Chełmińska Liga Koszykówki TKKF (2003-2016)
   
 
  2010


VII TURNIEJ IM. BRUNONA ZASTEMPOWSKIEGO O PUCHAR BURMISTRZA MARIUSZA KĘDZIERSKIEGO

CHEŁMNO, HALA "WODNIK", 28-29.12.2010



PÓŁFINAŁ 1 (28.12.2010)

KK ŚWIECIE - OLDBOYS 100:49
(26:8, 35:14, 17:12, 22:15)

KK ŚWIECIE
Zbigniew Malinowski 16 (2x3)
Piotr Wiśniewski 13 (1x3)
Tomasz Herman 9
Wojciech Bernasiak 8
Karol Michałek 6

Bartosz Babicz 15
Mateusz Leśniak 10
Krzysztof Kowalski 9 (1x3)
Jakub Liberacki 8
Norbert Stawecki 6
Bartosz Wysocki 0

Trener: Andrzej Struski

OLDBOYS
Filip Struski 12 (2x3)
Piotr Gasin 12 (1x3)
Karol Sroka 11 (1x3)
Michał Markiewicz 6
Leszek Plak 4

Jarosław Pera 2
Jerzy Niesyty 2
Tomasz Went 0

Trener: Andrzej Sehnke

Sędziowali: Krystian Góralski i Radosław Siołkowski (obaj Toruń)

PÓŁFINAŁ 2 (28.12.2010)

SKET CHEŁMNO - CHTK / COYOTES 101:93
(31:24, 20:22, 25:20, 25:27)

SKET CHEŁMNO
Piotr Fedder 20 (4x3)
Dawid Rudnik 17
Dawid Jeszke 15
Paweł Tołodziecki 7
Jacek Fajak 6

Karol Klein 20
Szymon Gałecki 12
Tomasz Sadowski 4

Trener: Tadeusz Gzella

CHTK / COYOTES
Daniel Więdłocha 21 (5x3)
Karol Kachelski 18
Daniel Belski 10
Bartosz Niewiadomski 4
Marcin Poliwodziński 2

Łukasz Łowicki 22
Jakub Klimek 6 (1x3)
Marcin Kaczmarek 5 (1x3)
Damian Strzelecki 5 (1x3)

Trener: -

Sędziowali: Krystian Góralski i Radosław Siołkowski (obaj Toruń)

MECZ O III MIEJSCE (29.12.2010)


CHTK / COYOTES - OLDBOYS 91:79
(29:21, 16:23, 24:17, 22:18)

CHTK / COYOTES
Daniel Więdłocha 23 (7x3)
Łukasz Łowicki 23
Karol Kachelski 14 (1x3)
Marcin Poliwodziński 12 (1x3)
Bartosz Niewiadomski 9 (1x3)

Damian Strzelecki 6
Paweł Misiaszek 2
Marcin Kaczmarek 2
Adrian Malewicz 0

Trener: -

OLDBOYS
Filip Struski 30 (4x3)
Andrzej Struski 25
Piotr Gasin 18
Waldemar Kordowski 2
Łukasz Rydwelski 0

Karol Sroka 4
Jerzy Niesyty 0

Trener: Andrzej Sehnke

Sędziowali: Radosław Siołkowski i Remigiusz Rasmus (obaj Toruń)

FINAŁ (29.12.2010)

KK ŚWIECIE - SKET CHEŁMNO 98:77
(36:20, 26:24, 21:22, 15:11)

KK ŚWIECIE
Tomasz Herman 27 (1x3)
Zbigniew Malinowski 18 (1x3)
Piotr Wiśniewski 13 (1x3)
Karol Michałek 11
Bartosz Babicz 3

Krzysztof Kowalski 12 (1x3)
Wojciech Bernasiak 9 (1x3)
Jakub Liberacki 3
Mateusz Leśniak 2
Norbert Stawecki 0
Bartosz Wysocki 0

Trener: Andrzej Struski

SKET CHEŁMNO
Dawid Rudnik 16 (2x3)
Paweł Tołodziecki 10
Dawid Jeszke 5
Tomasz Sadowski 4
Piotr Fedder 2

Karol Klein 18
Patryk Brzóskowski 12 (2x3)
Paweł Kowalski 8
Szymon Gałecki 2

Trener: Tadeusz Gzella

Sędziowali: Radosław Siołkowski i Remigiusz Rasmus (obaj Toruń)


