Chełmińska Liga Koszykówki TKKF (2003-2023)
   
 
  Sezon 2018 2019
RUNDA ZASADNICZA

1 KOLEJKA (9.11.2018)
Grudziądz Team - MCHKK II Chełmno 75:50 (18:12, 25:12, 19:12, 13:14)
Grudziądz Team: Marcin Kurzyński 16 (1), Deuter 16, Urbanek 13 (3), Durmaj 13, Woźniak 12 (2), Głowacki 3 (1), Marek Kurzyński 2.
MCHKK II: Gaszkowski 14, Łapiński 13 (1), Czyżnikiewicz 12 (3), Piątkowski 7, Szczepański 2, Wojciechowski 2, Żeglarski 0, Szulc 0, Reinholz 0, Markiewicz 0.

Coyotes Chełmno - Venture Industries Grudziądz 84:76 (21:23, 19:20, 17:18, 27:15)
Coyotes: Belski 36, Poliwodziński 20 (1), Szczerba 16, Łowicki 10 (1), Śniegowski 2, Cieśliński 0, S. Brzóskowski 0.
Venture Industries: Schreiber 30 (6), Kazanecki 27 (3), Jarmuszewski 12, Brózdowski 3, Straszewski 2, Mroziński 2, Zieliński 0, Hejda 0.

2 KOLEJKA (16.11.2018)
Kaef Świecie - MCHKK II Chełmno 87:66 (28:15, 24:15, 16:23, 19:13)
Kaef: Dolny 30 (1), Igliński 18 (1), Drzewiecki 17 (3), Makarewicz 12 (1), Materek (T) 10, Kempiński 0, Poćwiardowski 0.
MCHKK II: Gaszkowski 16 (1), Mielczarek 15 (1), Szulc 7, Piątkowski 6 (2), Czyżnikiewicz 5, Łapiński 4, Szczepański 3, Wilma 3, Kosior 3, Reinholz 2, Wojciechowski 2, Żeglarski 0.

Coyotes Chełmno - Grudziądz Team 87:72 (17:14, 17:28, 28:11, 25:19)
Coyotes: Więdłocha 20 (2), Belski 20, Szczerba 15, P. Brzóskowski 13 (2), Poliwodziński 12 (2), Łowicki 5, Cieślicki 2, S. Brzóskowski 0.
Grudziądz Team: Durmaj 19 (2), Głowacki 14, Deuter 14 (2), Urbanek 9 (3), Marcin Kurzyński 7, Gurzyński 5 (1), Marek Kurzyński 4.

3 KOLEJKA (23.11.2018)
Coyotes Chełmno - Kaef  Świecie 94:80 (23:19, 25:21, 23:19, 23:21)
Coyotes: Więdłocha 21 (3), Szczerba 20, Łowicki 17, P. Brzóskowski 14, Belski 12, Poliwodziński 10 (2), Cieślicki 0, S. Brzóskowski 0, Śniegowski 0.
Kaef: Dolny 35 (2), Makarewicz 18, Drzewiecki 9 (3), Baumgart 8, Igliński 7 (1), Kempiński 3 (1), Poćwiardowski 0, Chojnacki 0.

Grudziądz Team - Venture Industries Grudziądz 77:51 (16:18, 17:9, 20:9, 25:15)
Grudziądz Team: Urbanek 24 (4), Klein 11, Woźniak 10, Deuter 9 (1), Durmaj 9 (1), Marek Kurzyński 7, Zalewski (T) 5 (1), Głowacki 2, Marcin Kurzyński 0.
Venture Industries: Kazanecki 23 (1), Schreiber 10, (1), Hejda 4, Mroziński 4, Zieliński 4, Straszewski 4, Janicki 2.

4 KOLEJKA (30.11.2018)
MCHKK II Chełmno - Coyotes Chełmno 69:63 (19:21, 17:26, 12:15, 21:11)
MCHKK II: Łapiński 16, Mielczarek 12, Czyżnikiewicz 11 (2), Piątkowski 11 (2), Gaszkowski 11 (3), Kosior 6, Szczepański 2, Markiewicz 0, Wojciechowski 0, Reinholz 0.
Coyotes: Belski 35 (1), P. Brzóskowski 12 (2), Poliwodziński 8 (1), S. Brzóskowski 8 (2), Cieślicki 0.

