Chełmińska Liga Koszykówki TKKF (2003-2023)
   
 
  Sezon 2017 2018
RUNDA ZASADNICZA

1 KOLEJKA (3.11.2017)
FLYBOYS - OLDBOYS 56:31 (17:9, 9:6, 16:8, 14:8)
FLYBOYS: M. Kruszczyński 14, Kołodko 11, Gaszkowski 10 (1), Wojciechowski 8, Łapiński 7, Markiewicz 2, Jasiński 2, Domagalski 2, Lewicki 0, Kromp 0, Piątkowski 0, Szczepański 0.
OLDBOYS: Sondej 8 (2), Fila 5, Szulc 5 (1), Oleksak 5 (1), T. Szczęsny 3 (1), Porożyński 2, Żeglarski 2, J. Szczęsny 1, Niesyty 0.
Widzów: 150.

COYOTES - VENTURE INDUSTRIES 69:49 (16:12, 17:11, 27:16, 9:10)
COYOTES: Belski 39 (1), Korzec 12, P. Brzóskowski 7, Dembek 5 (1), Poliwodziński 4, S. Brzóskowski 2.
VENTURE INDUSTRIES: Jarmuszewski 9, Kazanecki 9 (1), Straszewski 8 (1), Schreiber 6, Janicki 6, Zieliński 6 (2), Hejda 5 (1), Brózdowski 0, Mroziński 0.
Widzów: 100.

2 KOLEJKA (10.11.2017)
FLYBOYS - KAEF 77:71 (25:24, 17:16, 14:18, 21:13)
FLYBOYS: Gaszkowski 25 (5), M. Kruszyczński 22 (1), Piątkowski 13, Łapiński 10, Markiewicz 4, Wojciechowski 3, Szczepański 0.
KAEF: Igliński 24 (2), Materek 14 (1), Makarewicz 10, Poćwiardowski 8 (1), Kempiński 7 (1), Chojnacki 4, Mlynarz 4, Baumgart 0.
Widzów: 120.

COYOTES - OLDBOYS 102:59 (27:17, 26:16, 22:18, 27:8)
COYOTES: Belski 27, Dembek 20, Szczerba 18, Więdłocha 15 (5), Korzec 15 (1), Poliwodziński 5, S. Brzóskowski 2, Śniegowski 0.
OLDBOYS: Sondej 18 (3), Garbowski 12 (1), Fila 9 (2), J. Szczęsny 8, T. Szczęsny 7 (1), Żeglarski 2, Szulc 2, Niesyty 1.
Widzów: 100.

3 KOLEJKA (17.11.2017)
COYOTES - KAEF 93:66 (18:17, 21:14, 27:16, 27:19)
COYOTES: Poliwodziński 24 (1), Belski 20, Dembek 17 (1), Niewiadomski 11, Więdłocha 10, Korzec 9, S. Brzóskowski 2.
KAEF: Igliński 22 (2), Materek 15 (1), Chojnacki 12, Makarewicz 7 (1), Panasiuk 6, Kempiński 4, Młynarz 0, Poćwiardowski 0.
Widzów: 140.

VENTURE INDUSTRIES - OLDBOYS 77:48 (13:12, 28:11, 18:13, 18:12)
VENTURE INDUSTRIES: Janicki 21 (2), Kazanecki 17 (3), Jarmuszewski 12, Straszewski 11 (1), Schreiber 7 (1), Hejda 6 (2), Brózdowski 3 (1), Zieliński 0.
OLDBOYS: Sondej 13 (4), J. Szczęsny 11 (2), Fila 8, Żeglarski 5, Garbowski 4, T. Szczęsny 3 (1), Szczepański 3, Reinholz 1, Porożyński 0, Niesyty 0, Szulc 0, Oleksak 0.
Widzów: 110.

4 KOLEJKA (24.11.2017)
COYOTES - FLYBOYS 100:64 (25:25, 27:15, 22:8, 26:16)
COYOTES: P. Brzóskowski 29 (3), Więdłocha 20 (4), Dembek 20 (1), Belski 16, Korzec 9, Poliwodziński 6.
FLYBOYS: M. Kruszczyński 21 (3), Kołodko 14 (1), Łapiński 10, Gaszkowski 5 (1), Piątkowski 5 (1), Brylewski 4, Kromp 3 (1), Wojciechowski 2, Lewicki 0.
Widzów: 100.

VENTURE INDUSTRIES - KAEF 70:66 (17:17, 23:23, 18:12, 12:14)
VENTURE INDUSTRIES: Jarmuszewski 24, Janicki 22 (1), Kazanecki 18, Straszewski 4, Mroziński 2, Zielińki 0, Hejda 0.
KAEF: Chojnacki 20, Panasiuk 18, Igliński 9 (1), Materek 7 (1), Baumgart 6, Poćwiardowski 4, Młynarz 2, Kempińki 0.
Widzów: 50.

