Chełmińska Liga Koszykówki TKKF (2003-2016)
   
 
  WYNIKI 2018 2019
RUNDA ZASADNICZA

1 KOLEJKA (9.11.2018)
Grudziądz Team - MCHKK II Chełmno 75:50 (18:12, 25:12, 19:12, 13:14)
Grudziądz Team: Marcin Kurzyński 16 (1), Deuter 16, Urbanek 13 (3), Durmaj 13, Woźniak 12 (2), Głowacki 3 (1), Marek Kurzyński 2.
MCHKK II: Gaszkowski 14, Łapiński 13 (1), Czyżnikiewicz 12 (3), Piątkowski 7, Szczepański 2, Wojciechowski 2, Żeglarski 0, Szulc 0, Reinholz 0, Markiewicz 0.

Coyotes Chełmno - Venture Industries Grudziądz 84:76 (21:23, 19:20, 17:18, 27:15)
Coyotes: Belski 36, Poliwodziński 20 (1), Szczerba 16, Łowicki 10 (1), Śniegowski 2, Cieśliński 0, S. Brzóskowski 0.
Venture Industries: Schreiber 30 (6), Kazanecki 27 (3), Jarmuszewski 12, Brózdowski 3, Straszewski 2, Mroziński 2, Zieliński 0, Hejda 0.

2 KOLEJKA (16.11.2018)
Kaef Świecie - MCHKK II Chełmno 87:66 (28:15, 24:15, 16:23, 19:13)
Kaef: Dolny 30 (1), Igliński 18 (1), Drzewiecki 17 (3), Makarewicz 12 (1), Materek (T) 10, Kempiński 0, Poćwiardowski 0.
MCHKK II: Gaszkowski 16 (1), Mielczarek 15 (1), Szulc 7, Piątkowski 6 (2), Czyżnikiewicz 5, Łapiński 4, Szczepański 3, Wilma 3, Kosior 3, Reinholz 2, Wojciechowski 2, Żeglarski 0.

Coyotes Chełmno - Grudziądz Team 87:72 (17:14, 17:28, 28:11, 25:19)
Coyotes: Więdłocha 20 (2), Belski 20, Szczerba 15, P. Brzóskowski 13 (2), Poliwodziński 12 (2), Łowicki 5, Cieślicki 2, S. Brzóskowski 0.
Grudziądz Team: Durmaj 19 (2), Głowacki 14, Deuter 14 (2), Urbanek 9 (3), Marcin Kurzyński 7, Gurzyński 5 (1), Marek Kurzyński 4.

3 KOLEJKA (23.11.2018)
Coyotes Chełmno - Kaef  Świecie 94:80 (23:19, 25:21, 23:19, 23:21)
Coyotes: Więdłocha 21 (3), Szczerba 20, Łowicki 17, P. Brzóskowski 14, Belski 12, Poliwodziński 10 (2), Cieślicki 0, S. Brzóskowski 0, Śniegowski 0.
Kaef: Dolny 35 (2), Makarewicz 18, Drzewiecki 9 (3), Baumgart 8, Igliński 7 (1), Kempiński 3 (1), Poćwiardowski 0, Chojnacki 0.

Grudziądz Team - Venture Industries Grudziądz 77:51 (16:18, 17:9, 20:9, 25:15)
Grudziądz Team: Urbanek 24 (4), Klein 11, Woźniak 10, Deuter 9 (1), Durmaj 9 (1), Marek Kurzyński 7, Zalewski (T) 5 (1), Głowacki 2, Marcin Kurzyński 0.
Venture Industries: Kazanecki 23 (1), Schreiber 10, (1), Hejda 4, Mroziński 4, Zieliński 4, Straszewski 4, Janicki 2.

4 KOLEJKA (30.11.2018)
MCHKK II Chełmno - Coyotes Chełmno 69:63 (19:21, 17:26, 12:15, 21:11)
MCHKK II: Łapiński 16, Mielczarek 12, Czyżnikiewicz 11 (2), Piątkowski 11 (2), Gaszkowski 11 (3), Kosior 6, Szczepański 2, Markiewicz 0, Wojciechowski 0, Reinholz 0.
Coyotes: Belski 35 (1), P. Brzóskowski 12 (2), Poliwodziński 8 (1), S. Brzóskowski 8 (2), Cieślicki 0.

