Chełmińska Liga Koszykówki TKKF (2003-2023)
   
 
  Sezon 2013 2014


11 EDYCJA CHEŁMIŃSKIEJ LIGI KOSZYKÓWKI TKKF
SEZON 2013/2014

RUNDA ZASADNICZA

1 kolejka - 18.10.2013

Oldboys - Kaef 94:66 (25:14, 17:22, 25:15, 27:15)
Oldboys: Herman 34 (3), Jeszke 18, Rozmus 14 (2), Struski 13 (1), Markiewicz 6, Szczęsny 4, Gasin 3, Wojtasiński 2, Kordowski 0, Niesyty.
Kaef: Igliński 18 (2) (T), Panasiuk 17 (3), Trojanowski 9, Tomaszewski 7, Rydwelski 7 (1), Makarewicz 7, Pawlak 1, Westfalewski 0.
Sędziowali Góralski i Buczel.

Aldrek - Venture Industries 75:62 (18:18, 14:12, 17:21, 26:11)
Aldrek: Mazurek 20 (4), Szmidt 12, Marek Kurzyński 8, Domżalski 8, Klein 8, Igielski 6, Marcin Kurzyński 5, Durmaj 3, Szulczyński 3, Zalewski 2, Głowacki 0.
Venture Industries: Schreiber 23 (5), Jarmuszewski 15, Brózdowski 7 (2), Hejda 5, Straszewski 4, Chełkowski 3, Kazanecki 3, Janicki 2, Szymkiewicz 0.
Sędziowali Siołkowski i Buczel.


Coyotes - Fly Boys 111:75 (23:21, 33:17, 27:10, 28:27)
Coyotes: Więdłocha 33 (7), Rudnik 26, Belski 21, Niewiadomski 13, P. Brzóskowski 9 (T), Poliwodziński 6 (2), S. Brzóskowski 3 (1).
Fly Boys: Domagalski 23 (2), Szczerba 22, Piątkowski 11, Wojciechowski 8, Gruźlewski 5 (1), Kromp 4, Lewicki 2, Gasin 0.
Sędziowali Siołkowski i Góralski.

2 kolejka - 25.10.2013

KTSSM - Akademia Koszykówki 1515 64:60 (14:16, 18:4, 12:19, 20:21)
KTSSM: Grzybek 18 (1), Gaszkowski 12, Ludwikowski 10, Wyrąbkiewicz 9, Matan 6 (1), Sulecki 4, Strzelecki 3, Błaszkiewicz 2, Koprowski 0.
Akademia Koszykówki 1515: Smoliński 16, Manikowski 14, Mikołajczak 10, Stempień 8, Jurek 6 (2), Mazur 6, Walecki 0, Kądziela 0.
Sędziowali: Jagodziński i Buczel.

Venture Industries - Fly Boys 83:56 (18:9, 22:12, 17:19, 26:16)
Venture Industries: Jarmuszewski 23, Schreiber 19 (3), Janicki 14, Kazanecki 10, Straszewski 9, Chełkowski 6, Hejda 2.
Fly Boys: Domagalski 18, Piątkowski 10 (1), Szczerba 10, Kromp 8, Gruźlewski 4, Wojciechowski 4, Lewicki 2.
Sędziowali: Jagodziński i Kosobucki.

Aldrek - Kaef 96:73 (20:19, 23:15, 19:15, 24:24)
Aldrek: Zalewski 22 (5), Mazurek 20 (4), Szmidt 16, Klein 14, Marcin Kurzyński 9, Glowacki 9 (1), Marek Kurzyński 4, Szulczyński 2.
Kaef: Igliński 20 (1), Makarewicz 19, Pawlak 12 (1), Bakalarz 10, Rydwelski 8, Westfalewski 4, Miękczyński 0.
Sędziowali: Kosobucki i Buczel.

3 kolejka - 08.11.2013

Coyotes - Akademia Koszykówki 1515 106:47 (31:11, 20:12, 29:12, 26:12)
Coyotes: Niewiadomski 25 (1), Belski 23, Więdłocha 19 (5), P. Brzóskowski 17 (1) (T), Rudnik 12, Poliwodziński 6 (2), S. Brzóskowski 4.
Akademia Koszykówki 1515: Pa. Okomski 15, Stempień 13 (1), Pi. Okomski 8, Smoliński 7, Mazur 4, Jurek 0.
Sędziowali: Rogalski i Góralski.

Kaef - Fly Boys 74:58 (14:14, 20:15, 19:13, 21:16)
Kaef: Makarewicz 21, Trojanowski 16, Tomaszewski 9, Rydwelski 9 (3), Westfalewski 6, Panasiuk 6 (1), Pawlak 5, Igliński 2, Bakalarz 0.
Fly Boys: Szczerba 18, Domagalski 15 (2), Kromp 14, Piątkowski 10, Gruźlewski 1, Lewicki 0, Wojciechowski 0.
Sędziowali: Góralski i Siołkowski.

Oldboys - KTSSM 84:32 (18:5, 19:12, 16:5, 31:10)
Oldboys: Herman 30 (3), Jeszke 13, Markiewicz 12, Rozmus 11 (2), Gasin 11, Szczęsny 5 (1), Sroka 2, Kordowski 0, Niesyty 0, Struski 0.
KTSSM: Ludwikowski 12 (2), Matan 8 (1), Sulecki 6, Koprowski 2, Konopacki 2, Strzelecki 2, Wyrąbkiewicz 0.
Sędziowali: Rogalski i Siołkowski.

