Chełmińska Liga Koszykówki TKKF (2003-2023)
   
 
  Sezon 2016 2017
RUNDA ZASADNICZA

1 KOLEJKA (21.10.2016)
FLYBOYS CHEŁMNO - CORLEONE ŚWIECIE 74:44 (21:6, 21:16, 17:8, 15:14)
FLYBOYS: H. Kruszczyński 15 , Kołodko 14 (2), Gaszkowski 12 (1), Łapiński 9 (1), Jasiński 8, Przybylski 8 (1), Piątkowski 6 (2), Szczepański 2, Wojciechowski 0.

CORLEONE: Stosik 15 (3), Materek 9, Rydwelski 5 (1), Gerke 3, Cieślak 3, Rzosiński 3, Modrakowski 3, P. Manikowski 2, Starszak 1.

MY GRUDZIĄDZ - OLDBOYS CHEŁMNO 68:51 (14:14, 21:14, 18:11, 15:12)
MY: Klein 15 (1), Durmaj 8, Marcin Kurzyński 8, Domżalski 8, Janczak 8 (1), Urbanek 7 (1), Zalewski 5 (1), Głowacki 5 (1), Marek Kurzyński 4.
OLDBOYS: Herman 21 (2), Gasin 6, Struski 6, Fila 5 (1), T. Szczęsny 5 (1), J. Szczęsny 5, Garbowski 2, Porożyński 1, Kordowski 0, Plak 0, Wesołowski 0.

COYOTES CHEŁMNO - VENTURE INDUSTRIES GRUDZIĄDZ 98:76 (28:20, 25:11, 21:20, 24:25)
COYOTES: Belski 22 (1), Więdłocha 22 (6), P. Brzóskowski 14 (2), Dembek 12, Niewiadomski 10, Poliwodziński 9 (3), Szczerba 9, Kachelski 0.
VENTURE INDUSTRIES: Schreiber 22 (3), Janicki 17, Jarmuszewski 16, Kazanecki 14, Brózdowski 5 (1), Straszewski 2, Hejda 0.

2 KOLEJKA (28.10.2016)
KAEF ŚWIECIE - CELCOM OLIMP JEŻEWO 67:51 (19:14, 15:14, 24:8, 9:15)
KAEF: Igliński 20, Makarewicz 17 (2), Panasiuk 11 (1), Baumgart 11, Poćwiardowski 6, Kempiński 2, Westfalewski 0.
CELCOM OLIMP: Czajka 9 (1), Solarczyk 8, Borucki 8, Trochowski 6, Manikowski 5, Janicki 5 (1), K. Sakowski 4, Erward 4, Ciesielski 2, Bocian 0, Dolewski 0.

OLDBOYS CHEŁMNO - VENTURE INDUSTRIES GRUDZIĄDZ 64:59 (20:10, 16:19, 10:12, 18:18)
OLDBOYS: Herman 17, Sondej 14 (3),  Garbowski 12, Struski 10, Gasin 6, Fila 5 (1), Wesołowski 0.
VENTURE INDUSTRIES: Schreiber 22 (4), Kazanecki 14 (4), Janicki 8, Jarmuszewski 8, Straszewski 7, Hejda 0, Brózdowski 0.

COYOTES CHEŁMNO - MY GRUDZIĄDZ 85:59 (21:16, 14:14, 32:12, 18:17)
COYOTES: Więdłocha 24 (2), P. Brzóskowski 23 (3), Belski 17, Poliwodziński 9 (1), Szczerba 4, Kachelski 4, Dembek 4, S. Brzóskowski 0.
MY: Domżalski 16 (1), Zalewski 11 (3), Klein 11, Marcin Kurzyński 6, Binięda 6, Durmaj 5, Marek Kurzyński 4, Urbanek 0, Głowacki 0.

3 KOLEJKA (04.11.2016)
KAEF ŚWIECIE - CORLEONE ŚWIECIE 71:54 (23:12, 16:16, 18:12, 14:14)
KAEF: Makarewicz 27, Igliński 16 (3), Panasiuk 10 (2), Mikołajczak 8, Baumgart 8, Westfalewski 2.
CORLEONE: Materek 19, Gerke 8, Rydwelski 8 (2), Stosik (T) 5 (1), Okomski 4, Frąckowski 4, Parda 2, Cieślak 2, Modrakowski 2.

FLYBOYS CHEŁMNO - CELCOM OLIMP JEŻEWO 86:38 (11:11, 33:9, 18:7, 24:11)
FLYBOYS: Kołodko 22 (2), H. Kruszczyński 15, Gaszkowski 12, Szczepański 11, Piątkowski 8 (2), Łapiński 8, Przybylski 6, Wojciechowski 4,  Jasiński 0, Domagalski 0.
CELCOM OLIMP: Czajka 15 (3), Erward 12 (2), Połomski 6 (1), Borucki 5 (1), K. Sakowski 0, D. Sakowski 0, Manikowski 0, Ciesielski 0.

