Chełmińska Liga Koszykówki TKKF (2003-2016)
   
 
  2008


V. TURNIEJ
IM. B. ZASTEMPOWSKIEGO
CHEŁMNO (16-17.05)

UCZESTNICY: OLDBOYS, CZAS CHEŁMNA CHTK, ELBROX COYOTES, LENIWCE, ŻBIKI,  SOEN GRUDZIĄDZ

MIEJSCE: HALA ZESPOŁU SZKÓŁ NR 2, ULICA SZKOLNA, WEJŚCIE OD UL.BISKUPIEJ

Grupa I
ELBROX COYOTES – CZAS CHEŁMNA CHTK 65:64 (20:19,23:17,12:16,10:12)
Coyotes: Pi. Frydrych 22 (2), P. Brzóskowski 21 (1), Laszuk 5, Rydwelski 4, Kaczmarek 3 (1) - A. Sierko 5 (1), Świderski 5, R. Sierko 0.
CHTK: Beker 20 (4), Rzepa 19 (1), Klimek 6, Jakubowski 4, Matuszak 0 - Pa. Frydrych 15 (2), Strzelecki 0.
 
SOEN – CZAS CHEŁMNA CHTK 101:54 (23:14,26:13,20:13,32:14)
SOEN: Mazurek 25 (5), Domżalski 14 (2), Marcin Kurzyński 14, A. Igielski 14, Marek Kurzyński 6 - Binięda 16, Szulczyński 8, Radtke 4.
CHTK: Rzepa 23 (1), Beker 15 (4), Frydrych 5 (1), Matuszak 4, Klimek 0 - Strzelecki 7, Jakubowski 0.
 
ELBROX COYOTES - SOEN 62:51 (17:11,11:9,21:11,13:20)
Coyotes: Więdłocha 17 (5), P. Brzóskowski 12 (1), Rydwelski 10 (2), Kaczmarek 9 (1), Laszuk 5 - Świderski 7, A. Sierko 2, S. Brzóskowski 0, R. Sierko 0.
SOEN: Mazurek 17 (3), A. Igielski 14, Domżalski 9 (1), Binięda 8, Marcin Kurzyński 2 - Chodyna 1, Radtke 0.
 
Tabela
1. ELBROX COYOTES 3-0 127-115
2. SOEN 2-1 152-126
3. CZAS CHEŁMNA CHTK 0-3 118-166
 
Grupa II
OLDBOYS - LENIWCE 76:49 (17:12,18:15,17:13,24:9)
Oldboys: Gasin 16, Herman 14 (1), Markiewicz 12, Rozmus 6, Struski 4 - Jeszke 7, Bernasiak 6, Okomski 5 (1), Kordowski 4, Szczęsny 2.
Leniwce: P. Ćwikliński 10, Piekarski 8 (1), P. Drążkowski 6 (1), D. Drążkowski 5, Droszcz 5 (1) - Szulc 6, Mrozek 5 (1), Przykucki 3 (1), Zawitowski 1, Gidaszewski 0.
 
ŻBIKI - LENIWCE 79:65 (14:20,20:18,23:13,22:14)
Żbiki: Łowicki 22, Plak 16, Sztylc 15, Niewiadomski 13 (2), Szymczak 2 - Polasik 7, Ratowski 4, Rudnik 0.
Leniwce: Droszcz 16 (2), P. Ćwikliński 10 (1), D. Drązkowski 8, Piekarski 8 (2), P. Drążkowski 6 - Przykucki 11 (3), Mrozek 3, Gidaszewski 3, Szulc 0, Zawitowski 0.
 
OLDBOYS - ŻBIKI 102:67 (25:15,23:20,25:18,29:14)
Oldboys: Markiewicz 24 (2), Rozmus 16 (1), Gasin 10, Okomski 8 (2), Struski 6 - Jeszke 23 (1), Bernasiak 11 (1), Szczęsny 2, Kordowski 2.
ŻBIKI: Łowicki 17, Sztylc 14 (2), Niewiadomski 9 (2), Szymczak 8, Plak 5 - Polasik 8, Rudnik 4, Wyrąbkiewicz 2, Ratowski 0.
 