4 kolejka -15.11.2013

Aldrek - Oldboys 83:64 (19:14, 17:19, 18:16, 29:15)

Aldrek: Schmidt 26, Mazurek 23 (4), Klein 12, Zalewski 11 (2), Domżalski 5 (1), Marcin Kurzyński 2, Marek Kurzyński 2, Głowacki 2, Durmaj 0.
Oldboys: Struski 17 (1), Herman 11 (3), Wojtasiński 11 (3), Gasin 9 (1), Rozmus 9 (2), Dembek 4, Markiewicz 2, Sroka 1, Szczęsny 0.
Sędziowali: Siołkowski i Buczel.

Venture Industries - Akademia Koszykówki 1515 66:51 (20:4, 11:18, 19:9, 16:20)
Venture Industries: Schreiber 17 (1), Jarmuszewski 16, Kazanecki 16 (2), Hejda 8, Brózdowski 6 (2), Szymkiewicz 3, Chełkowski 0.
Akademia Koszykówki 1515: Pa. Okomski 27 (2), Walecki 7 (1), Pi. Okomski 6, Manikowski 5 (1), Stempień 4, Jurek 2, Kądziela 0, Smoliński 0.
Sędziowali: Buczel i Kosobucki.

Coyotes - KTSSM 123:58 (24:12, 25:19, 34:18, 40:9)
Coyotes: Belski 38, Rudnik 28, Poliwodziński 20 (2), Więdłocha 17 (1), Klimek 11, S. Brzóskowski 7 (1), Kaczmarek 2.
KTSSM: Strzelecki 13, Gaszkowski 9 (2), Matan 8, Ludwikowski 8, Sulecki 7 (1), Wyrąbkiewicz 5 (1), Konopacki 4, Koprowski 4, Błaszkiewicz 0.
Sędziowali: Siołkowski i Kosobucki.

5 kolejka - 22.11.2013

Kaef - Akademia Koszykówki 1515 113:32 (24:4, 23:6, 25:10, 41:12)
Kaef: Igliński 28 (2), Panasiuk 17 (1), Makarewicz 16 (2), Westfalewski 16, Trojanowski 10, Tomaszewski 9, Pawlak 8, Bakalarz 5 (1), Rydwelski 4.
Akademia Koszykówki 1515: Manikowski 11 (1), Mikołajczak 10, Stempień 6, Kądziela 5 (1), Walecki 0, Jurek 0.
Sędziowali: Góralski, Rogalski i Siołkowski.

Venture Industries - KTSSM 111:53 (32:9, 27:12, 27:14, 25:18)
Venture Industries: Schreiber 29, Jarmuszewski 25, Kazanecki 24, Janicki 8 (1), Chełkowski 8 (2), Brózdowski 7 (1), Straszewski 6, Hejda 2, Szymkiewicz 2.
KTSSM: Ludwikowski 20 (2), Strzelecki 13, Gaszkowski 8 (1), Grzybek 6, Matan 2, Sulecki 2, Błaszkiewicz 2, Koprowski 0.
Sędziowali: Siołkowski, Góralski i Rogalski.

Coyotes - Oldboys 85:76 (22:17, 27:17, 11:19, 25:23)
Coyotes: Więdłocha 32 (8), Belski 16 (T), Poliwodziński 14 (4), P. Brzóskowski 13 (1) (T), Rudnik 6, Łowicki 2, Niewiadomski 2.
Oldboys: Rozmus 29 (2), Herman 25 (1), Gasin 8, Struski 6, Wojtasiński 6, Kachelski 2, Dembek 0, Szczęsny 0.
Sędziowali: Siołkowski, Rogalski i Góralski.

6 kolejka - 29.11.2013

Aldrek - Fly Boys 83:73 (19:19, 17:17, 33:18, 14:19)
Aldrek: Schmidt 21, Mazurek 20 (4), Klein 16, Marek Kurzyński 8 (T), Zalewski 7 (1), Marcin Kurzyński 6, Głowacki 5, Szulczyński 0.
Fly Boys: Domagalski 21 (1) (T), Szczerba 13 (1), Kołodko 12, Piątkowski 10 (2), Kruszczyński 10, Kromp 4, Wojciechowski 3, Lewicki 0.
Sędziowali: Buczel, Rogalski i Góralski.

Kaef - KTSSM 85:57 (18:18, 17:15, 30:10, 20:14)
Kaef: Igliński 24 (1), Panasiuk 14, Trojanowski 13, Makarewicz 12, Pawlak 8, Tomaszewski 7, Bakalarz 4, Rydwelski 3 (1), Westfalewski 0.
KTSSM: Gaszkowski 15 (3), Matan 13, Strzelecki 12 (1) (T), Ludwikowski 11, Wyrąbkiewicz 4, Sulecki 2, Konopacki 0, Błaszkiewicz 0, Koprowski 0.
Sędziowali: Buczel, Góralski i Rogalski.

