Chełmińska Liga Koszykówki TKKF (2003-2023)
   
 
  Sezon 2014 2015
RUNDA ZASADNICZA

1 KOLEJKA (07.11.2014)

FLY BOYS - OLDBOYS 84:79 (20:22, 22:16, 12:20, 30:21)
FLY BOYS: Kołodko 33 (1), Piątkowski 15 (1), Strzelecki 14 (2), Wojciechowski 8, Gasin 8, Domagalski 6, Kromp 0, Lewicki 0.
OLDBOYS: Struski 25 (1), Gasin 24 (1), Sondej 22 (1), Sehnke 4, T. Szczęsny 4 (1), Kordowski 0.

COYOTES - KAEF 102:66 (29:15, 21:17, 25:17, 27:17)
COYOTES: Belski 29 (1), Więdłocha 19 (5), Łowicki 16, Rudnik 14, Poliwodziński 11 (2), Szczerba 10 (1), S. Brzóskowski 3 (1).
KAEF: Makarewicz 39 (3), Panasiuk 12, Igliński 6, Bakalarz 4, Szymański 3, Westfalewski 2.

Oba mecze sędziowali Siołkowski i Kosobucki (Toruń)

2 KOLEJKA (21.11.2014)

OLDBOYS - KAEF 78:62 (18:18, 23:17, 19:8, 18:19)
OLDBOYS: Herman 29 (2), Gasin 24, J. Szczęsny 10, T. Szczęsny 8 (1), Struski 7, Sehnke 0, Niesyty 0.
KAEF: Panasiuk 17 (1), Makarewicz 14, Igliński 13 (1), Trojanowski 8, Tomaszewski 6, Westfalewski 4.


VENTURE INDUSTRIES - FLY BOYS 70:61 (18:14, 13:13, 18:10, 21:24)
VENTURE INDUSTRIES: Jarmuszewski 24, Schreiber 15, Klein 12, Kazanecki 11 (2), Brózdowski 4, Straszewski 2, Kopiński 2, Szymkiewicz 0, Hejda 0.
FLY BOYS: Kołodko 22 (2), Piątkowski 16 (2), Domagalski 13, Strzelecki 10, Gasin 0, Lewicki 0.

Oba mecze sędziowali Góralski i Siołkowski (Toruń)

3 KOLEJKA (28.11.2014)

COYOTES - VENTURE INDUSTRIES 94:61 (21:12, 21:16, 27:14, 25:19)

COYOTES: Belski 28 (2), Więdłocha 26 (8), P. Brzóskowski 10 (2), Rudnik 9, Poliwodziński 7 (1), Dembek 6, Łowicki 6, Szczerba 2.
VENTURE INDUSTRIES: Schreiber 13 (1), Straszewski 12, Klein 10, Kazanecki 8, Janicki 8, Jarmuszewski 6, Hejda 2, Brózdowski 2, Szymkiewicz 0.

KAEF - FLY BOYS 76:73 (21:17, 17:22, 13:23, 25:11)
KAEF: Makarewicz 27 (2), Panasiuk 21, Nowicki 11, Igliński 10, Rydwelski 5 (1), Westfalewski 2.
FLY BOYS: Kołodko 27 (1), Domagalski 16, Gasin 12, Piątkowski 9 (1), Strzelecki 4, Łaniec 3, Wojciechowski 2, Kromp 0.

Oba mecze sędziowali Góralski i Siołkowski (Toruń)

4 KOLEJKA (05.12.2014)

KAEF - VENTURE INDUSTRIES 66:64 (15:14, 18:15, 21:17, 12:18)
KAEF: Panasiuk 23 (1), Igliński 22 (1), Makarewicz 7, Rydwelski 6, Nowicki 6, Westfalewski 2, Tomaszewski 0.
VENTURE INDUSTRIES: Kazanecki 23, Jarmuszewski 17, Straszewski 13, Kopiński 8 (1), Brózdowski 3 (1), Hejda 0, Szymkiewicz 0.

COYOTES - OLDBOYS 97:84 (16:20, 21:21, 26:27, 34:16)
COYOTES: Więdłocha 25 (6), Belski 22, Poliwodziński 16 (2), P. Brzóskowski 15 (2), Łowicki 7, Niewiadomski 6, Dembek 6, Szczerba 0, S. Brzóskowski 0.
OLDBOYS: Herman 27 (3), Rozmus 22 (3), Sondej 11 (1), T. Szczęsny 9 (1), Struski 9 (1), Gasin 5, J. Szczęsny 1, Kordowski 0.

