Chełmińska Liga Koszykówki TKKF (2003-2016)
   
 
  WYNIKI 2016 2017
RUNDA ZASADNICZA

1 KOLEJKA (21.10.2016)
FLYBOYS CHEŁMNO - CORLEONE ŚWIECIE 74:44 (21:6, 21:16, 17:8, 15:14)
FLYBOYS: H. Kruszczyński 15 , Kołodko 14 (2), Gaszkowski 12 (1), Łapiński 9 (1), Jasiński 8, Przybylski 8 (1), Piątkowski 6 (2), Szczepański 2, Wojciechowski 0.

CORLEONE: Stosik 15 (3), Materek 9, Rydwelski 5 (1), Gerke 3, Cieślak 3, Rzosiński 3, Modrakowski 3, P. Manikowski 2, Starszak 1.

MY GRUDZIĄDZ - OLDBOYS CHEŁMNO 68:51 (14:14, 21:14, 18:11, 15:12)
MY: Klein 15 (1), Durmaj 8, Marcin Kurzyński 8, Domżalski 8, Janczak 8 (1), Urbanek 7 (1), Zalewski 5 (1), Głowacki 5 (1), Marek Kurzyński 4.
OLDBOYS: Herman 21 (2), Gasin 6, Struski 6, Fila 5 (1), T. Szczęsny 5 (1), J. Szczęsny 5, Garbowski 2, Porożyński 1, Kordowski 0, Plak 0, Wesołowski 0.

COYOTES CHEŁMNO - VENTURE INDUSTRIES GRUDZIĄDZ 98:76 (28:20, 25:11, 21:20, 24:25)
COYOTES: Belski 22 (1), Więdłocha 22 (6), P. Brzóskowski 14 (2), Dembek 12, Niewiadomski 10, Poliwodziński 9 (3), Szczerba 9, Kachelski 0.
VENTURE INDUSTRIES: Schreiber 22 (3), Janicki 17, Jarmuszewski 16, Kazanecki 14, Brózdowski 5 (1), Straszewski 2, Hejda 0.

2 KOLEJKA (28.10.2016)
KAEF ŚWIECIE - CELCOM OLIMP JEŻEWO 67:51 (19:14, 15:14, 24:8, 9:15)
KAEF: Igliński 20, Makarewicz 17 (2), Panasiuk 11 (1), Baumgart 11, Poćwiardowski 6, Kempiński 2, Westfalewski 0.
CELCOM OLIMP: Czajka 9 (1), Solarczyk 8, Borucki 8, Trochowski 6, Manikowski 5, Janicki 5 (1), K. Sakowski 4, Erward 4, Ciesielski 2, Bocian 0, Dolewski 0.

OLDBOYS CHEŁMNO - VENTURE INDUSTRIES GRUDZIĄDZ 64:59 (20:10, 16:19, 10:12, 18:18)
OLDBOYS: Herman 17, Sondej 14 (3),  Garbowski 12, Struski 10, Gasin 6, Fila 5 (1), Wesołowski 0.
VENTURE INDUSTRIES: Schreiber 22 (4), Kazanecki 14 (4), Janicki 8, Jarmuszewski 8, Straszewski 7, Hejda 0, Brózdowski 0.

COYOTES CHEŁMNO - MY GRUDZIĄDZ 85:59 (21:16, 14:14, 32:12, 18:17)
COYOTES: Więdłocha 24 (2), P. Brzóskowski 23 (3), Belski 17, Poliwodziński 9 (1), Szczerba 4, Kachelski 4, Dembek 4, S. Brzóskowski 0.
MY: Domżalski 16 (1), Zalewski 11 (3), Klein 11, Marcin Kurzyński 6, Binięda 6, Durmaj 5, Marek Kurzyński 4, Urbanek 0, Głowacki 0.

3 KOLEJKA (04.11.2016)
KAEF ŚWIECIE - CORLEONE ŚWIECIE 71:54 (23:12, 16:16, 18:12, 14:14)
KAEF: Makarewicz 27, Igliński 16 (3), Panasiuk 10 (2), Mikołajczak 8, Baumgart 8, Westfalewski 2.
CORLEONE: Materek 19, Gerke 8, Rydwelski 8 (2), Stosik (T) 5 (1), Okomski 4, Frąckowski 4, Parda 2, Cieślak 2, Modrakowski 2.