5 KOLEJKA (1.12.2017)
KAEF - OLDBOYS 68:48 (7:17, 19:12, 19:13, 23:6)
KAEF: Makarewicz 23 (1), Materek 13, Panasiuk 13 (1), Poćwiardowski 8, Igliński 7 (1), Kempiński 2, Młynarz 2.
OLDBOYS: Szulc 13, Sondej 9, T. Szczęsny 7, Żeglarski 7, Szczepański 5, J. Szczęsny 4, Struski 3 (1), Niesyty 0.
Widzów: 130.

FLYBOYS - VENTURE INDUSTRIES 84:68 (26:11, 15:28, 20:16, 23:13)
FLYBOYS: M. Kruszczyński 25 (1), Kołodko 25 (2), Łapiński 15, Markiewicz 8, Domagalski 5, Brylewski 4, Kromp 2, Wojciechowski 0.
VENTURE INDUSTRIES: Kazanecki 24 (5), Jarmuszewski 19, Hejda 7 (1), Straszewski 7 (1), Mroziński 7 (1), Brózdowski 4 (1), Zieliński 0.
Widzów: 50.

6 KOLEJKA (8.12.2017)
COYOTES - OLDBOYS 103:57 (23:20, 23:14, 27:8, 30:15)
COYOTES: Belski 26, Więdłocha 20 (6), Korzec 15, Poliwodziński 15 (3), Łowicki 14, S. Brzóskowski 7 (1), Szczerba 6 (1), Śniegowski 0.
OLDBOYS: Garbowski 16 (4), T. Szczęsny 13 (1), Szulc 9, Żeglarski 6, Porożyński 5 (1), J. Sczęsny 3, Struski 3 (1), Szczepański 2, Niesyty 0.
Widzów: 100.

FLYBOYS - KAEF 76:71 (18:16, 21:13, 12:22, 25:20)
FLYBOYS: Kołodko 20, Łapiński 17 (1), Gaszkowski 15 (3), M. Kruszczyński 9 (1), Wojciechowski 6, Markiewicz 15 (1), Brylewski 2, Domagalski 2, Lewicki 0, Kromp 0.
KAEF: Igliński 25 (3), Panasiuk 19 (3), Baumgart 10 (2), Poćwiardowski 8, Materek 6, Chojnacki 3, Kempinski 0.
Widzów: 90.

7 KOLEJKA (15.12.2017)
FLYBOYS - OLDBOYS 74:68 (21:9, 16:27, 20:17, 17:15)
FLYBOYS: Kołodko 14 , Gaszkowski 11 (1), M. Kruszczyński 11 (3), Łapiński 11, Piątkowski 9 (1), Markiewicz 7, Kromp 4, Brylewski 4, Wojciechowski 3.
OLDBOYS: Garbowski 23 (3), Szulc 17 (4), Żeglarski 12, T. Szczęsny 11 (2), J. Szczęsny 3 (1), Szczepański 2, Porożynski 0.
Widzów: 120.

COYOTES - VENTURE INDUSTRIES 123:77 (31:12, 29:17, 22:25. 41:23)
COYOTES: Więdłocha 25 (5), Belski 23, Korzec 20 (2), P. Brzóskowski 19 (3), Szczerba 18, Dembek 16, Poliwodziński 2.
VENTURE INDUSTRIES: Kazanecki 19 (1), Schreiber 17 (2), Janicki 14 (2), Jarmuszewski 8, Straszewski 8, Zieliński 5 (1), Hejda 4, Mroziński 2,
Widzów: 110.

8 KOLEJKA (12.01.2018)
COYOTES - KAEF 102:82 (31:15, 30:21, 20:25, 21:21)
COYOTES: Belski 40, Więdłocha 27 (7), Poliwodziński 12 (1), Szczerba 12, P. Brzóskowski 8, Śniegowski 2, S. Brzóskowski 1.
KAEF: Makarewicz 40 (3), Igliński 18 (4), Chojnacki 10, Panasiuk 6, Młynarz 4, Poćwiardowski 4, Baumgart 0.
Widzów: 100.

OLDBOYS - VENTURE INDUSTRIES 64:58 (15:10, 17:20, 17:15, 15:13)
OLDBOYS: Herman 16 (2), Sondej 16 (2), Żeglarski 12, J. Szczęsny 11 (2), T. Szczęsny 5 (1), Szczepański 4, Fila 0.
VENTURE INDUSTRIES: Schreiber 17 (1), Kazanecki 15 (1), Straszewski 13, Hejda 4, Jarmuszewski 3, Zieliński 3, Mroziński 3 (1), Brózdowski 0.
Widzów: 80.

