Chełmińska Liga Koszykówki TKKF (2003-2016)
   
 
  Indywidualne 2003 / 2004

NAJSKUTECZNIEJSI
1. Grzegorz Sokół (Coyotes) 29,8
2. Sławomir Matuszak (Team S) 27,5
3. Łukasz Pawlak (Żbiki) 27,4
4. Daniel Belski (CHTK) 25,8
5. Mariusz Dembek (Żbiki) 22,8
6. Tomasz Beker (CHTK) 21,0
7. Patryk Brzóskowski (Coyotes) 18,6
8. Bartosz Niewiadomski (Żbiki) 18,4
9. Przemysław Jacob (CHTK) 15,8
10. Radosław Buller (Coyotes) 15,6
11. Tomasz Wilma (Team S) 15,5
12. Marcin Kaczmarek (Team S) 15,4
13. Paweł Sitkowski (Team S) 11,8
14. Dawid Mockus (Żbiki) 9,8
15. Arkadiusz Sierko (Coyotes) 9,0
16. Marcin Laszuk (Coyotes) 8,5
17. Piotr Kwiatkowski (Team S) 8,2
18. Piotr Matyjasik (CHTK) 7,8
19. Michał Wyrąbkiewicz (Żbiki) 7,4
20. Michał Markiewicz (Żbiki) 7,1
21. Łukasz Mrozek (Team S) 6,6
22. Adam Wilma (Team S) 4,9
23. Krzysztof Przykucki (Team S) 4,7
24. Adam Czech (Coyotes) 4,4
25. Bartosz Tomczak (CHTK) 3,8
26. Miłosz Lippki (CHTK) 3,5
27. Maciej Piasecki (CHTK) 3,5
28. Sebastian Brzóskowski (Coyotes) 3,2
29. Przemysław Żywicki (Coyotes) 3,2
30. Sławomir Koprowski (Coyotes) 3,0
31. Krzysztof Kaczmarek (Team S) 2,8
32. Jacek Frankowski (Coyotes) 2,6
33. Mirosław Grędzicki (CHTK) 2,3
34. Tomasz Mikiewicz (Team S) 2,3
35. Rafał Sierko (Coyotes) 2,0
36. Krzysztof Szymczak (Żbiki) 1,9
37. Marcin Polasik (Żbiki) 1,7
38. Maciej Steczeń (Team S) 1,6
39. Sebastian Dolata (Żbiki) 1,1
40. Krzysztof Laaser (CHTK) 0,8
41. Tomasz Cieślicki (Team S) 0,7
41. Miłosz Byner (Żbiki) 0,7
Sklasyfikowano 42 zawodników. Minimalna liczba meczów - 3.
W przypadku równej średniej: a) większa liczba punktów, b) większa liczba meczów


NIESKLASFYKOWANI
1. Michał Mikołajczak (Żbiki) 10,5
2. Robert Jordan (CHTK) 5,0
3. Jacek Bobin (Coyotes) 4,0
4. Artur Lewandowski (CHTK) 2,0

LIDERZY STATYSTYK
 
STAN: po 5 kolejce (7.12.2018)

Indywidualne

PUNKTY
103 - Belski (Coy)
103 - Dolny (Kaef)
78 - Kazanecki (Ven)
75 - Schreiber (Ven)
59 - Urbanek (GT)
52 - Czyżnikiewicz (MCHKK)
51 - Gaszkowski (MCHKK)
51 - Igliński (Kaef)
51 - Materek (Kaef)
51 - Szczerba (Coy)
50 - Poliwodziński (Coy)
48 - Jarmuszewski (Ven)
47 - Makarewicz (Kaef)

ŚREDNIA NA MECZ
27,0 - Janicki (GT)
25,8 - Belski (Coy)
25,8 - Dolny (Kaef)
20,5 - Więdłocha (Coy)
19,5 - Kazanecki (Ven)
18,8 - Schreiber (Ven)
17,0 - Materek (Kaef)
17,0 - Szczerba (Coy)
16,0 - Jarmuszewski (Ven)
14,8 - Urbanek (GT)
14,0 - Mielczarek (MCHKK)

ZA TRZY PUNKTY
13 - Urbanek (GT)
12 - Schreiber (Ven)
8 - Czyżnikiewicz (MCHKK)
7 - Drzewiecki (Kaef)
6 - Kazanecki (Ven)
6 - Igliński (Kaef)
6 - Poliwodziński (Coy)

Drużynowe

ZA TRZY PUNKTY
29 - Grudziądz Team
23 - Kaef
21 - Venture Industries
21 - MCHKK
19 - Coyotes
PROMUJ NAS
 
Reklama
 
WSPIERAJĄ NAS
 
GMINA MIASTO CHEŁMNO
(sponsor strategiczny)

STAROSTWO POWIATOWE

OM TKKF CHEŁMNO

CZAS CHEŁMNA
POCZET MISTRZÓW
 
I) 2004 - ŻBIKI

II) 2005 - OLDBOYS

III) 2006 - LENIWCE

IV) 2007 - OLDBOYS

V) 2008 - OLDBOYS

VI) 2009 - SOEN

VII) 2010 - SOEN

VIII) 2011 - SOEN

IX) 2012 - COYOTES

X) 2013 - COYOTES

XI) 2014 - COYOTES

XII) 2015 - COYOTES

XIII) 2016 - COYOTES

XIV) 2017 - COYOTES

XV) 2018 - COYOTES
DRUŻYNY 2018/2019
 
Coyotes Chełmno

Venture Industries Grudziądz

Kaef Świecie

Grudziądz Team

MCHKK II Chełmno
 
Stronę odwiedziło już 101939 odwiedzający (289053 wejścia) tutaj!
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=