Coyotes - Venture Industries 102:86 (24:20, 34:13, 16:22, 28:27)
Coyotes: Więdłocha 29 (9), Belski 22, Łowicki 18, Niewiadomski 14 (2), P. Brzóskowski 13 (3), Rudnik 2, S. Brzóskowski 2, Poliwodziński 2.
Venture Industries: Schreiber 23 (1), Kazanecki 17 (1), Jarmuszewski 16, Brózdowski 15 (1), Janicki 11 (1), Hejda 2, Straszewski 2.
Sędziowali: Góralski, Rogalski i Buczel.

7 kolejka - 06.12.2013

Coyotes - Kaef 112:91 (24:29, 32:18, 24:18, 32:26)
Coyotes: Niewiadomski 31 (1), Belski 25, P. Brzóskowski 19 (3), Rudnik 15, Poliwodziński 12, Więdłocha 6 (2), Łowicki 4, S. Brzóskowski 0.
Kaef: Makarewicz 23, Panasiuk 17 (1), Igliński 17 (1), Rydwelski 16 (4), Trojanowski 11, Pawlak 5, Westfalewski 2.
Sędziowali: Jagodziński i Góralski.

Oldboys - Fly Boys 88:64 (15:14, 22:14, 22:19, 29:17)
Oldboys: Jeszke 34, Herman 24 (T), Dembek 21, Wojtasiński 5, Struski 2, Rozmus 2, Szczęsny 0, Sroka 0, Kordowski 0, Niesyty 0.
Fly Boys: Kołodko 19 (1), Domagalski 15 (2), Szczerba 10 (1), Piątkowski 9 (2), Kromp 8, Wojciechowski 3, Lewicki 0.
Sędziowali: Jagodziński i Siołkowski.

Aldrek - Akademia Koszykówki 1515 113:51 (24:7, 33:17, 33:9, 23:18)
Hanza Rulewo: Schmidt 18, Klein 18, Zalewski 18 (6), Marek Kurzyński 16, Durmaj 14, Głowacki 12 (1), Marcin Kurzyński 10, Szulczyński 7 (1).
Akademia Koszykówki 1515: Manikowski 18 (4), Mikołajczak 14 (2), Stempień 12, Walecki 7 (1).
Sędziowali: Góralski i Siołkowski.

8 kolejka - 13.12.2013

Fly Boys - Akademia Koszykówki 1515 85:49 (28:11, 15:15, 13:10, 25:13)
Fly Boys: Szczerba 23, Domagalski 22 (4), Piątkowski 17 (3), Wojciechowski 8 (1), Kołodko 8, Gruźlewski 3, Kromp 2, Lewicki 2.
Akademia Koszykówki 1515: Mikołajczak 15 (1), Manikowski 11 (1), Jurek 8, Stepmień 6, Walecki 5 (1), Pi. Okomski 4, Kądziela 0.
Sędziowali: Góralski i Siołkowski.

Oldboys - Venture Industries 78:76 (24:24, 16:14, 15:21, 23:17)
Oldboys: Kachelski 21 (3), Herman 20, Struski 16 (1), Dembek 14, Wojtasiński 7 (1), Niesyty 0.
Venture Industries: Schreiber 28 (2), Janicki 19 (3), Jarmuszewski 14, Kazanecki 10 (2), Brózdowski 3 (1), Hejda 2, Szymkiewicz 0, Straszewski 0.
Sędziowali: Góralski i Kosobucki.

Aldrek - KTSSM 100:26 (17:4, 25:7, 28:4, 30:11)
Aldrek: Marek Kurzyński 22, Głowacki 21 (2), Szmidt 20, Klein 12, Marcin Kurzyński 10, Igielski 9, Durmaj 6.
KTSSM: Ludwikowski 10, Gaszkowski 7 (1), Matan 4, Konopacki 2, Błaszkiewicz 2, Strzelecki 1, Koprowski 0.
Sędziowali: Siołkowski i Kosobucki.

9 kolejka - 10.01.2014

Fly Boys - KTSSM 113:41 (34:9, 18:12, 39:10, 22:10)
Fly Boys: Kołodko 30 (1), Szczerba 20, Kromp 17, Kruszczyński 15 (3), Wojciechowski 15, Piątkowski 14 (2), Domagalski 2, Gruźlewski 0, Lewicki 0.
KTSSM: Matan 18, Ludwikowski 13 (1), Strzelecki 8, Gaszkowski 2, Wyrąbkiewicz 2, Konopacki 0.
Sędziowali: Góralski i Buczel.

Oldboys - Akademia Koszykówki 1515 102:52 (29:12, 25:13, 22:11, 26:16)
Oldboys: Dembek 22, Herman 16 (1), Jeszke 16, Struski 10 (2), Kachelski 10 (1), Wojtasiński 9, Szczęsny 8 (2), Rozmus 7, Sroka 4, Niesyty 0.
Akademia Koszykówki 1515: Mikołajczak 16 (4), Stefański 14 (1), Pa. Okomski 12 (3), Stempień 4, Pi. Okomski 4, Jurek 2, Pepliński 0, Pamuła 0, Walecki 0.
Sędziowali: Siołkowski i Buczel.

Coyotes - Aldrek 94:81 (26:26, 16:19, 30:21, 22:15)
Coyotes: Belski 32, Rudnik 19, Więdłocha 18 (4), P. Brzóskowski 15 (1), Poliwodziński 6 (2), Łowicki 2, Niewiadomski 2, Klimek 0.
Aldrek: Schmidt 20, Zalewski 17 (2), Domżalski 10, Mazurek 10 (1), Klein 9 (1), Durmaj 9, Igliński 4, Marek Kurzyński 2, Głowacki 0, Marcin Kurzyński 0.
Sędziowali: Siołkowski i Góralski.