9 KOLEJKA (19.01.2018)
COYOTES - FLYBOYS 101:42 (25:19, 22:13, 32:6, 22:4)
COYOTES: P. Brzóskowski 30 (5), Więdłocha 13 (2), Poliwodziński 13 (1), Belski 12, Dembek 11 (1), Szczerba 8, S. Brzóskowski 8 (2), Łowicki 6.
FLYBOYS: Piątkowski 13 (1), Wojciechowski 9, Brylewski 8 (1), Gaszkowski 7, Łapiński 5.
Widzów: 60.

VENTURE INDUSTRIES - KAEF 90:87 po dogrywce (19:14, 23:20, 19:18, 16:25, 13:10)
VENTURE INDUSTRIES: Kazanecki 37 (4), Jarmuszewski 18, Schreiber 16 (2), Janicki 15, Hejda 2, Zieliński 2, Mroziński 0.
KAEF: Materek 36 (1), Makarewicz 25 (2), Panasiuk 10 (1), Igliński 8, Baumgart 6, Poćwiardowski 2, Młynarz 0, Kempiński 0.
Widzów: 40.

10 KOLEJKA (26.01.2018)
OLDBOYS - KAEF 74:69 po dogrywce (13:18, 15:27, 20:10, 18:11, 8:3)
OLDBOYS: Herman 46 (3), Garbowski 10 (1), Sondej 8 (1), Szczepański 6, Żeglarski 4, J. Szczęsny 0, Fila 0.
KAEF: Makarewicz 34 (5), Igliński 13 (1), Panasiuk 9 (1), Matarek 9 (1), Chojnacki 2, Poćwiardowski 2, Kempiński 0, Baumgart 0.
Widzów: 100.

VENTURE INDUSTRIES - FLYBOYS 77:49 (19:6, 21:12, 14:21, 23:10)
VENTURE INDUSTRIES: Schreiber 25 (1), Kazanecki 19 (2), Straszewski 11, Janicki 11 (3), Jarmuszewski 6, Zieliński 3 (1), Mroziński 2.
FLYBOYS: Łapiński 18, Gaszkowski 10 (1), Kruszczyński 7 (1), Markiewicz 7, Brylewski 3, Wojciechowski 2, Jasiński 2, Kromp 0, Lewicki 0.
Widzów: 50.

TABELA KOŃCOWA RUNDY ZASADNICZEJ

1

Coyotes Chełmno

8

16

8-0

+297

2

Flyboys Chełmno

8

13

5-3

-65

3

Venture Industries Grudziądz

8

12

4-4

-24

4

Oldboys Chełmno

8

10

2-6

-158

5

Kaef Świecie

8

9

1-7

-50

 Miejsca 1-4 awans do półfinałów. Miejsce 5 zagra o miejsca 3-5

STATYSTYKI PO RUNDZIE ZASADNICZEJ (TOP 10)
PUNKTY
203 - Belski
158 - Kazanecki
139 - Makarewicz
130 - Więdłocha
126 - Igliński
109 - Kruszczyński
100 - Materek
99 - Jarmuszewski
93 - P. Brzóskowski
93 - Łapiński

ŚREDNIA NA MECZ
31,0 - Herman
25,4 - Belski
23,2 - Makarewicz
19,8 - Kazanecki
18,6 - Więdłocha
18,6 - P. Brzóskowski
15,8 - Igliński
15,6 - Kołodko
15,6 - Kruszczyński
14,8 - Janicki
14,8 - Dembek

ZA TRZY PUNKTY
29 - Więdłocha
17 - Kazanecki
14 - Igliński
12 - Gaszkowski
12 - Sondej
12 - Makarewicz
11 - P. Brzóskowski
10 - Kruszczyński
9 - Garbowski
8 - Janicki

ZA TRZY PUNKTY DRUŻYNY
56 - Coyotes
50 - Oldboys
46 - Venture Industries
41 - Kaef
32 - Flyboys

PLAY-OFF

PÓŁFINAŁY (I MECZE - 2.02.2018)
VENTURE INDUSTRIES - FLYBOYS 82:73 (18:20, 23:17, 14:13, 27:23)
VENTURE INDUSTRIES: Kazanecki 27 (4), Jarmuszewski 21, Schreiber 18 (3), Straszewski 12, Zieliński 2, Brózdowski 2, Mroziński 0.
FLYBOYS: Gaszkowski 18 (4), Łapiński 17, M. Kruszczyński 15 (5), Markiewicz 14 (2), Piątkowski 5 (1), Domagalski 2, Wojciechowski 2, Jasiński 0, Kromp 0, Brylewski 0.
Widzów: 100.
Stan play-off do dwóch zwycięstw: 1 - 0