COYOTES CHEŁMNO - OLDBOYS CHEŁMNO 82:60 (15:11, 15:17, 27:15, 25:17)
COYOTES: Więdłocha 28 (7), P. Brzóskowski 14 (2), Belski 14, Poliwodziński 10 (1), Łowicki 8, Kachelski 5 (1), Dembek 3, S. Brzóskowski 0, Niewiadomski 0.
OLDBOYS: Sondej 17 (4), Herman 13, Gasin 12, Garbowski 6, Struski 6, Niesyty 3 (1), J. Szczęsny 2, Wesołowski 1, Fila 0.

4 KOLEJKA (18.11.2016)
CELCOM OLIMP JEŻEWO - CORLEONE ŚWIECIE 65:62 (16:8, 16:9, 19:19, 14:26)
CELCOM OLIMP: Trochowski 22 (1), Borucki 22 (2), Połomski 12 (2), Czajka 5, Solarczyk 4, Dolewski 0, Ciesielski 0, K. Sakowski 0, Brzozowski 0.
CORLEONE: Stosik 19 (3), Parda 10, Bednarski 10 (2), Gerke 8, P. Manikowski 4, Modrakowski 4, Rydwelski 3 (1), Starszak 2, Cieślak 2.

FLYBOYS CHEŁMNO - KAEF ŚWIECIE 94:64 (20:14, 34:9, 14:16, 26:25)
FLYBOYS: Gaszkowski 24 (4), H. Kruszczyński 22, M. Kruszczyński 19 (1), Łapiński 17 (1), Jasiński 8, Piątkowski 2, Wojciechowski 2, Przybylski 0, Domagalski 0, Szczepański 0.
KAEF: Makarewicz 23 (1), Igliński 19 (1), Baumgart 14 (1), Westfalewski 4, Poćwiardowski 4, Kempiński 0, Chojnacki 0.

MY GRUDZIĄDZ - VENTURE INDUSTRIES GRUDZIĄDZ 78:40 (20:11, 23:7, 10:18, 25:4)
MY: Klein 19 (2), Domżalski 14 (2), Marek Kurzyński 10, Marcin Kurzyński 10, Binięda 8, Urbanek 7 (1), Durmaj 5, Zalewski 5 (1), Głowacki 0.
VENTURE INDUSTRIES: Kazanecki 17 (1), Jarmuszewski 9, Schreiber 8, Szulczyński 5, Straszewski 1, Hejda 0, Brózdowski 0, Janicki 0.

5 KOLEJKA (25.11.2016)
COYOTES CHEŁMNO - CELCOM OLIMP JEŻEWO 108:44 (37:2, 26:16, 17:15, 28:11)
COYOTES: Belski 25, Niewiadomski 24 (1), Szczerba 17, Rudnik 12, P. Brzóskowski 11 (3), Kachelski 8 (2), S. Brzóskowski 7 (1), Łowicki 4.
CELCOM OLIMP: Czajka 10, Bocian 8 (2), Połomski 7 (1), Trochowski 7, Solarczyk 4, Dolewski 4, Ciesielski 2, Erward 2, K. Sakowski 0, Brzozowski 0.

FLYBOYS CHEŁMNO - MY GRUDZIĄDZ 91:67 (29:15, 21:9, 25:20, 16:23)
FLYBOYS: H. Kruszczyński 29 (5), Gaszkowski 23 (6), Kołodko 18 (2), Łapiński 10, Jasiński 6, Wojciechowski 3, M. Kruszczyński 2, Domagalski 0, Szczepański 0.
MY: Zalewski 27 (8), Binięda 10, Urbanek 6 (1), Durmaj 6, Klein 6 (1), Szczepański 6, Marcin Kurzyński 4, Marek Kurzyński 2, Głowacki 0.

VENTURE INDUSTRIES GRUDZIĄDZ - KAEF ŚWIECIE 86:72 (18:9, 20:17, 26:26, 22:20)
VENTURE INDUSTRIES: Janicki 25, Kazanecki 22 (1), Straszewski 18, Jarmuszewski 10, Brózdowski 7 (1), Schreiber 4, Hejda 0.
KAEF: Igliński 38 (2), Baumgart 12 (1), Poćwiardowski 10, Kempiński 6 (2), Chojnacki 4, Westfalewski 2.

6 KOLEJKA (02.12.2016)
FLYBOYS CHEŁMNO - COYOTES CHEŁMNO 92:70 (15:23, 32:22, 24:13, 21:12)
FLYBOYS: H.  Kruszczyński 31 (6), Kołodko 31 (4), Gaszkowski 12 (3), Jasiński 7 (1), Wojciechowski 6, Łapiński 5, Domagalski 0, Szczepański 0.
COYOTES: P. Brzóskowski (T) 20 (1), Belski (T) (DSQ) 16 (1), Niewiadomski 13, Więdłocha 7 (1), Dembek 6, Poliwodziński 4, Kachelski 4, Szczerba 0, Łowicki 0.

