Chełmińska Liga Koszykówki TKKF (2003-2023)
   
 
  Sezon 2003 2004

 

TABELA KOŃCOWA
1. ŻBIKI 12 21 9-3 1119-937
2. TEAM S 12 20 8-4 1065-960
3. COYOTES 12 19 7-5 1000-987
4. CHTK SELMO 12 12 0-12 883-1183

I runda (11.12.2003)
Żbiki – Team S 87:99 (22:28, 20:24, 25:18, 20:29)
Najwięcej: Łukasz Pawlak 30, Mariusz Dembek 21, Michał Wyrąbkiewicz 21 (Żbiki) oraz Marcin Kaczmarek 28, Sławomir Matuszak 20, Tomasz Wilma 12 (Team S).
 
CHTK Selmo – Coyotes 75:83 (19:18, 17:23, 17:25, 22:17)
Najwięcej: Tomasz Beker 29, Daniel Belski 19, Przemysław Jacob 13 (CHTK) oraz Radosław Buller 24, Patryk Brzóskowski 16, Grzegorz Sokół 14 (Coyotes).
 
II runda (18.12.2003)
Coyotes – Żbiki 73:74 (25:14, 19;20, 11:20, 18:20)
Najwięcej: Grzegorz Sokół 30, Patryk Brzóskowski 16 (Coyotes) oraz Bartosz Niewiadomski 25, Łukasz Pawlak 17, Mariusz Dembek 15 (Żbiki).
 
Team S – CHTK Selmo 90:71 (21:14,26:15,15;20,28:22)
Najwięcej: Sławomir Matuszak 25, Marcin Kaczmarek 20, Tomasz Wilma 17 (Team S) oraz Daniel Belski 27, Tomasz Beker 20, Przemysław Jacob 14 (CHTK).
 
III runda (08.01.2004)
CHTK Selmo – Żbiki 71:126 (11:22, 26:28, 10:35, 24:41)
Najwięcej: Tomasz Beker 24, Przemysław Jacob 16, Daniel Belski 15 (CHTK) oraz Mariusz Dembek 41, Łukasz Pawlak 30, Bartosz Niewiadomski 22 (Żbiki).
 
Team S – Coyotes 81:74 (27:12, 16:22, 15:10, 23:30)
Najwięcej: Sławomir Matuszak 35, Marcin Kaczmarek 16 (Team S) oraz Grzegorz Sokół 29, Patryk Brzóskowski 21 (Coyotes).
 
IV runda (15.01.2004)
Coyotes – CHTK Selmo 98:84 (23:11, 23:25, 28:17, 24:31)
Najwięcej: Grzegorz Sokół 38, Patryk Brzóskowski 27, Marcin Laszuk 12 (Coyotes) oraz Daniel Belski 34, Tomasz Beker 18, Przemysław Jacob 17 (CHTK).
 
Team S – Żbiki 89:95 (15:29, 25:30, 25:11, 24:25)
Najwięcej: Piotr Kwiatkowski 18, Tomasz Wilma 17, Marcin Kaczmarek 14 (Team S) oraz Mariusz Dembek 23, Dawid Mockus 20, Łukasz Pawlak 19 (Żbiki).
 
V runda (05.02.2004)
Żbiki – Coyotes 86:60 (21:14, 12:11, 26:17, 27:18)
Najwięcej: Łukasz Pawlak 24, Mariusz Dembek 23, Bartosz Niewiadomski 21 (Żbiki) oraz Patryk Brzóskowski 29, Radosław Buller 21 (Coyotes).
 
CHTK Selmo – Team S 71:89 (20:18, 13:24, 14:19, 24:28)
Najwięcej: Przemysław Jacob 20, Daniel Belski 17, Tomasz Beker 17 (CHTK) oraz Sławomir Matuszak 44, Paweł Sitkowski 14 (Team S).
 
