Chełmińska Liga Koszykówki TKKF (2003-2016)
   
 
  Sezon 2011 2012
RUNDA ZASADNICZA
1 kolejka (21.10.2011)
1) Leniwce - Oldboys 64:57 (19:16, 17:12, 20:14, 8:15)
Leniwce: Michał Droszcz 20, Karol Ćwikliński 13 (1), Paweł Buławka 8 (1), Karol Kachelski 8, Krzysztof Przykucki 5 (1), Piotr Zawitowski 5 (1), Piotr Drążkowski 3 (1), Jakub Piekarski 2.
Oldboys: Dawid Rudnik 16, Mariusz Dembek 14, Michał Markiewicz 8, Andrzej Sehnke 7 (1), Piotr Gasin 5 (1), Łukasz Łowicki 4, Leszek Plak 3, Michał Ratowski 0.
Widzów: ok. 140.
 
2) Coyotes - KaeF 84:58 (23:15, 19:10, 23:16, 19:17)
Coyotes: Daniel Więdłocha 29 (5), Daniel Belski 22, Bartosz Niewiadomski 9, Jakub Klimek 8, Patryk Brzóskowski 6, Marcin Poliwodziński 4, Sebastian Brzóskowski 4, Paweł Misiaszek 2, Marcin Kaczmarek 0.
KaeF: Sławomir Trojanowski 24, Bartosz Wysocki 11, Damian Strzelecki 8, Michał Tomaszewski 4, Łykasz Rydwelski 3 (1), Dariusz Igliński 3 (1), Michał Panasiuk 2, Łukasz Makarewicz 2, Marcin Matan 1, Paweł Westfalewski 0. 
Widzów: ok. 100.
Oba mecze sędziowali: Krystian Góralski i Radosław Siołkowski (Toruń)
 
2 kolejka (28.10.2011)
3) Coyotes - Oldboys 81:69 (26:18, 23:18, 16:24, 16:9)
Coyotes: Daniel Belski 22, Patryk Brzóskowski 18 (2), Daniel Więdłocha 14 (4), Bartosz Niewiadomski 13 (1), Marcin Poliwodzoński 10 (2), Jakub Klimek 2, Marcin Kaczmarek 2, Paweł Misiaszek 0.
Oldboys: Łukasz Łowicki 21, Mariusz Dembek 19, Dawid Rudnik 10, Andrzej Sehnke 7 (1), Leszek Plak 6, Arkadiusz Rozmus 5 (1), Michał Markiewicz 1.
Widzów: ok. 100.
 
4) Hanza Rulewo - Fly Boys 113:53 (25:17, 32:11, 30:12, 26:13)
Hanza Rulewo: Marcin Kurzyński 22, Arkadiusz Janicki 20, Maciej Durmaj 16, Marek Kurzyński 12, Adam Jarmuszewski 11, Armin Igielski 11, Karol Klein 6, Andrzej Głowacki 6, Michał Schreiber 4, Piotr Zalewski 3 (1), Robert Szulczyński 2.
Fly Boys: Szymon Domagalski 21 (1), Piotr Łaniec 10 (1), Dominik Stosik 8 (2), Jakub Kołodko 7, Michał Fafiński 5 (1), Paweł Piątkowski 2, Łukasz Gruźlewski 0, Karol Lewicki 0, Krzysztof Kromp 0.
Widzów: ok. 100.
Oba mecze sędziowali: Krystian Góralski i Radosław Siołkowski (Toruń)
 
3 kolejka (04.11.2011)
5) Kaef - Fly Boys 96:74 (21:25, 23:19, 25:10, 27:20)
Kaef: Damian Strzelecki 24 (4), Sławomir Trojanowski 22, Łukasz Rydwelski 14 (4), Bartosz Wysocki 10, Dariusz Igliński 8 (1), Michał Tomaszewski 6, Michał Panasiuk 4, Łukasz Makarewicz 4, Marcin Matan 4, Paweł Westfalewski 0.
Fly Boys: Grzegorz Sokół 31 (5), Szymon Domagalski 15, Piotr Łaniec 10 (1), Łukasz Gruźlewski 9 (3), Paweł Piątkowski 4, Michał Fafiński 2,Krzysztof Kromp 2, Karol Lewicki 1.
Widzów: ok. 100.
 