OLDBOYS CHEŁMNO - CORLEONE ŚWIECIE 67:50 (17:20, 15:6, 23:10, 12:14)
OLDBOYS: Herman 20 (3), Struski 14 (1), Fila 11 (1), Sondej 8 (2), Gasin 6, Garbowski 4, J. Szczęsny 4, Niesyty 0, T. Szczęsny 0, Wesołowski 0, Żeglarski 0.
CORLEONE: Stosik 8 (2), Okomski 8 (1), Rydwelski 7 (2), Cieślak 6 (1), Modrakowski 6, Materek 5, Gerke 3 (1), Rzosiński 3 (1), Starszak 2, Parda 2, Frąckowski 0.

VENTURE INDUSTRIES GRUDZIĄDZ - CELCOM OLIMP JEŻEWO 91:41 (19:8, 19:12, 27:4, 26:17)
VENTURE INDUSTRIES: Janicki 22, Kazanecki 21 (2), Jarmuszewski 15, Straszewski 14, Hejda 11 (3), Schreiber 6, Brózdowski 2.
CELCOM OLIMP: Czajka 11, Trochowski 7 (2), Połomski 5 (1), Solarczyk 5, Dolewski 4, Erward 3 (1), Bocian 2, Borucki 2, Ciesielski 2.

7 KOLEJKA (09.12.2016)
FLYBOYS CHEŁMNO - OLDBOYS CHEŁMNO 95:45 (25:16, 27:2, 24:17, 19:10)
FLYBOYS: H. Kruszczyński 25 (5), Gaszkowski 22 (6), Łapiński 21 (3), Kołodko 15 (3), Szczepański 4, Wojciechowski 3, Jasiński 3 (1), Domagalski 2.
OLDBOYS: Gasin 14, Struski 10 (2), T. Szczęsny 8 (2), Garbowski 7, Kordowski 2, Wesołowski 2, Porożyński 1, Żeglarski 1, Niesyty 0, J. Szczęsny 0, Fila 0.

MY GRUDZIĄDZ - CORLEONE ŚWIECIE 86:38 (25:3, 19:10, 23:16, 19:9)
MY: Klein 26 (2), Janczak 19 (2), Urbanek 10, Marek Kurzyński 8, Marcin Kurzyński 8, Domżalski 8, Durmaj 7, Deuter 0.
CORLEONE: Gerke 8 (2), Stosik 8 (2), Modrakowski 7 (1), Miloch 5 (1), Cieślak 4, P. Manikowski 4, Frąckowski 2, Okomski 0.

COYOTES CHEŁMNO - KAEF ŚWIECIE 96:78 (22:22, 19:21, 27:13, 28:22)
COYOTES: P. Brzóskowski 36 (4), Łowicki 14, Poliwodziński 14, Szczerba 14, Dembek 12, Kachelski 6, S. Brzóskowski 0.
KAEF: Baumgart 24, Igliński 23, Makarewicz 11 (2), Westfalewski 9 (3), Chojnacki 6, Poćwiardowski 5, Kempiński 0.

8 KOLEJKA (16.12.2016)
KAEF ŚWIECIE - OLDBOYS CHEŁMNO 81:77 (18:16, 20:16, 19:13, 24:32)
KAEF: Makarewicz 28 (3), Bakalarz 21 (2), Kempiński 15 (4), Igliński 9, Poćwiardowski 8.
OLDBOYS: Herman 31 (2), Garbowski 23, T. Szczęsny 8 (2), Fila 8 (1), Struski 3 (1), J. Szczęsny 2, Żeglarski 2, Wesołowski 0.

MY GRUDZIĄDZ - CELCOM OLIMP JEŻEWO 88:35 (24:7, 23:11, 23:13, 18:4)
MY: Klein 23, Urbanek 20 (4), Marek Kurzyński 14, Marcin Kurzyński 14, Janczak 6 (2), Domżalski 5, Głowacki 4, Zalewski 2.
CELCOM OLIMP: Borucki 12 (2), Erward 7, Połomski 6, Trochowski 6, K. Sakowski 2, Czajka 2.

VENTURE INDUSTRIES GRUDZIĄDZ - CORLEONE ŚWIECIE 100:72 (23:23, 22:16, 24:22, 31:11)
VENURE INDUSTRIES: Kazanecki 24, Janicki 23, Straszewski 16, Schreiber 12, Brózdowski 11 (2), Jarmuszewski 11, Hejda 3 (1).
CORLEONE: Stosik 22, Gerke 14 (4), Rzosiński 13, Parda 12 (1), P. Manikowski 8 (2), Modrakowski 3, Bednarski 0.