Tabela
1. OLDBOYS 3-0 178-116
2. ŻBIKI 2-1 146-167
3. LENIWCE 0-3 114-155
 
Mecz o V miejsce
CZAS CHEŁMNA CHTK - LENIWCE 103:49 (26:12,27:13,22:11,28:13)
CHTK: Szopiński 24 (1), Kowalski 21 (1), Rzepa 17 (2), Beker 14 (3), Matuszak 2 - Strzelecki 16, Frydrych 5 (1), Jakubowski 4.
Coyotes: P. Ćwikliński 12, Przykucki 11 (1), Gidaszewski 10 (1), D. Drążkowski 9 (1), Piekarski 0 - Szulc 6, Zawitowski 1, Mrozek 0.
 
Mecz o III miejsce
SOEN - ŻBIKI 96:60 (21:15,17:14,20:21,38:10)
SOEN: Mazurek 43 (9), Domżalski 14, Marek Kurzyński 13, Marcin Kurzyński 10, A. Igielski 8 - Chodyna 4, Radtke 4.
Żbiki: Łowicki 23 (1), Sztylc 10 (1), Plak 6, Niewiadomski 5, Polasik 4 – Ratowski 7, Szymczak 5 (1), Wyrąbkiewicz 0, Rudnik 0.
 
Finał
OLDBOYS – ELBROX COYOTES 95:69 (17:21,34:18,24:14,20:16)
Oldboys: Herman 30 (1), Bernasiak 20 (2), Markiewicz 10, Gasin 9, Struski 7 - Rozmus 9 (1), Jeszke 8, Okomski 2.
Coyotes: Więdłocha 23 (5), Rydwelski 18 (4), Frydrych 12 (2), P. Brzóskowski 8 (1), Kaczmarek 4 - Laszuk 4, A. Sierko 0
 
Wyróżnienia indywidualne
MVP turnieju (najwszechstronniejszy zawodnik) - ANDRZEJ STRUSKI, Najlepszy za 3 pkt. - WOJCIECH BERNASIAK, Konkurs wsadów - DAWID JESZKE, Najlepsi w zespołach: Oldboys – Wojciech Bernasiak, Elbrox Coyotes – Daniel Więdłocha, Soen – Maciej Mazurek, Żbiki – Łukasz Łowicki, Czas Chełmna CHTK – Tomasz Beker, Leniwce – Paweł Ćwikliński.

KOŃCOWA KOLEJNOŚĆ
1. OLDBOYS
2. ELBROX COYOTES
3. SOEN GRUDZIĄDZ
4. ŻBIKI
5. CZAS CHEŁMNA CHTK
6. LENIWCE 

LIDERZY STATYSTYK
 
PUNKTY
137 - H. Kruszczyński
125 - Igliński
118 - P. Brzóskowski
112 - Kazanecki
106 - Makarewicz
105 - Gaszkowski

ŚREDNIA NA MECZ
22,8 - H. Kruszczyński
21,2 - Makarewicz
20,8 - Igliński
20,4 - Herman
20,3 - Więdłocha
20,0 - Klein

ZA TRZY PUNKTY
20 - Gaszkowski
16 - Więdłocha
15 - P. Brzóskowski
13 - Zalewski
11 - H. Kruszczyński
11 - Stosik

(stan: po 8 kolejce)
PROMUJ NAS
 
Reklama
 
WSPIERAJĄ NAS
 
GMINA MIASTO CHEŁMNO
(sponsor strategiczny)

INTRO PACKMAN

OM TKKF CHEŁMNO

CZAS CHEŁMNA
POCZET MISTRZÓW
 
I) 2004 - ŻBIKI

II) 2005 - OLDBOYS

III) 2006 - LENIWCE

IV) 2007 - OLDBOYS

V) 2008 - OLDBOYS

VI) 2009 - SOEN

VII) 2010 - SOEN

VIII) 2011 - SOEN

IX) 2012 - COYOTES

X) 2013 - COYOTES

XI) 2014 - COYOTES

XII) 2015 - COYOTES

XIII) 2016 - COYOTES

XIV) 2017 - COYOTES
DRUŻYNY 2016/2017
 
Coyotes Chełmno

Venture Industries Grudziądz

Flyboys Chełmno

Kaef Świecie

Oldboys Chełmno

Celcom Olimp Jeżewo

Corleone Team Świecie

My Grudziądz
 
Stronę odwiedziło już 92274 odwiedzający (266139 wejścia) tutaj!
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=