6) Hanza Rulewo - Leniwce 82:75 (23:31, 17:12, 21:21, 21:11)
Hanza Rulewo: Arkadiusz Janicki 24 (3), Armin Igielski 17 (1), Michał Schreiber 14 (1), Karol Klein 9, Marek Kurzyński 6, Maciej Durmaj 6, Marcin Kurzyński 2, Adam Jarmuszewski 2, Adam Domżalski 2, Robert Szulczyński 0.
Leniwce: Michał Droszcz 29 (2), Karol Ćwikliński 18, Jakub Piekarski 10 (2), Krzysztof Przykucki 7 (1), Paweł Buławka 6 (2), Piotr Drążkowski 3 (1), Piotr Zawitowski 2.
Widzów: ok. 120
Oba mecze sędziowali: Krystian Góralski i Radosław Siołkowski (Toruń)
 
4 kolejka (18.11.2011)
7) Leniwce - Coyotes 88:84 (19:25, 28:22, 19:26, 22:11)
Leniwce: Karol Kachelski 34 (1), Michal Droszcz 31 (1), Karol Ćwikliński 12 (1), Paweł Buławka 5, Piotr Drążkowski 3 (1), Piotr Zawitowski 3 (1), Jakub Piekarski 0.
Coyotes: Daniel Więdłocha 23 (4), Daniel Belski 22, Patryk Brzóskowski 21 (2), Bartosz Niewiadomski 13 (1), Marcin Poliwodziński 4, Jakub Klimek 1, Sebastian Brzóskowski 0, Paweł Misiaszek 0, Marcin Kaczmarek 0.
Widzów: ok. 120.
 
8) Oldboys - KaeF 80:54 (25:18, 18:9, 13:7, 24:20)
Oldboys: Łukasz Łowicki 23, Andrzej Sehnke 14 (2), Dawid Rudnik 14, Mariusz Dembek 14, Arkadiusz Rozmus 8 (2), Jerzy Niesyty 2, Leszek Plak 2, Michał Ratowski 2, Karol Sroka 1.
KaeF: Dariusz Igliński 16 (1), Łukasz Rydwelski 13 (1), Bartosz Wysocki 12 (1), Paweł Westfalewski 4, Łukasz Makarewicz 4, Damian Strzelecki 3 (1), Sławomir Trojanowski 2, Marcin Matan 0, Michał Tomaszewski 0, Michał Panasiuk 0.
Widzów: ok. 60.
Oba mecze sędziowali: Krystian Góralski i Radosław Siołkowski (Toruń)
 
5 kolejka (25.11.2011)
9) Leniwce - Fly Boys 105:58 (24:16, 31:13, 27:13, 23:16)
Leniwce: Karol Kachelski 40 (6), Karol Ćwikliński 18 (1), Jakub Piekarski 14 (2), Michał Droszcz 12, Paweł Buławka 11, Piotr Zawitowski 10, Piotr Drążkowski 0.
Fly Boys: Grzegorz Sokół 14 (2), Szymon Domagalski 13, Jakub Kołodko 11, Karol Lewicki 5 (1), Oskar Wojciechowski 4, Mateusz Szczerba 4, Krzysztof Kromp 4, Michał Fafiński 3 (1), Łukasz Gruźlewski 0, Paweł Piątkowski 0.
Widzów: ok. 140.
 
10) Coyotes - Hanza Rulewo 77:74 (24:15, 14:19, 20:16, 19:24)
Coyotes: Patryk Brzóskowski 23 (3), Bartosz Niewiadomski 18 (1), Marcin Poliwodziński 14 (1), Jakub Klimek 10, Daniel Belski 6, Marcin Kaczmarek 6.
Hanza Rulewo: Adam Domżalski 20 (4), Michał Schreiber 17 (3), Marcin Kurzyński 16, Armin Igielski 12 (1), Andrzej Głowacki 5, Adam Jarmuszewski 4, Marek Kurzyński 0.
Widzów: ok. 100.
Oba mecze sędziowali: Krystian Góralski i Radosław Siołkowski (Toruń)
 
6 kolejka (02.12.2011)
11) Oldboys – Fly Boys 105:68 (21:15, 35:15, 25:18, 24:20)
Oldboys: Łukasz Łowicki 23, Piotr Gasin 19, Łukasz Rzepa 17, Michał Markiewicz 16, Dawid Rudnik 15, Michał Ratowski 7 (1), Andrzej Sehnke 4, Leszek Plak 4.
Fly Boys: Szymon Domagalski 23, Jakub Kołodko 17 (1), Krzysztof Kromp 10, Piotr Łaniec 7 (1), Łukasz Gruźlewski 4, Grzegorz Sokół 4, Paweł Piątkowski 3 (1), Michał Fafiński 0, Oskar Wojciechowski 0, Mateusz Szczerba 0.
Widzów: ok. 100.
 