Kaef Świecie - Venture Industries Grudziądz 84:72 (17:16, 14:29, 21:21, 32:6)
Kaef: Dolny 25, Igliński 18 (4), Materek 16 (1), Baumgart 14, Makarewicz 8, Kempiński 3 (1), Poćwiardowski 0.
Venture Industries: Kazanecki 13, Hejda 12, Schreiber 12, Straszewski 11, Zieliński 10 (2), Jarmuszewski 10, Mroziński 4, Brózdowski 0.

5 KOLEJKA (7.12.2018)
Grudziądz Team - Kaef Świecie 79:68 (23:15, 27:22, 16:17, 13:14)
Grudziądz Team: Janicki 27 (3), Urbanek 13 (3), Marek Kurzyński 9, Klein 8, Woźniak 7 (1), Marcin Kurzyński 6, Głowacki 5, Domżalski 4, Durmaj 0, Gurzyński 0.
Kaef: Materek 25 (2), Dolny 13, Makarewicz 9 (1), Igliński 8, Poćwiardowski 8, Drzewiecki 3 (1), Baumgart 2.

Venture Industries Grudziądz - MCHKK II Chełmno 82:66 (21:15, 17:17, 19:19, 25:15)
Venture Industries: Jarmuszewski 26, Schreiber 23 (5), Kazanecki 15 (2), Straszewski 14 (1), Brózdowski 4, Zieliński 0, Mroziński 0, Hejda 0.
MCHKK II: Czyżnikiewicz 24 (4), Mielczarek 15 (1), Łapiński 11 (1), Gaszkowski 10, Szczepański 2, Piątkowski 2, Wojciechowski 2, Szulc 0, Żeglarski 0, Reinholz 0.

6 KOLEJKA (14.12.2018)
Coyotes Chełmno - Grudziądz Team 103:71 (30:18, 21:23, 32:17, 20:13)
Coyotes: Belski 38 (1), Więdłocha 27 (5), Szczerba 24, Poliwodziński 8, P. Brzóskowski 6, Markiewicz 0, S. Brzóskowski 0.
Grudziądz Team: Durmaj 12, Zalewski 12 (1), Domżalski 11 (1), Marcin Kurzyński 9, Urbanek 8 (2), Janicki 8 (1), Deuter 6, Woźniak 2, Marek Kurzyński 1, Gurzyński 1, Głowacki 1.

Kaef Świecie - MCHKK II Chełmno 66:53 (20:13, 23:9, 9:15, 14:16)
Kaef: Makarewicz 14, Igliński 13 (1), Drzewiecki 11 (3), Dolny 11, Kempiński 8 (2), Baumgart 7 (1), Poćwiardowski 2.
MCHKK II: Mielczarek 17 (3), Łapiński 9 (1), Kosior 8 (2), Szczepański 8, Szulc 6, Czyżnikiewicz 5 (1), Żeglarski 0.

7 KOLEJKA (11.01.2019)
Grudziądz Team - MCHKK II Chełmno 88:58 (27:13, 17:16, 16:13, 28:16)
Grudziądz Team: Zalewski 26 (6), Marcin Kurzyński 15 (1), Klein 12 (1), Urbanek 10 (2), Durmaj 9, Głowacki 6, Marek Kurzyński 6, Woźniak 4, Gurzyński 0.
MCHKK II: Gaszkowski 17 (3), Czyżnikiewicz 15 (2), Piątkowski 13 (3), Łapiński 8 (1), Mielczarek 5, Szczepański 0, Reinholz 0, Żeglarski 0, Wilma 0.

Coyotes Chełmno - Venture Industries Grudziądz 88:80 (20:15, 19:15, 17:25, 32:25)
Coyotes: Więdłocha 26 (8), Belski 20, P. Brzóskowski 16 (2), Dembek 10, Markiewicz 6, Szczerba 6, Poliwodziński 4, Śniegowski 0.
Venture Industries: Schreiber 28 (6), Jarmuszewski 19, Kazanecki 18 (2), Brózdowski 8 (2), Mroziński 4, Hejda 3 (1), Zieliński 0.