COYOTES - OLDBOYS 112:44 (35:14, 25:10, 37:12, 15:8)
COYOTES: Więdłocha 35 (11), Belski 31, Korzec 14 (3), Szczerba 10, Dembek 10, Śniegowski 6, Poliwodziński 6, Łowicki 0, S. Brzóskowski 0.
OLDBOYS: Sondej 15 (4), T. Szczęsny 14 (2), Żeglarski 5, Struski 4, Garbowski 2, Szulc 2, Porożyński 2, J. Szczęsny 0, Szczepański 0, Niesyty 0.
Widzów: 80.
Stan play-off do dwóch zwycięstw: 1 - 0 (Coyotes awansowało do finału)

PÓŁFINAŁY (II MECZE - 9.02.2018)
FLYBOYS - VENTURE INDUSTRIES 90:88 (26:34, 18:17, 24:22, 22:15)
FLYBOYS: M. Kruszczyński 23 (5), Gaszkowski 22 (4), Kołodko 22 (2), Łapiński 12, Markiewicz 6, Piątkowski 3 (1), Brylewski 2, Jasiński 0, Domagalski 0.
VENTURE INDUSTRIES: Janicki 20 (2), Schreiber 20 (2), Kazanecki 19 (3), Jarmuszewski 18, Brózdowski 7 (2), Zieliński 2, Mroziński 2, Hejda 0.
Widzów: 100.
Stan play-off do dwóch zwycięstw: 1 - 1

COYOTES - OLDBOYS 103:62 (19:11, 25:12, 25:17, 34:22)
COYOTES: Więdłocha 40 (10), Belski 16, P. Brzóskowski 16 (4), Szczerba 10, Korzec 6, Łowicki 6, Dembek 6, Poliwodziński 3 (1), Śniegowski 0.
OLDBOYS: Sondej 23 (4), Struski 18 (5), Szczepański 13 (3), Żeglarski 5, J. Szczęsny 3 (1).
Widzów: 50.
Stan play-off do dwóch zwycięstw: 2 - 0

PÓŁFINAŁY (III MECZE - 16.02.2018)
VENTURE INDUSTRIES - FLYBOYS 73:68 (7:19, 28:14, 18:21, 20:14)
VENTURE INDUSTRIES: Schreiber 25 (1), Jarmuszewski 18, Kazanecki 14, Janicki 8, Straszewski 4, Brózdowski 2, Zieliński 2, Mroziński 0, Hejda 0.
FLYBOYS: Łapiński 20 (1), Kołodko 17 (1), Gaszkowski 14 (1), M. Kruszczyński 13 (1), Brylewski 4, Wojciechowski 0, Kromp 0, Jasiński 0, Piątkowski 0, Domagalski 0.
Widzów: 150.
Stan play-off do dwóch zwycięstw: 2 - 1 (Venture Industries awansowało do finału)


FINAŁY (23.02.2018)
MECZ O MIEJSCA 3-5
KAEF - OLBOYS 70:66 (14:22, 14:11, 23:19, 19:14)
KAEF: Materek 32 (4), Baumgart 12, Igliński 12 (2), Kempiński 8 (2), Makarewicz 6.
OLDBOYS: Herman 26 (4), Sondej 17 (3), Żeglarski 14, Garbowski 4, Szczepański 2, J. Szczęsny 3 (1), T. Szczęsny 0, Struski 0.
Widzów: 80.
Tabela na miejscach 3-5: 1. Kaef 1-0, 2. Oldboys 0-1, 3. Flyboys 0-0

MECZ O I MIEJSCE (I MECZ)
COYOTES - VENTURE INDUSTRIES 87:82 (22:17, 30:25, 18:20, 17:20)
COYOTES: Belski 23 (1), Więdłocha 23 (5), Korzec 13 (1), Dembek 12, Poliwodziński 8, P. Brzóskowski 5 (1), Łowicki 3 (1), Śniegowski 0, Szczerba 0.
VENTURE INDUSTRIES: Schreiber 34 (5), Kazanecki 21 (3), Janicki 10, Jarmuszewski 8, Mroziński 4, Hejda 3, Straszewski 2, Brózdowski 0.
Widzów: 100.
Stan play-off do trzech zwycięstw: 1 - 0