12) Hanza Rulewo – KaeF 101:54 (24:15, 30:14, 22:11, 25:14)
Hanza Rulewo: Adam Domżalski 24, Piotr Zalewski 16 (3), Andrzej Głowacki 14 (1), Marcin Kurzyński 14, Adam Jarmuszewski 12, Karol Klein 7, Arkadiusz Janicki 6, Robert Szulczyński 4, Michał Schreiber 2, Marek Kurzyński 2.
KaeF: Łukasz Makarewicz 19 (1), Damian Strzelecki 18 (1), Paweł Westfalewski 9 (1), Michał Panasiuk 6, Paweł Pieprzka 2.
Widzów: ok. 60.
Oba mecze sędziowali: Krystian Góralski i Radosław Siołkowski (obaj Toruń)
 
7 kolejka (09.12.2011)
13) Leniwce - KaeF 83:65 (18:10, 21:20, 23:18, 21:17)
Leniwce: Michał Droszcz 31 (2), Karol Kachelski 18 (3), Jakub Piekarski 16 (4), Piotr Zawitowski 12 (2), Grzegorz Gidaszewski 6, Łukasz Mrozek 0.
KaeF: Łukasz Makarewicz 21, Dariusz Igliński 20 (2), Marcin Matan 16, Michał Tomaszewski 8.
Widzów: ok. 80.
 
14) Hanza Rulewo - Oldboys 89:78 (24:9, 23:26, 18:18, 24:25)
Hanza Rulewo: Karol Klein 18, Michał Schreiber 17 (1), Armin Igielski 14 (3), Marcin Kurzyński 13 (1), Piotr Zalewski 10 (2), Andrzej Głowacki 9 (1), Arkadiusz Janicki 4, Marek Kurzyński 4, Adam Jarmuszewski 0, Adam Domżalski 0, Robert Szulczyński 0.
Oldboys: Łukasz Rzepa 19 (3), Mariusz Dembek 19, Dawid Rudnik 18, Andrzej Sehnke 12 (2), Łukasz Łowicki 4, Leszek Plak 2, Michał Markiewicz 2, Piotr Gasin 2.
Widzów: ok. 120.
 
15) Coyotes - Fly Boys 108:63 (27:12, 25:15, 29:16, 27:20)
Coyotes: Daniel Więdłocha 43 (9), Daniel Belski 15, Bartosz Niewiadomski 14 (1), Patryk Brzóskowski 12 (1), Marcin Poliwodziński 10 (2), Paweł Misiaszek 8, Jakub Klimek 4, Sebastian Brzóskowski 2.
Fly Boys: Jakub Kołodko 22, Szymon Domagalski 21 (1), Piotr Łaniec 6 (2), Paweł Piątkowski 4, Oskar Wojciechowski 3, Krzysztof Kromp 2, Łukasz Gruźlewski 2, Michał Fafiński 2, Karol Lewicki 0, Mateusz Szczerba 0.
Widzów: ok. 100.
Wszystkie mecze sędziowali: Krystian Góralski i Radosław Siołkowski (Toruń)
 
Tabela po I rundzie
1. Hanza Rulewo 5 9 4-1 +122 (1-1 +7)
2. Coyotes 5 9 4-1 +82 (1-1 -1)
3. Leniwce 5 9 4-1 +69 (1-1 -3)
4. Oldboys 5 7 2-3 +33
5. Kaef 5 6 1-4 -95
6. Fly Boys 5 5 0-5 -211
 
8 kolejka (16.12.2011)
16) Oldboys - Leniwce 84:75 (14:25, 14:16, 28:23, 28:11)
Oldboys: Mariusz Dembek 25, Łukasz Łowicki 22 (1), Dawid Rudnik 13, Piotr Gasin 6, Andrzej Sehnke 6, Łukasz Rzepa 6, Michał Markiewicz 4, Leszek Plak 2.
Leniwce: Karol Ćwikliński 18, Michał Droszcz 16 (1), Piotr Drążkowski 14, Karol Kachelski 12 (2), Paweł Buławka 11, Piotr Zawitowski 3 (1), Grzegorz Gidaszewski 1, Łukasz Mrozek 0.
Widzów: ok. 120.
 