Oba mecze sędziowali Góralski i Siołkowski (Toruń)

5 KOLEJKA (12.12.2014)

COYOTES - FLY BOYS 93:69 (14:17, 26:18, 27:11, 26:23)
COYOTES: Łowicki 20, Dembek 19, Rudnik 16, Belski 10, Szczerba 10, Poliwodziński 9, P. Brzóskowski 9 (1), S. Brzóskowski 0.
FLY BOYS: Domagalski 25 (3), H. Kruszczyński 22 (5), Kołodko 8 (1), Piątkowski 6, Gasin 4, Lewicki 4, Strzelecki 0.

OLDBOYS - VENTURE INDUSTRIES 92:60 (20:22, 21:10, 22:5, 29:23)
OLDBOYS: Herman 21 (2), Gasin 20 (2), Struski 14 (2), Sehnke 14 (2), J. Szczęsny 9 (1), T. Szczęsny 8 (2), Kordowski 6.
VENTURE INDUSTRIES: Kazanecki 21 (3), Schreiber 19 (3), Brózdowski 10 (2), Straszewski 5, Kopiński 3, Hejda 2, Szymkiewicz 0.

Oba mecze sędziowali Siołkowski i Kosobucki (Toruń)

6 KOLEJKA (09.01.2015)

COYOTES - KAEF 105:72 (29:14, 23:14, 33:18, 26:26)
COYOTES: P. Brzóskowski 26 (5), Dembek 24, Belski 20, Łowicki 16, Szczerba 12, Poliwodziński 7.
KAEF: Igliński 25 (2), Panasiuk 19 (1), Nowicki 11, Makarewicz 9 (1), Rydwelski 6, Westfalewski 2.

OLDBOYS - FLY BOYS 87:68 (20:11, 22:14, 23:13, 22:20)
OLDBOYS: Herman 26 (3), Struski 18 (2), Rozmus 15 (1), J. Szczęsny 9 (1), Gasin 8, Sondej 6, T. Szczęsny 3 (1), Niesyty 2.
FLY BOYS: H. Kruszczyński 19, Kołodko 18 (1), Domagalski 11 (2), Markiewicz 11 (1), M. Kruszczyński 5 (1), Gasin 4, Wojciechowski 0, Kromp 0, Lewicki 0, Strzelecki 0, Piątkowski 0.

Oba mecze sędziowali Góralski i Siołkowski (Toruń)

7 KOLEJKA (16.01.2015)

VENTURE INDUSTRIES - FLY BOYS 95:81 (28:24, 16:26, 20:13, 31:18)
VENTURE INDUSTRIES: Jarmuszewski 24, Kazanecki 24 (3), Janicki 20, Schreiber 16 (3), Hejda 7, Brózdowski 4.
FLY BOYS: H. Kruszczyński 32 (5), Domagalski 14 (1), Piątkowski 14 (4), M. Kruszczyński 11 (1), Strzelecki 4, Gasin 4, Wojciechowski 2, Kromp 0.

OLDBOYS - KAEF 81:50 (16:12, 14:17, 29:6, 22:14)
OLDBOYS: Struski 21 (2), Herman 14 (2), Rozmus 10, Rzepa 8, T. Szczęsny 7 (1), Gasin 6, J. Szczęsny 6, Sondej 5 (1), Niesyty 2, Sehnke 2.
KAEF: Makarewicz 15, Panasiuk 12, Igliński 11 (1), Westfalewski 6, Rydwelski 6 (2), Trojanowski 0.

Oba mecze sędziowali Siołkowski i Jagodziński (Toruń)

8 KOLEJKA (23.01.2015)

KAEF - FLY BOYS 95:74 (28:14, 20:22, 21:20, 26:18)
KAEF: Makarewicz 30 (1), Panasiuk 24 (2), Nowicki 19, Igliński 15 (1), Westfalewski (T) 7 (1).
FLY BOYS: H. Kruszczyński 22 (1), Piątkowski 20 (3), Domagalski 12, M. Kruszczyński 12, Wojciechowski 6, Kromp 2.

COYOTES - VENTURE INDUSTRIES 88:86 (18:28, 20:16, 24:17, 26:25)
COYOTES: Belski 30, Więdłocha 19 (5), Dembek 11, P. Brzóskowski 10 (1), Rudnik 10, Niewiadomski 6, Poliwodziński 2.
VENTURE INDUSTRIES: Janicki 31 (1), Schreiber 22 (1), Jarmuszewski 12, Brózdowski 11 (3), Straszewski 4, Kazanecki 4, Hejda 2.