10 kolejka - 17.01.2014

Venture Industries - Kaef 77:69 (16:22, 23:10, 15:19, 23:18)
Venture Industries: Schreiber 20 (1), Kazanecki 19 (1), Jarmuszewski 16, Janicki 10, Straszewski 8, Brózdowski 4, Hejda 0, Szymkiewicz 0.
Kaef: Igliński 22 (2), Makarewicz 20 (1), Tomaszewski 9, Panasiuk 8, Trojanowski 6, Rydwelski 2, Bakalarz 2, Westfalewski 0.
Sędziowali: Góralski i Kosobucki.

Coyotes - Fly Boys 142:70 (34:8, 34:28, 29:14, 45:20)
Coyotes: Więdłocha 37 (9), Belski 35 (T), Niewiadomski 20, P. Brzóskowski 19 (3), Łowicki 18, Poliwodziński 5 (1), Klimek 4, Rudnik 4.
Fly Boys: Szczerba 23, Kołodko 13, Kromp 12, Lewicki 11 (1), Piątkowski 7, Gruźlewski 2, Wojciechowski 2.
Sędziowali: Góralski i Kosobucki.

Akademia Koszykówki 1515 - KTSSM 69:52 (18:8, 11:17, 18:13, 22:14)
Akademia Koszykówki 1515: Stefański 30, Mikołajczak 16, Pepliński 6 (2), Jurek 6, Pi. Okomski 6, Manikowski 5, Walecki 0, Kądziela 0.
KTSSM: Strzelecki 11, Gaszkowski 11 (1), Grzybek 9, Matan 8, Wyrąbkiewicz 6, Ludwikowski 5 (1), Błaszkiewicz 2, Koprowski 0.
Sędziowali: Góralski i Kosobucki.

11 kolejka - 24.01.2014

Oldboys - Kaef 90:60 (24:11, 23:22, 29:15, 14:12)
Oldboys: Herman 20 (2), Kachelski 17 (1), Dembek 17, Struski 15 (1), Rozmus 14 (2), Wojtasiński 4 (1), Jeszke 3, Szczęsny 0, Niesyty 0, Kordowski 0.
Kaef: Panasiuk 17 (3), Igliński 16, Trojanowski 10, Makarewicz 9, Tomaszewski 4, Rydwelski 2, Bakalarz 2, Westfalewski 0.
Sędziowali: Góralski i Rogalski.

Coyotes - Akademia Koszykówki 1515 121:68 (16:18, 29:9, 44:18, 32:23)
Coyotes: Niewiadomski 29 (1), Więdłocha 22 (4), P. Brzóskowski 21 (3) (T), Łowicki 20, Rudnik 16, Poliwodziński 6, Klimek 5, S. Brzóskowski 2.
Akademia Koszykówki 1515: Mikołajczak 17 (3), Manikowski 16 (2), Pi. Okomski 12, Walecki 10 (2), Jurek 9 (1), Stempień 4,
Sędziowali: Góralski i Siołkowski.

Aldrek - Venture Industries 80:65 (20:17, 17:16, 25:14, 18:18)
Aldrek: Mazurek 18 (2), Schmidt 18, Klein 10, Domżalski 9 (1), Głowacki 7 (1), Marek Kurzyński 7, Durmaj 7, Marcin Kurzyński 4, Szulczyński 0.
Venture Industries: Janciki 14 (1), Kazanecki 14 (2), Schreiber 11 (1), Jarmuszewski 10, Straszewski 8, Chełkowski 5 (1), Brózdowski 3 (1), Hejda 0.
Sędziowali: Siołkowski i Kołodziejczak.

12 kolejka - 31.01.2014

Oldboys - KTSSM 106:41 (31:10, 30:5, 21:10, 24:16)
Oldboys: Herman 34, Dembek 27 (1), Kachelski 20 (2), Niesyty 6, Kordowski 6, Struski 6 (2), Wojtasiński 5 (1), Sroka 2.
KTSSM: Strzelecki 13 (1), Matan 10, Ludwikowski 6, Wyrąbkiewicz 5 (1), Jakubowski 5 (1), Błaszkiewicz 2, Koprowski 0, Sulecki 0.
Sędziowali: Jagodziński i Buczel.

Venture Industries - Fly Boys 74:63 (17:17, 25:19, 22:20, 10:7)
Venture Industries: Schreiber 18, Jarmuszewski 15, Janicki 14, Kazanecki 12, Kopiński 6, Straszewski 4, Chełkowski 3 (1), Hejda 2, Szymkiewicz 0, Brózdowski 0.
Fly Boys: Szczerba 21, Kołodko 20, Kromp 9, Wojciechowski 6, Domagalski 5, Piątkowski 2, Gruźlewski 0, Lewicki 0.
Sędziowali: Jagodziński i Siołkowski.

Aldrek - Kaef 90:66 (20:21, 20:20, 22:13, 28:12)
Aldrek: Mazurek 27 (5), Schmidt 22, Klein 16 (1), Igielski 8 (1), Marcin Kurzyński 6, Marek Kurzyński 6, Głowacki 5 (1).
Kaef: Makarewicz 19, Igliński 17 (1), Panasiuk 10, Trojanowski 8, Rydwelski 6 (2), Tomaszewski 4, Bakalarz 2.
Sędziowali: Siołkowski i Buczel.