FLYBOYS CHEŁMNO - CELCOM OLIMP JEŻEWO 86:38 (11:11, 33:9, 18:7, 24:11)
FLYBOYS: Kołodko 22 (2), H. Kruszczyński 15, Gaszkowski 12, Szczepański 11, Piątkowski 8 (2), Łapiński 8, Przybylski 6, Wojciechowski 4,  Jasiński 0, Domagalski 0.
CELCOM OLIMP: Czajka 15 (3), Erward 12 (2), Połomski 6 (1), Borucki 5 (1), K. Sakowski 0, D. Sakowski 0, Manikowski 0, Ciesielski 0.

COYOTES CHEŁMNO - OLDBOYS CHEŁMNO 82:60 (15:11, 15:17, 27:15, 25:17)
COYOTES: Więdłocha 28 (7), P. Brzóskowski 14 (2), Belski 14, Poliwodziński 10 (1), Łowicki 8, Kachelski 5 (1), Dembek 3, S. Brzóskowski 0, Niewiadomski 0.
OLDBOYS: Sondej 17 (4), Herman 13, Gasin 12, Garbowski 6, Struski 6, Niesyty 3 (1), J. Szczęsny 2, Wesołowski 1, Fila 0.

4 KOLEJKA (18.11.2016)
CELCOM OLIMP JEŻEWO - CORLEONE ŚWIECIE 65:62 (16:8, 16:9, 19:19, 14:26)
CELCOM OLIMP: Trochowski 22 (1), Borucki 22 (2), Połomski 12 (2), Czajka 5, Solarczyk 4, Dolewski 0, Ciesielski 0, K. Sakowski 0, Brzozowski 0.
CORLEONE: Stosik 19 (3), Parda 10, Bednarski 10 (2), Gerke 8, P. Manikowski 4, Modrakowski 4, Rydwelski 3 (1), Starszak 2, Cieślak 2.

FLYBOYS CHEŁMNO - KAEF ŚWIECIE 94:64 (20:14, 34:9, 14:16, 26:25)
FLYBOYS: Gaszkowski 24 (4), H. Kruszczyński 22, M. Kruszczyński 19 (1), Łapiński 17 (1), Jasiński 8, Piątkowski 2, Wojciechowski 2, Przybylski 0, Domagalski 0, Szczepański 0.
KAEF: Makarewicz 23 (1), Igliński 19 (1), Baumgart 14 (1), Westfalewski 4, Poćwiardowski 4, Kempiński 0, Chojnacki 0.

MY GRUDZIĄDZ - VENTURE INDUSTRIES GRUDZIĄDZ 78:40 (20:11, 23:7, 10:18, 25:4)
MY: Klein 19 (2), Domżalski 14 (2), Marek Kurzyński 10, Marcin Kurzyński 10, Binięda 8, Urbanek 7 (1), Durmaj 5, Zalewski 5 (1), Głowacki 0.
VENTURE INDUSTRIES: Kazanecki 17 (1), Jarmuszewski 9, Schreiber 8, Szulczyński 5, Straszewski 1, Hejda 0, Brózdowski 0, Janicki 0.

5 KOLEJKA (25.11.2016)
COYOTES CHEŁMNO - CELCOM OLIMP JEŻEWO 108:44 (37:2, 26:16, 17:15, 28:11)
COYOTES: Belski 25, Niewiadomski 24 (1), Szczerba 17, Rudnik 12, P. Brzóskowski 11 (3), Kachelski 8 (2), S. Brzóskowski 7 (1), Łowicki 4.
CELCOM OLIMP: Czajka 10, Bocian 8 (2), Połomski 7 (1), Trochowski 7, Solarczyk 4, Dolewski 4, Ciesielski 2, Erward 2, K. Sakowski 0, Brzozowski 0.

FLYBOYS CHEŁMNO - MY GRUDZIĄDZ 91:67 (29:15, 21:9, 25:20, 16:23)
FLYBOYS: H. Kruszczyński 29 (5), Gaszkowski 23 (6), Kołodko 18 (2), Łapiński 10, Jasiński 6, Wojciechowski 3, M. Kruszczyński 2, Domagalski 0, Szczepański 0.
MY: Zalewski 27 (8), Binięda 10, Urbanek 6 (1), Durmaj 6, Klein 6 (1), Szczepański 6, Marcin Kurzyński 4, Marek Kurzyński 2, Głowacki 0.