Kaef Świecie - Venture Industries Grudziądz 84:72 (17:16, 14:29, 21:21, 32:6)
Kaef: Dolny 25, Igliński 18 (4), Materek 16 (1), Baumgart 14, Makarewicz 8, Kempiński 3 (1), Poćwiardowski 0.
Venture Industries: Kazanecki 13, Hejda 12, Schreiber 12, Straszewski 11, Zieliński 10 (2), Jarmuszewski 10, Mroziński 4, Brózdowski 0.

5 KOLEJKA (7.12.2018)
Grudziądz Team - Kaef Świecie 79:68 (23:15, 27:22, 16:17, 13:14)
Grudziądz Team: Janicki 27 (3), Urbanek 13 (3), Marek Kurzyński 9, Klein
(T) 8, Woźniak 7 (1), Marcin Kurzyński 6, Głowacki 5, Domżalski 4, Durmaj 0, Gurzyński 0.
Kaef: Materek 25 (2), Dolny 13, Makarewicz 9 (1), Igliński (T) 8, Poćwiardowski 8, Drzewiecki 3 (1), Baumgart 2.

Venture Industries Grudziądz - MCHKK II Chełmno 82:66 (21:15, 17:17, 19:19, 25:15)
Venture Industries: Jarmuszewski 26, Schreiber 23 (5), Kazanecki 15 (2), Straszewski 14 (1), Brózdowski 4, Zieliński 0, Mroziński 0, Hejda 0.
MCHKK II: Czyżnikiewicz 24 (4), Mielczarek 15 (1), Łapiński 11 (1), Gaszkowski 10, Szczepański 2, Piątkowski 2, Wojciechowski 2, Szulc 0, Żeglarski 0, Reinholz 0.

6 KOLEJKA (14.12.2018)
Coyotes Chełmno - Grudziądz Team 103:71 (30:18, 21:23, 32:17, 20:13)
Coyotes: Belski 38 (1), Więdłocha 27 (5), Szczerba 24, Poliwodziński 8, P. Brzóskowski 6, Markiewicz 0, S. Brzóskowski 0.
Grudziądz Team: Durmaj
(T) 12, Zalewski 12 (1), Domżalski 11 (1), Marcin Kurzyński 9, Urbanek 8 (2), Janicki 8 (1), Deuter 6, Woźniak 2, Marek Kurzyński 1, Gurzyński 1, Głowacki 1.

Kaef Świecie - MCHKK II Chełmno 66:53 (20:13, 23:9, 9:15, 14:16)
Kaef: Makarewicz 14, Igliński 13 (1), Drzewiecki 11 (3), Dolny 11, Kempiński 8 (2), Baumgart 7 (1), Poćwiardowski 2.
MCHKK II: Mielczarek 17 (3), Łapiński 9 (1), Kosior 8 (2), Szczepański 8, Szulc 6, Czyżnikiewicz 5 (1), Żeglarski 0.

7 KOLEJKA (11.01.2019)
Grudziądz Team - MCHKK II Chełmno 88:58 (27:13, 17:16, 16:13, 28:16)
Grudziądz Team: Zalewski 26 (6), Marcin Kurzyński 15 (1), Klein 12 (1), Urbanek 10 (2), Durmaj 9, Głowacki 6, Marek Kurzyński 6, Woźniak 4, Gurzyński 0.
MCHKK II: Gaszkowski 17 (3), Czyżnikiewicz 15 (2), Piątkowski 13 (3), Łapiński 8 (1), Mielczarek 5, Szczepański 0, Reinholz 0, Żeglarski 0, Wilma 0.

Coyotes Chełmno - Venture Industries Grudziądz 88:80 (20:15, 19:15, 17:25, 32:25)
Coyotes: Więdłocha 26 (8), Belski 20, P. Brzóskowski 16 (2), Dembek 10, Markiewicz 6, Szczerba 6, Poliwodziński 4, Śniegowski 0.
Venture Industries: Schreiber 28 (6), Jarmuszewski 19, Kazanecki 18 (2), Brózdowski 8 (2), Mroziński 4, Hejda 3 (1), Zieliński 0.