13 kolejka - 07.02.2014

Fly Boys - Kaef 81:75 (17:13, 19:24, 30:14, 15:24)
Fly Boys: Kruszczyński 24 (2), Piątkowski 16 (3), Kołodko 14, Szczerba 12, Domagalski 9 (1), Wojciechowski 4, Kromp 2, Gruźlewski 0, Lewicki 0.
Kaef: Panasiuk 27 (3), Trojanowski 20, Igliński 18, Rydwelski 5 (1), Tomaszewski 5, Bakalarz 0.
Sędziowali: Jagodziński i Buczel.

Venture Industries - Akademia Koszykówki 1515 79:55 (18:11, 22:12, 16:18, 23:14)
Venture Industries: Janicki 13, Chełkowski 12 (4), Jarmuszewski 12, Kazanecki 12, Straszewski 11, Schreiber 10, Brózdowski 7 (1), Kopiński 2, Hejda 0.
Akademia Koszykówki 1515: Pa. Okomski 19 (2), Pepliński 18 (6), Pi. Okomski 9 (1), Jurek 5, Mikołajczak 4.
Sędziowali: Jagodziński i Siołkowski.

Aldrek - Oldboys 75:65 (19:7, 19:10, 18:16, 19:32)
Aldrek: Zalewski 22 (6), Schmidt 18, Klein 18 (1), Igielski 10, Marcin Kurzyński 4, Szulczuński 2, Durmaj 1.
Oldboys: Herman 22 (2), Struski 15 (3), Rozmus 13 (2), Kachelski 9 (1), Wojtasiński 3 (1), Szczęsny 2, Kordowski 1, Dembek 0.
Sędziowali: Siołkowski i Buczel.

14 kolejka - 14.02.2014

Coyotes - KTSSM 20:0 (walkower)
Drużyna KTSSM nie stawiła się na mecz.

Aldrek - Fly Boys 84:59 (19:10, 19:13, 23:26, 23:10)
Aldrek: Klein 21, Durmaj 14 (T), Głowacki 14, Marcin Kurzyński 13, Marek Kurzyński 9 (T), Igielski 9, Schmidt 4, Szulczyński 0.
Fly Boys: Szczerba 23, Kołodko 17, Domagalski 11 (1), Kromp 8, Gruźlewski 0, Gasin 0, Lewicki 0, Łaniec 0.
Sędziowali: Góralski i Buczel.

Kaef - Akademia Koszykówki 1515 102:48 (23:13, 16:13, 32:10, 31:12)
Kaef: Panasiuk 30 (5), Makarewicz 19, Bakalarz 15 (2), Igliński 14, Trojanowski 9, Rydwelski 7 (1), Tomaszewski 8.
Akademia Koszykówki 1515: Pa. Okomski 16 (2), Manikowski 16 (2), Pepliński 6 (2), Mikołajczak 6, Walecki 4.
Sędziowali: Góralski i Buczel.

15 kolejka - 21.02.2014

Venture Industries - KTSSM 82:48 (18:20, 27:7, 19:6, 18:15)
Venture Industries: Kazanecki 20, Schreiber 16, Janicki 12, Kopiński 9 (2), Straszewski 8, Szymkiewicz 8 (1), Chełkowski 5 (1), Brózdowski 3, Hejda 1.
KTSSM: Strzelecki 19, Matan 10, Ludwikowski 9, Wyrąbkiewicz 7 (1), Gaszkowski 3, Koprowski 0, Jakubowski 0.
Sędziowali: Rogalski i Buczel.

Akademia Koszykówki 1515 - Aldrek 20:0 (walkower)
Drużyna Aldrek stawiła się na mecz w trzyosobowym składzie.
Sędziowali: Rogalski i Siołkowski.

Oldboys - Coyotes 95:78 (32:17, 13:16, 27:19, 23: 26)
Oldboys: Herman 27 (1), Kachelski 25 (2), Struski 13, Wojtasiński 9 (1), Jeszke 9, Dembek 8, Sondej 4, Rozmus 0, Niesyty 0.
Coyotes: Belski 23, Poliwodziński 18 (1), Więdłocha 17 (4), Rudnik 12, P. Brzóskowski 5 (1), Niewiadomski 3 (1), Łowicki 0, Klimek 0.
Sędziowali: Siołkowski i Buczel.

16 kolejka - 28.02.2014

Coyotes - Venture Industries 107:83 (26:22, 25:19, 21:21, 35:21)
Coyotes: Więłocha 34 (10), Poliwodziński 21 (1), Belski 17, Rudnik 15 (1), Łowicki 13, Niewiadomski 3 (1), S. Brzóskowski 2, Klimek 2.
Venture Industries: Kazanecki 30 (3), Janicki 13 (1), Straszewski 13, Schreiber 10, Jarmuszewski 7, Brózdowski 6 (2), Hejda 4, Chełkowski 0.
Sędziowali: Siołkowski i Góralski.