9 KOLEJKA (13.01.2017)
COYOTES CHEŁMNO - CORLEONE ŚWIECIE 114:74 (27:14, 28:15, 30:19, 29:26)
COYOTES: Szczerba 28, Więdłocha 27 (4), P. Brzóskowski 24 (4), Łowicki 20, Dembek 14, Cieślicki 1.
CORLEONE: Dolny 20, Materek 19, Stosik 14 (2), Gerke 7 (1), Manikowski 7 (1), Modrakowski 3, Cieślak 2, Bednarski 2, Frąckowski 0.

FLYBOYS CHEŁMNO - VENTURE INDUSTRIES GRUDZIĄDZ 88:69 (25:18, 16:20, 21:13, 26:18)
FLYBOYS: H. Kruszczyński 40 (7), Gaszkowski 32 (6), Łapiński 7 (1), Jasiński 3 (1), Piątkowski 2, Domagalski 2, Wojciechowski 2, Szczepański 0, M. Kruszczyński 0.
VENTURE INDUSTRIES: Jarmuszewski 19, Janicki 16 (1), Schreiber 15 (2), Kazanecki 14 (1), Brózdowski 5 (1), Hejda 0, Straszewski 0.

10 KOLEJKA (20.01.2017)
OLDBOYS CHEŁMNO - CELCOM OLIMP JEŻEWO 64:38 (11:8, 21:8, 17:8, 15:14)
OLDBOYS: Gasin 25 (3), Garbowski 17 (3), J. Szczęsny 6, Wesołowski 4, Żeglarski 4, T. Szczęsny 3 (1), Struski 3 (1), Kordowski 2, Niesyty 0, Porożyński 0, Fila 0.
CELCOM OLIMP: Trochowski 11, Czajka 9, Borucki 8 (1), Janicki 4, Połomski 4, Ciesielski 2, Dolewski 0.

MY GRUDZIĄDZ - KAEF ŚWIECIE 71:61 (10:19, 16:16, 20:12, 25:14)
MY: Marcin Kurzyński 15, Domżalski 15, Marek Kurzyński 8 (1), Urbanek 8 (1), Durmaj 8, Janczak 8, Bienięda 5 (1), Głowacki 4, Zalewski 0.
KAEF: Makarewicz 21 (5), Chojnacki 14, Panasiuk 10, Kempiński 8, Baumgart 5, Igliński 3 (1).

TABELA
1. Flyboys Chełmno 7 14 7-0 +223
2. Coyotes Chełmno 7 13 6-1 +160
3. My Grudziądz 7 12 5-2 +114
4. Venture Industries Grudziądz 7 10 3-4 +46
5. Oldboys Chełmno 7 10 3-4 -45
6. Kaef Świecie 7 10 3-4 -8
7. Celcom Olimp Jeżewo 7 8 1-6 -254
8. Corleone Świecie 7 7 0-7 -163
Miejsca 1-4 do grupy silniejszej
Miejsca 5-8 do grupy słabszej

11 KOLEJKA (27.01.2017)
KAEF ŚWIECIE - CORLEONE ŚWIECIE 87:80 (20:18, 25:23, 18:18, 24:21)
KAEF: Igliński 27 (1), Makarewicz 17 (1), Baumgart 16, Panasiuk 11, Chojnacki 10, Poćwiardowski 4, Kempiński 2.
CORLEONE: Dolny 19, Stosik 14 (2), Starszak 12 (2), Miloch 10, Cieślak 9 (2), P. Manikowski 9 (2), Rydwelski 7 (1), Frąckowski 0.

COYOTES CHEŁMNO - MY GRUDZIĄDZ 88:70 (30:16, 16:25, 20:11, 22:18)
COYOTES: Więdłocha 26 (6), P. Brzóskowski 25 (2), Belski 17, Dembek 12, Niewiadomski 8, Poliwodziński 0, S. Brzóskowski 0, Śniegowski 0.
MY: Domżalski 15 (1), Klein 12, Binięda 10, Urbanek 9 (1), Zalewski 7 (1), Durmaj 7 (1), Głowacki 6, Maciej Kurzyński 4.

VENTURE INDUSTRIES GRUDZIĄDZ - FLYBOYS CHEŁMNO 70:64 (24:11, 16:12, 17:27, 13:14)
VENTURE INDUSTRIES: Janicki 32 (2), Schreiber 17 (1), Kazanecki 9, Jarmuszewski 8, Hejda 2, Straszewski 2, Brózdowski 0.
FLYBOYS: H. Kruszczyński 22 (3), Jasiński 14 (4), Gaszkowski 11 (3), Łapiński 9, Markiewicz 6, M. Kruszczyński 2, Domagalski 0, Wojciechowski 0, Szczepański 0.

