10.03.2017)
2 z grupy silniejszej COYOTES - baraż II OLDBOYS (godz. 18.00)
1 z grupy silniejszej FLYBOYS - baraż I VENTURE INDUSTRIES  (godz. 19.30)

Półfinały (ew. III mecze - 17.03.2017) *
2 z grupy silniejszej _________ - baraż II  _________  (godz. 18.00)
1 z grupy silniejszej _________ - baraż I  _________  (godz. 19.30)

* w przypadku, gdyby miał się odbyć jeden mecz, to rozpocznie się o godz. 19.00

SUPER FINAŁ (24.03.2017) *
Mecz o III miejsce
_________ - _________  (godz. 18.00)
Mecz o I miejsce
_________ - _________  (godz. 19.30)

* w przypadku gdy półfinały zakończą się na 2 meczach, to Super Finał odbędzie się 17.03.2016



TERMINARZ CHLK TKKF 2015 / 2016


MIEJSCE ROZGRYWEK: HALA WODNIK
UL. KRÓTKA, CHEŁMNO

RUNDA ZASADNICZA
1 kolejka (06.11.2015)
Flyboys - Oldboys (godz. 18)
Coyotes - Venture Industries (godz. 19.30)
Pauzuje Kaef

2 kolejka (13.11.2015)
Kaef - Flyboys (godz. 18)
Oldboys - Coyotes (godz. 19.30)
Pauzuje Venture Industries

3 kolejka (20.11.2015)
Kaef - Coyotes (godz. 18)
Oldboys - Venture Industries (godz. 19.30)
Pauzuje Flyboys

4 kolejka (27.11.2015)
Flyboys - Coyotes (godz. 18)
Kaef - Venture Industries (godz. 19.30)
Pauzuje Oldboys

5 kolejka (04.12.2015)
Kaef - Oldboys (godz. 18)
Flyboys - Venture Industries (godz. 19.30)
Pauzuje Coyotes

6 kolejka (11.12.2015)
Coyotes - Oldboys (godz. 18)
Flyboys - Kaef (godz. 19.30)
Pauzuje Venture Industries

7 kolejka (18.12.2015)
Oldboys - Flyboys (godz. 18)
Venture Industries - Coyotes (godz. 19.30)
Pauzuje Kaef

Turniej im. Zastempowskiego (29.12.2015)

8 kolejka (08.01.2016)
Coyotes - Kaef (godz. 18)
Venture Industries - Oldboys (godz. 19.30)
Pauzuje Flyboys

9 kolejka (15.01.2016)
Coyotes - Flyboys (godz. 18)
Venture Industries - Kaef (godz. 19.30)
Pauzuje Oldboys

10 kolejka (22.01.2016)
Oldboys - Kaef (godz. 18)
Venture Industries - Flyboys (godz. 19.30)
Pauzuje Coyotes

PLAY-OFF
Półfinały - I mecze (29.01.2016)
2 - 3 (godz. 18.00)
1 - 4 (godz. 19.30)

Półfinały - II mecze (05.02.2016)
3 - 2 (godz. 18.00)
4 - 1 (godz. 19.30)

Półfinały - III mecze (12.02.2016 - ew.)
2 - 3 (godz. 18.00)
1 - 4 (godz. 19.30)

Finały (19.02.2016)
1 kolejka o miejsca 3-5 (godz. 18.00)
o I miejsce - I mecz (godz. 19.30)

Finały (26.02.2016)
2 kolejka o miejsca 3-5 (godz. 18.00)
o I miejsce - II mecz (godz. 19.30)

Finały (04.03.2016)
3 kolejka o miejsca 3-5 (godz. 18.00)
o I miejsce - III (godz. 19.30)

Finały (11.03.2016 - ew.)
Mecz o I miejsce (godz. 19.30)

Finały (18.03.2016 - ew.)
Mecz o I miejsce (godz. 19.30)

Uwaga: w przypadku wcześniejszego zakończenia półfinałów finały i mecze o miejsca 3-5 zostaną rozegrane o jeden tydzień wcześniej.