VI runda (12.02.2004)
Żbiki – CHTK Selmo 104:77 (30:18, 21:15, 24:17, 29:27)
Najwięcej: Mariusz Dembek 32, Łukasz Pawlak 31, Bartosz Niewiadomski 14 (Żbiki) oraz Daniel Belski 25, Tomasz Beker 21, Przemysław Jacob 14 (CHTK).
 
Coyotes – Team S 96:83 (30:12, 22:24, 23:26, 21:21)
Najwięcej: Grzegorz Sokół 31, Radosław Buller 26, Patryk Brzóskowski 14 (Coyotes) oraz Tomasz Wilma 18, Sławomir Matuszak 17, Paweł Sitkowski 13 (Team S).
 
VII runda (19.02.2004)
Żbiki – Team S 83:87 (22:19, 22:27, 15:24, 24:17)
Najwięcej: Łukasz Pawlak 22, Mariusz Dembek 16, Bartosz Niewiadomski 14 (Żbiki) oraz Marcin Kaczmarek 21, Paweł Sitkowski 20, Tomasz Wilma 15 (Team S).
 
CHTK Selmo – Coyotes 70:106 (18:25, 18:22, 9:34, 25:25)
Najwięcej: Daniel Belski 28, Przemysław Jacob 16, Tomasz Beker 11 (CHTK) oraz Grzegorz Sokół 41, Radosław Buller 30, Marcin Laszuk 11 (Coyotes).
 
VIII runda (26.02.2004)
Coyotes – Żbiki 65:94 (17:27, 17:22, 13:26, 18:19)
Najwięcej: Grzegorz Sokół 24, Patryk Brzóskowski 14, Marcin Laszuk 11 (Coyotes) oraz Łukasz Pawlak 31, Mariusz Dembek 28, Bartosz Niewiadomski 16 (Żbiki).
 
Team S – CHTK Selmo 77:68 (20:19, 19:15, 18:13, 20:21)
Najwięcej: Marcin Kaczmarek 19, Paweł Sitkowski 18, Tomasz Wilma 15 (Team S) oraz Daniel Belski 22, Tomasz Beker 17, Przemysław Jacob 16 (CHTK).
 
IX runda (04.03.2004)
Team S – Coyotes 106:92 (29:15, 24:27, 28:26, 25:24)
Najwięcej: Tomasz Wilma 29, Sławomir Matuszak 23, Paweł Sitkowski 22 (Team S) oraz Grzegorz Sokół 34, Patryk Brzóskowski 18, Radosław Buller 12 (Coyotes).
 
CHTK Selmo – Żbiki 76:97 (16:27,23:21,19:26,18:23)
Najwięcej: Daniel Belski 32, Tomasz Beker 25, Piotr Matyjasik 12 (CHTK) oraz Łukasz Pawlak 37, Mariusz Dembek 28, Michał Markiewicz 13 (Żbiki).
 
X runda (11.03.2004)
Coyotes – CHTK Selmo 83:82 (10:16, 25:16, 23:32, 25:18)
Najwięcej: Grzegorz Sokół 28, Patryk Brzóskowski 25, Marcin Laszuk 12 (Coyotes) oraz Daniel Belski 29, Tomasz Beker 27, Miłosz Lippki 11 (CHTK).
 
Team S – Żbiki 87:88 (18:28, 23:15, 26:17, 20:28)
Najwięcej: Sławomir Matuszak 43, Paweł Sitkowski 16, Marcin Kaczmarek 12 (Team S) oraz Łukasz Pawlak 29, Mariusz Dembek 18, Michał Markiewicz 16 (Żbiki).
 
XI runda (18.03.2004)
Żbiki – Coyotes 75:91 (15:14, 20:28, 19:21, 21:28)
Najwięcej: Łukasz Pawlak 28, Bartosz Niewiadomski 26 (Żbiki) oraz Grzegorz Sokół 32, Patryk Brzóskowski 24, Radosław Buller 18 (Coyotes).
 