8 KOLEJKA (18.01.2019)
Coyotes Chełmno - Kaef Świecie 114:88 (29:24, 30:23, 26:13, 29:28)
Coyotes: P. Brzóskowski 25 (5), Szczerba 24, Dembek 21, Poliwodziński 17 (2), Belski 16, Więdłocha 9 (3), Markiewicz 2, Śniegowski 0.
Kaef: Herman 28 (3), Igliński 18 (2), Dolny 13, Makarewicz 10 (1), Materek 8, Chojnacki 6, Baumgart 5, Kempiński 0.

Grudziądz Team - Venture Industries Grudziądz 72:66 (25:15, 15:18, 16:11, 16:22)
Grudziądz Team: Zalewski 19 (5), Janicki 12, Klein 11 (1), Durmaj 8, Woźniak 7 (1), Marek Kurzyński 5, Głowacki 4 (1), Deuter 4, Marcin Kurzyński 2, Gurzyński 0, Urbanek 0.
Venture Industries: Kazanecki 20 (1), Schreiber 20 (2), Jarmuszewski 12, Hejda 6 (2), Straszewski 4, Mroziński 2, Brózdowski 2, Zieliński 0.

9 KOLEJKA (25.01.2019)
Coyotes Chełmno - MCHKK II Chełmno 90:76 (23:19, 21:22, 25:18, 21:17)
Coyotes: Belski 26, Więdłocha 24 (3), Dembek 18, P. Brzóskowski 11 (1), Szczerba 4, Markiewicz 4, Poliwodziński 3 (1), Śniegowski 0.
MCHKK II: Łapiński 22, Gaszkowski 16 (3), Mielczarek 15 (1), Czyżnikiewicz 11, Piątkowski 10 (2), Reinholz 2.

Venture Industries Grudziądz - Kaef Świecie 85:82 (19:19, 15:19, 24:23, 27:21)
Venture Industries: Schreiber 28 (4), Kazanecki 24 (1), Jarmuszewski 19, Straszewski 10, Mroziński 2, Zieliński 2, Hejda 0, Brózdowski 0.
Kaef: Materek 20 (1), Dolny 19 (1), Igliński 14 (2), Makarewicz 12, Chojnacki 10, Baumgart 4 (1), Kempiński 3 (1).

10 KOLEJKA (01.02.2019)
Kaef Świecie - Grudziądz Team 92:79 (14:9, 34:27, 26:26, 18:17)
Kaef: Dolny 21 (1), Makarewicz 19 (3), Materek 19 (1), Igliński 11 (1), Baumgart 10, Drzewiecki 8 (2), Herman 4.
Grudziądz Team: Janicki 29 (2), Klein 13, Marcin Kurzyński 10, Urbanek 10 (2), Deuter 8, Marek Kurzyński 7 (1), Głowacki 2.

MCHKK II Chełmno - Venture Industries Grudziądz 83:70 (17:13, 26:16, 15:24, 25:17)
MCHKK II: Mielczarek 31 (3), Gaszkowski 18 (2), Kołodko 17 (3), Reinholz 9 (1), Łapiński 4, Czyżnikiewicz 4, Piątkowski 0, Żeglarski 0.
Venture Industries: Schreiber 24 (3), Kazanecki 22 (3), Jarmuszewski 14, Straszewski 8, Brózdowski 2, Zieliński 0, Hejda 0, Mroziński 0.

TABELA KOŃCOWA RUNDY ZASADNICZEJ

1

Coyotes Chełmno

8

15

7-1

+111

2

Grudziądz Team

8

13

5-3

+38

3

Kaef Świecie

8

12

4-4

+5

4

Venture Industries Grudziądz

8

10

2-6

-54

5

MCHKK II Chełmno

8

10

2-6

-100

 Miejsca 1-4 awans do półfinałów

PLAY-OFF

PÓŁFINAŁY
I MECZE (08.02.2019)
Grudziądz Team - Kaef Świecie 80:77 (16:24, 24:13, 16:18, 24:22)
Grudziądz Team: Woźniak 23 (1), Zalewski 22 (5), Durmaj 12, Janicki 10 (1), Marcin Kurzyński 5, Klein 3 (1), Urbanek 3 (1), Marek Kurzyński 2, Deuter 0, Gurzyński 0.
Kaef: Makarewicz 24 (2), Herman 21 (3), Dolny 16, Igliński 8, Baumgart 5 (1), Drzewiecki 3 (1), Poćwiardowski 0.
W serii play-off do dwóch zwycięstw: 1 - 0