VENTURE INDUSTRIES GRUDZIĄDZ - KAEF ŚWIECIE 86:72 (18:9, 20:17, 26:26, 22:20)
VENTURE INDUSTRIES: Janicki 25, Kazanecki 22 (1), Straszewski 18, Jarmuszewski 10, Brózdowski 7 (1), Schreiber 4, Hejda 0.
KAEF: Igliński 38 (2), Baumgart 12 (1), Poćwiardowski 10, Kempiński 6 (2), Chojnacki 4, Westfalewski 2.

6 KOLEJKA (02.12.2016)
FLYBOYS CHEŁMNO - COYOTES CHEŁMNO 92:70 (15:23, 32:22, 24:13, 21:12)
FLYBOYS: H.  Kruszczyński 31 (6), Kołodko 31 (4), Gaszkowski 12 (3), Jasiński 7 (1), Wojciechowski 6, Łapiński 5, Domagalski 0, Szczepański 0.
COYOTES: P. Brzóskowski (T) 20 (1), Belski (T) (DSQ) 16 (1), Niewiadomski 13, Więdłocha 7 (1), Dembek 6, Poliwodziński 4, Kachelski 4, Szczerba 0, Łowicki 0.

OLDBOYS CHEŁMNO - CORLEONE ŚWIECIE 67:50 (17:20, 15:6, 23:10, 12:14)
OLDBOYS: Herman 20 (3), Struski 14 (1), Fila 11 (1), Sondej 8 (2), Gasin 6, Garbowski 4, J. Szczęsny 4, Niesyty 0, T. Szczęsny 0, Wesołowski 0, Żeglarski 0.
CORLEONE: Stosik 8 (2), Okomski 8 (1), Rydwelski 7 (2), Cieślak 6 (1), Modrakowski 6, Materek 5, Gerke 3 (1), Rzosiński 3 (1), Starszak 2, Parda 2, Frąckowski 0.

VENTURE INDUSTRIES GRUDZIĄDZ - CELCOM OLIMP JEŻEWO 91:41 (19:8, 19:12, 27:4, 26:17)
VENTURE INDUSTRIES: Janicki 22, Kazanecki 21 (2), Jarmuszewski 15, Straszewski 14, Hejda 11 (3), Schreiber 6, Brózdowski 2.
CELCOM OLIMP: Czajka 11, Trochowski 7 (2), Połomski 5 (1), Solarczyk 5, Dolewski 4, Erward 3 (1), Bocian 2, Borucki 2, Ciesielski 2.

7 KOLEJKA (09.12.2016)
FLYBOYS CHEŁMNO - OLDBOYS CHEŁMNO 95:45 (25:16, 27:2, 24:17, 19:10)
FLYBOYS: H. Kruszczyński 25 (5), Gaszkowski 22 (6), Łapiński 21 (3), Kołodko 15 (3), Szczepański 4, Wojciechowski 3, Jasiński 3 (1), Domagalski 2.
OLDBOYS: Gasin 14, Struski 10 (2), T. Szczęsny 8 (2), Garbowski 7, Kordowski 2, Wesołowski 2, Porożyński 1, Żeglarski 1, Niesyty 0, J. Szczęsny 0, Fila 0.

MY GRUDZIĄDZ - CORLEONE ŚWIECIE 86:38 (25:3, 19:10, 23:16, 19:9)
MY: Klein 26 (2), Janczak 19 (2), Urbanek 10, Marek Kurzyński 8, Marcin Kurzyński 8, Domżalski 8, Durmaj 7, Deuter 0.
CORLEONE: Gerke 8 (2), Stosik 8 (2), Modrakowski 7 (1), Miloch 5 (1), Cieślak 4, P. Manikowski 4, Frąckowski 2, Okomski 0.

COYOTES CHEŁMNO - KAEF ŚWIECIE 96:78 (22:22, 19:21, 27:13, 28:22)
COYOTES: P. Brzóskowski 36 (4), Łowicki 14, Poliwodziński 14, Szczerba 14, Dembek 12, Kachelski 6, S. Brzóskowski 0.
KAEF: Baumgart 24, Igliński 23, Makarewicz 11 (2), Westfalewski 9 (3), Chojnacki 6, Poćwiardowski 5, Kempiński 0.