Kaef - KTSSM 88:68 (29:13, 18:17, 12:13, 29:25)
Kaef: Makarewicz 37, Panasiuk 23 (1), Rydwelski 18, Tomaszewski 6, Bakalarz 4.
KTSSM: Strzelecki 21 (3), Gaszkowski 17 (5), Matan 11 (T), Ludwikowski 6 (2), Wyrąbkiewicz 6 (1), Jakubowski 5 (1), Koprowski 2.
Sędziowali: Siołkowski i Kosobucki.

Oldboys - Fly Boys 80:51 (21:7, 30:10, 15:16, 14:18)
Oldboys: Herman 26 (3), Dembek 21 (1), Jeszke 10, Kordowski 8, Struski 7 (1), Rozmus 5 (1), Szczęsny 3 (1), Niesyty 0.
Fly Boys: Kołodko 19 (1), Szczerba 9 (1), Kruszczyński 8, Domagalski 7 (2), Piątkowski 6 (1), Gasin 2, Wojciechowski 0, Kromp 0, Lewicki 0.
Sędziowali: Góralski i Kosobucki.

17 kolejka - 07.03.2014

Fly Boys - Akademia Koszykówki 1515 88:47 (16:10, 11:16, 28:11, 33:10)

Fly Boys: Domagalski 24 (2), Piątkowski 23 (5), Szczerba 17, Gasin 11, Wojciechowski 7, Gruźlewski 4, Kromp 2, Lewicki 0.
Akademia Koszykówki 1515: Pa. Okomski 15 (T), Mikołajczak 15 (3), Manikowski 9 (1), Walecki 7 (1), Jurek 1.
Sędziowali: Góralski i Kosobucki.

Coyotes - Kaef 114:81 (24:28, 25:12, 25:20, 40:21)
Coyotes: Belski 49 (1), Więdłocha 22 (6), Łowicki 17, P. Brzóskowski 10, Poliwodziński 8, Rudnik 8, S. Brzóskowski 0.
Kaef: Trojanowski 23 (1), Igliński 21, Makarewicz 11 (1), Bakalarz 9, Panasiuk 7 (1), Tomaszewski 6, Rydwelski 4.
Sędziowali: Siołkowski i Kosobucki.

Aldrek - KTSSM 104:41 (33:6, 31:13, 18:9, 22:13)
Aldrek: Igielski 18, Marek Kurzyński 18, Klein 17 (1), Schmidt 17, Durmaj 14, Marcin Kurzyński 14, Głowacki 6, Szulczyński 0.
KTSSM: Strzelecki 13 (2), Matan 11 (1), Sulecki 7, Jakubowski 6, Ludwikowski 4.
Sędziowali: Góralski i Siołkowski.

18 kolejka - 14.03.2014

Fly Boys - KTSSM 118:70 (33:14, 19:15, 28:23, 38:18)

Fly Boys: Szczerba 26, Kruszczyński 25 (1), Kołodko 21 (1), Domagalski 16, Wojciechowski 10, Piątkowski 8, Kromp 6, Lewicki 4, Gasin 2, Gruźlewski 0.
KTSSM: Matan 23 (1), Strzelecki 19 (2), Wyrąbkiewicz 13 (1), Jakubowski 6 (1), Ludwikowski 4, Gaszkowski 3, Błaszkiewicz 2, Sulecki 0.
Sędziowali: Siołkowski i Kosobucki.

Oldboys - Venture Industries 72:56 (14:15, 21:12, 16:15, 21:14)
Oldboys: Herman 20 (4), Dembek 19 (1), Kachelski 18 (3), Sondej 10, Szczęsny 5 (1), Wojtasiński 0, Niesyty 0.
Venture Industries: Schreiber 15 (1), Kazanecki 13 (2), Jarmuszewski 10, Straszewski 9, Brózdowski 5 (1), Hejda 2, Kopiński 2.
Sędziowali: Siołkowski i Kosobucki.

Coyotes - Aldrek 72:71 (20:23, 17:22, 20:14, 15:12)
Coyotes: Belski 25, Rudnik 16, Więdłocha 9 (T), P. Brzóskowski 9 (2), Łowicki 6, Poliwodziński 4, Niewiadomski 3 (1).
Aldrek: Klein 18, Zalewski 12, Schmidt 12, Durmaj 9, Marek Kurzyński 7 (1), Igielski 7, Domżalski 6, Marcin Kurzyński 0.
Sędziowali: Siołkowski i Kosobucki.

19 kolejka - 21.03.2014

Oldboys - Akademia Koszykówki 1515 82:49 (17:15, 20:9, 19:13, 26:12)
Oldboys: Herman 34, Dembek 12, Szczęsny 10 (2), Sondej 10, Struski 9, Wojtasiński 4, Niesyty 3 (1).
Akademia Koszykówki 1515: Pa. Okomski 16 (2), Manikowski 12, Pi. Okomski 10, Mikołajczak 8, Walecki 3 (1).
Sędziowali: Siołkowski i Góralski.

Venture Industries - Kaef 72:69 (21:12, 16:21, 16:21, 19:15)
Venture Industries: Schreiber 26 (2), Janicki 16 (2), Kazanecki 9, Jarmuszewski 8, Straszewski 6, Brózdowski 5 (1), Hejda 2, Chełkowski 0.
Kaef: Panasiuk 20 (2), Makarewicz 16 (1), Tomaszewski 12, Trojanowski 8, Igliński 8 (1), Rydwelski 5 (1).
Sędziowali: Siołkowski i Góralski.