12 KOLEJKA (03.02.2017)
OLDBOYS CHEŁMNO - CELCOM OLIMP JEŻEWO 53:47 (13:12, 11:10, 11:14, 18:11)

OLDBOYS: Żeglarski 14, J. Szczęsny 13 (2), Garbowski 12 (1), Wesołowski 7 (1), T. Szczęsny 4, Kordowski 3.
CELCOM OLIMP: Czajka 15, Trochowski 13, Połomski 7 (1), Janicki 6, Erward 4, Bocian 2.

COYOTES CHEŁMNO - VENTURE INDUSTRIES GRUDZIĄDZ 89:78 (20:18, 16:22, 23:20, 30:18)
COYOTES: P. Brzóskowski 35 (4), Belski 23, Niewiadomski 11 (1), Rudnk 10, Poliwodziński 4, Szczerba 4, Dembek 2.
VENTURE INDUSTRIES:  Janciki 28 (2), Jarmuszewski 21, Kazanecki 15 (1), Schreiber 8 (2), Brózdowski 6, Hejda 0.

FLYBOYS CHEŁMNO - MY GRUDZIĄDZ 78:49 (21:12, 16:11, 16:17, 25:9)
FLYBOYS: Gaszkowski 24 (6), Szczepański 16 (2), Łapiński 15, H. Kruszczyński 14 (2), Kołodko 5 (1), Markiewicz 2, Wojciechowski 2, M. Kruszczyński 0.
MY: Urbanek 12 (2), Binięda 12, Marcin Kurzyński 10, Marek Kurzyński 9, Głowacki 4, Szczepański 2.

13 KOLEJKA (10.02.2017)
OLDBOYS CHEŁMNO - CORLEONE ŚWIECIE 68:56 (28:7, 6:9, 20:18, 14:22)
OLDBOYS: Garbowski 30 (2), Sondej 12 (2), Gasin 9 (1), Struski 9, J. Szczęsny 4, Porożyński 2, Żeglarski 2, Wesołowski 0, Kordowski 0.
CORLEONE: Gerke 19 (5), Materek 11, Miloch 11 (2), Stosik 9 (1), P. Manikowski 4, Cieślak 2, Starszak 0, Frąckowski 0, Bednarski 0.

KAEF ŚWIECIE - CELCOM OLIMP JEŻEWO 54:51 (14:10, 21:9, 14:8, 5:24)
KAEF: Panasiuk 14 (1), Makarewicz 10 (3), Chojnaci 9, Igliński 8, Poćwiardowski 6, Kempiński 6, Baumgart 1.
CELCOM OLIMP: Borucki 15 (3), Trochowski 11 (1), Czajka 11 (1), Janicki 8, Ciesielski 2, Solarczyk 2, Erward 2.

VENTURE INDUSTRIES GRUDZIĄDZ - MY GRUDZIĄDZ 62:50 (19:11, 11:7, 14:11, 18:21)
VENTURE INDUSTRIES: Schreiber 21 (2), Janicki 16 (2), Jarmuszewski 13, Straszewski 5, Brózdowski 4, Hejda 3 (1), Kazanecki 0, Chełkowski 0.
MY: Marcin Kurzyński 10, Zalewski 10 (2), Domżalski 9, Jańczak 9 (1), Marek Kurzyński 6, Binięda 4, Głowacki 2, Urbanek 0.

14 KOLEJKA (17.02.2017)
CORLEONE ŚWIECIE - CELCOM OLIMP JEŻEWO 67:54 (23:7, 10:17, 18:8, 16:22)
CORLEONE: Stosik 18 (2), Dolny 13, Manikowski 9 (1), Miloch 7 (1), Bednarski 5 (1), Modrakowski 5, Materek 4, Cieślak 3, Frąckowski 3.
CELCOM OLIMP: Borucki 14 (4), Czajka 14, Trochowski 6, Janicki 6, Połomski 4, J. Sakowski 4, Manikowski 2, Solarczyk 2, Bocian 2, Ciesielski 0.

FLYBOYS CHEŁMNO - COYOTES CHEŁMNO 72:66 (19:20, 14:16, 21:15, 18:15)
FLYBOYS: H. Kruszczyński 36 (5), Gaszkowski 15 (4), Łapiński 10, Kołodko 4 (1), Wojciechowski 3, Szczepański 2, Jasiński 2, Markiewicz 0, Domagalski 0.
COYOTES: Belski 19 (1), Więdłocha 14 (2), P. Brzóskowski (T, T) 13 (1), Szczerba 8, Niewiadomski 8 (2), Dembek 4, Poliwodziński 0.

KAEF ŚWIECIE - OLDBOYS CHEŁMNO 70:62 (17:12, 12:15, 13:14, 28:21)
KAEF: Igliński 29 (2), Kempiński 18 (6), Baumgart 10, Panasiuk 10, Poćwiardowski 3.
OLDBOYS: Struski 23 (2), Gasin 20 (1), Sondej 9 (1), T. Szczęsny 4, J. Szczęsny 2, Żeglarski 2, Wesołowski 2, Garbowski 0, Fila 0, Porożyński 0.