Oba mecze sędziowali Góralski i Siołkowski (Toruń)

9 KOLEJKA (30.01.2015)

COYOTES - OLDBOYS 95:84 (22:23, 16:14, 33:19, 24:28)

COYOTES: P. Brzóskowski 23 (2), Więdłocha 20 (6), Dembek 14, Belski 12, Rudnik (T) 9, Poliwodziński 8 (2), Łowicki 7, Szczerba 2.
OLDBOYS: Herman 27 (2), Rzepa 16, Gasin 15 (1), T. Szczęsny 8 (1), Struski 7, J. Szczęsny 4, Sondej 3 (1), Rozmus 2, Sehnke 2.

VENTURE INDUSTRIES - KAEF 61:56 (16:14, 14:18, 8:13, 23:11)
VENTURE INDUSTRIES: Schreiber 16 (1), Kazanecki 14 (1), Straszewski 14, Jarmuszewski 8, Kopiński 5 (1), Hejda 2, Brózdowski 2.
KAEF: Igliński 18 (2), Panasiuk 16, Makarewicz 11, Nowicki 8, Westfalewski 3 (1), Tomaszewski 0, Rydwelski 0.

Oba mecze sędziowali Góralski i Siołkowski (Toruń)

10 KOLEJKA (06.02.2015)

OLDBOYS - VENTURE INDUSTRIES 100:78 (17:13, 26:24, 29:20, 28:21)
OLDBOYS: Herman 24 (2), Rzepa 18, Gasin 16, Sehnke 13 (2), Rozmus 8, T. Szczęsny 8 (1), J. Szczęsny 6, Niesyty 4, Struski 3 (1).
VENTURE INDUSTRIES: Schreiber 32 (4), Kazanecki 12 (2), Janicki 10, Straszewski 10, Brózdowski 8 (2), Jarmuszewski 6.

COYOTES - FLY BOYS 101:88 (30:11, 25:25, 27:20, 19:32)
COYOTES: Rudnik 26, Szczerba 20, Łowicki 16, Belski 14, P. Brzóskowski 8, Niewiadomski 6, Dembek 6, Poliwodziński 5 (1).
FLY BOYS: H. Kruszczyński 33 (3), Kołodko 26 (2), M. Kruszczyński 15 (1), Piątkowski 8 (2), Wojciechowski 5 (1), Domagalski 1, Strzelecki 0.

Oba mecze sędziowali Góralski i Siołkowski (Toruń)

11 KOLEJKA (13.02.2015)

OLDBOYS - FLY BOYS 99:87 (25:17, 21:14, 24:25, 29:31)
OLDBOYS: Herman 21, Rzepa 19 (1), Rozmus 19 (2), Sondej 15 (3), Sehnke 10 (2), Struski 8, T. Szczęsny 5 (1), J. Szczęsny 2, Niesyty 0.
FLY BOYS: H. Kruszczyński 25 (2), Piątkowski 23 (6), M. Kruszczyński 14 (2), Kołodko 12 (1), Domagalski 11 (1), Wojciechowski 2.

COYOTES - KAEF 103:68 (21:15, 20:23, 30:15, 32:15)
COYOTES: Więdłocha 25 (7), Dembek 20, P. Brzóskowski 15, Rudnik 14, Niewiadomski 12, Poliwodziński 8, S. Brzóskowski 7 (1), Łowicki 2.
KAEF: Nowicki 27, Panasiuk 14, Igliński 14 (2), Makarewicz 7, Westfalewski 6.

Oba mecze sędziowali Góralski i Siołkowski (Toruń)

12 KOLEJKA (20.02.2015)

OLDBOYS - KAEF 81:70 (25:12, 23:27, 16:8, 17:23)
OLDBOYS: Gasin 20, Sehnke 19 (5), Struski 13, Rzepa 13 (1), Sondej 7 (1), J. Szczęsny 5 (1), T. Szczęsny 2, Kordowski 2.
KAEF: Panasiuk 24 (1), Makarewicz 21 (3), Nowicki 12, Igliński 9, Westfalewski 4.