17) Coyotes - KaeF 114:77 (33:15, 24:17, 31:20, 26:25)
Coyotes: Daniel Belski 43, Bartosz Niewiadomski 28 (2), Daniel Więdłocha 25 (5), Jakub Klimek 10, Marcin Poliwodziński 4, Marcin Kaczmarek 2, Paweł Misiaszek 2, Sebastian Brzóskowski 0.
KaeF: Łukasz Makarewicz 30 (1), Sławomir Trojanowski 16, Dariusz Igliński 11 (2), Marcin Matan 8, Michał Tomaszewski 8, Michał Panasiuk 4, Damian Strzelecki 0, Paweł Pieprzka 0.
Widzów: ok. 80.
Oba mecze sędziowali: Krystian Góralski i Radosław Siołkowski ( Toruń)
 
9 kolejka (13.01.2012)
18) Coyotes - Oldboys 95:74 (31:19, 18:21, 22:19, 24:15)
Coyotes: Daniel Belski 36 (1), Daniel Więdłocha 27 (6), Bartosz Niewiadomski 18 (1), Patryk Brzóskowski 10 (1), Marcin Poliwodziński 4, Sebastian Brzóskowski 0, Jakub Klimek 0.
Oldboys: Andrzej Sehnke 16 (2), Piotr Gasin 13, Andrzej Struski 12 (1), Łukasz Rzepa 11, Łukasz Łowicki 9 (1), Leszek Plak 8, Dawid Rudnik 3, Mariusz Dembek 2, Michał Markiewicz 0.
Widzów: ok. 140.
 
19) Hanza Rulewo - Fly Boys 94:47 (23:11, 26:10, 21:7, 24:19)
Hanza Rulewo: Maciej Durmaj 31, Marcin Kurzyński 19, Adam Domżalski 13 (1), Armin Igielski 9 (1), Piotr Zalewski 9 (1), Adam Jarmuszewski 7, Andrzej Głowacki 4 (1), Robert Szulczyński 2.
Fly Boys: Szymon Domagalski 20 (1), Paweł Piątkowski 6 (1), Krzysztof Kromp 6, Piotr Łaniec 5 (1), Jakub Kołodko 5 (1), Michał Fafiński 2, Mateusz Szczerba 2, Oskar Wojciechowski 1, Łukasz Gruźlewski 0, Karol Lewicki 0.
Widzów: ok. 100.
Oba mecze sędziowali: Krystian Góralski i Radosław Siołkowski (Toruń)
 
10 kolejka (20.01.2012)
20) Fly Boys - KaeF 84:79 (28:16, 17:22, 13:26, 26:14)
Fly Boys: Szymon Domagalski 30 (2), Jakub Kołodko 17, Paweł Piątkowski 12 (1), Piotr Łaniec 11 (2), Krzysztof Kromp 6, Karol Lewicki 2, Mateusz Szczerba 2, Łukasz Gruźlewski 2, Oskar Wojciechowski 2, Michał Fafiński 0.
KaeF: Dariusz Igliński 24 (2), Sławomir Trojanowski 23, Michał Tomaszewski 15, Łukasz Rydwelski 10 (1), Michał Panasiuk 4, Paweł Westfalewski 2, Marcin Matan 1.
Widzów: ok. 120.
 
21) Hanza Rulewo - Leniwce 78:68 (21:20, 20:16, 22:10, 15:22)
Hanza Rulewo: Adam Domżalski 15 (3), Maciej Durmaj 15, Piotr Zalewski 8 (2), Marcin Kurzyński 7, Karol Klein 7 (1), Adam Jarmuszewski 6, Michał Schreiber 6, Armin Igielski 5, Robert Szulczyński 4, Marek Kurzyński 3, Andrzej Głowacki 2.
Leniwce: Karol Kachelski 24 (1), Michał Droszcz 20 (1), Karol Ćwikliński 12 (1), Paweł Buławka 5 (1), Piotr Drążkowski 4 (1), Piotr Zawitowski 2, Łukasz Mrozek 1.
Widzów: ok. 100.
Oba mecze sędziowali: Krystian Góralski i Radosław Siołkowski (obaj Toruń)
 