TABELA KOŃCOWA RUNDY ZASADNICZEJ
1. Flyboys Chełmno 10 19 9-1 +252
2. Coyotes Chełmno 10 18 8-2 +182
3. My Grudziądz 10 15 5-5 +56
4. Venture Industries Grudziądz 10 15 5-5 +53
-------------------------------------------------
5. Kaef Świecie 10 16 6-4 +10
6. Oldboys Chełmno 10 15 5-5 -35
7. Corleone Świecie 10 11 1-9 -169
8. Celcom Olimp Jeżewo 10 11 1-9 -276


BARAŻE (24.02.2017)
VENTURE INDUSTRIES GRUDZIĄDZ (4) - KAEF ŚWIECIE (5) 72:60 (17:16, 12:16, 18:14, 25:14)
VENTURE INDUSTRIES: Schreiber 19 (1), Jarmuszewski 15, Janicki 15, Kazanecki 8 (1), Brózdowski 7 (1), Straszewski 6, Hejda 2.
KAEF: Poćwiardowski 17, Igliński 15 (1), Makarewicz 15 (1), Panasiuk 9, Baumgart 4.
Awans do półfinału: Venture Industries

OLDBOYS CHEŁMNO (6) - MY GRUDZIĄDZ (3) 61:54 (19:12, 16:13, 9:16, 17:13)
OLDBOYS: Sondej 29 (7), Herman 17 (2), Struski 6, Gasin 5, Garbowski 4, T. Szczęsny 0, Fila 0, Żeglarski 0.
MY: Zalewski 16 (5), Urbanek 11 (3), Domżalski 11 (1), Janczak 7 (2), Marek Kurzyński 5, Marcin Kurzyński 4.
Awans do półfinału: Oldboys

PÓŁFINAŁY PLAY-OFF - I MECZE (03.03.2017)
COYOTES CHEŁMNO - OLDBOYS CHEŁMNO 88:46 (25:15, 26:4, 13:11, 24:16)
COYOTES: Szczerba 24, Belski 24, Łowicki 15 (2), Więdłocha 13 (3), Niewiadomski 6, Poliwodziński 3 (1), Cieślicki 3 (1), Śniegowski 0, S. Brzóskowski 0.
OLDBOYS: Sondej 13 (3), Fila 11 (1), Struski 10 (2), Garbowski 5 (1), Żeglarski 3, J. Szczęsny 2, Wesołowski 2, Porożyński 0, T. Szczęsny 0, Niesyty 0.
Stan rywalizacji do 2 zwycięstw: 1-0

FLYBOYS CHEŁMNO - VENTURE INDUSTRIES GRUDZIĄDZ 91:65 (25:28, 18:15, 22:8, 26:14)
FLYBOYS: H. Kruszczyński 39 (5), Gaszkowski 20 (4), Kołodko 14 (1), Łapiński 10, Jasiński 4, Szczepański 2, Markiewicz 2, Wojciechowski 0.
VENTURE INDUSTRIES: Janicki 23 (2), Schreiber 20 (4), Straszewski 8, Jarmuszewski 5, Kazanecki 4, Brózdowski 3 (1), Hejda 2.
Stan rywalizacji do 2 zwycięstw: 1-0

PÓŁFINAŁY PLAY-OFF - II MECZE (10.03.2017)
COYOTES CHEŁMNO - OLDBOYS CHEŁMNO 87:54 (15:15, 25:9, 21:20, 26:10)
COYOTES: Belski 23, Więdłocha 15 (3), Niewiadomski 14, P. Brzóskowski 13 (1), Szczerba 12, Dembek 8, Poliwodziński 2, Śniegowski 0.
OLDBOYS: Sondej 15 (5), Garbowski 12 (1), Gasin 11, T. Szczęsny 6 (1), Struski 5 (1), Fila 3 (1), J. Szczęsny 2, Niesyty 0, Porożyński 0, Żeglarski 0, Wesołowski 0.

Stan rywalizacji do 2 zwycięstw: 2-0

FLYBOYS CHEŁMNO - VENTURE INDUSTRIES GRUDZIĄDZ 89:62 (22:10, 22:14, 30:20, 15:18)
FLYBOYS: H. Kruszczyński 23 (1), Gaszkowski 22 (5), Kołodko 21 (2), Łapiński 11, M. Kruszczyński 4, Piątkowski 3 (1), Jasiński 3 (1), Szczepański 2, Wojciechowski 0.
VENTURE INDUSTRIES: Janicki 27 (3), Jarmuszewski 17, Schreiber 11 (1), Straszewski 4, Brózdowski 3 (1), Hejda 0, Chełkowski 0.
Stan rywalizacji do 2 zwycięstw: 2-0

SUPER FINAŁ (17.03.2017)

COYOTES - FLYBOYS 76:69 (20:18, 24:18, 15:14, 17:19)
COYOTES: Więdłocha 26 (6), Belski 20, Poliwodziński 11 (1), P. Brzóskowski 6 (1), Dembek 5, Szczerba 4, Niewiadomski 4.
FLYBOYS: H. Kruszczyński 20 (2), Gaszkowski 18 (5), Kołodko 15 (5), Łapiński 8, M. Kruszczyński 8 (2), Jasiński 0, Wojciechowski 0, Markiewicz 0, Domagalski 0.
Widzów: 250.