FINAŁY (2.03.2018)
MECZ O MIEJSCA 3-5
FLYBOYS - OLDBOYS 70:61 (22:15, 20:13, 15:16, 13:17)
FLYBOYS: Gaszkowski 18 (4), Markiewicz 17 (1), Łapiński 13 (1), Kołodko 10, Wojciechowski 8, Kromp 2, Domagalski 2, Brylewski 0.
OLDBOYS: Struski 22 (5), Garbowski 21 (4), T. Szczęsny 5 (1), Szczepański 5, Żeglarski 4, J. Szczęsny 4, Porożyński 0.
Widzów: 70.
Tabela na miejscach 3-5: 1. Flyboys 1-0 (+9), 2. Kaef 1-0 (+4), 3. Oldboys 0-2 (-13)

MECZ O I MIEJSCE (II MECZ)
COYOTES - VENTURE INDUSTRIES 122:105 (31:27, 28:31, 22:23, 41:24)
COYOTES: Więdłocha 34 (6), Belski 33, Poliwodziński 21 (1), Szczerba 20, Łowicki 14, S. Brzóskowski 0.
VENTURE INDUSTRIES: Schreiber 40 (8), Janicki 20 (1), Jarmuszewski 17 (1), Kazanecki 11 (1), Straszewski 7, Hejda 6 (2), Mroziński 4, Brózdowski 0.
Widzów: 90.
Stan play-off do trzech zwycięstw: 2 - 0

FINAŁY (9.03.2018)
MECZ O MIEJSCA 3-5
KAEF - FLYBOYS 81:65 (15:21, 35:10, 16:22, 15:12)
KAEF: Materek 27 (2), Baumgart 20 (1), Makarewicz 14 (1), Igliński 12, Chojnacki 7, Kempiński 1, Poćwiardowski 0.
FLYBOYS: Łapiński 22, Gaszkowski 14 (2), Kołodko 12, M. Kruszczyński 10 (1), Brylewski 4, Piątkowski 3, Kromp 0, Domagalski 0.
Widzów: 60.
Tabela na miejscach 3-5: 1. Kaef 2-0, 2. Flyboys 1-1, 3. Oldboys 0-2

MECZ O I MIEJSCE (III MECZ)
COYOTES - VENTURE INDUSTRIES 77:65 (16:17, 18:17, 20:17, 23:14)
COYOTES: Więdłocha 30 (8), Łowicki 16, Korzec 14 (2), Poliwodziński 10, P. Brzóskowski 4, S. Brzóskowski 3 (1).
VENTURE INDUSTRIES: Janicki 22 (2), Jarmuszewski 13, Straszewski 12, Schreiber 8, Kazanecki 5, Hejda 3 (1), Brózdowski 2, Mroziński 0, Zieliński 0.
Widzów: 100.
Stan play-off do trzech zwycięstw: 3 - 0

KLASYFIKACJA KOŃCOWA PLAY-OFF
1. COYOTES CHEŁMNO
2. VENTURE INDUSTRIES GRUDZIĄDZ
3. KAEF ŚWIECIE
4. FLYBOYS CHEŁMNO
5. OLDBOYS CHEŁMNO

WYRÓŻNIANIE INDYWIDUALNE
Drużyna All-Stars: Daniel Belski (król strzelców), Patryk Brzóskowski, Michał Schreiber, Jakub Kołodko, Łukasz Makarewicz, Łukasz Kazanecki

Wyróżnienia jury: Piotr Jarmuszewski, Marcin Poliwodziński, Daniel Więdłocha

PODZIĘKOWANIA SPECJALNE (NASI AMBASADORZY)
Burmistrz Miasta Chełmna: Mariusz Kędzierski
Starosta Chełmiński: Zdzisław Gamański
Prezes OM TKKF w Chełmnie: Kazimierz Langowski
Redaktor Naczelna "Czasu Chełmna": Joanna Dolecka

PODZIĘKOWANIA DLA SĘDZIÓW KPZKOSZ ORAZ STOLIKOWYCH AGATY KLEIN I AGNIESZKI KOWALCZYK



Foto: Pitrex/Czas Chełmna

"BRZOZA" DAŁ IM SIÓDME ZŁOTO!
Patryk Brzóskowski genialnie poprowadził Coyotes, że ci pomimo ogromnego osłabienia wygrali trzeci mecz finału play-off i po raz siódmy zdobyli złote medale CHLK TKKF!
Pomimo wygranej 3-0, w finale play-off nie było jednostronnie. Michał Schreiber i spółka przy zbiegu okoliczności mogli przedłużyć serię nawet o dwa mecze. Niespodziankę sprawił Kaef Świecie, który w meczy o "brąz" pokonał wyżej notowany Flyboys.
Dziękujemy Wam - zawodnikom i kibicom - za piętnasty sezon. Wszystkie mecze obejrzało w sumie 3 tysiące kibiców. Nie mamy się więc czego wstydzić.
Życzymy równie emocjonujących "piątków" przez kolejne pół roku. Byle do jesieni!