11 kolejka (27.01.2012)
22) Coyotes – Leniwce 96:78 (23:16, 22:23, 25:18, 26:21)
Coyotes: Daniel Wiedłocha 29 (2), Bartosz Niewiadomski 22 (2), Patryk Brzóskowski 19 (1), Daniel Belski 10, Marcin Poliwodziński 8, Sebastian Brzóskowski 4, Jakub Klimek 2, Marcin Kaczmarek 2.
Leniwce: Karol Ćwikliński 39 (1), Piotr Drążkowski 15 (2), Karol Kachelski 12, Sławomir Matuszak 8, Paweł Buławka 2, Jakub Piekarski 2, Piotr Zawitowski 0.
Widzów: ok. 80.
 
23) Oldboys – KaeF 64:57 (21:19, 6:11, 20:17, 17:10)
Oldboys: Andrzej Struski 24 (1), Michał Ratowski 16, Łukasz Łowicki 14 (1), Dawid Rudnik 6, Michał Markiewicz 4, Piotr Gasin 0, Leszek Plak 0.
KaeF: Dariusz Igliński 18, Łukasz Rydwelski 13 (2), Sławomir Trojanowski 11, Łukasz Makarewicz 10, Michał Tomaszewski 4, Paweł Westfalewski 1.
Widzów: ok. 50.
Oba mecze sędziowali: Krystian Góralski i Radosław Siołkowski (obaj Toruń)
 
12 kolejka (03.02.2012)
24) Leniwce – Fly Boys 82:70 (27:26, 15:9, 16:18, 24:17)
Leniwce: Karol Kachelski 31 (3), Karol Ćwikliński 24, Sławomir Matuszak
12, Paweł Buławka 8, Piotr Drążkowski 7, Piotr Zawitowski 0.
Fly Boys: Szymon Domagalski 25, Mateusz Szczerba 13, Piotr Łaniec 9 (3),
Paweł Piątkowski 9 (1), Jakub Kołodko 7, Krzysztof Kromp 4, Oskar
Wojciechowski 3, Karol Lewicki 0, Michał Fafiński 0.
Widzów: ok. 100.
 
25) Hanza Rulewo – Coyotes 83:64 (23:9, 15:14, 20:24, 25:17)
Hanza Rulewo: Armin Igielski 19, Arkadiusz Janicki 15 (1), Marcin
Kurzyński 14, Piotr Zalewski 14 (2), Andrzej Głowacki 7 (1), Adam
Jarmuszewski 7, Maciej Durmaj 3, Robert Szułczyński 2, Marek Kurzyński
2.
Coyotes: Daniel Więdłocha 25 (4), Patryk Brzóskowski 15 (1), Marcin
Poliwodziński 12 (1), Bartosz Niewiadomski 6, Marcin Kaczmarek 4, Paweł
Misiaszek 2, Jakub Klimek 0, Sebastian Brzóskowski 0.
Widzów: ok. 100.
Oba mecze sędziowali: Krystian Góralski i Radosław Siołkowski (obaj Toruń)
 
13 kolejka (10.02.2012)
26) Oldboys – Fly Boys 94:68 (19:12, 32:12, 22:22, 21:22)
Oldboys: Dawid Rudnik 23, Piotr Gasin 23 (1), Łukasz Rzepa 15, Mariusz Dembek 14, Łukasz Łowicki 13 (1), Leszek Plak 4, Jerzy Niesyty 2.
Fly Boys: Szymon Domagalski 22, Jakub Kołodko 22, Krzysztof Kromp 8, Piotr Łaniec 8 (2), Karol Lewicki 4, Mateusz Szczerba 4, Paweł Piątkowski 0, Oskar Wojciechowski 0, Michał Fafiński 0.
Widzów: ok. 100.
 