CHTK Selmo – Team S 66:110 (10:37, 22:20, 18:28, 16:25)
Najwięcej: Daniel Belski 33, Tomasz Beker 20, Bartosz Tomczak 10 (CHTK) oraz Sławomir Matuszak 50, Łukasz Mrozek 20, Krzysztof Przykucki 10 (Team S).
 
XII runda (25.03.2004)
Żbiki – CHTK Selmo 115:67 (29:18, 23:14, 24:19, 39:16)
Najwięcej: Bartosz Niewiadomski 40, Łukasz Pawlak 31, Mariusz Dembek 24 (Żbiki) oraz Daniel Belski 28, Tomasz Beker 23, Miłosz Lippki 7 (CHTK).
 
Coyotes – Team S 76:74 (17:16, 18:21, 21:25, 20:12)
Najwięcej: Grzegorz Sokół 27, Marcin Laszuk 16, Radosław Buller 15 (Coyotes) oraz Sławomir Matuszak 28, Tomasz Wilma 23, Łukasz Mrozek 12 (Team S).
LIDERZY STATYSTYK
 
Stan - końcowe 2023/2024

PUNKTY
190 – Kołodko (Flyboys)
184 – P. Kacała (Basket)
175 – Klein (Team Gr.)
152 – Deuter (Team Gr.)
150 – Belski (Coyotes)
149 – Łowicki (Flyboys)
140 – Szczerba (Coyotes)
130 – Ługowski (Flyboys)
109 – Rudnik (Coyotes)
107 – Durmaj (Team Gr.)

ŚREDNIA PUNKTÓW
19,0 – Kołodko (Flyboys) 10 meczów
18,8 – Belski (Coyotes) 8 meczów
18,4 – P. Kacała (Basket) 10 meczów
18,3 – Więdłocha (Coyotes) 4 mecze
17,8 – Bernasiak (Coyotes) 5 meczów
17,7 – Łapiński (Flyboys) 3 mecze
17,5 – Klein (Team Gr.) 10 meczów
15,5 – Szczerba (Coyotes) 9 meczów
15,2 – Deuter (Team Gr.) 10 meczów
14,9 – Łowicki (Flyboys) 10 meczów

ZA 2 PKT.
67 – Deuter (Team Gr.)
63 – P. Kacała (Basket)
62 – Szczerba (Coyotes)
60 – Klein (Team Gr.)
58 – Kołodko (Flyboys)
53 – Belski (Coyotes)
46 – Wojciechowski (Flyboys)
44 – Łowicki (Flyboys)
39 – Rudnik (Coyotes)
38 – Misiaszek (Coyotes)
38 – Durmaj (Team Gr.)

ZA 3 PKT.
23 – Ługowski (Flyboys)
20 – P. Brzóskowski (Coyotes)
17 – Więdłocha (Coyotes)
15 – Łowicki (Flyboys)
14 – Bernasiak (Coyotes)
13 – P. Kacała (Basket)
12 – Kołodko (Flyboys)
12 – Kazanecki (Team Gr.)
12 – Czerwiński (Basket)
10 – Gąsior (Flyboys)

ZA 1 PKT.
38 – Kołodko (Flyboys)
37 – Klen (Team Gr.)
29 – Belski (Coyotes)
20 – Pawlak (Coyotes)
19 – P. Kacała (Basket)
17 – Ługowski (Flyboys)
16 – Łowicki (Flyboys)
16 – Rudnik (Coyotes)
16 – Szczerba (Coyotes)
13 – P. Brzóskowski (Coyotes)

ZA 1 PKT. (% - min. 15 rzutów)
97 % - Klein (Team Gr.) 37 na 38
94 % - Ługowski (Flyboys) 17 na 18
94 % - Belski (Coyotes) 29 na 31
91 % - Pawlak (Coyotes) 20 na 22
87 % - P. Brzóskowski (Coyotes) 13 na 15

FAULE
28 – Durmaj (Team Gr.)
22 – Kołodko (Coyotes)
20 – Łowicki (Flyboys)
20 – Rudnik (Coyotes)
18 – Szczerba (Coyotes)
18 – Bednarczyk (Basket)

