Chełmińska Liga Koszykówki TKKF (2003-2016)
   
 
  Drużynowe 2006 / 2007

 

OLDBOYS (I MIEJSCE)
Trener: Zbigniew Orzechowski

ZAWODNIK
ELM
TS
KF
LEN
COY
ELM
TS
KF
LEN
COY
ELM
TS
KF
LEN
COY
PKT/M
ŚR/M
Andrzej
Sehnke
25
21
28
13
12
30
16
25
25
12
13
28
23
16
30
317/15
21,1
Andrzej
Struski
 
22
19
27
28
33
10
10
15
28
17
16
18
23
24
290/14
20,1
Arkadiusz
Rozmus
26
 
13
 
26
34
30
11
18
18
18
19
23
26
25
287/14
20,5
Piotr
Gasin
 
 
27
19
23
23
27
16
25
25
30
20
14
7
21
277/13
21,3
Daniel
Włodarczyk
13
8
4
 
10
3
 
2
 
0
 
4
 
 
 
44/8
5,5
Tadeusz
Szczęsny
0
4
0
4
 
2
5
7
1
7
5
0
2
6
0
43/14
3,1
Waldemar
Kordowski
 
10
 
 
 
0
2
0
4
2
 
8
0
0
4
30/10
3,0
Mirosław
Gajewski
 
 
1
6
0
0
 
0
8
7
2
0
 
0
2
26/11
2,4
Sławomir
Jeszke
8
7
 
 
 
0
 
 
 
 
 
 
 
 
 
15/3
5,0
Dawid
Grocki
 
 
 
 
6
 
 
2
 
 
 
 
 
 
 
8/2
4,0
Krzysztof
Hinz
 
5
 
1
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
6/2
3,0
Jarosław
Pera
 
 
 
2
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
2/1
2,0
Jerzy
Niesyty
0
 
0
 
0
 
0
 
 
 
 
0
0
 
0
0/7
0,0

 
ELMET CHTK (II MIEJSCE)
Trener: Sławomir Matuszak i Miłosz Lippki

ZAWODNIK
OLD
LEN
KF
COY
OLD
TS
LEN
KF
COY
TS
OLD
LEN
KF
COY
TS
PKT/M
ŚR/M
Daniel
Belski
23
21
11
32
17
 
25
24
24
16
19
52
25
28
23
340/14
24,3
Łukasz
Pawlak
29
19
20
31
31
24
 
23
40
37
10
16
20
0
 
300/13
23,1
Sławomir
Matuszak
10
6
20
14
11
12
23
11
15
 
17
16
29
26
10
220/14
15,7
Tomasz
Beker
21
10
17
10
23
23
25
15
2
3
11
16
 
 
7
183/13
14,1
Łukasz
Rzepa
 
 
 
 
 
 
 
 
16
28
24
4
18
24
20
134/7
19,1
Łukasz
Łowicki
 
 
 
 
34
43
20
21
 
 
 
 
 
 
 
118/4
29,5
Paweł
Frydrych
6
11
0
9
0
9
0
0
0
8
0
4
3
12
14
76/15
5,1
Jakub
Klimek
8
4
4
 
0
 
4
5
1
4
0
0
 
2
4
36/12
3,0
Bartłomiej
Jakubowski
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
4
0
3
9/3
3,0
Mirosław
Grędzicki
 
4
2
0
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
6/3
2,0
Michał
Ratowski
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
5
 
 
5/1
5,0

 
LENIWCE (III MIEJSCE)
Trener: Karol Ćwikliński (ze zmianami)

ZAWODNIK
TS
ELM
COY
OLD
TS
KF
ELM
COY
OLD
KF
TS
ELM
COY
OLD
KF
PKT/M
ŚR/M
Michał
Droszcz
25
23
26
26
22
 
26
27
19
17
13
26
22
15
27
314/14
22,4
Karol
Ćwikliński
17
22
9
8
23
20
16
23
 
18
20
16
17
15
26
250/14
17,9
Krzysztof
Przykucki
20
25
16
17
9
14
8
9
15
 
12
18
 
 
 