27) Hanza Rulewo – KaeF 110:70 (24:18, 29:23, 24:14, 33:15)
Hanza: Arkadiusz Janicki 20, Piotr Zalewski 19 (5), Armin Igielski 16, Andrzej Głowacki 13, Adam Jarmuszewski 12, Marcin Kurzyński 11, Marek Kurzyński 10, Maciej Durmaj 7, Robert Szulczyński 2.
KaeF: Łukasz Makarewicz 19 (1), Michał Tomaszewski 15 (1), Dariusz Igliński 13, Łukasz Rydwelski 12 (2), Paweł Westfalewski 6 (2), Michał Panasiuk 5, Marcin Matan 0.
Widzów: ok. 40.
Oba mecze sędziowali: Krystian Góralski i Radosław Siołkowski (obaj Toruń)
 
14 kolejka (17.02.2012)
28) KaeF – Leniwce 95:81 (13:15, 21:26, 28:23, 33:17)
KaeF: Łukasz Rydwelski 26 (7), Łukasz Makarewicz 26 (1), Dariusz Igliński 15 (3), Michał Panasiuk 15 (1), Sławomir Trojanowski 9, Michał Tomaszewski 4.
Leniwce: Michał Droszcz 27, Karol Kachelski 18, Jakub Piekarski 13 (2), Karol Ćwikliński 10, Paweł Buławka 6, Sławomir Matuszak 5, Piotr Drążkowski 2.
Widzów: ok. 80.
 
29) Oldboys – Hanza Rulewo 64:53 (7:17, 23:10, 16:12, 18:14)
Oldboys: Łukasz Rzepa 16 (2), Andrzej Struski 13 (2), Mariusz Dembek 13, Dawid Rudnik 7, Piotr Gasin 6, Andrzej Sehnke 5 (1), Leszek Plak 4.
Hanza Rulewo: Karol Klein 18 (1), Piotr Zalewski 9 (1), Armin Igielski 7 (1), Marcin Kurzyński 6, Maciej Durmaj 6, Marek Kurzyński 2, Andrzej Głowacki 2, Robert Szulczyński 2, Adam Jarmuszewski 1.
Widzów: ok. 100.
 
30) Coyotes – Fly Boys 97:93 (24:20, 26:20, 22:21, 25:32)
Coyotes: Bartosz Niewiadomski 28, Patryk Brzóskowski 25, Paweł Misiaszek 16, Marcin Poliwodziński 15, Sebastian Brzóskowski 5 (1), Jakub Klimek 4, Marcin Kaczmarek 4.
Fly Boys: Jakub Kołodko 32 (2), Szymon Domagalski 22, Mateusz Szczerba 15 (2), Paweł Piątkowski 14 (1), Piotr Łaniec 6 (2), Oskar Wojciechowski 4, Michał Fafiński 0, Karol Lewicki 0.
Widzów: ok. 100.
Wszystkie mecze sędziowali: Krystian Góralski i Radosław Siołkowski (obaj Toruń)
 
Tabela końcowa rundy zasadniczej
1. Hanza Rulewo 10 18 8-2 +227
2. Coyotes 10 18 8-2 +143
3. Oldboys 10 16 6-4 +65
4. Leniwce 10 15 5-5 +30
5. Kaef 10 12 2-8 -170
6. Fly Boys 10 11 1-9 -295
Miejsca 1-4 awans do play-off
 
PLAY-OFF
PÓŁFINAŁY (DO 2 ZWYCIĘSTW)
I mecze (24.02.2012)
31) Coyotes - Oldboys 92:90 (15:19, 28:23, 14:29, 35:19)
Bilans: 1 - 0
Coyotes: Patryk Brzóskowski 38 (3), Daniel Więdłocha 21 (5), Bartosz Niewiadomski 16 (1), Jakub Klimek 10, Marcin Kaczmarek 5, Marcin Poliwodziński 2, Sebastian Brzóskowski 0.
Oldboys: Dawid Rudnik 22, Łukasz Rzepa 17 (2), Andrzej Sehnke 11 (1), Mariusz Dembek 10, Łukasz Łowicki 10, Leszek Plak 9, Andrzej Struski 9 (1), Piotr Gasin 2, Michał Markiewicz 0, Michał Ratowski 0.
Widzów: ok. 100.
 