8 KOLEJKA (18.01.2019)
Coyotes Chełmno - Kaef Świecie 114:88 (29:24, 30:23, 26:13, 29:28)
Coyotes: P. Brzóskowski 25 (5), Szczerba 24, Dembek 21, Poliwodziński 17 (2), Belski 16, Więdłocha 9 (3), Markiewicz 2, Śniegowski 0.
Kaef: Herman 28 (3), Igliński 18 (2), Dolny 13, Makarewicz 10 (1), Materek 8, Chojnacki 6, Baumgart 5, Kempiński 0.

Grudziądz Team - Venture Industries Grudziądz 72:66 (25:15, 15:18, 16:11, 16:22)
Grudziądz Team: Zalewski 19 (5), Janicki 12, Klein 11 (1), Durmaj 8, Woźniak 7 (1), Marek Kurzyński 5, Głowacki 4 (1), Deuter 4, Marcin Kurzyński 2, Gurzyński 0, Urbanek 0.
Venture Industries: Kazanecki 20 (1), Schreiber 20 (2), Jarmuszewski 12, Hejda 6 (2), Straszewski 4, Mroziński 2, Brózdowski 2, Zieliński 0.

 



LIDERZY STATYSTYK
 
STAN: po 5 kolejce (7.12.2018)

Indywidualne

PUNKTY
103 - Belski (Coy)
103 - Dolny (Kaef)
78 - Kazanecki (Ven)
75 - Schreiber (Ven)
59 - Urbanek (GT)
52 - Czyżnikiewicz (MCHKK)
51 - Gaszkowski (MCHKK)
51 - Igliński (Kaef)
51 - Materek (Kaef)
51 - Szczerba (Coy)
50 - Poliwodziński (Coy)
48 - Jarmuszewski (Ven)
47 - Makarewicz (Kaef)

ŚREDNIA NA MECZ
27,0 - Janicki (GT)
25,8 - Belski (Coy)
25,8 - Dolny (Kaef)
20,5 - Więdłocha (Coy)
19,5 - Kazanecki (Ven)
18,8 - Schreiber (Ven)
17,0 - Materek (Kaef)
17,0 - Szczerba (Coy)
16,0 - Jarmuszewski (Ven)
14,8 - Urbanek (GT)
14,0 - Mielczarek (MCHKK)

ZA TRZY PUNKTY
13 - Urbanek (GT)
12 - Schreiber (Ven)
8 - Czyżnikiewicz (MCHKK)
7 - Drzewiecki (Kaef)
6 - Kazanecki (Ven)
6 - Igliński (Kaef)
6 - Poliwodziński (Coy)

Drużynowe

ZA TRZY PUNKTY
29 - Grudziądz Team
23 - Kaef
21 - Venture Industries
21 - MCHKK
19 - Coyotes
PROMUJ NAS
 
Reklama
 
WSPIERAJĄ NAS
 
GMINA MIASTO CHEŁMNO
(sponsor strategiczny)

STAROSTWO POWIATOWE

OM TKKF CHEŁMNO

CZAS CHEŁMNA
POCZET MISTRZÓW
 
I) 2004 - ŻBIKI

II) 2005 - OLDBOYS

III) 2006 - LENIWCE

IV) 2007 - OLDBOYS

V) 2008 - OLDBOYS

VI) 2009 - SOEN

VII) 2010 - SOEN

VIII) 2011 - SOEN

IX) 2012 - COYOTES

X) 2013 - COYOTES

XI) 2014 - COYOTES

XII) 2015 - COYOTES

XIII) 2016 - COYOTES

XIV) 2017 - COYOTES

XV) 2018 - COYOTES
DRUŻYNY 2018/2019
 
Coyotes Chełmno

Venture Industries Grudziądz

Kaef Świecie

Grudziądz Team

MCHKK II Chełmno
 
Stronę odwiedziło już 103028 odwiedzający (291865 wejścia) tutaj!
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=