VENTURE INDUSTRIES - FLY BOYS 82:79 (17:23, 19:14, 17:29, 29:13)
VENTURE INDUSTRIES: Schreiber 23 (1), Jarmuszewski 21, Kazanecki 20 (1), Janicki 14, Hejda 4.
FLY BOYS: H. Kruszczyński 25 (2), M. Kruszczyński 21 (4), Kołodko 14 (2), Piątkowski 9 (3), Domagalski 8 (1).

Oba mecze sędziowali Góralski i Siołkowski (Toruń)

13 KOLEJKA (27.02.2015)

FLY BOYS - KAEF 109:64 (15:15, 33:23, 29:19, 32:7)
FLY BOYS: H. Kruszczyński 44 (5), Domagalski 20 (3), M. Kruszczyński 19 (2), Kołodko 11, Wojciechowski 8, Piątkowski 5 (1), Kromp 2.
KAEF: Panasiuk 25, Makarewicz 15 (1), Westfalewski 7, Nowicki 6, Rydwelski 6, Igliński 5.

COYOTES - VENTURE INDUSTRIES 107:77 (19:21, 38:20, 25:15, 25:21)
COYOTES: Więdłocha 27 (5), Belski 16, Rudnik 16, P. Brzóskowski 15 (1), Łowicki 13 (1), Dembek 8, Niewiadomski 6, S. Brzóskowski 4, Poliwodziński 2.
VENTURE INDUSTRIES: Kazanecki 36 (3), Schreiber 20 (3), Jarmuszewski 11, Kopiński 8, Hejda 2, Brózdowski 0.

Oba mecze sędziowali Góralski i Siołkowski (Toruń)

14 KOLEJKA (06.03.2015)

KAEF - VENTURE INDUSTRIES 70:69 (19:21, 21:21, 15:14, 15:13)
KAEF: Makarewicz 25 (1), Panasiuk 21 (2), Bakalarz 9, Nowicki 8, Igliński 4, Rydwelski 3 (1).
VENTURE INDUSTRIES: Kazanecki 37 (3), Jarmuszewski 12, Straszewski 10, Brózdowski 8 (1), Hejda 2.

COYOTES - OLDBOYS 91:75 (24:16, 19:20, 20:21, 28:18)
COYOTES: Belski 30, Poliwodziński 14, Rudnik 14 (1), P. Brzóskowski 13 (1), Szczerba 9, Łowicki 7 (1), Dembek 4.
OLDBOYS: Herman 21 (1), Gasin 16 (1), Struski 11, Sehnke 10 (2), Kubacki 8, Rzepa 7, Sondej 2, T. Szczęsny 0, Rozmus 0.

Oba mecze sędziowali Góralski i Siołkowski (Toruń)

15 KOLEJKA (13.03.2015)

COYOTES - FLY BOYS 115:95 (28:24, 35:17, 24:21, 28:33)
COYOTES: Belski 26, Łowicki 21, Więdłocha 19 (3), Szczerba 15, Rudnik 12, Poliwodziński 10 (2), Niewiadomski 10, P. Brzóskowski 2, S. Brzóskowski 0.
FLY BOYS: H. Kruszczyński 38 (3), Piątkowski 16 (4), M. Kruszczyński 15 (1), Strzelecki 11 (1), Domagalski 9 (1), Gasin 6, Kromp 0, Wojciechowski 0.

OLDBOYS - VENTURE INDUSTRIES 72:64 (14:8, 15:25, 23:12, 20:19)
OLDBOYS: Herman 20 (3), Kubacki 13 (1), Sondej 11 (1), Rzepa 7 (1), Struski 7 (1), T. Szczęsny 6 (2), Rozmus 4, Gasin 2, Sehnke 2, Niesyty 0.
VENTURE INDUSTRIES: Kazanecki 28 (2), Jarmuszewski 20, Straszewski 10, Brózdowski 6 (2), Hejda 0.

Oba mecze sędziowali Góralski i Siołkowski (Toruń)

TABELA KOŃCOWA RUNDY ZASADNICZEJ

1

Coyotes Chełmno

12

24

12-0

+266

2

Oldboys Chełmno

12

20

8-4

+106

3

Kaef Świecie

12

16

4-8

-210

4

Venture Industries Grudziądz

12

16

4-8

-74

5

Fly Boys Chełmno

12

14

2-10

-88

 Miejsca 1-4 awans do turnieju finałowego (1-2 o I miejsce, 3-4 o III miejsce)


TURNIEJ FINAŁOWY (20.03.2015)
MOC COYOTES!
Coyotes po raz czwarty i po raz czwarty z rzędu mistrzem Chełmińskiej Ligi Koszykówki TKKF. Bohaterem Patryk Brzóskowski. Wspaniały finał. Wielkie emocje. Hala pełna kibiców. Dziękujemy!