8 KOLEJKA (16.12.2016)
KAEF ŚWIECIE - OLDBOYS CHEŁMNO 81:77 (18:16, 20:16, 19:13, 24:32)
KAEF: Makarewicz 28 (3), Bakalarz 21 (2), Kempiński 15 (4), Igliński 9, Poćwiardowski 8.
OLDBOYS: Herman 31 (2), Garbowski 23, T. Szczęsny 8 (2), Fila 8 (1), Struski 3 (1), J. Szczęsny 2, Żeglarski 2, Wesołowski 0.

MY GRUDZIĄDZ - CELCOM OLIMP JEŻEWO 88:35 (24:7, 23:11, 23:13, 18:4)
MY: Klein 23, Urbanek 20 (4), Marek Kurzyński 14, Marcin Kurzyński 14, Janczak 6 (2), Domżalski 5, Głowacki 4, Zalewski 2.
CELCOM OLIMP: Borucki 12 (2), Erward 7, Połomski 6, Trochowski 6, K. Sakowski 2, Czajka 2.

VENTURE INDUSTRIES GRUDZIĄDZ - CORLEONE ŚWIECIE 100:72 (23:23, 22:16, 24:22, 31:11)
VENURE INDUSTRIES: Kazanecki 24, Janicki 23, Straszewski 16, Schreiber 12, Brózdowski 11 (2), Jarmuszewski 11, Hejda 3 (1).
CORLEONE: Stosik 22, Gerke 14 (4), Rzosiński 13, Parda 12 (1), P. Manikowski 8 (2), Modrakowski 3, Bednarski 0.

9 KOLEJKA (13.01.2017)
COYOTES CHEŁMNO - CORLEONE ŚWIECIE 114:74 (27:14, 28:15, 30:19, 29:26)
COYOTES: Szczerba 28, Więdłocha 27 (4), P. Brzóskowski 24 (4), Łowicki 20, Dembek 14, Cieślicki 1.
CORLEONE: Dolny 20, Materek 19, Stosik 14 (2), Gerke 7 (1), Manikowski 7 (1), Modrakowski 3, Cieślak 2, Bednarski 2, Frąckowski 0.

FLYBOYS CHEŁMNO - VENTURE INDUSTRIES GRUDZIĄDZ 88:69 (25:18, 16:20, 21:13, 26:18)
FLYBOYS: H. Kruszczyński 40 (7), Gaszkowski 32 (6), Łapiński 7 (1), Jasiński 3 (1), Piątkowski 2, Domagalski 2, Wojciechowski 2, Szczepański 0, M. Kruszczyński 0.
VENTURE INDUSTRIES: Jarmuszewski 19, Janicki 16 (1), Schreiber 15 (2), Kazanecki 14 (1), Brózdowski 5 (1), Hejda 0, Straszewski 0.

10 KOLEJKA (20.01.2017)
OLDBOYS CHEŁMNO - CELCOM OLIMP JEŻEWO 64:38 (11:8, 21:8, 17:8, 15:14)
OLDBOYS: Gasin 25 (3), Garbowski 17 (3), J. Szczęsny 6, Wesołowski 4, Żeglarski 4, T. Szczęsny 3 (1), Struski 3 (1), Kordowski 2, Niesyty 0, Porożyński 0, Fila 0.
CELCOM OLIMP: Trochowski 11, Czajka 9, Borucki 8 (1), Janicki 4, Połomski 4, Ciesielski 2, Dolewski 0.

MY GRUDZIĄDZ - KAEF ŚWIECIE 71:61 (10:19, 16:16, 20:12, 25:14)
MY: Marcin Kurzyński 15, Domżalski 15, Marek Kurzyński 8 (1), Urbanek 8 (1), Durmaj 8, Janczak 8, Bienięda 5 (1), Głowacki 4, Zalewski 0.
KAEF: Makarewicz 21 (5), Chojnacki 14, Panasiuk 10, Kempiński 8, Baumgart 5, Igliński 3 (1).