TERMINARZ CHLK TKKF 2014/2015

Miejsce rozgrywek: hala sportowa "Wodnik", ul. Krótka


RUNDA ZASADNICZA

1 KOLEJKA (07.11.2014)

Oldboys – Fly Boys (godz. 18.00)

Coyotes – Kaef (godz. 19.30)

Pauzuje Venture Industries

 

2 KOLEJKA (21.11.2014)

Kaef – Oldboys (godz. 18.00)

Venture Industries – Fly Boys (godz. 19.30)

Pauzuje Coyotes

 

3 KOLEJKA (28.11.2014)

Venture Industries – Coyotes (godz. 18.00)

Fly Boys – Kaef (godz. 19.30)

Pauzuje Oldboys

 

4 KOLEJKA (05.12.2014)

Kaef – Venture Industries (godz. 18.00)

Coyotes – Oldboys (godz. 19.30)

Pauzuje Fly Boys

 

5 KOLEJKA (12.12.2014)

Fly Boys – Coyotes (godz. 18.00)

Oldboys – Venture Industries (godz. 19.30)

Pauzuje Kaef


 
  XI TURNIEJ IM. ZASTEMPOWSKIEGO (19.12.2014)



6 KOLEJKA (09.01.2014)


Coyotes – Kaef (godz. 18.00)

Oldboys – Fly Boys (godz. 19.30)

Pauzuje Venture Industries

 
 

7 KOLEJKA (16.01.2015)

Venture Industries – Fly Boys (godz. 18.00)

Kaef – Oldboys (godz. 19.30)

Pauzuje Coyotes

 

8 KOLEJKA (23.01.2015)

Fly Boys – Kaef (godz. 18.00)

Venture Industries – Coyotes (godz. 19.30)

Pauzuje Oldboys

 

9 KOLEJKA (30.01.2015)

Coyotes – Oldboys (godz. 18.00)

Kaef – Venture Industries (godz. 19.30)

Pauzuje Fly Boys

 

10 KOLEJKA (06.02.2015)

Oldboys – Venture Industries (godz. 18.00)

Fly Boys – Coyotes (godz. 19.30)

Pauzuje Kaef

 

11 KOLEJKA (13.02.2015)

Oldboys – Fly Boys (godz. 18.00)

Coyotes – Kaef (godz. 19.30)

Pauzuje Venture Industries

 

12 KOLEJKA (20.02.2015)

Kaef – Oldboys (godz. 18.00)

Venture Industries – Fly Boys (godz. 19.30)

Pauzuje Coyotes

 

13 KOLEJKA (27.02.2015)

Venture Industries – Coyotes (godz. 18.00)

Fly Boys – Kaef (godz. 19.30)

Pauzuje Oldboys

 

14 KOLEJKA (06.03.2015)

Kaef – Venture Industries (godz. 18.00)

Coyotes – Oldboys (godz. 19.30)

Pauzuje Fly Boys

 

15 KOLEJKA (13.03.2015)

Fly Boys – Coyotes (godz. 18.00)

Oldboys – Venture Industries (godz. 19.30)

Pauzuje Kaef

 

FINAL FOUR (20.03.2015)

Mecz o III miejsce (godz. 18.00)

Finał (godz. 19.30)

  

TERMINARZ CHLK TKKF 2013 / 2014

SYSTEM ROZGRYWEK: Osiem drużyn będzie rywalizowało systemem "każda z każdą" mecz i rewanż. W sumie każdy zespół w rundzie zasadniczej rozegra po 14 spotkań. Po rundzie zasadniczej najlepsza czwórka awansuje do dwudniowego Final Four.

MIEJSCE ROZGRYWEK:
hala sportowa "Wodnik" w Chełmnie, ul. Krótka

1 kolejka (18.10.2013)
Kaef – Oldboys (godz. 17.15)
Aldrek – Venture Industries (godz. 18.45)
Fly Boys – Coyotes (godz. 20.15)

2 kolejka (25.10.2013)
Akademia Koszykówki 1515 – KTSSM (godz. 17.15)
Venture Industries – Fly Boys (godz. 18.45)
Kaef – Aldrek (godz. 20.15)

3 kolejka (08.11.2013)
Coyotes - Akademia Koszykówki 1515 (godz. 17.15)
Fly Boys – Kaef (godz. 18.45)
Oldboys – KTSSM (godz. 20.15)

4 kolejka (15.11.2013)
Aldrek – Oldboys (godz. 17.15)
Akademia Koszykówki 1515 – Venture Industries (godz. 18.45)
KTSSM – Coyotes (godz. 20.15)

5 kolejka (22.11.2013)
Kaef – Akademia Koszykówki 1515 (godz. 17.15)
Venture Industries – KTSSM (godz. 18.45)
Oldboys – Coyotes (godz. 20.15)