Coyotes Chełmno - Venture Industries Grudziądz 86:76 (21:13, 15:27, 27:20, 23:16)
Coyotes: Więdłocha 25 (5), Belski 24, Szczerba 10, Poliwodziński 9 (1), Łowicki 6, P. Brzóskowski 5 (1), Markiewicz 4, Dembek 3.
Venture Industries: Schreiber 31 (5), Kazanecki 19 (2), Jarmuszewski 9, Zieliński 7 (1), Mroziński 4, Straszewski 4, Hejda 2, Brózdowski 0.
W serii play-off do dwóch zwycięstw: 1 - 0

II MECZE (15.02.2019)
Kaef Świecie - Grudziądz Team 99:79 (24:19, 29:24, 20:15, 26:20)
Kaef: Dolny 29, Herman 23 (4), Materek 22 (4), Makarewicz 15 (1), Chojnacki 6, Baumgart 4, Poćwiardowski 0.
Grudziądz Team: Domżalski 14 (2), Durmaj 11 (1), Klein 10 (2), Zalewski 10 (2), Woźniak 7, Dueter 7 (1), Gurzyński 6, Marcin Kurzyński 5, Janicki 5 (1), Urbanek 4, Głowacki 0.
W serii play-off do dwóch zwycięstw: 1 - 1

Coyotes Chełmno - Venture Industries Grudziądz 100:69 (23:18, 25:17, 26:16, 26:18)
Coyotes: Więdłocha 22 (6), Belski (T) 19 (1), Szczerba 16, Łowicki 14 (1), Poliwodziński 13 (2), P. Brzóskowski 8 (2), Markiewicz 8, Śniegowski 0.
Venture: Schreiber 27 (4), Kazanecki 20 (3), Zieliński 10 (2), Hejda 5 (1), Straszewski 5, Mroziński 2.
W serii play-off do dwóch zwycięstw: 2 - 0

III MECZ (22.02.2019)
Kaef Świecie - Grudziądz Team 65:61 (16:12, 18:18, 15:12. 16:19)
Kaef: Dolny 20, Herman 19 (3), Makarewicz 12 (2), Materek 8 (1), Baumgart 3, Igliński 2, Chojnacki 1, Poćwiardowski 0.
Grudziądz Team: Klein 12 (1), Janicki 12 (2), Zalewski 8 (2), Urbanek 8 (2), Durmaj 7, Marcin Kurzyński 6, Woźniak 4, Głowacki 2, Deuter 2, Marek Kurzyński 0, Gurzyński 0.
W serii play-off do dwóch zwycięstw: 2 - 1

FINAŁY
MECZ O III MIEJSCE (01.03.2019) (I MECZ)
Grudziądz Team - Venture Industries Grudziądz 85:80 (25:23, 20:22, 16:18, 24:17)
Grudziądz Team: Urbanek 29 (6), Deueter 24, Janicki 21 (3), Marcin Kurzyński 6, Głowacki 5, Marek Kurzyński 0.
Venture Industries: Schreiber 32 (6), Kazanecki 20 (2), Straszewski 10, Mroziński 7, Hejda 6 (2), Zieliński 5 (1). 
W dwumeczu: 85:80

MECZ O I MIEJSCE (01.03.2019) (I MECZ)
Coyotes Chełmno - Kaef Świecie 95:83 (24:23. 25:18, 16:18, 30:24)
Coyotes: Więdłocha 31 (5), P. Brzóskowski 27 , Szczerba 12, Łowicki 11 (1), Markiewicz 10,Poliwodziński 4.
Kaef: Herman 18 (2), Dolny 14, Materek 11 (2), Makarewicz 11 (1), Baumgart 9 (1), Igliński 8, Drzewiecki 6 (2), Poćwiardowski 4, Chojnacki 2.
W serii play-off do dwóch zwycięstw: 1 - 0

MECZ O III MIEJSCE (08.03.2019) (REWANŻ)
Grudziądz Team - Venture Industries Grudziądz 79:79 (12:20, 29:22, 16:21, 22:16)
Grudziądz Team: Janicki 26 (2), Urbanek 16 (2), Woźniak 12 (2), Klein 12 (2), Marcin Kurzyński 6, Głowacki 3, Deuter 2, Marek Kurzyński 2.
Venture Industries: Schreiber 26 (1), Mroziński 14 (1), Kazanecki 12 (1), Straszewski 10 (1), Hejda 7 (1), Zieliński 5 (1), Brózdowski 5 (1).
W dwumeczu: 164:159