TABELA
1. Flyboys Chełmno 7 14 7-0 +223
2. Coyotes Chełmno 7 13 6-1 +160
3. My Grudziądz 7 12 5-2 +114
4. Venture Industries Grudziądz 7 10 3-4 +46
5. Oldboys Chełmno 7 10 3-4 -45
6. Kaef Świecie 7 10 3-4 -8
7. Celcom Olimp Jeżewo 7 8 1-6 -254
8. Corleone Świecie 7 7 0-7 -163
Miejsca 1-4 do grupy silniejszej
Miejsca 5-8 do grupy słabszej

11 KOLEJKA (27.01.2017)
KAEF ŚWIECIE - CORLEONE ŚWIECIE 87:80 (20:18, 25:23, 18:18, 24:21)
KAEF: Igliński 27 (1), Makarewicz 17 (1), Baumgart 16, Panasiuk 11, Chojnacki 10, Poćwiardowski 4, Kempiński 2.
CORLEONE: Dolny 19, Stosik 14 (2), Starszak 12 (2), Miloch 10, Cieślak 9 (2), P. Manikowski 9 (2), Rydwelski 7 (1), Frąckowski 0.

COYOTES CHEŁMNO - MY GRUDZIĄDZ 88:70 (30:16, 16:25, 20:11, 22:18)
COYOTES: Więdłocha 26 (6), P. Brzóskowski 25 (2), Belski 17, Dembek 12, Niewiadomski 8, Poliwodziński 0, S. Brzóskowski 0, Śniegowski 0.
MY: Domżalski 15 (1), Klein 12, Binięda 10, Urbanek 9 (1), Zalewski 7 (1), Durmaj 7 (1), Głowacki 6, Maciej Kurzyński 4.

VENTURE INDUSTRIES GRUDZIĄDZ - FLYBOYS CHEŁMNO 70:64 (24:11, 16:12, 17:27, 13:14)
VENTURE INDUSTRIES: Janicki 32 (2), Schreiber 17 (1), Kazanecki 9, Jarmuszewski 8, Hejda 2, Straszewski 2, Brózdowski 0.
FLYBOYS: H. Kruszczyński 22 (3), Jasiński 14 (4), Gaszkowski 11 (3), Łapiński 9, Markiewicz 6, M. Kruszczyński 2, Domagalski 0, Wojciechowski 0, Szczepański 0.

12 KOLEJKA (03.02.2017)
OLDBOYS CHEŁMNO - CELCOM OLIMP JEŻEWO 53:47 (13:12, 11:10, 11:14, 18:11)

OLDBOYS: Żeglarski 14, J. Szczęsny 13 (2), Garbowski 12 (1), Wesołowski 7 (1), T. Szczęsny 4, Kordowski 3.
CELCOM OLIMP: Czajka 15, Trochowski 13, Połomski 7 (1), Janicki 6, Erward 4, Bocian 2.

COYOTES CHEŁMNO - VENTURE INDUSTRIES GRUDZIĄDZ 89:78 (20:18, 16:22, 23:20, 30:18)
COYOTES: P. Brzóskowski 35 (4), Belski 23, Niewiadomski 11 (1), Rudnk 10, Poliwodziński 4, Szczerba 4, Dembek 2.
VENTURE INDUSTRIES:  Janciki 28 (2), Jarmuszewski 21, Kazanecki 15 (1), Schreiber 8 (2), Brózdowski 6, Hejda 0.

FLYBOYS CHEŁMNO - MY GRUDZIĄDZ 78:49 (21:12, 16:11, 16:17, 25:9)
FLYBOYS: Gaszkowski 24 (6), Szczepański 16 (2), Łapiński 15, H. Kruszczyński 14 (2), Kołodko 5 (1), Markiewicz 2, Wojciechowski 2, M. Kruszczyński 0.
MY: Urbanek 12 (2), Binięda 12, Marcin Kurzyński 10, Marek Kurzyński 9, Głowacki 4, Szczepański 2.

13 KOLEJKA (10.02.2017)
OLDBOYS CHEŁMNO - CORLEONE ŚWIECIE 68:56 (28:7, 6:9, 20:18, 14:22)
OLDBOYS: Garbowski 30 (2), Sondej 12 (2), Gasin 9 (1), Struski 9, J. Szczęsny 4, Porożyński 2, Żeglarski 2, Wesołowski 0, Kordowski 0.
CORLEONE: Gerke 19 (5), Materek 11, Miloch 11 (2), Stosik 9 (1), P. Manikowski 4, Cieślak 2, Starszak 0, Frąckowski 0, Bednarski 0.