6 kolejka (29.11.2013)
Aldrek – Fly Boys (godz. 17.15)
KTSSM – Kaef (godz. 18.45)
Coyotes – Venture Industries (godz. 20.15)

7 kolejka (06.12.2013)
Kaef – Coyotes (godz. 17.15)
Fly Boys – Oldboys (godz. 18.45)
Akademia Koszykówki 1515 – Aldrek (godz. 20.15)

8 kolejka (13.12.2013)
Fly Boys – Akademia Koszykówki 1515 (godz. 17.15)
Oldboys – Venture Industries (godz. 18.45)
Aldrek – KTSSM (godz. 20.15)

9 kolejka (10.01.2014)
KTSSM – Fly Boys (godz. 17.15)
Akademia Koszykówki 1515 – Oldboys (godz. 18.45)
Coyotes – Aldrek (godz. 20.15)

10 kolejka (17.01.2014)
Venture Industries – Kaef (godz. 17.15)
(Runda rewanżowa)
Coyotes - Fly Boys (godz. 18.45)
KTSSM - Akademia Koszykówki 1515 (godz. 20.15)

11 kolejka (24.01.2014)
Oldboys – Kaef (godz. 17.15)
Akademia Koszykówki 1515 – Coyotes (godz. 18.45)
Venture Industries – Aldrek (godz. 20.15)

12 kolejka (31.01.2014)
KTSSM – Oldboys (godz. 17.15)
Fly Boys - Venture Industries (godz. 18.45)
Aldrek – Kaef (godz. 20.15)

13 kolejka (07.02.2014)
Kaef - Fly Boys (godz. 17.15)
Venture Industries - Akademia Koszykówki 1515 (godz. 18.45)
Oldboys – Aldrek (godz. 20.15)

14 kolejka (14.02.2014)
Coyotes – KTSSM (godz. 17.15)
Fly Boys – Aldrek (godz. 18.45)
Akademia Koszykówki 1515 – Kaef (godz. 20.15)

15 kolejka (21.02.2014)
KTSSM - Venture Industries (godz. 17.15)
Aldrek - Akademia Koszykówki 1515 (godz. 18.45)
Coyotes – Oldboys (godz. 20.15)

16 kolejka (28.02.2014)
Venture Industries – Coyotes (godz. 17.15)
Kaef – KTSSM (godz. 18.45)
Oldboys - Fly Boys (godz. 20.15)

17 kolejka (07.03.2014)
Akademia Koszykówki 1515 - Fly Boys (godz. 17.15)
Coyotes – Kaef (godz. 18.45)
KTSSM – Aldrek (godz. 20.15)

18 kolejka (14.03.2014)
Fly Boys – KTSSM (godz. 17.15)
Venture Industries – Oldboys (godz. 18.45)
Aldrek – Coyotes (godz. 20.15)

19 kolejka (21.03.2014)
Oldboys - Akademia Koszykówki 1515 (godz. 18.00)
Kaef - Venture Industries (godz. 19.30)

FINAL FOUR
Półfinały (28.03.2014)
2 – 3 (godz. 18.00)
1 – 4 (godz. 19.30)

o III miejsce (29.03.2014)
przegrani 2-3 i 1-4 (godz. 18.00)

o I miejsce (29.03.2014)
wygrani 2-3 i 1-4 (godz. 19.30)

 

PREZENTACJA TERMINÓW CHLK TKKF 2013 / 2014
 

Runda zasadnicza
18.10.2013 1 termin 3 mecze
25.10.2013 2 termin 3 mecze
01.11.2013 -
08.11.2013 3 termin 3 mecze
15.11.2013 4 termin 3 mecze
22.11.2013 5 termin 3 mecze
29.11.2013 6 termin 3 mecze
06.12.2013 7 termin 3 mecze
13.12.2013 8 termin 3 mecze
20.12.2013 -
27.12.2013 X Turniej im. Zastempowskiego
03.01.2014 -
10.01.2014 9 termin 3 mecze
17.01.2014 10 termin 3 mecze
24.01.2014 11 termin 3 mecze
31.01.2014 12 termin 3 mecze
07.02.2014 13 termin 3 mecze
14.02.2014 14 termin 3 mecze
21.02.2014 15 termin 3 mecze
28.02.2014 16 termin 3 mecze
07.03.2014 17 termin 3 mecze
14.03.2014 18 termin 3 mecze
21.03.2014 19 termin 2 mecze
27-28.03.2014 FINAL FOUR 4 mecze
 


TERMINARZ CHLK TKKF 2012 / 2013


W zmaganiach weźmie udział siedem zespołów. Rozegrane zostaną dwie rundy "każdy z każdym" (mecz i rewanż). Następnie z udziałem najlepszej czwórki odbędzie się w dniach 21-22.03.2013 dwudniowy "Final Four".

