Chełmińska Liga Koszykówki TKKF (2003-2016)
   
 
  MISTRZOSTWA POLSKI 2008



Reprezentacja Chełmna przed pierwszym meczem na MP


I MISTRZOSTWA POLSKI 
LIG AMATORSKICH W KOSZYKÓWCE
TORUŃ (18-19.04.2008)

Kadra reprezentacji CHEŁMNA
Zawodnicy: Andrzej Struski, Andrzej Sehnke, Arkadiusz Rozmus, Tomasz Herman, Piotr Gasin, Michał Markiewicz (wszyscy Oldboys), Daniel Belski, Tomasz Beker (obaj Czas Chełmna CHTK), Patryk Brzóskowski, Marcin Poliwodziński (obaj Elbrox Coyotes), Karol Ćwikliński (Leniwce).
Trenerzy: Andrzej Struski i Rafał Sierko. Kierownik drużyny: Miłosz Lippki.


WYNIKI
Grupa B (Hala Straży Pożarnej, ul. Legionów)
Chełmno – Bydgoszcz 56:39 (31:25)
Chełmno: Tomasz Herman 14 (2), Daniel Belski 11 (1), Andrzej Sehnke 9 (2), Marcin Poliwodziński 2, Andrzej Struski 2 oraz Tomasz Beker 6 (1), Arkadiusz Rozmus 5 (1), Michał Markiewicz 4, Patryk Brzóskowski 3 (1), Karol Ćwikliński. Najwięcej dla Torunia: Wojciech Wawrzyniak 13 (1), Jacek Robak 8.
 
Chełmno – Włocławek 41:35 (16:21)
Chełmno: Tomasz Herman 11 (2), Andrzej Sehnke 6, Andrzej Struski 5, Daniel Belski 4, Marcin Poliwodziński 2 oraz Patryk Brzóskowski 10 (1), Karol Ćwikliński 2, Tomasz Beker 1, Arkadiusz Rozmus, Michał Markiewicz.
Najwięcej dla Włocławka: Sławomir Zarobski 15 (2), Przemysław Klimczak 10.
 
Chełmno – Toruń 63:53 po 2 dogr. (23:28,4:4,7:1)
Chełmno: Tomasz Herman 27 (3), Andrzej Sehnke 7 (1), Marcin Poliwodziński 5 (1), Daniel Belski 4, Michał Markiewicz 4 (1) oraz Karol Ćwikliński 7, Arkadiusz Rozmus 4, Tomasz Beker 3 (1), Piotr Brzóskowski 2.
Najwięcej dla Torunia: Piotr Grzechulski 18, Paweł Tołodziecki 14.
 
Pozostałe wyniki: Toruń – Bydgoszcz 49:41, Toruń – Włocławek 47:44, Bydgoszcz - Włocławek 44:36.
 
Tabela grupy B
1. Chełmno 3        6
2. Toruń      3        5
3. Bydgoszcz        3        4
4. Włocławek        3        3
 
Tabela Grupy A
1. Warszawa         3        6
2. Lublin      3        5
3. Grudziądz         3        4
4. Toruń II 3        3
 
Półfinały i finały (Hala SP 3, ul. Legionów)
Półfinały
Chełmno – Lublin 49:82 (16:22,7:18,9:21,17:21)
Chełmno: Tomasz Herman 14 (3), Marcin Poliwodziński 11 (1), Daniel Belski 10, Andrzej Struski 4, Patryk Brzóskowski 3 oraz Tomasz Beker 3 (1), Karol Ćwikliński 2, Arkadiusz Rozmus 2.
Najwięcej dla Lublina: Paweł Kosior 40 (6), Piotr Karolak 23 (5)
 
Toruń – Warszawa 50:47
 
Mecz o III miejsce
Chełmno – Warszawa 54:85 (13:22,13:16,17:30,11:17)
Chełmno: Tomasz Herman 17 (3), Piotr Gasin 10 (1), Michał Markiewicz 9 (2), Tomasz Beker 4, Andrzej Struski 1 oraz Arkadiusz Rozmus 6 (1), Karol Ćwikliński 4, Patryk Brzóskowski 3, Marcin Poliwodziński, Daniel Belski.
Najwięcej dla Warszawy: Błażej Hejnrych 28 (6), Marcin Fijołek 13 (1), Michał Ogonowski 12.
 
Finał
Lublin – Toruń 76:63
 
Klasyfikacja końcowa I MP LIG AMATORSKICH
1. Lublin
2. Toruń
3. Warszawa
4. CHEŁMNO
5. Włocławek
6. Grudziądz
7. Bydgoszcz
8. Toruń II

Wyróżnienia indywidualne
MVP Turnieju:
Bartosz Kuźniacki (Toruń)
Najlepszy strzelec: Paweł Kosior (Lublin)
Najlepszy strzelec za 3 pkt.: Paweł Kosior (Lublin)

Uwaga: W grupie grano 2x15 minut (ew. dogrywka 3 min), w półfinałach (4x10 minut, ale zatrzymywane ostatnie minuty w kwartach) w finale i meczu o III miejsce (według zasad PZKosz).
 
LIDERZY STATYSTYK
 
STAN: po 8 kolejce (12.01.2018)

PUNKTY
191 - Belski
117 - Więdłocha
105 - Igliński
102 - Kazanecki
102 - Kruszczyński
84 - Kolodko
80 - Korzec
80 - Makarewicz
78 - Dembek
75 - Jarmuszewski
70 - Łapiński

ŚREDNIA NA MECZ
27,3 - Belski
20,0 - Makarewicz
19,5 - Więdłocha
17,5 - Igliński
17,0 - Kazanecki
17,0 - Kruszczyński
16,8 - Kołodko
15,8 - Janicki
15,8 - P. Brzóskowski
15,6 - Dembek
13,8 - Garbowski
13,5 - Szczerba
13,3 - Korzec
13,2 - Gaszkowski
12,8 - Sondej
12,5 - Jarmuszewski
12,4 - Panasiuk

ZA TRZY PUNKTY
27 - Więdłocha
13 - Igliński
11 - Gaszkowski
11 - Kazanecki
11 - Sondej
9 - Kruszczyński

ZA TRZY PUNKTY DRUŻYNY
47 - Coyotes
45 - Oldboys
33 - Venture Industries
29 - Kaef
28 - Flyboys
PROMUJ NAS
 
Reklama
 
WSPIERAJĄ NAS
 
GMINA MIASTO CHEŁMNO
(sponsor strategiczny)

OM TKKF CHEŁMNO

CZAS CHEŁMNA
POCZET MISTRZÓW
 
I) 2004 - ŻBIKI

II) 2005 - OLDBOYS

III) 2006 - LENIWCE

IV) 2007 - OLDBOYS

V) 2008 - OLDBOYS

VI) 2009 - SOEN

VII) 2010 - SOEN

VIII) 2011 - SOEN

IX) 2012 - COYOTES

X) 2013 - COYOTES

XI) 2014 - COYOTES

XII) 2015 - COYOTES

XIII) 2016 - COYOTES

XIV) 2017 - COYOTES

XV) 2018 - ....................
DRUŻYNY 2017/2018
 
Coyotes Chełmno

Venture Industries Grudziądz

Flyboys Chełmno

Kaef Świecie

Oldboys Chełmno
 
Stronę odwiedziło już 95751 odwiedzający (273652 wejścia) tutaj!
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=