KLASYFIKACJA KOŃCOWA PLAY-OFF
1.Coyotes
2. Venture Industries
3. Kaef
4. Flyboys
5. Oldboys

STATYSTYKI  KOŃCOWE

Indywidualne

PUNKTY
306 - Belski (Coy)
292 - Więdłocha (Coy)
255 - Kazanecki (Ven)
233 - Schreiber (Ven)
194 - Jarmuszewski (Ven)
177 - Łapiński (Fly)
170 - Kruszczyński (Fly)
169 - Gaszkowski (Fly)
169 - Janicki (Ven)
159 - Makarewicz (Kae)
159 - Materek (Kae)
150 - Igliński (Kae)
143 - Kołodko (Fly)
129 - Poliwodziński (Coy)
127 - Sondej (Old)
127 - Korzec (Coy)
118 - P. Brzóskowski (Coy)
117 - Dembek (Old)
102 - Szczerba (Coy)

ŚREDNIA NA MECZ
29,3 - Herman (Old)
25,5 - Belski (Coy)
24,3 - Więdłocha (Coy)
19,9 - Makarewicz (Kae)
19,4 - Schreiber (Ven)
18,2 - Kazanecki (Ven)
17,7 - Materek (Kae)
15,9 - Kołodko (Fly)
15,6 - Kruszczyński (Fly)
15,4 - Janicki (Ven)
15,0 - Igliński (Kae)
14,8 - P. Brzóskowski (Coy)
14,1 - Sondej (Old)
13,9 - Jarmuszewski (Ven)
13,6 - Łapiński (Fly)
13,0 - Dembek (Coy)
13,0 - Gaszkowski (Fly)
12,7 - Korzec (Coy)
11,6 - Panasiuk (Kae)
11,5 - Garbowski (Old)
11,3 - Szczerba (Coy)
11,0 - Niewiadomski (Coy)

ZA TRZY PUNKTY
69 - Więdłocha (Coy)
28 - Kazanecki (Ven)
27 - Gaszkowski (Fly)
26 - Schreiber (Ven)
23 - Sondej (Old)
22 - Kruszczyński (Fly)
16 - P. Brzóskowski (Coy)
16 - Igliński (Kae)
13 - Makarewicz (Kae)
13 - Janicki (Ven)
13 - Garbowski (Old)
12 - T. Szczęsny (Old)
12 - Struski (Old)
11 - Materek (Kae)

Drużynowe

ZA TRZY PUNKTY
114 - Coyotes
89 - Oldboys
88 - Venture Industries
69 - Flyboys
53 - Kaef

PUNKTY
1294 - Coyotes
1061 - Venture Industries
886 - Flyboys
731 - Kaef
682 - Oldboys

ŚREDNIA NA MECZ
99,5 - Coyotes
75,8 - Venture Industries
73,1 - Kaef
68,2 - Flyboys
56,8 - Oldboys

STATYSTYKI KOŃCOWE


COYOTES CHEŁMNO (1 MIEJSCE

Imię i nazwisko-mecze-punkty-średnia-za 3 pkt.

Daniel Belski 12-306-25,5-2

Daniel Więdłocha 12-292-24,3-69

Marcin Poliwodziński 13-129-9,9-8

Patryk Korzec 10-127-12,7-9

Patryk Brzóskowski 8-118-14,8-16

Mariusz Dembek 9-117-13,0-4

Mateusz Szczerba 9-102-11,3-1

Łukasz Łowicki 7-59-8,4-1

Sebastian Brzóskowski 9-25-2,8-4

Bartosz Niewiadomski 1-11-11,0-0

Łukasz Śniegowski 7-8-1,3-0

 

VENTURE INDUSTRIES GRUDZIĄDZ (2 MIEJSCE)

Imię i nazwisko-mecze-punkty-średnia-za 3 pkt.

Łukasz Kazanecki 14-255-18,2-28

Michał Schreiber 12-233-19,4-26

Adam Jarmuszewski 14-194-13,9-1

Arkadiusz Janicki 11-169-15,4-13

Paweł Straszewski 12-99-8,3-3

Sebastian Hejda 11-40-3,6-7

Paweł Mroziński 13-26-2,0-2

Michał Zieliński 12-25-2,1-4

Tomasz Brózdowski 11-20-1,8-4

 

KAEF ŚWIECIE (3 MIEJSCE)

Imię i nazwisko-mecze-punkty-średnia-za 3 pkt.