 

RUNDA ZASADNICZA

I kolejka (19.10.2012)
1 – 2 Akademia Koszykówki Bart - Leniwce (17)
3 – 4 Kaef - Oldboys (18.30)
5 – 6 Coyotes – Hanza Rulewo (20)
 
II kolejka (26.10.2012)
6 – 7 Venture Industries – Hanza Rulewo (17.15)
4 – 1 Oldboys – Akademia Koszykówki Bart (18.30)
2 – 3 Leniwce - Kaef (20)
 
III kolejka (9.11.2012)
3 – 1 Kaef – Akademia Koszykówki Bart (17.15)
5 – 2 Coyotes - Leniwce (18.30)
7 – 4 Venture Industries - Oldboys (20)
 
IV kolejka (16.11.2012)
3 – 5 Kaef - Coyotes (17.15)
1 – 7 Akademia Koszykówki Bart – Venture Industries (18.30)
4 – 6 Oldboys – Hanza Rulewo (20)
 
V kolejka (23.11.2012)
4 – 2 Oldboys - Leniwce (17.15)
7 – 5 Venture Industries - Coyotes (18.30)
6 – 1 Hanza Rulewo – Akademia Koszykówki Bart (20)
 
VI kolejka (30.11.2012)
5 – 4 Coyotes - Oldboys (17.15)
3 – 6 Kaef – Hanza Rulewo (18.30)
2 – 7 Leniwce – Venture Industries (20)
 
VII kolejka (7.12.2012)
5 – 1 Coyotes – Akademia Koszykówki Bart (18)
6 – 2 Hanza Rulewo - Leniwce (19.30)
 
VIII kolejka (14.12.2012)
7 – 3 Venture Industries - Kaef (18)
1 – 2 Leniwce - Akademia Koszykówki Bart (19.30)
 
IX kolejka (11.01.2013)
3 – 4 Oldboys – Kaef (18)
5 – 6 Hanza Rulewo – Coyotes (19.30)
 
X kolejka (18.01.2013)
6 – 7 Venture Industries - Hanza Rulewo (18)
2 - 3 Kaef – Leniwce (19.30)
 
XI kolejka (25.01.2013)
5 – 4 Oldboys – Coyotes (18)
1 – 7 Venture Industries – Akademia Koszykówki Bart (19.30)
 
XII kolejka (1.02.2013)
3 – 1 Akademia Koszykówki Bart – Kaef (18)
4 – 6 Hanza Rulewo – Oldboys (19.30)
 
XIII kolejka (8.02.2013)
2 – 7 Venture Industries - Leniwce (18)
3 – 5 Coyotes – Kaef (19.30)
 
XIV kolejka (15.02.2013)
4 – 2 Leniwce – Oldboys (18)
6 – 1 Akademia Koszykówki Bart - Hanza Rulewo (19.30)
 
XV kolejka (22.02.2013)
4 – 1 Akademia Koszykówki Bart – Oldboys (18)
7 – 5 Coyotes - Venture Industries (19.30)
 
XVI kolejka (1.03.2013)
3 – 6 Hanza Rulewo - Kaef (18)
5 – 2 Leniwce – Coyotes (19.30)
 
XVII kolejka (8.03.2013)
5 – 1 Akademia Koszykówki Bart - Coyotes (18)
7 – 4 Oldboys - Venture Industries (19.30)
 
XVIII kolejka (15.03.2013)
6 – 2 Leniwce - Hanza Rulewo (18)
7 – 3 Kaef - Venture Industries (19.30)


FINAL FOUR

Półfinały (21.03.2013)
2 - 3 (18)
1 - 4 (19.30)

o III miejsce (22.03.2013)
przegrani 2 - 3 i 1 - 4 (18)

o I miejsce (22.03)
wygrani 2 - 3 i 1 - 4 (19.30)


