Chełmińska Liga Koszykówki TKKF (2003-2016)
   
 
  2012
IX TURNIEJ IM. BRUNONA ZASTEMPOWSKIEGO
CHEŁMNO "WODNIK" 28.12.2012

Patronat:

Burmistrz Miasta Chełmna Mariusz Kędzierski
Przewodniczący Rady Powiatu Chełmińskiego Zbigniew Orzechowski
Tygodnik "Czas Chełmna"


Organizatorzy:

Chełmińska Liga Koszykówki TKKF
Urząd Miasta Chełmna
Ognisko Miejskie TKKF w Chełmnie


KK ŚWIECIE WYGRYWA
IX TURNIEJ IM. ZASTEMPOWSKIEGO!





 
Komunikat końcowy:

Półfinały

MCHKK CHEŁMNO (JUNIORZY) - AKADEMIA KOSZYKÓWKI BART ŚWIECIE 56:50 (29:17, 27:23)
MCHKK
:
Hubert Kruszczyński 24 (1)
Jakub Kołodko 15
Mateusz Szczerba 6 (1)
Paweł Piątkowski 5 (1)
Krzysztof Kromp 2
Karol Lewicki 2
Szymon Domagalski 2
Jakub Pawiński 0
Łukasz Gruźlewski 0
AKADEMIA KOSZYKÓWKI BART:
Paweł Okomski 13
Przemysław Dolny 12
Mariusz Olkowski 9
Krzysztof Mazur 6
Maciej Pepliński 5 (1)
Łukasz Rydwelski 4
Piotr Manikowski 1
Przemysław Mikołajczak 0
Bartosz Wysocki 0
Dawid Jurek 0

KK ŚWIECIE - REPREZENTACJA CHLK TKKF 36:35 (10:20, 26:15)
KK:
Sławomir Bąk 11 (3)
Dawid Jeszke 8
Bartosz Babicz 6
Szymon Biesialski 4
Adam Domżalski 3
Joachim Szupryczyński 2
Maciej Rzosiński 2
Marcin Wojtasiński 0
Jakub Sikorski 0
REPREZENTACJA CHLK TKKF:
Mariusz Dembek 7
Łukasz Łowicki 6
Bartosz Niewiadomski 6
Marcin Poliwodziński 5 (1)
Karol Kachelski 5 (1)
Daniel Więdłocha 3 (1)
Dawid Rudnik 2
Jakub Klimek 1

Mecz o III miejsce

REPREZENTACJA CHLK TKKF - AKADEMIA KOSZYKÓWKI BART 51:33 (21:18, 30:15)
REPREZENTACJA CHLK TKKF:
Daniel Więdłocha 17 (1)
Dawid Rudnik 10
Mariusz Dembek 7 (1)
Bartosz Niewiadomski 6
Marcin Poliwodziński 6
Karol Kachelski 3
Łukasz Łowicki 2
Jakub Klimek 0
AKADEMIA KOSZYKÓWKI BART:
Przemysław Dolny 11
Maciej Pepliński 6 (2)
Paweł Okomski 5
Piotr Manikowski 4
Piotr Okomski 2
Dawid Jurek 2
Łukasz Rydwelski 2
Mariusz Olkowski 1
Przemysław Mikołajczak 0
Krzysztof Mazur 0

Finał

KK ŚWIECIE - MCHKK CHEŁMNO (JUNIORZY) 38:17 (18:14, 20:3)
KK:
Sławomir Bąk 13 (1)
Dawid Jeszke 9
Szymon Biesialski 5
Bartosz Babicz 5
Adam Domżalski 4
Radosław Parda 2
Jarosław Łoziński 0
Marcin Wojtasiński 0
Jakub Sikorski 0
Jakub Bednarski 0
Maciej Rzosiński 0
Grzegorz Kamrowski 0
Joachim Szupryczyński 0
MCHKK:
Jakub Kołodko 8
Hubert Kruszczyński 4
Mateusz Szczerba 2
Szymon Domagalski 2
Paweł Piątkowski 1
Krzysztof Kromp 0
Łukasz Gruźlewski 0
Paweł Kowalewski 0
Paweł Dzierzbicki 0
Jakub Pawiński 0
Dominik Wesołowski 0
Kamil Konieczny 0

Wszystkie mecze (każdy składał się z 2 kwart) sędziowali Krystian Góralski i Radosław Siołkowski (obaj Toruń)

KLASYFIKACJA IX TURNIEJU IM. B. ZASTEMPOWSKIEGO
1. KK Świecie
2. MCHKK Chełmno (Juniorzy)
3. Reprezentacja CHLK TKKF
4. Akademia Koszykówki Bart Świecie