WYRÓŻNIENIE INDYWIDUALNE

MVP TURNIEJU: TOMASZ HERMAN (KK ŚWIECIE)

KLASYFIKACJA TURNIEJU

1. KK ŚWIECIE (II LIGA)

2. SKET CHEŁMNO (III LIGA)

3. CHTK / COYOTES

4. OLDBOYS




LIDERZY STATYSTYK
 
STAN: KOŃCOWE

Indywidualne

PUNKTY
306 - Belski (Coy)
292 - Więdłocha (Coy)
255 - Kazanecki (Ven)
233 - Schreiber (Ven)
194 - Jarmuszewski (Ven)
177 - Łapiński (Fly)
170 - Kruszczyński (Fly)
169 - Gaszkowski (Fly)
169 - Janicki (Ven)
159 - Makarewicz (Kae)
159 - Materek (Kae)
150 - Igliński (Kae)
143 - Kołodko (Fly)
129 - Poliwodziński (Coy)
127 - Sondej (Old)
127 - Korzec (Coy)
118 - P. Brzóskowski (Coy)
117 - Dembek (Old)
102 - Szczerba (Coy)

ŚREDNIA NA MECZ
29,3 - Herman (Old)
25,5 - Belski (Coy)
24,3 - Więdłocha (Coy)
19,9 - Makarewicz (Kae)
19,4 - Schreiber (Ven)
18,2 - Kazanecki (Ven)
17,7 - Materek (Kae)
15,9 - Kołodko (Fly)
15,6 - Kruszczyński (Fly)
15,4 - Janicki (Ven)
15,0 - Igliński (Kae)
14,8 - P. Brzóskowski (Coy)
14,1 - Sondej (Old)
13,9 - Jarmuszewski (Ven)
13,6 - Łapiński (Fly)
13,0 - Dembek (Coy)
13,0 - Gaszkowski (Fly)
12,7 - Korzec (Coy)
11,6 - Panasiuk (Kae)
11,5 - Garbowski (Old)
11,3 - Szczerba (Coy)
11,0 - Niewiadomski (Coy)

ZA TRZY PUNKTY
69 - Więdłocha (Coy)
28 - Kazanecki (Ven)
27 - Gaszkowski (Fly)
26 - Schreiber (Ven)
23 - Sondej (Old)
22 - Kruszczyński (Fly)
16 - P. Brzóskowski (Coy)
16 - Igliński (Kae)
13 - Makarewicz (Kae)
13 - Janicki (Ven)
13 - Garbowski (Old)
12 - T. Szczęsny (Old)
12 - Struski (Old)
11 - Materek (Kae)

Drużynowe

ZA TRZY PUNKTY
114 - Coyotes
89 - Oldboys
88 - Venture Industries
69 - Flyboys
53 - Kaef

PUNKTY
1294 - Coyotes
1061 - Venture Industries
886 - Flyboys
731 - Kaef
682 - Oldboys

ŚREDNIA NA MECZ
99,5 - Coyotes
75,8 - Venture Industries
73,1 - Kaef
68,2 - Flyboys
56,8 - Oldboys

Statystyki zespołów w zakładce "Statystyki sezonu 2017/2018"
PROMUJ NAS
 
Reklama
 
WSPIERAJĄ NAS
 
GMINA MIASTO CHEŁMNO
(sponsor strategiczny)

STAROSTWO POWIATOWE

OM TKKF CHEŁMNO

CZAS CHEŁMNA
POCZET MISTRZÓW
 
I) 2004 - ŻBIKI

II) 2005 - OLDBOYS

III) 2006 - LENIWCE

IV) 2007 - OLDBOYS

V) 2008 - OLDBOYS

VI) 2009 - SOEN

VII) 2010 - SOEN

VIII) 2011 - SOEN

IX) 2012 - COYOTES

X) 2013 - COYOTES

XI) 2014 - COYOTES

XII) 2015 - COYOTES

XIII) 2016 - COYOTES

XIV) 2017 - COYOTES

XV) 2018 - COYOTES
DRUŻYNY 2017/2018
 
Coyotes Chełmno

Venture Industries Grudziądz

Flyboys Chełmno

Kaef Świecie

Oldboys Chełmno
 
Stronę odwiedziło już 98884 odwiedzający (281278 wejścia) tutaj!
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=