PREZENTACJA TERMINÓW 2012 / 2013

RUNDA ZASADNICZA

1)      19.10.2012                     3 mecze

2)      26.10.2012                     3 mecze

02.11.2012

3)      09.11.2012                     3 mecze

4)      16.11.2012                     3 mecze

5)      23.11.2012                     3 mecze

6)      30.11.2012                     3 mecze

7)      07.12.2012                     2 mecze

8)      14.12.2012                     2 mecze

21.12.2012

28.12.2012

04.01.2012 

9)      11.01.2012                     2 mecze

10)     18.01.2012                     2 mecze

11)     25.01.2012                     2 mecze

12)     01.02.2012                     2 mecze

13)     08.02.2012                     2 mecze

14)     15.02.2012                     2 mecze

15)     22.02.2012                   2 mecze

16)     01.03.2012                   2 mecze

17)     08.03.2012                     2 mecze

18)     15.03.2012                     2 mecze

FINAL FOUR

19)     21.03.2012 (czwartek)   2 mecze       półfinały

20)     22.03.2012                     2 mecze       finał i o III miejsce

 

 
PROJEKT SYSTEMU ROZGRYWEK DLA 8 DRUŻYN
 
 
1. RUNDA ZASADNICZA
- Drużyny grają „każda z każdą”. W sumie każdy zespół rozgrywa po siedem spotkań
 
2. RUNDA FINAŁOWA
- Liga zostaje podzielona na dwie czwórki „silniejszą” (miejsca 1-4 po rundzie zasadniczej) oraz „słabszą” (miejsca 5-8 po rundzie zasadniczej).
- Wyniki z rundy zasadniczej zostają zaliczone do dalszej klasyfikacji.
- Drużyny grają w obu czwórkach „każda z każdą”. W sumie każdy zespół rozegra po 3 spotkania.
- Po rundzie finałowej każdy zespół będzie miał rozegranych 10 meczów (7 z rundy zasadniczej i 3 z rundy finałowej).
 
3. BARAŻE
- Drużyny z miejsc 3-4 z grupy „silniejszej” oraz 1-2 z grupy „słabszej” rozgrywają spotkania barażowe o awans do półfinałów play-off.
- O awansie do półfinału decyduje 1 mecz.
 
4. PLAY-OFF
- W półfinałach grają dwie najlepsze drużyny z rundy finałowej oraz zwycięzcy baraży.
- W półfinałach obowiązuje system „mecz i rewanż”
- W finale obowiązuje system do dwóch zwycięstw.
- W meczu o III miejsce obowiązuje system „mecz i rewanż”
 
TERMINY POSZCZEGÓLNYCH ETAPÓW
Runda zasadnicza od 19.10.2012 do 11.01.2013 (10 terminów)
Runda finałowa od 18.01 do 08.02.2013 (4 terminy)
Baraże 15.02.2013 (1 termin)
Półfinały play-off 22.02 i 01.03.2013 (2 terminy)
Finał i mecz o III miejsce od 08.03.2013 do 15.03.2013 lub 22.03.2013 (2 lub 3 terminy)
 
ILE MECZY W PIĄTEK?
12 terminów po 3 mecze (zaczynamy od godz. 17.15)
8 terminów po 2 mecze (zaczynamy od godz. 18.00)

 
 

POPRZEDNIE TERMINARZE
 
TERMINARZ 2011 / 2012
 
 
System rozgrywek
 
1) Runda zasadnicza: dwie rundy „każdy z każdym”, każdy zespół rozegra po 10 meczów
2) Play-off: półfinały (1-4 i 2-3) do 2 zwycięstw, zwycięzcy zagrają w finale (do 2 zwycięstw), pokonani w dwumeczu o III miejsce

RUNDA ZASADNICZA
1 kolejka – 21.10.2011
Leniwce - Oldboys (godz. 18)
Kaef - Coyotes (godz. 19.30)

2 kolejka – 28.10.2011
Coyotes - Oldboys (godz. 18)
Fly Boys - HANZA Rulewo (godz. 19.30)

3 kolejka – 04.11.2011
Kaef - Fly Boys (godz. 18)
Leniwce - HANZA Rulewo (godz. 19.30)

4 kolejka – 18.11.2011
Leniwce - Coyotes (godz. 18)
Oldboys - Kaef (godz. 19.30)