MVP Turnieju: Sławomir Bąk (KK Świecie)


ZWYCIĘZCY TURNIEJU IM. ZASTEMPOWSKIEGO

2004 - Oldboys Chełmno
2005 - Żbiki Chełmno
2006 - Coyotes Chełmno
2007 - Uffo Świecie
2008 - Oldboys Chełmno
2009 - Soen Grudziądz
2010 - KK Świecie
2011 - KK Świecie
2012 - KK Świecie
 



  
LIDERZY STATYSTYK
 
STAN: KOŃCOWE

Indywidualne

PUNKTY
306 - Belski (Coy)
292 - Więdłocha (Coy)
255 - Kazanecki (Ven)
233 - Schreiber (Ven)
194 - Jarmuszewski (Ven)
177 - Łapiński (Fly)
170 - Kruszczyński (Fly)
169 - Gaszkowski (Fly)
169 - Janicki (Ven)
159 - Makarewicz (Kae)
159 - Materek (Kae)
150 - Igliński (Kae)
143 - Kołodko (Fly)
129 - Poliwodziński (Coy)
127 - Sondej (Old)
127 - Korzec (Coy)
118 - P. Brzóskowski (Coy)
117 - Dembek (Old)
102 - Szczerba (Coy)

ŚREDNIA NA MECZ
29,3 - Herman (Old)
25,5 - Belski (Coy)
24,3 - Więdłocha (Coy)
19,9 - Makarewicz (Kae)
19,4 - Schreiber (Ven)
18,2 - Kazanecki (Ven)
17,7 - Materek (Kae)
15,9 - Kołodko (Fly)
15,6 - Kruszczyński (Fly)
15,4 - Janicki (Ven)
15,0 - Igliński (Kae)
14,8 - P. Brzóskowski (Coy)
14,1 - Sondej (Old)
13,9 - Jarmuszewski (Ven)
13,6 - Łapiński (Fly)
13,0 - Dembek (Coy)
13,0 - Gaszkowski (Fly)
12,7 - Korzec (Coy)
11,6 - Panasiuk (Kae)
11,5 - Garbowski (Old)
11,3 - Szczerba (Coy)
11,0 - Niewiadomski (Coy)

ZA TRZY PUNKTY
69 - Więdłocha (Coy)
28 - Kazanecki (Ven)
27 - Gaszkowski (Fly)
26 - Schreiber (Ven)
23 - Sondej (Old)
22 - Kruszczyński (Fly)
16 - P. Brzóskowski (Coy)
16 - Igliński (Kae)
13 - Makarewicz (Kae)
13 - Janicki (Ven)
13 - Garbowski (Old)
12 - T. Szczęsny (Old)
12 - Struski (Old)
11 - Materek (Kae)

Drużynowe

ZA TRZY PUNKTY
114 - Coyotes
89 - Oldboys
88 - Venture Industries
69 - Flyboys
53 - Kaef

PUNKTY
1294 - Coyotes
1061 - Venture Industries
886 - Flyboys
731 - Kaef
682 - Oldboys

ŚREDNIA NA MECZ
99,5 - Coyotes
75,8 - Venture Industries
73,1 - Kaef
68,2 - Flyboys
56,8 - Oldboys

Statystyki zespołów w zakładce "Statystyki sezonu 2017/2018"
PROMUJ NAS
 
Reklama
 
WSPIERAJĄ NAS
 
GMINA MIASTO CHEŁMNO
(sponsor strategiczny)

STAROSTWO POWIATOWE

OM TKKF CHEŁMNO

CZAS CHEŁMNA
POCZET MISTRZÓW
 
I) 2004 - ŻBIKI

II) 2005 - OLDBOYS

III) 2006 - LENIWCE

IV) 2007 - OLDBOYS

V) 2008 - OLDBOYS

VI) 2009 - SOEN

VII) 2010 - SOEN

VIII) 2011 - SOEN

IX) 2012 - COYOTES

X) 2013 - COYOTES

XI) 2014 - COYOTES

XII) 2015 - COYOTES

XIII) 2016 - COYOTES

XIV) 2017 - COYOTES

XV) 2018 - COYOTES
DRUŻYNY 2017/2018
 
Coyotes Chełmno

Venture Industries Grudziądz

Flyboys Chełmno

Kaef Świecie

Oldboys Chełmno
 
Stronę odwiedziło już 98336 odwiedzający (279588 wejścia) tutaj!
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=