MECZ O I MIEJSCE (08.03.2019) (II MECZ)
Coyotes Chełmno - Kaef Świecie 93:78 (26:16, 25:19, 27:20, 15:23)
Coyotes: Belski 28 (1), Szczerba 16, P. Brzóskowski 16 (3), Poliwodziński 11 (1), Rudnik 8, Łowicki 7 (1), Markiewicz 5, S. Brzóskowski 2, Cieślicki 0.
Kaef: Materek 29 (2), Makarewicz 19 , Igliński 9, Baumgart 8, Drzewiecki 6 (2), Poćwiardowski 6, Kempiński 1.
W serii play-off do dwóch zwycięstw: 2 - 0

KLASYFIKACJA KOŃCOWA PLAY-OFF
1. Coyotes Chełmno
2. Kaef Świecie
3. Grudziądz Team
4. Venture Industries Grudziądz

WYRÓŻNIENIA JURY

Kibic sezonu – Marika Wiśniewska
Odkrycie sezonu – Michał Woźniak
Trener sezonu – Tomasz Wilma
Pechowiec sezonu – Adam Jarmuszewski
Wyróżnienie specjalne – Sebastian Hejda
“Fighter sezonu” – Daniel Belski
MVP play-off – Przemysław Dolny
MVP sezonu – Patryk Brzóskowski



LIDERZY STATYSTYK
 
Stan - końcowe 2023/2024

PUNKTY
190 – Kołodko (Flyboys)
184 – P. Kacała (Basket)
175 – Klein (Team Gr.)
152 – Deuter (Team Gr.)
150 – Belski (Coyotes)
149 – Łowicki (Flyboys)
140 – Szczerba (Coyotes)
130 – Ługowski (Flyboys)
109 – Rudnik (Coyotes)
107 – Durmaj (Team Gr.)

ŚREDNIA PUNKTÓW
19,0 – Kołodko (Flyboys) 10 meczów
18,8 – Belski (Coyotes) 8 meczów
18,4 – P. Kacała (Basket) 10 meczów
18,3 – Więdłocha (Coyotes) 4 mecze
17,8 – Bernasiak (Coyotes) 5 meczów
17,7 – Łapiński (Flyboys) 3 mecze
17,5 – Klein (Team Gr.) 10 meczów
15,5 – Szczerba (Coyotes) 9 meczów
15,2 – Deuter (Team Gr.) 10 meczów
14,9 – Łowicki (Flyboys) 10 meczów

ZA 2 PKT.
67 – Deuter (Team Gr.)
63 – P. Kacała (Basket)
62 – Szczerba (Coyotes)
60 – Klein (Team Gr.)
58 – Kołodko (Flyboys)
53 – Belski (Coyotes)
46 – Wojciechowski (Flyboys)
44 – Łowicki (Flyboys)
39 – Rudnik (Coyotes)
38 – Misiaszek (Coyotes)
38 – Durmaj (Team Gr.)

ZA 3 PKT.
23 – Ługowski (Flyboys)
20 – P. Brzóskowski (Coyotes)
17 – Więdłocha (Coyotes)
15 – Łowicki (Flyboys)
14 – Bernasiak (Coyotes)
13 – P. Kacała (Basket)
12 – Kołodko (Flyboys)
12 – Kazanecki (Team Gr.)
12 – Czerwiński (Basket)
10 – Gąsior (Flyboys)

ZA 1 PKT.
38 – Kołodko (Flyboys)
37 – Klen (Team Gr.)
29 – Belski (Coyotes)
20 – Pawlak (Coyotes)
19 – P. Kacała (Basket)
17 – Ługowski (Flyboys)
16 – Łowicki (Flyboys)
16 – Rudnik (Coyotes)
16 – Szczerba (Coyotes)
13 – P. Brzóskowski (Coyotes)

ZA 1 PKT. (% - min. 15 rzutów)
97 % - Klein (Team Gr.) 37 na 38
94 % - Ługowski (Flyboys) 17 na 18
94 % - Belski (Coyotes) 29 na 31
91 % - Pawlak (Coyotes) 20 na 22
87 % - P. Brzóskowski (Coyotes) 13 na 15