TABELA KOŃCOWA RUNDY ZASADNICZEJ

1

Coyotes Chełmno (M)

14

27

13-1

+305

2

Oldboys Chełmno

14

25

11-3

+308

3

Aldrek Grudziądz

14

24

11-3

+304

4

Venture Industries Grudziądz

14

22

8-6

+94

5

Kaef Świecie

14

19

5-9

+23

6

Fly Boys Chełmno (B)

14

19

5-9

-49

7

Akademia Koszykówki 1515 Świecie

14

16

2-12

-475

8

KTSSM Chełmno (B)

14

14

1-13

-612

Miejsca 1-4 awans do Final Four
 



FINAL FOUR
PÓŁFINAŁY (28.03.2014)

Oldboys - Aldrek 65:60 (20:14, 11:20, 22:8, 12:18)
Oldboys: Herman 16 (2), Sondej 11 (3), Jeszke 10 (1), Gasin 9, Struski 8 (2), Rozmus 7 (1) (DSQ), Dembek 4 (DSQ), Szczęsny 0, Wojtasiński 0.
Aldrek: Schmidt 22, Domżalski 19 (2), Klein 10, Durmaj 4, Zalewski 3 (1), Głowacki 2, Igielski 0, Marek Kurzyński 0.
Sędziowali: Góralski i Siołkowski.

Coyotes - Venture Industries 85:72 (21:19, 29:22, 22:12, 13:19)
Coyotes: Więdłocha 22 (6), P. Brzóskowski 20 (2), Niewiadomski 13 (1), Belski 13, Poliwodziński 8, Rudnik 5, S. Brzóskowski 2, Łowicki 2.
Venture Industries: Schreiber 19 (1), Janicki 15 (1), Jarmuszewski 9, Brózdowski 8 (2), Kazanecki 8 (1), Straszewski 6, Chełkowski 5 (1), Hejda 2.
Sędziowali: Góralski i Siołkowski.

MECZ O III MIEJSCE (29.03.2014)

Aldrek - Venture Industries 75:70 (16:16, 15:20, 23:18, 21:16)
Aldrek: Klein 18, Domżalski 17 (3), Igielski 11, Głowacki 9 (3), Marek Kurzyński 9, Schmidt 9 (1), Szulczyński 2.
Venture Industries: Schreiber 26 (4), Kazanecki 12 (3), Janicki 11, Brózdowski 10 (2), Hejda 5 (1), Jarmuszewski 4, Straszewski 2, Kopiński 0.
Sędziowali: Siołkowski i Góralski.
Widzów: 100.

MECZ O I MIEJSCE (29.03.2014)


Coyotes - Oldboys 81:72 (14:16, 29:22, 22:13, 16:21)
Coyotes: Belski 23, Poliwodziński 15 (2), Łowicki 12, P. Brzóskowski 11 (1), Rudnik 10, Niewiadomski 10 (2).
Oldboys: Herman 29 (2), Struski 12, Jeszke 11, Kachelski 9 (1), Gasin 7, Szczęsny 2, Sondej 2, Wojtasiński 0, Niesyty 0.
Sędziowali: Siołkowski i Góralski.
Widzów: 150 (komplet).

KLASYFIKACJA "FINAL FOUR 2014"
1. Coyotes
2. Oldboys
3. Aldrek
4. Venture Industries

MVP sezonu: Daniel Belski (Coyotes)
Wyróżnienie specjalne: Andrzej Struski (Oldboys)
Odkrycie sezonu: Jakub Schmidt (Aldrek)





































 

LIDERZY STATYSTYK
 
Stan - końcowe 2023/2024

PUNKTY
190 – Kołodko (Flyboys)
184 – P. Kacała (Basket)
175 – Klein (Team Gr.)
152 – Deuter (Team Gr.)
150 – Belski (Coyotes)
149 – Łowicki (Flyboys)
140 – Szczerba (Coyotes)
130 – Ługowski (Flyboys)
109 – Rudnik (Coyotes)
107 – Durmaj (Team Gr.)

ŚREDNIA PUNKTÓW
19,0 – Kołodko (Flyboys) 10 meczów
18,8 – Belski (Coyotes) 8 meczów
18,4 – P. Kacała (Basket) 10 meczów
18,3 – Więdłocha (Coyotes) 4 mecze
17,8 – Bernasiak (Coyotes) 5 meczów
17,7 – Łapiński (Flyboys) 3 mecze
17,5 – Klein (Team Gr.) 10 meczów
15,5 – Szczerba (Coyotes) 9 meczów
15,2 – Deuter (Team Gr.) 10 meczów
14,9 – Łowicki (Flyboys) 10 meczów

ZA 2 PKT.
67 – Deuter (Team Gr.)
63 – P. Kacała (Basket)
62 – Szczerba (Coyotes)
60 – Klein (Team Gr.)
58 – Kołodko (Flyboys)
53 – Belski (Coyotes)
46 – Wojciechowski (Flyboys)
44 – Łowicki (Flyboys)
39 – Rudnik (Coyotes)
38 – Misiaszek (Coyotes)
38 – Durmaj (Team Gr.)