Mecz o I miejsce
Coyotes - Oldboys 84:82 (21:19, 24:28, 18:15, 21:20)
Coyotes: P. Brzóskowski 17 (1), Rudnik 16, Więdłocha 15 (3), Belski 12, Łowicki 9 (1), Dembek 8, Poliwodziński 4, Niewiadomski 3.
Oldboys: Herman 30 (4), Sondej 12 (2), Kubacki 11 (1), Sehnke 7 (1), Struski 7 (1), Rozmus 6, Rzepa 5 (1), Gasin 4, T. Szczęsny 0.
Widzów: 150.

Mecz o III miejsce
Venture Industries - Kaef 80:68 (16:11, 23:21, 13:23, 28:13)
Venture Industries: Schreiber 28, Janicki 26 (1), Kazanecki 13, Jarmuszewski 8, Brózdowski 3 (1), Straszewski 2, Kopiński 0, Hejda 0.
Kaef: Igliński 24, Makarewicz 18 (1), Panasiuk 9, Rydwelski 9 (2), Bakalarz 6, Tomaszewski 2.

KLASYFIKACJA KOŃCOWA NA MIEJSCACH 1-4
1. Coyotes Chełmno
2. Oldboys Chełmno
3. Venture Industries Grudziądz
4. Kaef Świecie

Wyróżnienia indywidualne otrzymali: Patryk Brzóskowski (Coyotes - MVP), Waldemar Kordowski (Oldboys), Tomasz Brózdowski (Venture) i Michał Panasiuk (Kaef).



LIDERZY STATYSTYK
 
Stan - końcowe 2023/2024

PUNKTY
190 – Kołodko (Flyboys)
184 – P. Kacała (Basket)
175 – Klein (Team Gr.)
152 – Deuter (Team Gr.)
150 – Belski (Coyotes)
149 – Łowicki (Flyboys)
140 – Szczerba (Coyotes)
130 – Ługowski (Flyboys)
109 – Rudnik (Coyotes)
107 – Durmaj (Team Gr.)

ŚREDNIA PUNKTÓW
19,0 – Kołodko (Flyboys) 10 meczów
18,8 – Belski (Coyotes) 8 meczów
18,4 – P. Kacała (Basket) 10 meczów
18,3 – Więdłocha (Coyotes) 4 mecze
17,8 – Bernasiak (Coyotes) 5 meczów
17,7 – Łapiński (Flyboys) 3 mecze
17,5 – Klein (Team Gr.) 10 meczów
15,5 – Szczerba (Coyotes) 9 meczów
15,2 – Deuter (Team Gr.) 10 meczów
14,9 – Łowicki (Flyboys) 10 meczów

ZA 2 PKT.
67 – Deuter (Team Gr.)
63 – P. Kacała (Basket)
62 – Szczerba (Coyotes)
60 – Klein (Team Gr.)
58 – Kołodko (Flyboys)
53 – Belski (Coyotes)
46 – Wojciechowski (Flyboys)
44 – Łowicki (Flyboys)
39 – Rudnik (Coyotes)
38 – Misiaszek (Coyotes)
38 – Durmaj (Team Gr.)

ZA 3 PKT.
23 – Ługowski (Flyboys)
20 – P. Brzóskowski (Coyotes)
17 – Więdłocha (Coyotes)
15 – Łowicki (Flyboys)
14 – Bernasiak (Coyotes)
13 – P. Kacała (Basket)
12 – Kołodko (Flyboys)
12 – Kazanecki (Team Gr.)
12 – Czerwiński (Basket)
10 – Gąsior (Flyboys)

ZA 1 PKT.
38 – Kołodko (Flyboys)
37 – Klen (Team Gr.)
29 – Belski (Coyotes)
20 – Pawlak (Coyotes)
19 – P. Kacała (Basket)
17 – Ługowski (Flyboys)
16 – Łowicki (Flyboys)
16 – Rudnik (Coyotes)
16 – Szczerba (Coyotes)
13 – P. Brzóskowski (Coyotes)