Łukasz Makarewicz 8-159-19,9-13

Piotr Materek 9-159-17,7-11

Dariusz Igliński 10-150-15,0-16

Michał Panasiuk 7-81-11,6-6

Przemysław Chojnacki 7-58-8,3-0

Robert Baumgart 8-54-6,8-3

Maciej Poćwiardowski 9-36-4,0-1

Tomasz Kempiński 9-22-2,4-3

Paweł Młynarz 6-12-6,0-0

 

FLYBOYS CHEŁMNO (4 MIEJSCE)

Imię i nazwisko-mecze-punkty-średnia-za 3 pkt.

Cezary Łapiński 13-177-13,6-3

Mateusz Kruszczyński   11-170-15,6-22

Mateusz Gaszkowski 12-169-13,0-27

Jakub Kołodko 9-143-15,9-6

Michał Markiewicz 9-70-7,8-4

Paweł Piątkowski 9-51-5,7-5

Oskar Wojciechowski 11-43-3,9-0

Igor Brylewski 11-35-3,2-1

Szymon Domagalski 8-13-1,6-0

Krzysztof Kromp 10-11-1,1-1

Bartosz Jasiński 4-5-0,8-0

Karol Lewicki 4-0-0,0-0

Karol Szczepański 2-0-0,0-0

 

OLDBOYS CHEŁMNO (5 MIEJSCE

Imię i nazwisko-mecze-punkty-średnia-za 3 pkt.

Arkadiusz Sondej 9-127-14,1-23

Tomasz Garbowski 8-92-11,5-13

Tomasz Herman 3-88-29,3-9

Adam Żeglarski 12-78-6,5-0

Tadeusz Szczęsny 10-68-6,8-12

Jakub Szczęsny 12-51-4,3-7

Andrzej Struski 6-50-8,3-12

Dawid Szulc 7-48-6,9-5

Karol Szczepański 10-42-4,2-3

Przemysław Fila 5-22-4,4-2

Michał Porożyński 6-9-1,5-1

Łukasz Oleksak 2-5-2,5-2

Jerzy Niesyty 6-1-0,2-0

Patryk Reinholz 1-1-1,0-0

LIDERZY STATYSTYK
 
Stan - końcowe 2023/2024

PUNKTY
190 – Kołodko (Flyboys)
184 – P. Kacała (Basket)
175 – Klein (Team Gr.)
152 – Deuter (Team Gr.)
150 – Belski (Coyotes)
149 – Łowicki (Flyboys)
140 – Szczerba (Coyotes)
130 – Ługowski (Flyboys)
109 – Rudnik (Coyotes)
107 – Durmaj (Team Gr.)

ŚREDNIA PUNKTÓW
19,0 – Kołodko (Flyboys) 10 meczów
18,8 – Belski (Coyotes) 8 meczów
18,4 – P. Kacała (Basket) 10 meczów
18,3 – Więdłocha (Coyotes) 4 mecze
17,8 – Bernasiak (Coyotes) 5 meczów
17,7 – Łapiński (Flyboys) 3 mecze
17,5 – Klein (Team Gr.) 10 meczów
15,5 – Szczerba (Coyotes) 9 meczów
15,2 – Deuter (Team Gr.) 10 meczów
14,9 – Łowicki (Flyboys) 10 meczów

ZA 2 PKT.
67 – Deuter (Team Gr.)
63 – P. Kacała (Basket)
62 – Szczerba (Coyotes)
60 – Klein (Team Gr.)
58 – Kołodko (Flyboys)
53 – Belski (Coyotes)
46 – Wojciechowski (Flyboys)
44 – Łowicki (Flyboys)
39 – Rudnik (Coyotes)
38 – Misiaszek (Coyotes)
38 – Durmaj (Team Gr.)

ZA 3 PKT.
23 – Ługowski (Flyboys)
20 – P. Brzóskowski (Coyotes)
17 – Więdłocha (Coyotes)
15 – Łowicki (Flyboys)
14 – Bernasiak (Coyotes)
13 – P. Kacała (Basket)
12 – Kołodko (Flyboys)
12 – Kazanecki (Team Gr.)
12 – Czerwiński (Basket)
10 – Gąsior (Flyboys)

ZA 1 PKT.
38 – Kołodko (Flyboys)
37 – Klen (Team Gr.)
29 – Belski (Coyotes)
20 – Pawlak (Coyotes)
19 – P. Kacała (Basket)
17 – Ługowski (Flyboys)
16 – Łowicki (Flyboys)
16 – Rudnik (Coyotes)
16 – Szczerba (Coyotes)
13 – P. Brzóskowski (Coyotes)