Przebieg gry
I kwarta: 7:11, 11:11, 13:11, 13:13, 15:13, 15:16, 20:16, 20:18.
II kwarta: 20:21, 22:21, 26:21, 26:23, 28:23, 30:23, 32:23, 32:26, 35:28, 37:28, 37:31, 39:31, 39:34, 41:34, 41:36, 44:36.
III kwarta: 47:36, 49:36, 49:39, 49:41, 51:41, 53:41, 53:44, 53:47, 55:47, 55:50, 59:50.
IV kwarta: 61:50, 61:54, 63:54, 66:54, 69:54, 69:57, 72:57, 72:62, 74:62, 74:65, 74:67, 75:67, 75:68, 75:69, 76:69.

MECZ O III MIEJSCE (17.03.2017)

VENTURE INDUSTRIES - OLDBOYS 81:54 (15:13, 19:16, 14:11, 33:14)
VENTURE INDUSTRIES: Janicki 21 (1), Schreiber 21 (1), Kazanecki 19 (1), Jarmuszewski 10, Straszewski 4, Hejda 3 (1), Brózdowski 3 (1).
OLDBOYS: Sondej 16 (3), Gasin 8, Fila 8, T. Szczęsny 7 (1), J. Szczęsny 6, Struski 4, Wesołowski 3 (1), Garbowski 2, Kordowski 0, Porożyński 0, Żeglarski 0.

WYRÓŻNIENIA INDYWIDUALNE
MVP SEZONU: Hubert Kruszczyński (Flyboys)
MVP FINAŁU: Daniel Belski (Coyotes)
ODKRYCIE SEZONU: Mateusz Gaszkowski (Flyboys)
NAGRODA JURY: Arkadiusz Janicki (Venture Industries)
NAGRODA JURY: Arkadiusz Sondej (Oldboys)
NAGRODA JURY: Bartosz Niewiadomski (Coyotes)
NAGRODA JURY: Jakub Kołodko (Flyboys)

KLASYFIKACJA KOŃCOWA NA MIEJSCACH 1-4
1. COYOTES (mistrz 2016/2017)
2. FLYBOYS
3. VENTURE INDUSTRIES
4. OLDBOYS
LIDERZY STATYSTYK
 
Stan - końcowe 2023/2024

PUNKTY
190 – Kołodko (Flyboys)
184 – P. Kacała (Basket)
175 – Klein (Team Gr.)
152 – Deuter (Team Gr.)
150 – Belski (Coyotes)
149 – Łowicki (Flyboys)
140 – Szczerba (Coyotes)
130 – Ługowski (Flyboys)
109 – Rudnik (Coyotes)
107 – Durmaj (Team Gr.)

ŚREDNIA PUNKTÓW
19,0 – Kołodko (Flyboys) 10 meczów
18,8 – Belski (Coyotes) 8 meczów
18,4 – P. Kacała (Basket) 10 meczów
18,3 – Więdłocha (Coyotes) 4 mecze
17,8 – Bernasiak (Coyotes) 5 meczów
17,7 – Łapiński (Flyboys) 3 mecze
17,5 – Klein (Team Gr.) 10 meczów
15,5 – Szczerba (Coyotes) 9 meczów
15,2 – Deuter (Team Gr.) 10 meczów
14,9 – Łowicki (Flyboys) 10 meczów

ZA 2 PKT.
67 – Deuter (Team Gr.)
63 – P. Kacała (Basket)
62 – Szczerba (Coyotes)
60 – Klein (Team Gr.)
58 – Kołodko (Flyboys)
53 – Belski (Coyotes)
46 – Wojciechowski (Flyboys)
44 – Łowicki (Flyboys)
39 – Rudnik (Coyotes)
38 – Misiaszek (Coyotes)
38 – Durmaj (Team Gr.)