ZBIÓRKI ATAK
32 – Łowicki (Flyboys)
30 – Bednarczyk (Basket)
27 – Wojciechowski (Flyboys)
26 – Szczerba (Coyotes)
23 – Rudnik (Coyotes)

ZBIÓRKI OBRONA
76 – Łowicki (Flyboys)
66 – Klein (Team Gr.)
62 – Belski (Coyotes)
57 – Schreiber (Team Gr.)
54 – Wojciechowski (Flyboys)

ZBIÓRKI SUMA
108 – Łowicki (Flyboys)
87 – Klein (Team Gr.)
81 – Wojciechowski (Flyboys)
80 – Belski (Coyotes)
70 – Durmaj (Team Gr.)
68 – Schreiber (Team Gr.)
66 – Kołodko (Flyboys)
65 – Rudnik (Coyotes)
63 – Cieślik (Basket)
54 – P. Kacała (Basket)

ASYSTY
48 – Łowicki (Flyboys)
40 – Kołodko (Flyboys)
39 – Kazanecki (Team Gr.)
37 – Klein (Team Gr.)
35 – Bernasiak (Coyotes)
27 – P. Brzóskowski (Coyotes)
26 – Belski (Coyotes)
24 – Rudnik (Coyotes)
21 – Schreiber (Team Gr.)
21 – P. Kacała (Basket)
21 – Szczerba (Coyotes)

STRATY
42 – P. Kacała (Basket)
36 – Kołodko (Flyboys)
34 – Surmacz (Basket)
28 – Radtke (Basket)
24 – Klein (Team Gr.)

PRZECHWYTY
34 – Kołodko (Flyboys)
19 – Misiaszek (Coyotes)
18 – Kazanecki (Team Gr.)
17 – Klein (Team Gr.)
16 – Szczerba (Coyotes)
15 – P. Kacała (Basket)
14 – Rudnik (Coyotes)
12 – Durmaj (Team Gr.)
12 – Belski (Coyotes)
11 – Surmacz (Basket)
11 – Bernasiak (Coyotes)
11 – Deuter (Team Gr.)

BLOKI
9 – Belski (Coyotes)
9 – Łowicki (Flyboys)
7 – Cieślik (Basket)
7 – Bednarczyk (Basket)
6 – Wojciechowski (Flyboys)
6 – Jarmuszewski (Team Gr.)
4 – Durmaj (Team Gr.)
4 – Santarek (Basket)
3 – Kołodko (Flyboys)
3 – Radtke (Basket)
3 – P. Brzóskowski (Coyotes)
3 – Gąsior (Flyboys)
WSPIERAJĄ NAS
 
GMINA MIASTO CHEŁMNO
(sponsor strategiczny)

OM TKKF CHEŁMNO

WWW.SPORTOWECHELMNO.PL
POCZET MISTRZÓW
 
I) 2004 - ŻBIKI

II) 2005 - OLDBOYS

III) 2006 - LENIWCE

IV) 2007 - OLDBOYS

V) 2008 - OLDBOYS

VI) 2009 - SOEN

VII) 2010 - SOEN

VIII) 2011 - SOEN

IX) 2012 - COYOTES

X) 2013 - COYOTES

XI) 2014 - COYOTES

XII) 2015 - COYOTES

XIII) 2016 - COYOTES

XIV) 2017 - COYOTES

XV) 2018 - COYOTES

XVI) 2019 - COYOTES

XVII) 2020 - COYOTES

XVIII) 2022 - VENTURE INDUSTRIES

XIX) 2023 - FLYBOYS

XX) 2024 - COYOTES
DRUŻYNY 2023/2024
 
Coyotes Chełmno

Flyboys Chełmno

Team Grudziądz

Basket Grudziądz
 
Stronę odwiedziło już 142340 odwiedzający (375183 wejścia) tutaj!
Ta strona internetowa została utworzona bezpłatnie pod adresem Stronygratis.pl. Czy chcesz też mieć własną stronę internetową?
Darmowa rejestracja