ZA 1 PKT. (% - min. 15 rzutów)
97 % - Klein (Team Gr.) 37 na 38
94 % - Ługowski (Flyboys) 17 na 18
94 % - Belski (Coyotes) 29 na 31
91 % - Pawlak (Coyotes) 20 na 22
87 % - P. Brzóskowski (Coyotes) 13 na 15

FAULE
28 – Durmaj (Team Gr.)
22 – Kołodko (Coyotes)
20 – Łowicki (Flyboys)
20 – Rudnik (Coyotes)
18 – Szczerba (Coyotes)
18 – Bednarczyk (Basket)

ZBIÓRKI ATAK
32 – Łowicki (Flyboys)
30 – Bednarczyk (Basket)
27 – Wojciechowski (Flyboys)
26 – Szczerba (Coyotes)
23 – Rudnik (Coyotes)

ZBIÓRKI OBRONA
76 – Łowicki (Flyboys)
66 – Klein (Team Gr.)
62 – Belski (Coyotes)
57 – Schreiber (Team Gr.)
54 – Wojciechowski (Flyboys)

ZBIÓRKI SUMA
108 – Łowicki (Flyboys)
87 – Klein (Team Gr.)
81 – Wojciechowski (Flyboys)
80 – Belski (Coyotes)
70 – Durmaj (Team Gr.)
68 – Schreiber (Team Gr.)
66 – Kołodko (Flyboys)
65 – Rudnik (Coyotes)
63 – Cieślik (Basket)
54 – P. Kacała (Basket)

ASYSTY
48 – Łowicki (Flyboys)
40 – Kołodko (Flyboys)
39 – Kazanecki (Team Gr.)
37 – Klein (Team Gr.)
35 – Bernasiak (Coyotes)
27 – P. Brzóskowski (Coyotes)
26 – Belski (Coyotes)
24 – Rudnik (Coyotes)
21 – Schreiber (Team Gr.)
21 – P. Kacała (Basket)
21 – Szczerba (Coyotes)

STRATY
42 – P. Kacała (Basket)
36 – Kołodko (Flyboys)
34 – Surmacz (Basket)
28 – Radtke (Basket)
24 – Klein (Team Gr.)

PRZECHWYTY
34 – Kołodko (Flyboys)
19 – Misiaszek (Coyotes)
18 – Kazanecki (Team Gr.)
17 – Klein (Team Gr.)
16 – Szczerba (Coyotes)
15 – P. Kacała (Basket)
14 – Rudnik (Coyotes)
12 – Durmaj (Team Gr.)
12 – Belski (Coyotes)
11 – Surmacz (Basket)
11 – Bernasiak (Coyotes)
11 – Deuter (Team Gr.)

BLOKI
9 – Belski (Coyotes)
9 – Łowicki (Flyboys)
7 – Cieślik (Basket)
7 – Bednarczyk (Basket)
6 – Wojciechowski (Flyboys)
6 – Jarmuszewski (Team Gr.)
4 – Durmaj (Team Gr.)
4 – Santarek (Basket)
3 – Kołodko (Flyboys)
3 – Radtke (Basket)
3 – P. Brzóskowski (Coyotes)
3 – Gąsior (Flyboys)
WSPIERAJĄ NAS
 
GMINA MIASTO CHEŁMNO
(sponsor strategiczny)

OM TKKF CHEŁMNO

WWW.SPORTOWECHELMNO.PL
POCZET MISTRZÓW
 
I) 2004 - ŻBIKI

II) 2005 - OLDBOYS

III) 2006 - LENIWCE

IV) 2007 - OLDBOYS

V) 2008 - OLDBOYS

VI) 2009 - SOEN

VII) 2010 - SOEN

VIII) 2011 - SOEN

IX) 2012 - COYOTES

X) 2013 - COYOTES

XI) 2014 - COYOTES

XII) 2015 - COYOTES

XIII) 2016 - COYOTES

XIV) 2017 - COYOTES

XV) 2018 - COYOTES

XVI) 2019 - COYOTES

XVII) 2020 - COYOTES

XVIII) 2022 - VENTURE INDUSTRIES

XIX) 2023 - FLYBOYS

XX) 2024 - COYOTES
DRUŻYNY 2023/2024
 
Coyotes Chełmno

Flyboys Chełmno

Team Grudziądz

Basket Grudziądz
 
Stronę odwiedziło już 142340 odwiedzający (375186 wejścia) tutaj!
Ta strona internetowa została utworzona bezpłatnie pod adresem Stronygratis.pl. Czy chcesz też mieć własną stronę internetową?
Darmowa rejestracja