ZA 3 PKT.
23 – Ługowski (Flyboys)
20 – P. Brzóskowski (Coyotes)
17 – Więdłocha (Coyotes)
15 – Łowicki (Flyboys)
14 – Bernasiak (Coyotes)
13 – P. Kacała (Basket)
12 – Kołodko (Flyboys)
12 – Kazanecki (Team Gr.)
12 – Czerwiński (Basket)
10 – Gąsior (Flyboys)

ZA 1 PKT.
38 – Kołodko (Flyboys)
37 – Klen (Team Gr.)
29 – Belski (Coyotes)
20 – Pawlak (Coyotes)
19 – P. Kacała (Basket)
17 – Ługowski (Flyboys)
16 – Łowicki (Flyboys)
16 – Rudnik (Coyotes)
16 – Szczerba (Coyotes)
13 – P. Brzóskowski (Coyotes)

ZA 1 PKT. (% - min. 15 rzutów)
97 % - Klein (Team Gr.) 37 na 38
94 % - Ługowski (Flyboys) 17 na 18
94 % - Belski (Coyotes) 29 na 31
91 % - Pawlak (Coyotes) 20 na 22
87 % - P. Brzóskowski (Coyotes) 13 na 15

FAULE
28 – Durmaj (Team Gr.)
22 – Kołodko (Coyotes)
20 – Łowicki (Flyboys)
20 – Rudnik (Coyotes)
18 – Szczerba (Coyotes)
18 – Bednarczyk (Basket)

ZBIÓRKI ATAK
32 – Łowicki (Flyboys)
30 – Bednarczyk (Basket)
27 – Wojciechowski (Flyboys)
26 – Szczerba (Coyotes)
23 – Rudnik (Coyotes)

ZBIÓRKI OBRONA
76 – Łowicki (Flyboys)
66 – Klein (Team Gr.)
62 – Belski (Coyotes)
57 – Schreiber (Team Gr.)
54 – Wojciechowski (Flyboys)

ZBIÓRKI SUMA
108 – Łowicki (Flyboys)
87 – Klein (Team Gr.)
81 – Wojciechowski (Flyboys)
80 – Belski (Coyotes)
70 – Durmaj (Team Gr.)
68 – Schreiber (Team Gr.)
66 – Kołodko (Flyboys)
65 – Rudnik (Coyotes)
63 – Cieślik (Basket)
54 – P. Kacała (Basket)

ASYSTY
48 – Łowicki (Flyboys)
40 – Kołodko (Flyboys)
39 – Kazanecki (Team Gr.)
37 – Klein (Team Gr.)
35 – Bernasiak (Coyotes)
27 – P. Brzóskowski (Coyotes)
26 – Belski (Coyotes)
24 – Rudnik (Coyotes)
21 – Schreiber (Team Gr.)
21 – P. Kacała (Basket)
21 – Szczerba (Coyotes)

STRATY
42 – P. Kacała (Basket)
36 – Kołodko (Flyboys)
34 – Surmacz (Basket)
28 – Radtke (Basket)
24 – Klein (Team Gr.)

PRZECHWYTY
34 – Kołodko (Flyboys)
19 – Misiaszek (Coyotes)
18 – Kazanecki (Team Gr.)
17 – Klein (Team Gr.)
16 – Szczerba (Coyotes)
15 – P. Kacała (Basket)
14 – Rudnik (Coyotes)
12 – Durmaj (Team Gr.)
12 – Belski (Coyotes)
11 – Surmacz (Basket)
11 – Bernasiak (Coyotes)
11 – Deuter (Team Gr.)

BLOKI
9 – Belski (Coyotes)
9 – Łowicki (Flyboys)
7 – Cieślik (Basket)
7 – Bednarczyk (Basket)
6 – Wojciechowski (Flyboys)
6 – Jarmuszewski (Team Gr.)
4 – Durmaj (Team Gr.)
4 – Santarek (Basket)
3 – Kołodko (Flyboys)
3 – Radtke (Basket)
3 – P. Brzóskowski (Coyotes)
3 – Gąsior (Flyboys)
WSPIERAJĄ NAS
 
GMINA MIASTO CHEŁMNO
(sponsor strategiczny)

OM TKKF CHEŁMNO

WWW.SPORTOWECHELMNO.PL
POCZET MISTRZÓW
 
I) 2004 - ŻBIKI

II) 2005 - OLDBOYS

III) 2006 - LENIWCE

IV) 2007 - OLDBOYS

V) 2008 - OLDBOYS

VI) 2009 - SOEN

VII) 2010 - SOEN

VIII) 2011 - SOEN

IX) 2012 - COYOTES

X) 2013 - COYOTES

XI) 2014 - COYOTES

XII) 2015 - COYOTES

XIII) 2016 - COYOTES

XIV) 2017 - COYOTES

XV) 2018 - COYOTES

XVI) 2019 - COYOTES

XVII) 2020 - COYOTES

XVIII) 2022 - VENTURE INDUSTRIES

XIX) 2023 - FLYBOYS

XX) 2024 - COYOTES
DRUŻYNY 2023/2024
 
Coyotes Chełmno

Flyboys Chełmno

Team Grudziądz

Basket Grudziądz
 
Stronę odwiedziło już 142340 odwiedzający (375179 wejścia) tutaj!
Ta strona internetowa została utworzona bezpłatnie pod adresem Stronygratis.pl. Czy chcesz też mieć własną stronę internetową?
Darmowa rejestracja