FAULE
28 – Durmaj (Team Gr.)
22 – Kołodko (Coyotes)
20 – Łowicki (Flyboys)
20 – Rudnik (Coyotes)
18 – Szczerba (Coyotes)
18 – Bednarczyk (Basket)

ZBIÓRKI ATAK
32 – Łowicki (Flyboys)
30 – Bednarczyk (Basket)
27 – Wojciechowski (Flyboys)
26 – Szczerba (Coyotes)
23 – Rudnik (Coyotes)

ZBIÓRKI OBRONA
76 – Łowicki (Flyboys)
66 – Klein (Team Gr.)
62 – Belski (Coyotes)
57 – Schreiber (Team Gr.)
54 – Wojciechowski (Flyboys)

ZBIÓRKI SUMA
108 – Łowicki (Flyboys)
87 – Klein (Team Gr.)
81 – Wojciechowski (Flyboys)
80 – Belski (Coyotes)
70 – Durmaj (Team Gr.)
68 – Schreiber (Team Gr.)
66 – Kołodko (Flyboys)
65 – Rudnik (Coyotes)
63 – Cieślik (Basket)
54 – P. Kacała (Basket)

ASYSTY
48 – Łowicki (Flyboys)
40 – Kołodko (Flyboys)
39 – Kazanecki (Team Gr.)
37 – Klein (Team Gr.)
35 – Bernasiak (Coyotes)
27 – P. Brzóskowski (Coyotes)
26 – Belski (Coyotes)
24 – Rudnik (Coyotes)
21 – Schreiber (Team Gr.)
21 – P. Kacała (Basket)
21 – Szczerba (Coyotes)

STRATY
42 – P. Kacała (Basket)
36 – Kołodko (Flyboys)
34 – Surmacz (Basket)
28 – Radtke (Basket)
24 – Klein (Team Gr.)

PRZECHWYTY
34 – Kołodko (Flyboys)
19 – Misiaszek (Coyotes)
18 – Kazanecki (Team Gr.)
17 – Klein (Team Gr.)
16 – Szczerba (Coyotes)
15 – P. Kacała (Basket)
14 – Rudnik (Coyotes)
12 – Durmaj (Team Gr.)
12 – Belski (Coyotes)
11 – Surmacz (Basket)
11 – Bernasiak (Coyotes)
11 – Deuter (Team Gr.)

BLOKI
9 – Belski (Coyotes)
9 – Łowicki (Flyboys)
7 – Cieślik (Basket)
7 – Bednarczyk (Basket)
6 – Wojciechowski (Flyboys)
6 – Jarmuszewski (Team Gr.)
4 – Durmaj (Team Gr.)
4 – Santarek (Basket)
3 – Kołodko (Flyboys)
3 – Radtke (Basket)
3 – P. Brzóskowski (Coyotes)
3 – Gąsior (Flyboys)
WSPIERAJĄ NAS
 
GMINA MIASTO CHEŁMNO
(sponsor strategiczny)

OM TKKF CHEŁMNO

WWW.SPORTOWECHELMNO.PL
POCZET MISTRZÓW
 
I) 2004 - ŻBIKI

II) 2005 - OLDBOYS

III) 2006 - LENIWCE

IV) 2007 - OLDBOYS

V) 2008 - OLDBOYS

VI) 2009 - SOEN

VII) 2010 - SOEN

VIII) 2011 - SOEN

IX) 2012 - COYOTES

X) 2013 - COYOTES

XI) 2014 - COYOTES

XII) 2015 - COYOTES

XIII) 2016 - COYOTES

XIV) 2017 - COYOTES

XV) 2018 - COYOTES

XVI) 2019 - COYOTES

XVII) 2020 - COYOTES

XVIII) 2022 - VENTURE INDUSTRIES

XIX) 2023 - FLYBOYS

XX) 2024 - COYOTES
DRUŻYNY 2023/2024
 
Coyotes Chełmno

Flyboys Chełmno

Team Grudziądz

Basket Grudziądz
 
Stronę odwiedziło już 142338 odwiedzający (375173 wejścia) tutaj!
Ta strona internetowa została utworzona bezpłatnie pod adresem Stronygratis.pl. Czy chcesz też mieć własną stronę internetową?
Darmowa rejestracja