163/11
14,8
Łukasz
Mrozek
16
 
0
2
12
8
11
3
5
8
1
6
10
2
2
86/14
6,1
Paweł
Ćwikliński
6
6
8
 
 
4
0
5
1
8
9
5
16
0
10
78/13
6,0
Daniel
Drążkowski
 
8
6
12
9
6
11
 
 
5
 
6
 
8
4
75/10
7,5
Jakub
Piekarski
2
0
3
8
2
14
2
7
5
4
9
3
 
 
 
59/12
4,9
Jakub
Cendrowski
 
 
 
 
 
11
 
 
 
12
 
15
 
19
 
57/4
14,3
Grzegorz Gidaszewski
6
4
8
2
7
4
0
 
4
2
4
0
6
0
5
52/14
3,7
Piotr
Drążkowski
 
 
 
3
0
0
0
 
9
0
2
6
 
8
2
30/10
3,0
Piotr
Zawitowski
4
0
0
0
0
0
0
0
6
7
0
0
2
0
0
19/15
1,3

 
COYOTES (IV MIEJSCE)
Trener: Patryk Brzóskowski (do 29.12), Marcin Poliwodziński (od 30.12)

ZAWODNIK
KF
TS
LEN
ELM
OLD
KF
TS
LEN
ELM
OLD
KF
TS
LEN
ELM
OLD
PKT/M
ŚR/M
Grzegorz
Sokół
23
20
16
29
32
27
 
31
15
27
37
45
28
26
23
379/14
27,1
Patryk
Brzóskowski
4
9
6
12
14
32
23
29
28
25
20
11
17
32
15
277/15
18,5
Marcin
Poliwodziński
23
18
23
19
17
7
24
8
22
9
7
18
18
19
12
244/15
16,3
Arkadiusz
Sierko
7
8
2
8
2
2
12
10
8
8
17
10
16
10
8
128/15
8,5
Piotr
Frydrych
12
2
12
15
5
10
17
 
 
 
13
5
18
 
10
119/11
10,8
Tomasz
Świderski
4
2
2
5
9
2
3
1
4
10
6
4
4
7
3
66/15
4,4
Radosław
Buller
13
13
8
7
5
6
 
 
 
 
 
 
 
 
4
56/7
8,0
Sebastian
Brzóskowski
5
3
2
0
4
2
0
0
4
0
0
 
6
0
0
26/14
1,9
Marcin
Laszuk
 
0
2
6
 
 
8
 
8
 
 
 
 
 
2
26/6
4,3
Jacek
Frankowski
2
 
 
 
2
3
 
 
6
 
 
 
 
 
 
13/4
3,3

 
TEAM S (V MIEJSCE)
Trener: Tomasz Wilma

ZAWODNIK
LEN
COY
OLD
KF
LEN
ELM
COY
OLD
KF
ELM
LEN
COY
OLD
KF
ELM
PKT/M
ŚR/M
Daniel
Jańczuk
4
28
24
14
19
22
18
11
22
19
19
24
8
4
16
252/15
16,8
Łukasz
Rydwelski
12
13
22
18
13
8
20
2
17
18
2
15
24
12
25
221/15
14,7
Bartosz
Niewiadomski
14
15
14
14
9
16
10
 
12
22
2
19
17
19
 
183/13
14,1
Marcin
Kaczmarek
13
4
4
5
13
12
6
19
3
7
9
9
14
9
11
138/15
9,2
Aleksander
Manikowski
12
11
7
14
15
3
 
 
14
 
14
 
 
 
 
90/8
11,3
Tomasz
Wilma
7
3
6
7
2
2
4
2
8
4
6
15
5
2
5
78/15
5,2
Marcin
Wojtasiński
 
3
3
11
4
4
0
6
9
4
 
20
 
4
 
68/11
6,2
Bartosz
Machaj
9
 
 
 