5 kolejka – 25.11.2011
Fly Boys - Leniwce (godz. 18)
HANZA Rulewo - Coyotes (godz. 19.30)

6 kolejka – 02.12.2011
Oldboys - Fly Boys (godz. 18)
HANZA Rulewo - Kaef (godz. 19.30)

7 kolejka – 09.12.2011
Kaef - Leniwce (godz. 17.15)
HANZA Rulewo - Oldboys (godz. 18.45)
Coyotes - Fly Boys (godz. 20.15)

REWANŻE

8 kolejka – 16.12.2011
Oldboys - Leniwce (godz. 18)
Coyotes - Kaef (godz. 19.30)

9 kolejka – 13.01.2012
Oldboys - Coyotes (godz. 18)
HANZA Rulewo - Fly Boys (godz. 19.30)

10 kolejka – 20.01.2012
Fly Boys - Kaef (godz. 18)
HANZA Rulewo - Leniwce (godz. 19.30)

11 kolejka – 27.01.2012
Coyotes - Leniwce (godz.18)
Kaef - Oldboys (godz. 19.30)

12 kolejka – 03.02.2012
Leniwce - Fly Boys (godz. 18)
Coyotes - HANZA Rulewo (godz. 19.30)

13 kolejka – 10.02.2012
Fly Boys - Oldboys (godz. 18)
Kaef - HANZA Rulewo (godz. 19.30)

14 kolejka – 17.02.2012
Leniwce - Kaef (godz. 17.15)
Oldboys - HANZA Rulewo (godz. 18.45)
Fly Boys - Coyotes (godz. 20.15)


PLAY-OFF

Półfinały 1 - 24.02.2012
Półfinały 2 - 02.03.2012
Półfinały 3 (ew.) - 09.03.2012
Finał 1 i o III miejsce - 16.03.2012
Finał 2 i o III miejsce - 23.03.2012
Finał 3 (ew.) - 30.03.2012
 
Terminy, w których liga nie będzie rozgrywana:
- 11 listopada
- 23 grudnia
- 30 grudnia
- 6 stycznia
 
 

 

TERMINARZ 2010 / 2011

RUNDA ZASADNICZA
 

1 termin (05.11.2010)
LENIWCE - DOMO NIERUCHOMOŚCI CHTK (godz. 18)
YOUNGBOYS - KAEF (godz. 19.30)
 
2 termin (12.11.2010)
DOMO NIERUCHOMOŚCI CHTK - YOUNGBOYS (godz. 18)
SOEN - MIX COYOTES (godz. 19.30)
 
3 termin (19.11.2010)
KAEF - DOMO NIERUCHOMOŚCI CHTK (godz. 18)
LENIWCE - SOEN (godz. 19.30)
 
4 termin (26.11.2010)
LENIWCE – KAEF (godz. 18)
MIX COYOTES - YOUNGBOYS (godz. 19.30)
 
5 termin (03.12.2010)
MIX COYOTES - LENIWCE (godz. 18)
SOEN – YOUNGBOYS (godz. 19.30)
 
6 termin (10.12.2010)
KAEF - MIX COYOTES (godz. 18)
SOEN - DOMO NIERUCHOMOŚCI CHTK (godz. 19.30)
 
7 termin (17.12.2010)
YOUNGBOYS - LENIWCE (godz. 17.30)
MIX COYOTES - DOMO NIERUCHOMOŚCI CHTK (godz. 19)
SOEN - KAEF (godz. 20.30)

RUNDA REWANŻOWA

8 termin (07.01.2011)
DOMO NIERUCHOMOŚCI CHTK - LENIWCE(godz. 18)
KAEF - YOUNGBOYS (godz. 19.30)
 
9 termin (14.01.2011)
YOUNGBOYS - DOMO NIERUCHOMOŚCI CHTK (godz. 18)
MIX COYOTES - SOEN (godz. 19.30)
 
10 termin (21.01.2011)
DOMO NIERUCHOMOŚCI CHTK - KAEF (godz. 18)
SOEN - LENIWCE (godz. 19.30)
 
11 termin (28.01.2011)
YOUNGBOYS - MIX COYOTES (godz. 18)
KAEF - LENIWCE (godz. 19.30)
 
12 termin (04.02.2011)
LENIWCE - MIX COYOTES (godz. 18)
YOUNGBOYS - SOEN (godz. 19.30)
 