ZA 3 PKT.
23 – Ługowski (Flyboys)
20 – P. Brzóskowski (Coyotes)
17 – Więdłocha (Coyotes)
15 – Łowicki (Flyboys)
14 – Bernasiak (Coyotes)
13 – P. Kacała (Basket)
12 – Kołodko (Flyboys)
12 – Kazanecki (Team Gr.)
12 – Czerwiński (Basket)
10 – Gąsior (Flyboys)

ZA 1 PKT.
38 – Kołodko (Flyboys)
37 – Klen (Team Gr.)
29 – Belski (Coyotes)
20 – Pawlak (Coyotes)
19 – P. Kacała (Basket)
17 – Ługowski (Flyboys)
16 – Łowicki (Flyboys)
16 – Rudnik (Coyotes)
16 – Szczerba (Coyotes)
13 – P. Brzóskowski (Coyotes)

ZA 1 PKT. (% - min. 15 rzutów)
97 % - Klein (Team Gr.) 37 na 38
94 % - Ługowski (Flyboys) 17 na 18
94 % - Belski (Coyotes) 29 na 31
91 % - Pawlak (Coyotes) 20 na 22
87 % - P. Brzóskowski (Coyotes) 13 na 15

FAULE
28 – Durmaj (Team Gr.)
22 – Kołodko (Coyotes)
20 – Łowicki (Flyboys)
20 – Rudnik (Coyotes)
18 – Szczerba (Coyotes)
18 – Bednarczyk (Basket)

ZBIÓRKI ATAK
32 – Łowicki (Flyboys)
30 – Bednarczyk (Basket)
27 – Wojciechowski (Flyboys)
26 – Szczerba (Coyotes)
23 – Rudnik (Coyotes)

ZBIÓRKI OBRONA
76 – Łowicki (Flyboys)
66 – Klein (Team Gr.)
62 – Belski (Coyotes)
57 – Schreiber (Team Gr.)
54 – Wojciechowski (Flyboys)

ZBIÓRKI SUMA
108 – Łowicki (Flyboys)
87 – Klein (Team Gr.)
81 – Wojciechowski (Flyboys)
80 – Belski (Coyotes)
70 – Durmaj (Team Gr.)
68 – Schreiber (Team Gr.)
66 – Kołodko (Flyboys)
65 – Rudnik (Coyotes)
63 – Cieślik (Basket)
54 – P. Kacała (Basket)

ASYSTY
48 – Łowicki (Flyboys)
40 – Kołodko (Flyboys)
39 – Kazanecki (Team Gr.)
37 – Klein (Team Gr.)
35 – Bernasiak (Coyotes)
27 – P. Brzóskowski (Coyotes)
26 – Belski (Coyotes)
24 – Rudnik (Coyotes)
21 – Schreiber (Team Gr.)
21 – P. Kacała (Basket)
21 – Szczerba (Coyotes)

STRATY
42 – P. Kacała (Basket)
36 – Kołodko (Flyboys)
34 – Surmacz (Basket)
28 – Radtke (Basket)
24 – Klein (Team Gr.)

PRZECHWYTY
34 – Kołodko (Flyboys)
19 – Misiaszek (Coyotes)
18 – Kazanecki (Team Gr.)
17 – Klein (Team Gr.)
16 – Szczerba (Coyotes)
15 – P. Kacała (Basket)
14 – Rudnik (Coyotes)
12 – Durmaj (Team Gr.)
12 – Belski (Coyotes)
11 – Surmacz (Basket)
11 – Bernasiak (Coyotes)
11 – Deuter (Team Gr.)

BLOKI
9 – Belski (Coyotes)
9 – Łowicki (Flyboys)
7 – Cieślik (Basket)
7 – Bednarczyk (Basket)
6 – Wojciechowski (Flyboys)
6 – Jarmuszewski (Team Gr.)
4 – Durmaj (Team Gr.)
4 – Santarek (Basket)
3 – Kołodko (Flyboys)
3 – Radtke (Basket)
3 – P. Brzóskowski (Coyotes)
3 – Gąsior (Flyboys)
WSPIERAJĄ NAS
 
GMINA MIASTO CHEŁMNO
(sponsor strategiczny)

OM TKKF CHEŁMNO

WWW.SPORTOWECHELMNO.PL
POCZET MISTRZÓW
 
I) 2004 - ŻBIKI

II) 2005 - OLDBOYS

III) 2006 - LENIWCE

IV) 2007 - OLDBOYS

V) 2008 - OLDBOYS

VI) 2009 - SOEN

VII) 2010 - SOEN

VIII) 2011 - SOEN

IX) 2012 - COYOTES

X) 2013 - COYOTES

XI) 2014 - COYOTES

XII) 2015 - COYOTES

XIII) 2016 - COYOTES

XIV) 2017 - COYOTES

XV) 2018 - COYOTES

XVI) 2019 - COYOTES

XVII) 2020 - COYOTES

XVIII) 2022 - VENTURE INDUSTRIES

XIX) 2023 - FLYBOYS

XX) 2024 - COYOTES
DRUŻYNY 2023/2024
 
Coyotes Chełmno

Flyboys Chełmno

Team Grudziądz

Basket Grudziądz
 
Stronę odwiedziło już 142338 odwiedzający (375172 wejścia) tutaj!
Ta strona internetowa została utworzona bezpłatnie pod adresem Stronygratis.pl. Czy chcesz też mieć własną stronę internetową?
Darmowa rejestracja