 
 
 
15
8
3
6
 
 
 
 
41/5
8,2
Tomasz
Rutkowski
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
0
8
7
15/3
5,0
Tomasz
Cieślicki
 
 
 
 
 
 
 
 
8
 
 
 
 
 
5
13/2
6,5
Marek
Sztyma
 
 
 
 
 
 
3
5
 
2
0
 
 
 
 
10/4
2,5
Adam
Wilma
 
2
0
0
 
2
0
 
 
 
 
 
 
0
 
4/6
0,7

 
KOMANDO FOKI (VI MIEJSCE)
Trener: Tomasz Kowalski

ZAWODNIK
COY
ELM
OLD
TS
LEN
COY
ELM
OLD
TS
LEN
COY
ELM
OLD
TS
LEN
PKT/M
ŚR/M
Dariusz
Igliński
9
12
20
11
22
13
9
 
16
8
15
17
15
12
28
207/14
14,8
Maciej
Poćwiardowski
2
17
12
28
0
10
13
0
18
1
 
18
10
21
10
160/14
11,4
Michał
Panasiuk
20
9
8
10
9
9
6
7
4
16
9
13
10
17
12
159/15
10,6
Marcin
Tomaszewski
8
14
6
13
10
22
 
10
8
 
23
 
11
21
6
152/12
12,7
Bartosz
Filipiak
16
13
13
4
 
6
24
24
 
5
 
 
7
 
 
112/9
12,4
Tomasz
Kowalski
2
11
9
4
4
2
4
6
0
2
12
6
0
4
5
71/15
4,7
Łukasz
Bartniczak
5
0
2
0
2
0
2
1
10
6
10
12
6
0
6
62/15
4,1
Przemysław
Jagła
2
 
0
0
4
5
 
 
2
 
 
0
 
 
 
13/7
1,9
Tomasz
Żurawiński
 
0
0
0
2
 
3
 
 
 
 
 
 
 
 
5/5
1,0
Rafał
Skoczylas
0
 
0
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
0/2
0,0

 
 

 

LIDERZY STATYSTYK
 
PUNKTY
137 - H. Kruszczyński
125 - Igliński
118 - P. Brzóskowski
112 - Kazanecki
106 - Makarewicz
105 - Gaszkowski

ŚREDNIA NA MECZ
22,8 - H. Kruszczyński
21,2 - Makarewicz
20,8 - Igliński
20,4 - Herman
20,3 - Więdłocha
20,0 - Klein

ZA TRZY PUNKTY
20 - Gaszkowski
16 - Więdłocha
15 - P. Brzóskowski
13 - Zalewski
11 - H. Kruszczyński
11 - Stosik

(stan: po 8 kolejce)
PROMUJ NAS
 
Reklama
 
WSPIERAJĄ NAS
 
GMINA MIASTO CHEŁMNO
(sponsor strategiczny)

INTRO PACKMAN

OM TKKF CHEŁMNO

CZAS CHEŁMNA
POCZET MISTRZÓW
 
I) 2004 - ŻBIKI

II) 2005 - OLDBOYS

III) 2006 - LENIWCE

IV) 2007 - OLDBOYS

V) 2008 - OLDBOYS

VI) 2009 - SOEN

VII) 2010 - SOEN

VIII) 2011 - SOEN

IX) 2012 - COYOTES

X) 2013 - COYOTES

XI) 2014 - COYOTES

XII) 2015 - COYOTES

XIII) 2016 - COYOTES

XIV) 2017 - COYOTES
DRUŻYNY 2016/2017
 
Coyotes Chełmno

Venture Industries Grudziądz

Flyboys Chełmno

Kaef Świecie

Oldboys Chełmno

Celcom Olimp Jeżewo

Corleone Team Świecie

My Grudziądz
 
Stronę odwiedziło już 92274 odwiedzający (266157 wejścia) tutaj!
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=