13 termin (11.02.2011)
MIX COYOTES - KAEF (godz. 18)
DOMO NIERUCHOMOŚCI CHTK - SOEN (godz. 19.30)
 
14 termin (18.02.2011)
DOMO NIERUCHOMOŚCI CHTK - MIX COYOTES (godz. 17.30)
LENIWCE - YOUNGBOYS (godz. 19)
KAEF - SOEN (godz. 20.30)
 
PLAY – OFF

Półfinały - I mecze (25.02.2011)
MIX COYOTES - LENIWCE (godz. 18)
SOEN - DOMO NIERUCHOMOŚCI CHTK (godz. 19.30)
 
Półfinały – II mecze (04.03.2011)
LENIWCE - MIX COYOTES (godz. 18)
DOMO NIERUCHOMOŚCI CHTK - SOEN (godz. 19.30)
 
Półfinały – III mecze (11.03.2011)
MIX COYOTES - LENIWCE (godz. 18)
SOEN - DOMO NIERUCHOMOŚCI CHTK (godz. 19.30)
 
Finały – I mecze (18.03.2011)
o III miejsce (godz. 18)
MIX COYOTES - DOMO NIERUCHOMOŚCI CHTK

o I miejsce (godz. 19.30)
SOEN - LENIWCE
 
Finały – II mecze (25.03.2011)
o III miejsce (godz. 18)
DOMO NIERUCHOMOŚCI CHTK - MIX COYOTES

o I miejsce (godz. 19.30)
LENIWCE - SOEN
 
Finały – ew. III mecz (01.04.2011)
o I miejsce (godz. 18.00)
SOEN - LENIWCE

UWAGI 
- W play-off z wyjątkiem rywalizacji o III miejsce gra toczy się do dwóch zwycięstw.

- W rywalizacji o III miejsce gra toczy się systemem "mecz i rewanż".

- W przypadku gdy oba półfinały zakończą się po dwóch meczach, wówczas pierwsze mecze o I miejsce i o III miejsce odbędą się w terminie 11.03, drugie 18.03, a ew. trzeci 25.03.

- Na prośbę drużyny z Grudziądza wszystkie mecze Soen rozgrywa o godz. 19.30 lub później (nie dotyczy meczów o III miejsce).



 

LIDERZY STATYSTYK
 
PUNKTY
128 - Belski
91 - M. Kruszczyński
87 - Igliński
70 - Kolodko
68 - Kazanecki
65 - Więdłocha
64 - Jarmuszewski
62 - Dembek
60 - Korzec
59 - Łapiński
56 - Panasiuk
55 - Materek
55 - Gaszkowski
49 - Janicki
48 - Sondej

ŚREDNIA NA MECZ
25,6 - Belski
18,2 - M. Kruszczyński
18,0 - P. Brzóskowski
17,5 - Kołodko
17,4 - Igliński
17,0 - Kazanecki
16,3 - Janicki
16,3 - Więdłocha

ZA TRZY PUNKTY
15 - Więdłocha
10 - Gaszkowski
9 - Sondej
9 - Kazanecki
9 - Igliński
6 - M. Kruszczyński

ZA TRZY PUNKTY DRUŻYNY
29 - Coyotes
28 - Flyboys
25 - Venture Industries
23 - Flyboys
22 - Kaef

(stan: po 6 kolejce)
PROMUJ NAS
 
Reklama
 
WSPIERAJĄ NAS
 
GMINA MIASTO CHEŁMNO
(sponsor strategiczny)

INTRO PACKMAN

OM TKKF CHEŁMNO

CZAS CHEŁMNA
POCZET MISTRZÓW
 
I) 2004 - ŻBIKI

II) 2005 - OLDBOYS

III) 2006 - LENIWCE

IV) 2007 - OLDBOYS

V) 2008 - OLDBOYS

VI) 2009 - SOEN

VII) 2010 - SOEN

VIII) 2011 - SOEN

IX) 2012 - COYOTES

X) 2013 - COYOTES

XI) 2014 - COYOTES

XII) 2015 - COYOTES

XIII) 2016 - COYOTES

XIV) 2017 - COYOTES

XV) 2018 - ....................
DRUŻYNY 2017/2018
 
Coyotes Chełmno

Venture Industries Grudziądz

Flyboys Chełmno

Kaef Świecie

Oldboys Chełmno
 
Stronę odwiedziło już 94957 odwiedzający (272171 wejścia) tutaj!
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=