KAEF ŚWIECIE - CELCOM OLIMP JEŻEWO 54:51 (14:10, 21:9, 14:8, 5:24)
KAEF: Panasiuk 14 (1), Makarewicz 10 (3), Chojnaci 9, Igliński 8, Poćwiardowski 6, Kempiński 6, Baumgart 1.
CELCOM OLIMP: Borucki 15 (3), Trochowski 11 (1), Czajka 11 (1), Janicki 8, Ciesielski 2, Solarczyk 2, Erward 2.

VENTURE INDUSTRIES GRUDZIĄDZ - MY GRUDZIĄDZ 62:50 (19:11, 11:7, 14:11, 18:21)
VENTURE INDUSTRIES: Schreiber 21 (2), Janicki 16 (2), Jarmuszewski 13, Straszewski 5, Brózdowski 4, Hejda 3 (1), Kazanecki 0, Chełkowski 0.
MY: Marcin Kurzyński 10, Zalewski 10 (2), Domżalski 9, Jańczak 9 (1), Marek Kurzyński 6, Binięda 4, Głowacki 2, Urbanek 0.

14 KOLEJKA (17.02.2017)
CORLEONE ŚWIECIE - CELCOM OLIMP JEŻEWO 67:54 (23:7, 10:17, 18:8, 16:22)
CORLEONE: Stosik 18 (2), Dolny 13, Manikowski 9 (1), Miloch 7 (1), Bednarski 5 (1), Modrakowski 5, Materek 4, Cieślak 3, Frąckowski 3.
CELCOM OLIMP: Borucki 14 (4), Czajka 14, Trochowski 6, Janicki 6, Połomski 4, J. Sakowski 4, Manikowski 2, Solarczyk 2, Bocian 2, Ciesielski 0.

FLYBOYS CHEŁMNO - COYOTES CHEŁMNO 72:66 (19:20, 14:16, 21:15, 18:15)
FLYBOYS: H. Kruszczyński 36 (5), Gaszkowski 15 (4), Łapiński 10, Kołodko 4 (1), Wojciechowski 3, Szczepański 2, Jasiński 2, Markiewicz 0, Domagalski 0.
COYOTES: Belski 19 (1), Więdłocha 14 (2), P. Brzóskowski (T, T) 13 (1), Szczerba 8, Niewiadomski 8 (2), Dembek 4, Poliwodziński 0.

KAEF ŚWIECIE - OLDBOYS CHEŁMNO 70:62 (17:12, 12:15, 13:14, 28:21)
KAEF: Igliński 29 (2), Kempiński 18 (6), Baumgart 10, Panasiuk 10, Poćwiardowski 3.
OLDBOYS: Struski 23 (2), Gasin 20 (1), Sondej 9 (1), T. Szczęsny 4, J. Szczęsny 2, Żeglarski 2, Wesołowski 2, Garbowski 0, Fila 0, Porożyński 0.

BARAŻE (24.02.2017)
VENTURE INDUSTRIES GRUDZIĄDZ (4) - KAEF ŚWIECIE (5) 72:60 (17:16, 12:16, 18:14, 25:14)
VENTURE INDUSTRIES: Schreiber 19 (1), Jarmuszewski 15, Janicki 15, Kazanecki 8 (1), Brózdowski 7 (1), Straszewski 6, Hejda 2.
KAEF: Poćwiardowski 17, Igliński 15 (1), Makarewicz 15 (1), Panasiuk 9, Baumgart 4.
Awans do półfinału: Venture Industries

OLDBOYS CHEŁMNO (6) - MY GRUDZIĄDZ (3) 61:54 (19:12, 16:13, 9:16, 17:13)
OLDBOYS: Sondej 29 (7), Herman 17 (2), Struski 6, Gasin 5, Garbowski 4, T. Szczęsny 0, Fila 0, Żeglarski 0.
MY: Zalewski 16 (5), Urbanek 11 (3), Domżalski 11 (1), Janczak 7 (2), Marek Kurzyński 5, Marcin Kurzyński 4.
Awans do półfinału: Oldboys

PÓŁFINAŁY PLAY-OFF - I MECZE (03.03.2017)
COYOTES CHEŁMNO - OLDBOYS CHEŁMNO 88:46 (25:15, 26:4, 13:11, 24:16)
COYOTES: Szczerba 24, Belski 24, Łowicki 15 (2), Więdłocha 13 (3), Niewiadomski 6, Poliwodziński 3 (1), Cieślicki 3 (1), Śniegowski 0, S. Brzóskowski 0.
OLDBOYS: Sondej 13 (3), Fila 11 (1), Struski 10 (2), Garbowski 5 (1), Żeglarski 3, J. Szczęsny 2, Wesołowski 2, Porożyński 0, T. Szczęsny 0, Niesyty 0.
Stan rywalizacji do 2 zwycięstw: 1-0