32) Hanza Rulewo - Leniwce 73:69 (15:14, 20:12, 18:17, 20:26)
Bilans: 1 - 0
Hanza Rulewo: Adam Domżalski 17 (3), Adam Jarmuszewski 17, Maciej Durmaj 15, Armin Igielski 13 (1), Piotr Zalewski 9, Andrzej Głowacki 2, Robert Szułczyński 0.
Leniwce: Michał Droszcz 30 (5), Karol Kachelski 23 (2), Karol Ćwikliński 11, Jakub Piekarski 5 (1), Piotr Drążkowski 0, Piotr Zawitowski 0, Paweł Ćwikliński 0.
Widzów: ok. 80.
Oba mecze sędziowali: Krystian Góralski i Radosław Siołkowski (obaj Toruń)
 
II mecze (02.03.2012)
33) Coyotes - Oldboys 95:92 po dogrywce (28:20, 22:23, 19:29, 17:14, 9:6)
Bilans: 2 - 0 (awans do finału Coyotes)
Coyotes: Daniel Więdłocha 34 (9), Daniel Belski 20, Patryk Brzóskowski 17 (2), Bartosz Niewiadomski 13 (1), Marcin Poliwodziński 9, Marcin Kaczmarek 2, Jakub Klimek 0.
Oldboys: Mariusz Dembek 21, Dawid Rudnik 19, Leszek Plak 16, Andrzej Sehnke 10 (2), Andrzej Struski 10 (2), Łukasz Łowicki 10, Łukasz Rzepa 4, Piotr Gasin 2.
Widzów: ok. 100.
 
34) Leniwce - Hanza Rulewo 102:91 (24:19, 14:23, 28:25, 36:24)
Bilans: 1 - 1
Leniwce: Karol Kachelski 32 (4), Jakub Piekarski 28 (3), Michał Droszcz 15 (1), Karol Ćwikliński 14 (1), Piotr Zawitowski 8 (2), Łukasz Mrozek 5 (1).
Hanza Rulewo: Michał Schreiber 17 (3), Adam Domżalski 16 (1), Artkadiusz Janicki 15 (1), Marcin Kurzyński 13, Karol Klein 11 (1), Piotr Zalewski 10 (2), Marek Kurzyński 4, Andrzej Głowacki 3, Armin Igielski 2, Adam Jarmuszewski 0.
Widzów: 40.
Oba mecze sędziowali: Krystian Góralski i Radosław Siołkowski (obaj Toruń)
 
III mecz (09.03.2012)
35) Hanza Rulewo - Leniwce 87:57 (18:11, 25:11, 23:15, 21:20)
Bilans: 2 - 1 (awans do finału Hanza Rulewo)
Hanza Rulewo: Karol Klein 22, Adam Domżalski 16 (1), Michał Schreiber 15 (2), Marcin Kurzyński 10, Maciej Durmaj 8, Andrzej Głowacki 6, Arkadiusz Janicki 5, Adam Jarmuszewski 5, Marek Kurzyński 0.
Leniwce: Michał Droszcz 26 (1), Karol Ćwikliński 22 (3), Łukasz Mrozek 5 (1), Grzegorz Gidaszewski 2, Karol Kachelski 2, Paweł Ćwikliński 0, Jakub Piekarski 0, Piotr Drążkowski 0.
Widzów: ok. 80.
Sędziowali: Krystian Góralski i Radosław Siołkowski (obaj Toruń)

O III MIEJSCE (MECZ I REWANŻ)
I mecz (16.03.2012)
36) Oldboys - Leniwce 89:83 (22:19, 25:26, 19:17, 23:21)
Oldboys: Łukasz Rzepa 24 (1), Dawid Rudnik 23 (1), Andrzej Sehnke 16 (4), Piotr Gasin 14, Łukasz Łowicki 8, Mariusz Dembek 4, Jerzy Niesyty 0.
Leniwce: Karol Kachelski 33 (5), Karol Ćwikliński 18, Michał Droszcz 15 (1), Jakub Piekarski 10 (1), Piotr Zawitowski 5 (1), Łukasz Mrozek 2, Paweł Ćwikliński 0.
Widzów: ok. 50.

WIELKI FINAŁ (DO 2 ZWYCIĘSTW)
I mecz (16.03.2012)
37) Coyotes - Hanza Rulewo 90:84 po dogr. (19:20, 19:24, 26:18, 15:17, 11:5)
Bilans: 1 - 0
Coyotes: Daniel Belski 34 (1), Marcin Poliwodziński 18 (3), Patryk Brzóskowski 12 (1), Daniel Więdłocha 11 (1), Bartosz Niewiadomski 10, Sebastian Brzóskowski 3 (1), Jakub Klimek 2, Marcin Kaczmarek 0.
Hanza Rulewo: Michał Schreiber 26 (2), Arkadiusz Janicki 22 (2), Piotr Zalewski 15 (3), Marek Kurzyński 6, Maciej Durmaj 6, Andrzej Głowacki 5 (1), Armin Igielski 2, Marcin Kurzyński 2, Adam Jarmuszewski 0.
Widzów: ok. 100.