ZA 1 PKT. (% - min. 15 rzutów)
97 % - Klein (Team Gr.) 37 na 38
94 % - Ługowski (Flyboys) 17 na 18
94 % - Belski (Coyotes) 29 na 31
91 % - Pawlak (Coyotes) 20 na 22
87 % - P. Brzóskowski (Coyotes) 13 na 15

FAULE
28 – Durmaj (Team Gr.)
22 – Kołodko (Coyotes)
20 – Łowicki (Flyboys)
20 – Rudnik (Coyotes)
18 – Szczerba (Coyotes)
18 – Bednarczyk (Basket)

ZBIÓRKI ATAK
32 – Łowicki (Flyboys)
30 – Bednarczyk (Basket)
27 – Wojciechowski (Flyboys)
26 – Szczerba (Coyotes)
23 – Rudnik (Coyotes)

ZBIÓRKI OBRONA
76 – Łowicki (Flyboys)
66 – Klein (Team Gr.)
62 – Belski (Coyotes)
57 – Schreiber (Team Gr.)
54 – Wojciechowski (Flyboys)

ZBIÓRKI SUMA
108 – Łowicki (Flyboys)
87 – Klein (Team Gr.)
81 – Wojciechowski (Flyboys)
80 – Belski (Coyotes)
70 – Durmaj (Team Gr.)
68 – Schreiber (Team Gr.)
66 – Kołodko (Flyboys)
65 – Rudnik (Coyotes)
63 – Cieślik (Basket)
54 – P. Kacała (Basket)

ASYSTY
48 – Łowicki (Flyboys)
40 – Kołodko (Flyboys)
39 – Kazanecki (Team Gr.)
37 – Klein (Team Gr.)
35 – Bernasiak (Coyotes)
27 – P. Brzóskowski (Coyotes)
26 – Belski (Coyotes)
24 – Rudnik (Coyotes)
21 – Schreiber (Team Gr.)
21 – P. Kacała (Basket)
21 – Szczerba (Coyotes)

STRATY
42 – P. Kacała (Basket)
36 – Kołodko (Flyboys)
34 – Surmacz (Basket)
28 – Radtke (Basket)
24 – Klein (Team Gr.)

PRZECHWYTY
34 – Kołodko (Flyboys)
19 – Misiaszek (Coyotes)
18 – Kazanecki (Team Gr.)
17 – Klein (Team Gr.)
16 – Szczerba (Coyotes)
15 – P. Kacała (Basket)
14 – Rudnik (Coyotes)
12 – Durmaj (Team Gr.)
12 – Belski (Coyotes)
11 – Surmacz (Basket)
11 – Bernasiak (Coyotes)
11 – Deuter (Team Gr.)

BLOKI
9 – Belski (Coyotes)
9 – Łowicki (Flyboys)
7 – Cieślik (Basket)
7 – Bednarczyk (Basket)
6 – Wojciechowski (Flyboys)
6 – Jarmuszewski (Team Gr.)
4 – Durmaj (Team Gr.)
4 – Santarek (Basket)
3 – Kołodko (Flyboys)
3 – Radtke (Basket)
3 – P. Brzóskowski (Coyotes)
3 – Gąsior (Flyboys)
WSPIERAJĄ NAS
 
GMINA MIASTO CHEŁMNO
(sponsor strategiczny)

OM TKKF CHEŁMNO

WWW.SPORTOWECHELMNO.PL
POCZET MISTRZÓW
 
I) 2004 - ŻBIKI

II) 2005 - OLDBOYS

III) 2006 - LENIWCE

IV) 2007 - OLDBOYS

V) 2008 - OLDBOYS

VI) 2009 - SOEN

VII) 2010 - SOEN

VIII) 2011 - SOEN

IX) 2012 - COYOTES

X) 2013 - COYOTES

XI) 2014 - COYOTES

XII) 2015 - COYOTES

XIII) 2016 - COYOTES

XIV) 2017 - COYOTES

XV) 2018 - COYOTES

XVI) 2019 - COYOTES

XVII) 2020 - COYOTES

XVIII) 2022 - VENTURE INDUSTRIES

XIX) 2023 - FLYBOYS

XX) 2024 - COYOTES
DRUŻYNY 2023/2024
 
Coyotes Chełmno

Flyboys Chełmno

Team Grudziądz

Basket Grudziądz
 
Stronę odwiedziło już 142340 odwiedzający (375181 wejścia) tutaj!
Ta strona internetowa została utworzona bezpłatnie pod adresem Stronygratis.pl. Czy chcesz też mieć własną stronę internetową?
Darmowa rejestracja