FLYBOYS CHEŁMNO - VENTURE INDUSTRIES GRUDZIĄDZ 91:65 (25:28, 18:15, 22:8, 26:14)
FLYBOYS: H. Kruszczyński 39 (5), Gaszkowski 20 (4), Kołodko 14 (1), Łapiński 10, Jasiński 4, Szczepański 2, Markiewicz 2, Wojciechowski 0.
VENTURE INDUSTRIES: Janicki 23 (2), Schreiber 20 (4), Straszewski 8, Jarmuszewski 5, Kazanecki 4, Brózdowski 3 (1), Hejda 2.
Stan rywalizacji do 2 zwycięstw: 1-0

PÓŁFINAŁY PLAY-OFF - II MECZE (10.03.2017)
COYOTES CHEŁMNO - OLDBOYS CHEŁMNO 87:54 (15:15, 25:9, 21:20, 26:10)
COYOTES: Belski 23, Więdłocha 15 (3), Niewiadomski 14, P. Brzóskowski 13 (1), Szczerba 12, Dembek 8, Poliwodziński 2, Śniegowski 0.
OLDBOYS: Sondej 15 (5), Garbowski 12 (1), Gasin 11, T. Szczęsny 6 (1), Struski 5 (1), Fila 3 (1), J. Szczęsny 2, Niesyty 0, Porożyński 0, Żeglarski 0, Wesołowski 0.

Stan rywalizacji do 2 zwycięstw: 2-0

FLYBOYS CHEŁMNO - VENTURE INDUSTRIES GRUDZIĄDZ 89:62 (22:10, 22:14, 30:20, 15:18)
FLYBOYS: H. Kruszczyński 23 (1), Gaszkowski 22 (5), Kołodko 21 (2), Łapiński 11, M. Kruszczyński 4, Piątkowski 3 (1), Jasiński 3 (1), Szczepański 2, Wojciechowski 0.
VENTURE INDUSTRIES: Janicki 27 (3), Jarmuszewski 17, Schreiber 11 (1), Straszewski 4, Brózdowski 3 (1), Hejda 0, Chełkowski 0.
Stan rywalizacji do 2 zwycięstw: 2-0




LIDERZY STATYSTYK
 
PUNKTY
137 - H. Kruszczyński
125 - Igliński
118 - P. Brzóskowski
112 - Kazanecki
106 - Makarewicz
105 - Gaszkowski

ŚREDNIA NA MECZ
22,8 - H. Kruszczyński
21,2 - Makarewicz
20,8 - Igliński
20,4 - Herman
20,3 - Więdłocha
20,0 - Klein

ZA TRZY PUNKTY
20 - Gaszkowski
16 - Więdłocha
15 - P. Brzóskowski
13 - Zalewski
11 - H. Kruszczyński
11 - Stosik

(stan: po 8 kolejce)
PROMUJ NAS
 
Reklama
 
WSPIERAJĄ NAS
 
GMINA MIASTO CHEŁMNO
(sponsor strategiczny)

INTRO PACKMAN

OM TKKF CHEŁMNO

CZAS CHEŁMNA
POCZET MISTRZÓW
 
I) 2004 - ŻBIKI

II) 2005 - OLDBOYS

III) 2006 - LENIWCE

IV) 2007 - OLDBOYS

V) 2008 - OLDBOYS

VI) 2009 - SOEN

VII) 2010 - SOEN

VIII) 2011 - SOEN

IX) 2012 - COYOTES

X) 2013 - COYOTES

XI) 2014 - COYOTES

XII) 2015 - COYOTES

XIII) 2016 - COYOTES

XIV) 2017 - COYOTES
DRUŻYNY 2016/2017
 
Coyotes Chełmno

Venture Industries Grudziądz

Flyboys Chełmno

Kaef Świecie

Oldboys Chełmno

Celcom Olimp Jeżewo

Corleone Team Świecie

My Grudziądz
 
Stronę odwiedziło już 92273 odwiedzający (266116 wejścia) tutaj!
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=