Oba mecze sędziowali: Krystian Góralski i Radosław Siołkowski (obaj Toruń)
 
O III MIEJSCE
Rewanż (16.03.2012)
38) Oldboys - Leniwce 77:73(14:20, 22:19, 22:15, 19:19)
W dwumeczu: 166:156
Oldboys: Mariusz Dembek 25, Piotr Gasin 12, Łukasz Rzepa 11 (1), Michał Markiewicz 10 (2), Leszek Plak 9, Andrzej Sehnke 7, Dawid Rudnik 3.
Leniwce: Karol Kachelski 32, Michał Droszcz 18, Karol Ćwikliński 13 (1), Jakub Piekarski 6 (1), Piotr Drążkowski 4, Paweł Ćwikliński 0, Piotr Zawitowski 0.
Widzów: ok. 100.

WIELKI FINAŁ
II mecz (23.03.2012)
39) Coyotes - Hanza Rulewo 79:77 (16:18, 19:14, 16:26, 28:19)
Bilans: 2 - 0
Coyotes: Daniel Belski 33, Daniel Więdłocha 16 (4), Marcin Poliwodziński 10, Patryk Brzóskowski 10, Jakub Klimek 6, Bartosz Niewiadomski 4, Marcin Kaczmarek 0, Sebastian Brzóskowski 0.
Hanza Rulewo: Michał Schreiber 26 (3), Marek Kurzyński 15, Adam Domżalski 11 (1), Maciej Durmaj 6, Akradiusz Janicki 5 (1), Piotr Zalewski 5, Marcin Kurzyński 4, Armin Igielski 3, Andrzej Głowacki 2.
Widzów: ok. 170.

Oba mecze sędziowali: Krystian Góralski i Radosław Siołkowski (obaj Toruń)
 
KLASYFIKACJA KOŃCOWA CHLK TKKF 2011/2012
1. COYOTES
2. HANZA RULEWO
3. OLDBOYS
4. LENIWCE
5. KAEF
6. FLYBOYS

Wyróżnienia indywidualne: Daniel Belski (Coyotes, MVP Sezonu), Andrzej Głowacki (Hanza Rulewo), Andrzej Sehnke (Oldboys), Karol Ćwikliński (Leniwce), Krzysztof Przykucki (Leniwce, "Pechowiec sezonu")
 
LIDERZY STATYSTYK
 
PUNKTY
137 - H. Kruszczyński
125 - Igliński
118 - P. Brzóskowski
112 - Kazanecki
106 - Makarewicz
105 - Gaszkowski

ŚREDNIA NA MECZ
22,8 - H. Kruszczyński
21,2 - Makarewicz
20,8 - Igliński
20,4 - Herman
20,3 - Więdłocha
20,0 - Klein

ZA TRZY PUNKTY
20 - Gaszkowski
16 - Więdłocha
15 - P. Brzóskowski
13 - Zalewski
11 - H. Kruszczyński
11 - Stosik

(stan: po 8 kolejce)
PROMUJ NAS
 
Reklama
 
WSPIERAJĄ NAS
 
GMINA MIASTO CHEŁMNO
(sponsor strategiczny)

INTRO PACKMAN

OM TKKF CHEŁMNO

CZAS CHEŁMNA
POCZET MISTRZÓW
 
I) 2004 - ŻBIKI

II) 2005 - OLDBOYS

III) 2006 - LENIWCE

IV) 2007 - OLDBOYS

V) 2008 - OLDBOYS

VI) 2009 - SOEN

VII) 2010 - SOEN

VIII) 2011 - SOEN

IX) 2012 - COYOTES

X) 2013 - COYOTES

XI) 2014 - COYOTES

XII) 2015 - COYOTES

XIII) 2016 - COYOTES

XIV) 2017 - COYOTES
DRUŻYNY 2016/2017
 
Coyotes Chełmno

Venture Industries Grudziądz

Flyboys Chełmno

Kaef Świecie

Oldboys Chełmno

Celcom Olimp Jeżewo

Corleone Team Świecie

My Grudziądz
 
Stronę odwiedziło już 92273 odwiedzający (266118 wejścia) tutaj!
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=